Marimea conteaza?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Conteaza sau nu lungimea instrumentului?

Da!
25
60%
Nu!
17
40%
 
Voturi totale : 42

Marimea conteaza?

Mesajde nozavi » Mie Iul 30, 2003 12:15 am

Unii, de fapt unele spun "mica, da' jucausa", altele nu se satisfac nici cu media, asa ca baietei si fetite: Conteaza ori ba marimea?
nozavi
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iul 24, 2003 10:35 pm
Localitate: Bucuresti

dap...

Mesajde Hades » Mie Iul 30, 2003 3:22 am

Conteaza! '"mica, da' jucausa"' ok mica, te trezesti ca o are de 4 cm si nu te sadisface, penibil... chiar aiurea, un penis, parerea mea, tre sa aiba peste 10 cm, ca altfel de pomana...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Re: dap...

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Iul 30, 2003 10:48 am

Initial trimis de Hades
Conteaza! '"mica, da' jucausa"' ok mica, te trezesti ca o are de 4 cm si nu te sadisface, penibil...
Bine ca esti tu destept...
Ce ma, te dai mare ca ai 7-8-9.. cm in plus? Nici macar nu sunt facuti pe munca ta, pur si simplu asta ti-a fost norocul, asa ca mai bine nu te legi de cei cu probleme, ca nu e vina lor!
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iul 30, 2003 1:23 pm

Sa va spun sincer, mie imi plac din alea mari...
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Discutzii fara sfrasit

Mesajde Sburatorul » Mie Iul 30, 2003 1:45 pm

Tinerilor, referitor la marine :nu conteaza, atata timp,cat ceea ce faci,cu ce ai,nu neaparat 'the organus' aduce partenerei placere.Un mic sfat poate greshit poate nu :'The organus'nu este singura sursa de placere ...
Sburatorul
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Iul 30, 2003 1:17 pm
Localitate: Undeva In Univers dar mereu atent la Lume

Re: Discutzii fara sfrasit

Mesajde eyewitness » Mie Iul 30, 2003 2:04 pm

Initial trimis de Sburatorul
'The organus'nu este singura sursa de placere ...

bah cat adevar grait-ai sburatorule. tu ideile astea marete le publici pe-undeva ? sau le lasi asa sa se piarda in paginile forumului?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: Re: Discutzii fara sfrasit

Mesajde Sburatorul » Mie Iul 30, 2003 3:59 pm

Initial trimis de eyewitness

bah cat adevar grait-ai sburatorule. tu ideile astea marete le publici pe-undeva ? sau le lasi asa sa se piarda in paginile forumului?



nu potzi zice ca nu am dreptate, pt ca dc ai ceva experientza vei shtii despre c vb......
Sburatorul
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Iul 30, 2003 1:17 pm
Localitate: Undeva In Univers dar mereu atent la Lume

Re: Re: Re: Discutzii fara sfrasit

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Iul 30, 2003 8:09 pm

Initial trimis de Sburatorul
dc ai ceva experientza vei shtii despre c vb......
nu stie... :p

Initial trimis de Sburatorul
nu potzi zice ca nu am dreptate
dar poti zice ca ai dreptate, right? Negarea negatiei... mai ce destept sunt. Cred ca despteptaciunea e o sursa de placere mai mare decat 'The organus'.:B
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde gabuba » Mie Iul 30, 2003 8:52 pm

bineinteles ca (,) conteaza marimea... desi mai rar le auzi zicand, toate, sau ma rog, aproape toate, suspina dupa un monstru :D.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde nozavi » Joi Iul 31, 2003 12:54 am

Nu-mi amintesc sa fi zis ca e singura sursa de placere, dar este totusi una foarte importanta (vezi atas ptr lamuriri), si intr-adevar nu stiu cator "nefericiti" le usor sa se avante... doar cu avantu'!... Poate acum afla si ei cei sanse au daca indraznesc! :)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Asculta, priveste si... taci!
nozavi
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iul 24, 2003 10:35 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde costel300 » Joi Iul 31, 2003 1:09 am

cred ar trebui sa se faca diferenta intre preferabil si acceptabil.

cine s-a uitat la filme xxx(eu nu!:D ), probabil a vazut si unele tipe care foloseau vibratoare MARI .Oare de ce?(retoric)
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

2553

Mesajde baixinho© » Joi Iul 31, 2003 7:42 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
mai ce destept sunt.

tot nu ai aflat adevarul? inseamna ca ai niste prieteni mincinosi.

Initial trimis de costel300
tipe care foloseau vibratoare MARI .Oare de ce?

ca as scria in scenariu, iar regizorul a fost de acord.

multumesc pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Iul 31, 2003 8:17 am

marimea nu conteaza decat la sex si atunci numai cand vreti s-o satisfaceti....in rest nu-i nici o problema sa ai una sub 10-12 cm. Deci vedeti, nu conteaza..
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Iul 31, 2003 9:01 am

baixinho - tu nu vezi ma ca esti off topic?... te rog frumos, sparge semintze in alta parte.

Initial trimis de animaloo
marimea nu conteaza decat la sex si atunci numai cand vreti s-o satisfaceti
Inseamna ca marimea nu conteaza la sex atunci cand nu vrei sa o satisfaci, right? Asta-s eu :D
Apropo, eu cred ca marimea conteaza si la buda, ca daca o ai prea mare, e greu sa ii mentii directia... pentru detalii vedeti poza atashata.

Initial trimis de animaloo
nu-i nici o problema sa ai una sub 10-12 cm.
Absolut nici o problema. Vreau sa vad si eu daca o sa vina vreo tipa sa sustina ca ar vrea sa inghita doar jumatate din una mare, sau daca vrea sa inghita una mica (adica pe toata), frumushica, jucausha si ingrijita.huh? (Nicholas, chiar nu inteleg la ce iti place una monstruoasa... :p)

Vedeti, tot alea mai mici sunt mai bune!!! :rolleyes:
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nanuka » Sâm Aug 02, 2003 12:23 am

Imi spun si eu opinia ca fata...

Uite nu pt. toate femeile conteaza marimea mare...in primul rand cand faci sex si o are mare e cam nasol..pt ca sa stitzi baietzi cu cat e mai mare cu atat e mai dureros actul sexual...mai ales daca femeia nu este excitata si lubrifiata cum trebuie....

Am avut un prieten a carui marime era destul de mare..si s-a intamplat chiar sa am mici sangerari dupa actul sexual...dupa cateva luni chiar sa ajung la ginecolog cu rana pe uter si doctora mi-a spus ca ar fii bine sa imi cauterizeze rana...ca s-ar putea mai tarziu sa dau in cancer:))


Deci vedetzi baietzei ca nu asta e atat de important..cel mai important lucru e sa stii cum iti folosesti jucaria...cum sa-ti satisfaci cel mai bine partenera si sa pui accent la ce simte si traieste ea pana o aduci la extaz:))))))

va pupic,
Nanuka:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Sburatorul » Sâm Aug 02, 2003 9:35 am

[quote]Initial trimis de Nanuk

..cel mai important lucru e sa stii cum iti folosesti jucaria...cum sa-ti satisfaci cel mai bine partenera si sa pui accent la ce simte si traieste ea pana o aduci la extaz:))))))

Bravo ...:)GAjico:) ai pus pus punctul pe "i"....
se pare k ai dat raspunsul la mmarea intrebare.............(EsTi De TrEaBa..:) )
Sburatorul
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Iul 30, 2003 1:17 pm
Localitate: Undeva In Univers dar mereu atent la Lume

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Aug 02, 2003 11:26 am

Initial trimis de Nanuk
Am avut un prieten a carui marime era destul de mare..si s-a intamplat chiar sa am mici sangerari dupa actul sexual...
Deci o faceatza in sange, right? :D

Subiectul asta este despre marime... deci faptul ca tu ai o gaura mica, e ontopic, dar daca ti-o tragi de la 14 ani... cand mai ai ani buni pana sa ti se dezvolte organele cum trebuie, nu cred ca ne intereseaza. Deci si tu ai probleme cu marimea... si dupa ce te-a gaurit unu pana ti-a iesit durerea pe urechi... acum plangi dupa una mai mica :) Asa e si normal, ca altfel cei mai slabi dotati, n-ar avea ce fute.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde ROBAKITA » Sâm Aug 02, 2003 11:17 pm

Ba,marimea nu conteaza asa de mult,daca stii cum sa o folosesti,chiar daca ar fi prea mare si gaura prea ingusta cu putina munca se poate ajunge la niste orgasme "mama,mama",iar daca e prea mica si gaura prea mare,iarasi se pot ajunge la niste orgasme,dar va trebui sa muncesti ceva :p...dupa parerea mea ,marimea nu conteaza daca stii cum sa o folosesti si cum sa o folosesti:D...dupa parerea unora de preferabil sint cei cu "ea" mica,dar nici prea mica :D
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Nanuka » Dum Aug 03, 2003 4:47 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
Deci o faceatza in sange, right? :D

Subiectul asta este despre marime... deci faptul ca tu ai o gaura mica, e ontopic, dar daca ti-o tragi de la 14 ani... cand mai ai ani buni pana sa ti se dezvolte organele cum trebuie, nu cred ca ne intereseaza. Deci si tu ai probleme cu marimea... si dupa ce te-a gaurit unu pana ti-a iesit durerea pe urechi... acum plangi dupa una mai mica :) Asa e si normal, ca altfel cei mai slabi dotati, n-ar avea ce fute.


Hai nu fii mitocan ...in primul rand am vrut sa dau cateva argumente in ce priveste penisul mai mare ca sunt cateva dezavantaje..

Si nu-ti mai da cu parerea pt ca gresesti..am fost vrigina pana la 17 ani daca te intereseaza....si tipul respectiv "nu m-a gaurit pana mi-a dat durerea pe urechi" jargon de tigan ce ai, a fost prietenul meu stabil si ne-am iubit.

Ok deviez de la subiect...dar esti un mare cretin sa crezi ca eu n-as fii avut organele genitale dezvoltate cum trebuie...sunt normala ca toate altele...problema a fost marimea lui si-atat...

Si inca o chestie cica atzi facut-o in sange...fraiere au fost cateva picaturi pe care le-am observat cand faceam dus...dar tu la creierul tau de gaina n-ai cum sa intzelegi..si nici sa vorbesti frumos...vrei sa te dai grande pe un site..cand de fapt tu esti un cacanar....

Parerea mea:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Dum Aug 03, 2003 8:02 am

Initial trimis de Nanuk

Uite nu pt. toate femeile conteaza marimea mare...

Am avut un prieten a carui marime era destul de mare..


Acu' don'soara, nu ma intelege gresit, io n'am nimic cu ce-ai zis mata acolo ca fond, da' forma e de-o enormitate enorma. Oi fi si offtopic nitel, da' mi-a fost lene sa ma mai duc pana la Literatura.

In tot cazul, ma intrebam io, retoric, daca nu cumva ai avut si prieteni cu micimea mica, daca nenea ala avea marimea mare. Parerea mea e ca decat marimea mica, mai bine sa ai micimea mare. Tu ce zici?

Si cu asta se duce si al doilea post al meu pe Sex.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Aug 03, 2003 3:29 pm

Initial trimis de Nanuk
in primul rand am vrut sa dau cateva argumente in ce priveste penisul mai mare ca sunt cateva dezavantaje..
si in al doilea rand?

Initial trimis de Nanuk
jargon de tigan ce ai, a fost prietenul meu stabil si ne-am iubit.
stabil psihic cumva?

Initial trimis de Nanuk
dar esti un mare cretin sa crezi ca eu n-as fii avut organele genitale dezvoltate cum trebuie
sunt un mare cretin ca stau de vorba cu tine, dar asta e alta poveste. Chiar asa, la 17 ani (fara 15 luni probabil) aveai sanii, fundul, gaura si gura suficient de dezvoltate ca sa sari din pewla-n pewla? super, te apreciez, cred ca ai muncit din plin pentru asta :)

Initial trimis de Nanuk
vrei sa te dai grande pe un site..cand de fapt tu esti un cacanar....
asta a fost prima mea grija de cand am dat intamplator de acest site... dar se pare ca trebuie sa-mi reconsider pozitia in fatza unor adevarate "fenomene", precum esti tu.

Initial trimis de Nanuk
dar tu la creierul tau de gaina n-ai cum sa intzelegi..si nici sa vorbesti frumos...
"mitocan", "tigan", "cretin", "fraiere", "creierul tau de gaina", "cacanar"... si toate astea spuse de tine intr-un singur post. Poate imi arati si mie cu ce te-am jignit. Consider ca am vorbit suficient de frumos cu tine... ceea ce tu n-ai facut si tot tu esti cu gura mare. Oricum, daca eram in locul prietenului tau si vedeam ca ai gaura mica... te futeam numa-n gura, ca pe aia observ c-o ai reusit s-o duci la maturitate inainte de vreme :B
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nanuka » Lun Aug 04, 2003 2:08 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
si in al doilea rand?

stabil psihic cumva?

sunt un mare cretin ca stau de vorba cu tine, dar asta e alta poveste. Chiar asa, la 17 ani (fara 15 luni probabil) aveai sanii, fundul, gaura si gura suficient de dezvoltate ca sa sari din pewla-n pewla? super, te apreciez, cred ca ai muncit din plin pentru asta :)

asta a fost prima mea grija de cand am dat intamplator de acest site... dar se pare ca trebuie sa-mi reconsider pozitia in fatza unor adevarate "fenomene", precum esti tu.

[B]"mitocan", "tigan", "cretin", "fraiere", "creierul tau de gaina", "cacanar"
... si toate astea spuse de tine intr-un singur post. Poate imi arati si mie cu ce te-am jignit. Consider ca am vorbit suficient de frumos cu tine... ceea ce tu n-ai facut si tot tu esti cu gura mare. Oricum, daca eram in locul prietenului tau si vedeam ca ai gaura mica... te futeam numa-n gura, ca pe aia observ c-o ai reusit s-o duci la maturitate inainte de vreme :B [/B]


Tragi niste concluzii aiurea...nici macar nu ma cunosti ca persoana ..si iti dai deja cu parerea....sunt femeie maritata de un an jumate...deci n-am prea avut timp sa imi fac de cap cum reiese din ce scrii..si intre noi fiind vorba ..o femeie care sare din p..la in p..la nu prea are ganduri serioase....si daca ar fi fost asa..nu intzeleg care e problema ta.si mai mult sa ma jignesti cu aluzii de genul asta " te futeam numa-n gura, ca pe aia observ c-o ai reusit s-o duci la maturitate inainte de vreme"

Ai facut mai mult ca sigur Anatomie in clasa 8 ...si nu stiu daca iti aduci aminte ca aparatul reproducator la femeie se dezvolta foarte bine odata cu venirea primei menstruatzii...asa incat femeia este destul de apta sa ramana insarcinata..si sa nasca fara nici o problema...

Menstruatzia in caz ca nu stii vine pe la varsta de 12 13 ani..deci si daca mi-o trageam la 14 ani cum ai spus...organele mele genitale erau dezvoltate normal..si puteam sa fac sex fara sa-mi iasa "durerea pe urechi"...

Te rog sa nu mai postezi cuvinte grele unei persoane care nu ti-a facut nici un rau si nu ai avut tangentza nici macar la o singura privire..

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Aug 04, 2003 9:42 am

This is so touching! ;P

Initial trimis de Nanuk
Tragi niste concluzii aiurea..o femeie care sare din p..la in p..la nu prea are ganduri serioase....
daca imi arati mie negru pe alb unde am scris ca tu ai sarit din pewla-n pewla, jur ca o sa am mustrari de constiintza toata viatza.

Initial trimis de Nanuk
si mai mult sa ma jignesti cu aluzii de genul asta " te futeam numa-n gura, ca pe aia observ c-o ai reusit s-o duci la maturitate inainte de vreme"
fah... aici se aplica regula: "cine a jignit primul"... si nu pot decat sa te felicit pentru faptul ca m-ai depasit, asa ca restul nu se pune :p

Initial trimis de Nanuk
Ai facut mai mult ca sigur Anatomie in clasa 8 ...si nu stiu daca iti aduci aminte ca aparatul reproducator la femeie se dezvolta foarte bine odata cu venirea primei menstruatzii...asa incat femeia este destul de apta sa ramana insarcinata..si sa nasca fara nici o problema...
Fata tatii, de ce nu incerci tu sa te abtii de la comentarii aiurea, pentru ca imi lasi impresia ca ultimul lucru pe care l-ai invatzat, e anatomia din clasa a 8-a (nu 8) si acum incerci sa scoti ochii cu ea. Am spus eu undeva ca femeia nu poate sa ramana insarcinata si bla bla...? De ce inventezi aiurea? Recordul in materie este detinut de una care a ramas insarcinata la 8 ani... asa ca...
Deci nu mai comenta aiurea, ma refeream la capacitatea de a face sex cum trebuie si nu doar de a filosofa pe marginea lui... si capacitatea asta nu vine nici la 12-13 ani... si nici la 17 ani (fara 15 luni :p). Nu stiu daca gaurica ta de acum o poti compara cu gauroiul de cand erai mica... da din cate am inteles eu (de la altele, binenteles), inculpata se dezvolta incet si sigur :p. Sau poate ca tu te masturbai de la 3 ani si erai plina de par pubian de la 4 ani ;)... ce sa mai zic de 12-13.

Initial trimis de Nanuk
Te rog sa nu mai postezi cuvinte grele unei persoane care nu ti-a facut nici un rau
ma rogi frumos... sau tot cu faze de genul: mitocane, tiganule, cretinule, fraiere, creierul tau de gaina, cacanare...?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde memetshot » Lun Aug 04, 2003 12:13 pm

mai da; nu va mai certati. Sopra las-o ca e bine sa mai fie si fete asa, aia cu under 10 ce sa faca? sa bata non stop maimute?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde ROBAKITA » Lun Aug 04, 2003 12:15 pm

Sorry,nu m-am putut abtine "Menstruatzia in caz ca nu stii vine pe la varsta de 12 13 ani",sau pe la virsta de 17-19 ani :)...la 17 nu esti atit de dezvoltata incit sa primesti orice "marime" :D,cu cit mai multe cu atit si cu atit mai bine.

Maritata de un an jumate,virgina pina la 17 ani,deci in afara de una mare si cea "mica" de acum,nu ai mai cunoscut nic una,in caz ca nu stiai marimea are importanta,dar nu numai ai lui si a ta:D
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde memetshot » Lun Aug 04, 2003 2:40 pm

:A bravo!!!!
uite un raspuns super inteligent, la obiect si sincer.
pana la urma ce sa credem conteaza sau da?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Lun Aug 04, 2003 8:44 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
This is so touching! ;P

daca imi arati mie negru pe alb unde am scris ca tu ai sarit din pewla-n pewla, jur ca o sa am mustrari de constiintza toata viatza.

fah... aici se aplica regula: "cine a jignit primul"... si nu pot decat sa te felicit pentru faptul ca m-ai depasit, asa ca restul nu se pune :p

Fata tatii, de ce nu incerci tu sa te abtii de la comentarii aiurea, pentru ca imi lasi impresia ca ultimul lucru pe care l-ai invatzat, e anatomia din clasa a 8-a (nu 8) si acum incerci sa scoti ochii cu ea. Am spus eu undeva ca femeia nu poate sa ramana insarcinata si bla bla...? De ce inventezi aiurea? Recordul in materie este detinut de una care a ramas insarcinata la 8 ani... asa ca...
Deci nu mai comenta aiurea, ma refeream la capacitatea de a face sex cum trebuie si nu doar de a filosofa pe marginea lui... si capacitatea asta nu vine nici la 12-13 ani... si nici la 17 ani (fara 15 luni :p). Nu stiu daca gaurica ta de acum o poti compara cu gauroiul de cand erai mica... da din cate am inteles eu (de la altele, binenteles), inculpata se dezvolta incet si sigur :p. Sau poate ca tu te masturbai de la 3 ani si erai plina de par pubian de la 4 ani ;)... ce sa mai zic de 12-13.

ma rogi frumos... sau tot cu faze de genul: mitocane, tiganule, cretinule, fraiere, creierul tau de gaina, cacanare...?




Atata tam tam pe seama mea aiurea....mi-am spus parerile mele...nu pt asta e facut forumul??...sau tot ce zic te deranjeaza?....daca nu-ti convine ce postez treci mai departe...si inceteaza sa ma mai caracterizezi cu frazele tale de trei lei....

pace si pe bune hai sa incetam ca nu ajungem niciodata la un consens

Nanuka
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Aug 04, 2003 8:46 pm

Ia uite , Sopra. Fetii ii place de tine. Ti-a trimis si poza.

Si ca sa fiu on-topic : marimea nu conteaza. n-atzi vazut ca pe Godzila, pana la urma, au omorat-o ? :cry:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Aug 04, 2003 10:52 pm

Moshule.... daca-i placea de mine, avea picioarele desfacute ;)... asta ca sa stii si tu :p

bine Nanuk, conteaza marimea doar pana sa ajungi la operatie si dupa 16 ani, ok? :) Asta ca s-o dau la pace cu tine... si sa ma iau de altcineva :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde costel300 » Lun Aug 04, 2003 11:25 pm

se spune ca daca faci o prostie macar sa o faci cu clasa , asadar marimea canteaza chiar si in prostie!

apoi sa intrebi o fata daca marimea e importanta, e ca si cum ai intreba un baiat daca ii place sa o bage doar pe jumatate! Noi stim ca ne place sa o bagam toata , nu-i asa? Asadar si fetelor le place sa le fie bagata pe de-a intregul !
Concluzie: marimea conteaza! totusi cat de mult?
Stiti voi cum zic oamenii: " nici mare, nici mica,potrivita". si nu e o potrivire generala, ci o potrivire dupa fiecare persoana(fata\femeie) Eh?

banc: stiti de ce oamenii poarta ochelari? ... ca nu-si vad intelectul !!(ah!)
:o

scuze daca am facut vreo greseala gramaticala!
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron