Lesbianism

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Sunteti de-acord cu lesbianismul?

Da
68
54%
Nu
18
14%
Mi-e indiferent
41
32%
 
Voturi totale : 127

Mesajde gaga » Vin Dec 16, 2005 1:51 pm

mai concret cand un tip si un alt tip sunt impreuna fiindca vor sa fie impreuna si fiindca asa simt.


a, deci is bolnavi, am inteles.


off-topic : ion barbu si tudor arghezi nu erau nume reale


nu erau deloc. erau pseudonime. (vezi dex la litera P)
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Necko » Vin Dec 16, 2005 2:11 pm

gaga scrie:[ps: e al cuiva ionuzzu' asta? ca am cateva zile libere ~p]


gaga, cu tine npart orice ! chiar si un levier

sorry, Levier (asa e bine, da?) ! a fost fara intentie. restul insa ramane cum ziceam.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Levier » Vin Dec 16, 2005 6:35 pm

gaga... poate nu ne-am inteles in privinta numelor, crezi ca lor le convenea sa li se stalceasca numele? eu zic ca nu.
cat despre homosexuali, cum draq sunt bolnavi ma? explica-mi cum sunt ei bolnavi? aia cu fetishuri nu sunt bolnavi conform aceleasi teorii....?
Levier
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iul 08, 2005 10:38 pm
Localitate: sunt acolo, ba nu, dincolo

Mesajde nbm » Vin Dec 16, 2005 6:48 pm

levier, ca sa intelegi ce e cu boala, itz sujerez sa studiezi aceste doua discutii aprinse:
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=13468
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=13467

mai ales primul. si poate cu aceasta ocazie nu se vor mai aduce aceleasi argumente.

sorry de offtopic
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Vin Dec 16, 2005 6:50 pm

poate nu ne-am inteles in privinta numelor, crezi ca lor le convenea sa li se stalceasca numele?


pai cred ca nu ai inteles, pseudoepigraful se refera la un nume sub care cineva isi ascunde identitatea, ca in cele enumerate de tine. eu te intrebam daca pe tine te cheama chiar Levier, nu daca asta e pseudonimul (sau nick-ul tau, pentru generatia pro). asa te-au botezat? asta e numele de familie? ca daca iti stalceste nick-ul nu vad mare branza, mai ales la asa un pseudonim (repet, dex, litera P) "select".

cat despre homosexuali, cum draq sunt bolnavi ma?


ma te rog sa apelezi colegii matale de olitza. cat despre boala 'omosesualilor, da un search pe fanclub si vezi ce s-a mai vorbit si argumentat deja pentru ca nu intereseaza pe nimeni sa repetam la nesfarsit pentru noii veniti. citeste si vorbim dupa aia.

aia cu fetishuri nu sunt bolnavi conform aceleasi teorii....?


ba da, dar eu nu am auzit de legalizarea casatoriei unei persoane cu un chilot sau de o eleva care sa-si ia limba-n gura cu un pantof.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Levier » Vin Dec 16, 2005 6:58 pm

eram chiar tentat sa dau search dar mi-am adus aminte, nu exista o boala anume a homosexualilor, si daca zici de SIDA faci o mare confuzie.... 3 sf. din persoanele bolnave de sida sunt la fel de heterosexuale ca mine si ca tine.....
Levier
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iul 08, 2005 10:38 pm
Localitate: sunt acolo, ba nu, dincolo

Mesajde gaga » Vin Dec 16, 2005 7:42 pm

bre eu zic asa, ia tu link-urile de la nbm, da un search si mai vorbim, ok?
nu fa si tu ca aia care zic ca au facut ASE-ul dar nu au terminat liceul. informeaza-te si vino indarat, deoarece ce stii tu e fals.

peseu: de unde "ti-ai adus aminte", ai facut cursuri in domeniu, esti legat de vreo fundatie, se invata in scoala procentajul bolnavilor de SIDA din total glob, din total rural, urban, constanta, thailanda, bucuresti? fi mai precis.

nu exista o boala anume a homosexualilor


ca asa ziceti dvs, o somitate in materie? pe ce va bazati?

si daca zici de SIDA faci o mare confuzie


confuzie intre ce si ce?

si ... cine a vorbit de SIDA in context? era vorba de adevaratii gay, nu eu i-am, incriminat in discutia cu dvs ...
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Necko » Vin Dec 16, 2005 7:42 pm

bre, care mi-ai sters postu?

Levier, iti spusesem intr-un post, care vaz ca nu mai e, ca stilcirea numelui tau de catre mine a fost fara intentie, dar ca restul cuvintelelor mele ramin asa cum le-am zis.

si da. subiectul despre homosexuali a fost dezbatut pe larg in acest forum. cauta daca esti curios cam care sunt opiniile.

iar io ramin la parerea mea: indiferent ca sunt adevarati sau nu (cum zici tu), sunt obositor de ostentativi.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde pacha » Vin Dec 16, 2005 10:15 pm

Levier-si toate proastele se ling prin scoli doar ca sa sperie profii..."

Necko pe tine te-au speriat copiii?
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Levier » Sâm Dec 17, 2005 11:44 am

gaga, printre alte lucruri care le fac lucrez si la o asociatie ce incearca sa combata discriminarea, treaba aia care o fac grupurile sociale unele cu altele si nu se cheama sex, si boala homosexualilor care ar fi ca eu 25 de pagini de thread nu citesc aiurea.. am si munca printre altele, dar repet, o boala fizica, ce afecteaza organismul care sa fie tipica numai homosexualilor nu exista punct
Levier
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iul 08, 2005 10:38 pm
Localitate: sunt acolo, ba nu, dincolo

Mesajde Necko » Sâm Dec 17, 2005 11:59 am

pacha scrie:Levier-si toate proastele se ling prin scoli doar ca sa sperie profii..."

Necko pe tine te-au speriat copiii?


nop, pacha. copiii nu ma sperie niciodata.

eventual noi ii putem speria in asemenea hal incit sa le distrugem copilaria si inocenta. si apoi tot noi cica sunt de-a dreptu oripilati si speriati de copiii din ziua de azi.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Arthemis » Sâm Dec 17, 2005 1:42 pm

Io va rog frumos si respectuos sa ramaneti ontopic, fara sa deviati cu mult de la subiect, ca altfel vine piskeshu si va sterge toate mesajele! Da?!?!?!?!??
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde gaga » Sâm Dec 17, 2005 5:48 pm

o boala fizica, ce afecteaza organismul care sa fie tipica numai homosexualilor nu exista punct


cu punctuatia matale si lipsa coerentei nu e de mirare ca muncesti acolo/ nu exista punct? fie, desi dexul zice ca e un semn grafic. voiai sa spui altceva? invata sa scrii.

cine a vorbit de boala fizica?? unde? eu ma refer la psihica si (gamiash ca nu ai citit ce am spus, daca nu ai citit ai 3 si stai jos, esti corijent) mai vorbim dupa ce iti faci vreme sa citesti.

si eu am scarbici si daca tu nu citesti nici eu nu toc de doua ori pentru o baba surda.

ca asa e politically correctness. suntem egali daca tu ma discriminezi si nu ma citesti eu de ce te-as respecta si ti-as repeta.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde monserat » Dum Dec 18, 2005 7:35 am

Chiar daca nu sunt lezbiana sau bisexuala,respect lezbienele,dupa parerea mea fiecare are dreptul la fericirea propie.Iar daca fetele sunt fericite asa norocul lor si bafta in continuare.
Credinta castiga cel mai mult,umilinta primeste cel mai mult,dragostea insa lucreaza cel mai mult
Avatar utilizator
monserat
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Oct 14, 2005 11:00 pm

Mesajde Sharmen » Sâm Ian 20, 2007 1:59 pm

Am vazut de curand un serial cu si despre lesbine: "The L Word"...Super interesant!...Daca vreti sa aflati cate ceva despre el, am postat informatii la threadul despre filme!
Avatar utilizator
Sharmen
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Ian 20, 2007 12:00 am

Mesajde a_Simple_woman » Lun Mai 14, 2007 11:26 pm

valbog scrie:E alegerea fiecaruia, si eu sunt bi si ma inteleg super si cu cei hetero fara a se pune problema ca m-as gandi la ei in alt fel, la fel este si cu fetele lesbiene! E treaba lor ce fac si imi plac!

Eu sunt Lesbi si sincera sa fiu am auzit la multi ca este vorba in cazurile astea de atractie fizica:)))). Ma bufneste rasul cand ii aud! Doamne! Sincera sa fiu sunt o persoana credincioasa dar nu cred tot ceea ce se zice in Biblie insa stiu ca Dumnezeu m-a facut sa iubesc si eu am ales pe cine si cum fara sa las pe alti sa-mi explice ce este bine sa fac! Sincer nu sunt dispusa sa traiesc viata pe care o propun alti sa o traiesc daca asta nu ma face fericita! Asta sunt si nu imi este rusine!
a_Simple_woman
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:36 am
Localitate: ploiesti

Mesajde piskeshu » Mie Mai 16, 2007 2:20 pm

Daca exista lesbiene care se fut cu baietii pe forum, dati-mi pm va rog. Io sunt un lesbian din Cluj.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde pacha » Mie Mai 16, 2007 7:07 pm

Mah Keshule,fata si-a pus contul Y.Ca mai astepti?
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

va rog sa- ma ajutati

Mesajde maciza_chiula » Vin Sep 14, 2007 7:48 pm

undefined,,
va rog sa ma ajutati sa elucidez ceea ce am inceput sa simt,cineva care a fost in situatia mea sigur ma va intelege.
De curand am intalnit o persoana(sex feminin)care mi-a placut si imi place ff mult,nu-mi pot explica exact ce s-a intamplat cu mine in toata perioada in care am avut contact cu ea,din prima zi mi-a picat cu tronc.EU am iubit de cativa ani si niciodata nu m-am gandit in felul asta la o femeie sau fata(femeia asta are cam 33 ani)e super sexi,dar, nu pot spune ca e frumoasa.ma gandesc zi si noapte la ea,chiar intr-o noapte cand am dormit cu iubitul,am visat ca drmeam cu ea si chiar am reactionat prin somn involuntar in dif moduri,mangaieri(ceea ce nu era anormal pt el)dar eu visam la ea.sunt sigura ca m-a remarcat pt ca a tr sa comenteze despre mine si afacut-o ff frumos,m-a placut chiar a spus.Dar nu stiu cam nimic despe ea,decat ca nu e casatorita si nu are copii,a remarcat voluptatea cu care o priveam,sigur,pt ca nu ma puteam abtine.ce se intampla cu mine?ce pot face?ea e rece si acum prea departe de mine,e in varsta si nu cred ca ii plac femeile ,iar eu sunt cu cativa ani buni mai mica ca ea......
maciza_chiula
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Sep 14, 2007 7:27 pm
Localitate: acasa

Mesajde kant emir » Vin Sep 14, 2007 8:28 pm

cineva care a fost in situatia mea sigur ma va intelege.

mda, si eu m-am fost atras, in nenumarate randuri, de cate o persoana(sex feminin)
ce pot face?

fa-te gay, ca vaz ca nu mai ai liniste pana cand n-o incerci si pe asta
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron