Marimea conteaza?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Conteaza sau nu lungimea instrumentului?

Da!
25
60%
Nu!
17
40%
 
Voturi totale : 42

salut

Mesajde minu » Mar Noi 25, 2003 8:56 pm

as vrea sa spun , sa intreb mai mult ceva

am 18 ani (sunt vigin din pacate sau din fericire inca nu stiu)

si am cam 14-16 cm lungime si grosmin nu stiu cum sa masor :))
as vrea sa stiu daca dimensiunea penisului are mare legatura cu dezvoltarea fizicului deoarece eu am 188 si 90 kg (trag de fiare :) )


si daca o fac prima data cam ce ar trebui sa fac .

si daca penisul se mai tare dezvolta dupa dezvirginare

si ar trebui sa astept marea iubire sau sa nu??
minu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 25, 2003 8:22 pm

Mesajde piper1996 » Mie Noi 26, 2003 10:50 am

Initial trimis de Weet-weet
Am uitat sa mentionez ca iubitul/sotul meu e mulatru ? *p si stii tu ce se spune despre ei , asa ca sunt multumita cu ce am , nu vreau mai mult . Na , acu' ce mai zici ? Le are pe toate si nu vreau mai mult .. poate vorbesti cu zana sa imi dea 1.000.000 $ *p


by the way, e chiar adevarat mitul cu negrii/ mulatrii? ca nu li se mai termina?
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Noi 26, 2003 10:56 am

Minule: ar cam fi timpu sa tragi shi altceva in afara de fiare! Shi sa stii ca nu la toate le plac musculosii aia unsuroshi shi umflatzi! Mie nu mi s-a transformat semnificativ dupa prima data, era f. lucrata inca dinainte de mainile mele!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Re: Marimea conteaza????

Mesajde piper1996 » Mie Noi 26, 2003 11:03 am

Initial trimis de crys
DA, DA, DA .... bine asta cred eu shi sa va spun de ce: am cunoscut pe cineva cu o jucarie ( daca se poate numi asha) extrem de nesemnificativa daca ma-ntzlegetzi shi ... io nu simtzeam nimic ... nici macar un gadilat nenorocit shi am crezut ca omu' n-o bagase asha ca l-am intrebat daca are de gand sa inceapa shi in acel moment (hmmm weird rau de tot) m-a intrebat "Ce vrei sa mai bag? Degetul????"
Deci va cam datzi seama cat de nashpa m-am simtzit shi d-atunci fug cat ma tzin picioarele de "D-alea prapadite!!!"
Asta-i parerea mea da' acu daca vreunul dintre voie o are mai minca .... pai tre sa existe pe undeva o "gaura" la fel de mica.


ha ha ha, si cum s-a terminat seara pana la urma? ati avut un lung moment de tacere ...
ba, da, de atunci fugi de ele, dar, pentru ca sa vezi ce si cum, tre sa verifici inainte, si, in cazul in care se intimpla inevitabilul, cum rezolvi problema? Ca tot intr-o situatie jenanta esti pusa ...
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: Marimea conteaza?

Mesajde Kroutch » Vin Noi 28, 2003 4:36 pm

Initial trimis de Cruela


Daca ele incearca mai multe garnituri, pana la urma vor ajunge sa fie considerate drept curve. parerea mea este ca cel mai bine ar fi sa aiba 2-3 la activ, ca sa stie cam despre ce este vorba si sa nu sa gandeasca la dimensiune. Daca iubesti pe cineva, vei ramane cu el indiferent de dimensiunile pe care le are. Daca nu te satisface in pat, din cauza faptului ca este prea putin dotat, ii poti sugera sa isi foloseasca degetele, limba, etc., etc. Nu depinde de dimensiunea penisului satisfacerea partenerei.


Ka sa nu fie considerata kurva tre' sa incerce sa evite situatziile delikate. Adika daka o faci cu doi-trei tipi care se kunosk intre ei, etiketa apare de la sine. Sau daka afla prea multe dintre "prietenele" ei. "Prietenele" au o foarte mare kontributzie la aplikarea etiketei de kurva. Mai mare, de fapt, dekat barbatzii.
Orice tipa mishto care are succes riska sa devina "kurva" celorlalte. Pai n'are dekat sa mearga intr-o tabara ceva, sau sa-shi faca mai multe cerkuri de prieteni, shi sa aiba maaaaare grija cu "prietenele"...
Kroutch
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Noi 17, 2003 4:10 pm

Re: Marimea conteaza?

Mesajde mariusg » Mar Dec 31, 2013 2:40 pm

Marimea conteaza fara dar si poate! Dar daca dimensiunea penisului e mica nu trebuie sa se intre panica. Exista o gramada de alternative pt marirea penisului.
Uite aici un link!
viewtopic.php?f=288&t=19347&p=539670#p539670
mariusg
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Noi 13, 2013 1:31 pm

Re: Marimea conteaza?

Mesajde kant emir » Mar Dec 31, 2013 9:06 pm

mariusg scrie:daca dimensiunea penisului e mica nu trebuie sa se intre panica

Asa este, nu in panica trebuie sa se intre.
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Marimea conteaza?

Mesajde zambos » Lun Ian 27, 2014 12:19 pm

Marimea penisului conteaza indiferent cat de mult ar zice unele persoane ca nu conteaza. Eu am simtit in relatia mea acest lucru si tocmai din cauza acestui lucru am facut o cura de 3 luni cu suplimentul reclama de neam prost.
Produsul asta naturist m-a ajutat sa mai castig cativa cm in dimensiunea penisului, si sa-mi imbunatatesc performantele sexuale. Erectiile mele sunt mult mai sustinute si asta imi place foarte mult!
Ultima oară modificat de kant emir pe Lun Ian 27, 2014 3:07 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: rosu
zambos
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Ian 27, 2014 11:58 am

Re: Marimea conteaza?

Mesajde kalisb » Vin Noi 14, 2014 3:53 pm

Conteaza marimea penisului. Daca o ai mica ia niste etendere si trage de ea. Cu siguranta se va lungi!
kalisb
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Iul 10, 2014 3:12 pm

Re: Marimea conteaza?

Mesajde adelinapopescu » Joi Ian 08, 2015 9:15 pm

Cateodata chiar daca nu e asa bun la pat dar il iubim, putem sa-l aducem pe calea cea dreapta :) Desi nu am incercat niciodata cu articole alimentare cum ar fi siropul de ciocolata sau miere, l-am "cumparat" pe sotul meu prin jocul deghizarii. Am cumparat 2 costume, unul de craciunitza acuim de sarbatori si unul de asistenta si am reusit sa-l starnesc bine de tot cat sa-mi rupa unul din ele :)) Cei de la care le-am luat - http://www.gociuciu.ro n-au fost multumiti cand le-am spus la 2 zile dupa craciun ca nu le mai vreau :D. Costumul de craciunita a fost si el pe placul lui. Pot spune cu mana pe inima ca viata sexuala a reinviat cu aceste metode. Recomand cu caldura! Va pup :*
Ultima oară modificat de kant emir pe Vin Ian 09, 2015 4:49 am, modificat 1 dată în total.
Motiv: reclama
adelinapopescu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Ian 07, 2015 1:07 pm

Re: Marimea conteaza?

Mesajde olismari » Vin Oct 02, 2015 2:24 pm

Ar trebui sa conteze, dar se poate compensa prin iubire mai multa, tehnica, jucarii...
olismari
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Dec 12, 2014 11:13 am

Re: Marimea conteaza?

Mesajde likurici » Joi Iun 02, 2016 9:19 am

Daca vrei penis xtra size trage de el. Stiu un tip care atras de mic de el si acum e actor de filme adulti:)
likurici
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iun 25, 2014 2:18 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori