ati facut-o cu o virgina?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

ati facut-o cu o virgina?

da, si mi-a placut
10
30%
da, si nu mi-a placut
6
18%
nu, dar mi-as dori
13
39%
nu, nu mi-as dori
4
12%
 
Voturi totale : 33

ati facut-o cu o virgina?

Mesajde sven » Vin Iun 06, 2003 11:38 am

eu am facut-o si mai bine n-o faceam. cea mai naspa amintire sexuala. voi ce parere aveti despre subiect?
sven
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iun 06, 2003 11:28 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 09, 2003 10:10 am

Eu am facut odata sex oral cu una virgina. Mai era si pe ciclu. Am avut intradevar o senzatie de disconfort. Tin minte ca am folosit un prezervativ taiat, si il tineam tot timpul cu aceasi parte spre gura mea, sa nu iau vreo boala sexuala...dupa aia a cazut pe jos, si cred ca l-am pus invers la loc, ca am luat nu stiu ce pe buze...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Iun 09, 2003 10:13 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
cu aceasi parte spre gura mea, .....si cred ca l-am pus invers la loc, ca am luat nu stiu ce pe buze...


bah alex io nu inteleg tu ai dat sau ai luat muie?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Iun 09, 2003 10:43 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
Eu am facut odata sex oral cu una virgina... am folosit un prezervativ taiat, si il tineam tot timpul cu aceasi parte spre gura mea, sa nu iau vreo boala sexuala...

vs.
Initial trimis de Nicholas_Alex
l-am pus invers la loc, ca am luat nu stiu ce pe buze...

eu cred ca ti-ai dat muie singur :A
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 09, 2003 10:58 am

Nu bah, eu i-am facut sex oral ei..parca..pula mea, ca nu mai tin minte...da ma usturau buzele dupa aia...

Apropo, nu mi sa rupt atza inca..e normal?
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Iun 09, 2003 11:22 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
Apropo, nu mi sa rupt atza inca..e normal?
Din cate am inteles, nu se poate rupe de la laba :(
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Iun 09, 2003 11:25 am

ba da soprane se poate daca si-o infasoara in glaspapir . mi-a povestit moshu ca el a folosit sarma de vase....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Iun 09, 2003 11:28 am

eu oricum nu stiu care-i atza... am auzit doar vorbe, ca am cautat firul ala de atza de am innebunit... si nimic.

eu am inteles ca moshu a folosit sarma de vase ca se dezvirgineze... ca-n pozele cu bebelusha. Cat despre glaspapir, suna promitzator :)... o sa-i cer lu tata o bucata.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 09, 2003 12:56 pm

E nu se poate rupe de la laba...se poate...varu-miu si-a rupt-o! Mi-a zis ca a tras odata tare si gata...ca si cum ai trage de ceara aia cind iti depilezi parul pubic.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Iun 09, 2003 2:10 pm

tu te epilezi cu ceara?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 09, 2003 3:27 pm

Pai cu ce altceva? Cumpar luminari de la biserica, le topesc intr-un lighean (in care faceam inainte seminte prajite), si apoi cind se mai raceste ceara putin, o intind cu o lopatica din aia de la lipici. Tu ce folosesti? Esti bogat, de cumperi din alea de la magazin?
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Lun Iun 09, 2003 8:16 pm

Initial trimis de eyewitness


bah alex io nu inteleg tu ai dat sau
ai luat muie?


Auzi Alex eu nu intzeleg o chestie.
Ai zis ca ai folosit un prezervativ taiat cu o virgina de frica sa nu iei nici o boala prin transmitere sexuala
Din cate stiu virginele nu au ocazia de a se imbolnavi pt simplu fapt ca sunt virgine:))..think about it
Si inca ceva...a face sex oral unei femei pe ciclu e foarte neplacut..n-am incercat pt ca nu sunt pe invers..dar ai putea sa ai putzina rabdare...

Nanuk
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Lun Iun 09, 2003 8:19 pm

Initial trimis de Nicholas_Alex
Nu bah, eu i-am facut sex oral ei..parca..pula mea, ca nu mai tin minte...da ma usturau buzele dupa aia...

Apropo, nu mi sa rupt atza inca..e normal?


Auzi Alex eu nu intzeleg o chestie.
Ai zis ca ai folosit un prezervativ taiat cu o virgina de frica sa nu iei nici o boala prin transmitere sexuala
Din cate stiu virginele nu au ocazia de a se imbolnavi pt simplu fapt ca sunt virgine)..think about it
Si inca ceva...a face sex oral unei femei pe ciclu e foarte neplacut..n-am incercat pt ca nu sunt pe invers..dar ai putea sa ai putzina rabdare...

Nanuk
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Iun 09, 2003 11:30 pm

Initial trimis de Nicholas_Alex
Tu ce folosesti? Esti bogat, de cumperi din alea de la magazin?
Eu nu mai folosesc ceara de ceva vreme, pentru ca mi-am tras amante care isi fac mila de mine si ma mai epileaza ele din cand in cand. Tin minte ca pana sa ma ajung si sa ma scot si eu... ma epilam tot cu ceara, dar destul de rar, pentru ca o foloseam pe aia din ureche si greu se mai strangea. Tin minte ca o seara dormeam cu capul pe o parte si cu ceasca la urechea de jos, ca sa se scurga ceara in ea... iar seara urmatoare schimbam partea. Cert e ca nu se strangeau mai mult de 5-6 picaturi pe noapte. Crezi ca a influentzat cu ceva faptul ca eram virgin in ureche? :con:

Multzam fain pentru pontul cu lumanarile, la asta nu m-am gandit. O sa flirtrez cu baba de la biserica, poate ma scot de o lumanare din aia mare de botez, ca vreau sa ma epilez si pe cur :B
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 10, 2003 6:34 am

Nanuk, in primul rind vreau sa-ti multumesc pentru clipele fericite de ieri. Esti o scumpa. Stiu ca este neplacut sa faci sex oral cind fata este pe ciclu, dar eu cind ma infierbint, nu mai tin cont! Sa-ti spun sincer, nici nu ma uit daca este fata sau baiat linga mine! Nu sint mofturos de felul meu..:D

Sopra, cu epilatul la cur este greu de tot. Am amintiri nasoale pe chestia asta...ceva ce include o bricheta, un spray si o oglinda...si acum mai am cosmaruri..:D
Dar tie o sa-ti fie usor sa scapi de "tarzanei", ca pui amantele la treaba..nu stai sa te chinui ca mine. Imi place la nebunie senzatia de libertate pe care ti-o ofera un cur epilat! :o
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Superba Oana » Mar Iun 10, 2003 8:55 pm

vad ca ati dat-o deja in altele...din cate am inteles e nasol.eu nu m-am aventurat atat de departe dar prietena mea a pus-o cu un pusti care a dat citez "de doua ori din c*r" si gata.apoi s-a prabusit peste ea si i-a spus ca a fost pt. prima data si a fost foarte frumos.
La momentul respectiv ne-am amuzat teribil dar se pare ca ala nu o mai lasa in pace; inca o suna sa-i spuna ca e femeia vietii lui.
Cu fetele e si mai rau intrucat ele sunt mai "pasionale" si scapi si mai greu de ele.
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 10, 2003 9:00 pm

Superbo, pai cum dracu sa nu o caute ala, cind este prima fata cu care sa culcat??? Noi barbatii sintem foarte sentimentali, cind vine vorba de pierderea virginatatzii. Uitate la eye de exemplu! Si acuma o mai suna pe fata care la vrajit in asternuturile ei...:D

Tin minte ca si eu am facut la fel (treaba cu datul din cur), numai ca mie mi-a dat aia si sculament..asa de darnica a fost..:mad:
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Iun 10, 2003 9:21 pm

Nicholas_Alex - tu nu ti-ai pierdut virginitatea la curve? N-ai idee ce senzatie de milioane ai daca pentru prima data arzi o curva. Eu unul ma bucur ca prima femeie din viatza mea a fost o curva si m-a facut sa ma simt cum putine femei sau barbati au reusit sa ma faca sa simt apoi. Intr-un timp chiar ma gandeam sa ma insor cu o tarfa, dar m-am razgandit cand am auzit ca sunt mari cheltuitoare si ca trebe sa le regulezi de cateva ori pe zi ca sa le satisfaci. Cel putin asa mi-a zis mama cand i-am zis ce am de gand.
Dar nu cred ca trebuie sa-mi pierd sperantza, caci parca Superba Oana imi zicea prin toamna... ca toate femeile sunt curve, ceea ce m-a facut sa tresar pe moment si sa sper ca una din miliardele de curve o sa fie femeia vietii mele, fie ea si virgina (asta ca sa nu fiu off topic).
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Superba Oana » Mar Iun 10, 2003 9:46 pm

mai sopra...aia era o discutie privata...inca imi sustin parerea si cred ca femeia vietii tale trebuie neaparat sa fie una parshiva nu una slaba de inger. de fapt cam asta as sugera oricarui baiat...
p.s. imi pare rau alex...
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Iun 10, 2003 11:29 pm

Oana, imi cer scuze, nu stiam ca e asa grav sa spun. Oricum, tu te-ai referit la notiunea de curva relativ la faptul ca orice femeie se uita dupa bani si cheile de la mertzan... si apoi la tip. Ca eu am inteles altceva prin notiunea de curva si ca am fost la curve cand eram mic, e cu totul alta problema.

ps. imi pare rau alex...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Iun 11, 2003 8:20 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
m-a facut sa ma simt cum putine femei sau barbati au reusit sa ma faca sa simt apoi


bah soprane tu esti bi? sau cand vorbisi de barbati te-ai referit exclusiv la moshu?

ps. alex , mie nu-mi pare rau. :D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

2188

Mesajde baixinho© » Mie Iun 11, 2003 8:26 am

aiule, cine a dezvirginat-o pe Lola: tu sau SOD?


ps: io sunt confuz la aceasta ora, nu stiu daca imi pare rau
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 11, 2003 8:37 am

*lol* Ca va pare rau sau nu, este prea tirziu acuma (cu toate ca desvirginarea a avut timp acum 13 zile, 12 ore, 34 minute). Dar de atunci m-am invatat minte. Acum trag de prezervativ sa-mi acopere si testiculele, avind in vedere ca unele boli se iau si prin atingerea zonelor genitale exterioara. Cu toate astea, inainte fac un control partenerie, cautind abcese, flegmoane, eruptii, etc..:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Re: 2188

Mesajde eyewitness » Mie Iun 11, 2003 8:45 am

Initial trimis de baixinho
aiule, cine a dezvirginat-o pe Lola: tu sau SOD?

baicsule povestea e mai lunga si nu-mi permit sa o descriu in amanunt aici unde bobo guverneaza si ma poate baga pe lista de indezirabili cu sesizarea aferenta la parchet. baga si tu pe aberatii si iti povestesc.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Iun 11, 2003 9:10 am

Initial trimis de eyewitness
bah soprane tu esti bi?
De ce te iei de mine mah :cry:, m-am luat eu de familia sau de viatza ta? Nu cred ca stii cat de adanc ma dor aceste cuvinte si sper sa realizezi asta... si poate imi faci si mie cadou un tub cu alifie, ca sa te iert ;D.
Nu mi-e rusine de ceea ce sunt si nu va mai luatzi de mine, ca sa mor io daca nu va dezvirginez pe totzi (asta ca sa fiu ontopic :D)

PS: Alex, superb avatarul... desi e cam mica pe langa mana. Oana, al tau este de-a dreptul penibil, dar inteleg situatia :rolleyes: !
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde NeWolf » Dum Iun 29, 2003 8:59 pm

eu cred ca de la o anumita varsta specia asta e pe cale de disparitie si acu ca se inmutisera pedofilii nici copilutzele de 7-8 ani nu o sa mai fie virgine :) ha! ce m-am depasit moral, fizic si psihic...
revenind la subiect... am facut-o c-o virgina si parca a trecut prea repede momentul... asteptam ceva monumental si a fost ceva doar fenomenal...
in fine... o alta chestie ar fi ca toata lumea vorbeste de dezvirginare si mai putin de ce se intampla dupa... e ca si cum ai ti-ai concentra resursele sa trimiti 12 oameni in spatiu si dupa ce i-ai trimis sa nu-ti mai pese de dorul lor :)>
NeWolf
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Iun 29, 2003 8:08 pm
Localitate: BaCAU

Mesajde curly » Vin Iul 11, 2003 10:07 am

nu e chiar asha......mai gaseshti exemplare de 25 de primaveri,ca sa nu mai zic de un prietn care s-a luptat cu un humen de 31 ani......

dezvirginarea unei domnishoare o iau ca pe o datorie de onoare shi nu ca pe o placere------lucrurilr monumentale sau fenimenale le ashtept de la femei experimentate
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde JaJa Beens » Vin Iul 11, 2003 11:26 am

S-a luptat cu himen de 31 de ani? a reusit sau e cumva doctor?
din cate stiu eu, de la o anumita varsta, femeia nu se mai poate dezvirgina pe cale naturala ci pe masa ginecologului
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde murinel » Vin Iul 11, 2003 12:19 pm

[quote]Initial trimis de Nicholas_Alex
ba sa stii ca imi aduci aminte de vremurile bune, ca am patit si eu ceva de genul asta, nu chiar asa mare curva dar stia meseria ca umblase tipa cu astia de 30 si ceva de ani pana la din astia de au copii la faculta. si acum i-am pirdut nr de tel, si vreu sa-l gasesc ca mi-e dor de ceva.........
murinel
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iul 11, 2003 12:07 pm

Mesajde curnebun » Sâm Dec 11, 2004 7:33 am

Sopra Tutt1 scrie:Intr-un timp chiar ma gandeam sa ma insor cu o tarfa, dar m-am razgandit cand am auzit ca sunt mari cheltuitoare si ca trebe sa le regulezi de cateva ori pe zi ca sa le satisfaci. Cel putin asa mi-a zis mama cand i-am zis ce am de gand.


Pai mata de unde stie???
curnebun
 

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

cron