Sexologul de servici!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

asta daaaa !!!

Mesajde proXtu » Joi Oct 09, 2003 9:53 pm

ei, uite ca acuma kiar imi place cum gandeshti ;-) asta ar fi o idee interesanta, sa vezi ce ii poate pielea shi ce vrea de la tine de fapt :p toata kestia ii sa nu itzi propui sa te joci shi dupa aia sa o iei pe aratura :D (ca parca ziceai ca tzii mult la el). asha ca be strong :b ashtept urmarea ;-)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Nightmare » Joi Oct 09, 2003 9:57 pm

De data asta nu o sa o iau pe aratura. O sa il despart de tocilara, o sa ma joc cu el cateva zile si apoi o sa il parasesc. O sa imi fie greu, dar o sa reusesc.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

huh!

Mesajde proXtu » Vin Oct 10, 2003 6:49 am

da' vad ca eshti fata hotarata :p cine zicea ca fetele e perverse shtia el ce shtia ;-) da' daca baiatu' o merita atunci ce sa mai zici... go for it :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Nightmare » Vin Oct 10, 2003 2:15 pm

Chiar daca ieri eram hotarata sa ma razbun, azi ma intreb daca nu cumva nu ma razbun pe el, ci ma razbun chiar pe mine. Mai bine las lucrurile asa cum sunt si ramanem amici. In plus, nu vreau sa am mustrari de constiinta.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

merge

Mesajde proXtu » Vin Oct 10, 2003 6:42 pm

bun shi asha, ce atata complicatzie ... pentru cineva care nu merita :p lasa'l in pace ca o sa regrete el mai incolo ;-)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Nightmare » Vin Oct 10, 2003 6:54 pm

Deja regreta. Oricum, sa ramana cu regretele si cu tocilara.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

heheheee

Mesajde proXtu » Vin Oct 10, 2003 10:17 pm

mai mai mai ... daca deja regreta inseamna ca ai cashtigat, fara sa faci nici un efort ;-) sau inca nu e conshtient ca regreta ? :p gata cu kestia asta ce deja suntem offtopic shi ne taie ashtia mau' :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Nightmare » Sâm Oct 11, 2003 1:02 pm

Mi-au trecut nervii si acum nu mai am nimic cu Catalina (tocilara).
Chiar ca am inceput sa fim off-topic. :)
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Dum Oct 26, 2003 5:29 pm

Nicholas_Alex nu mi`ai raspuns la msjul privat.... :( Ce fel de sexolog esti tu??
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Oct 27, 2003 10:54 am

Chrysilla, scuza-ma, dar am fost plecat in schimb de experienta, la o un "sperm bank" din Tokio. Ti-am raspuns astazi, si astept si celelalte 3 cí­fre. :D

Voi astia doi, adik Proxtu si cu Nightmare, aveti amindoi avertisment. Ce-i cu voi? Nu stiti sa cititi subiectul postului? Ati umplut pagina cu zimbete si alte timpenii! Fiti cuminti, va rog.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Sexolog

Mesajde xyyz » Lun Oct 27, 2003 1:32 pm

Vreau adresa unui cabinet de specialitate (sexolog) din Iasi.
Ar trebui sa existe, nu? Daca stiti careva....
Mersi.
xyyz
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Oct 27, 2003 1:02 pm
Localitate: Iasi

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Oct 27, 2003 2:45 pm

Str. Oastei nr. 2, 6600 Iasi
tel.: 032 14 66 13, fax: 032 14 66 13


Dar spune ce te doare. Poate te pot ajuta. Daca esti fata. Cu barbati, se ocupa userii eye sau oribilul mosh.

:o
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Chrysilla » Vin Oct 31, 2003 4:25 pm

Nicholas ma supar pe tine....mie de nu`mi raspunzi? Macar la mesajele private...ori imi caut alt sexolog!
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Love2Fly » Sâm Noi 01, 2003 12:29 am

Problema e simpla:
Ei sa-i zicem simplu X
Iar mie sa-mi zicem simplu Y.
Iar LUI sa-i zicem Z
Ce se intampla daca Y -->X dar X+Z=concubinaj
Se poate ca Y+X-Z=iubire?
Daca da....in ce conditii?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Haggis McMutton » Lun Noi 10, 2003 6:58 pm

Dupa o mica absenta cauzata de multa munca la serviciu vin din nou pe acest site cu o intrebare pentru sexologul de servici.
Am vazut pe internet mai multe poze cu barbati care urinau pe femei sau invers. Oameni care isi beau urina unul celuilalt. Doresc sa ma interesez daca acest lucru reprezinta o perversiune. Oamenii respectivi fac asta din placere ? Ii excita ?
Voi faceti asa ceva cu partenerii vostrii ?
Mie mi se pare ceva scarbos si grotesc. Nu cred ca as putea face niciodata asa ceva.
Sexologule de servici,care este parerea referitor la intrebarile de mai sus.

Uitati ca va pun si o poza drept exemplu.Daca moderatorul sau administratorii acestui forum considera continutul pozei neadecvat ii rog sa o stearga. Imi cer scuze anticipat.

Astept raspunsurile.
Avatar utilizator
Haggis McMutton
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Noi 11, 2003 8:50 am

Draga mea Gabriela. Ti-am sters poza, caci am gasit-o prea "repulsiva"! Ce vrei sa zici, reiese foarte bine din mesajul tau, nu era nevoie de exemple.

Dar sa revenim la intrebarea ta. Urinarea pe partenerul tau, nu este o perversiune sexuala, ci un fel fetisism. La fel ca si Plushofilia!

Si nu prea gasesc nimic ciudat in aceasta manifestare. Citi dintre noi nu sau urinat pe alti? Eu, de exemplu, am urinat pe toti boschetarii din parcul cu pietre. Sa nu mai zic de Softy, ursuletzul de plush al verishoarei mele. Cu toate ca nu m-am excitat, mi-a placut, ca m-am simtit puternic si stapin pe situatie.

Inca nu am gasit o partenera sa-mi ceara asa ceva, dar iti promit ca te voi informa, in caz ca...
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Chrysilla » Mar Noi 11, 2003 2:26 pm

Nicholas ce`ar fi sa`mi raspunzi si la posturile de pe "Ghidul lui Nicholas"? At binevoi sa`mi faceti aceasta onoare,Inaltimea Voastra d`le sexolog?
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Noi 11, 2003 2:35 pm

Draga mea, Chrysilla. Nu am gasit nici un post de al tau in care sa-mi ceri parerile/sfaturile! Altfel ti-as fi raspuns cu cea mai mare placere sexuala posibila! :)
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Cruela » Mie Noi 12, 2003 6:36 pm

Acum am o alta problema, intrucat cele pe care le aveam inainte s-au dizolvat pur si simplu.
Nu stiu ce sa fac intr-o situatie. Cel pe care il iubesc pleaca din tara pentru 4 ani de zile, timp in care ne vom vedea probabil doar de cateva ori. Problema mea este urmatoarea: il iubesc enorm si stiu ca si el tine la mine (in ultimul timp chiar a avut curajul sa isi recunoasca sentimentele), dar imi este frica sa nu care cumva sa realizeze in acest timp ca este suficient de in varsta pentru a isi face o familie acolo. As avea puterea sa renunt, indiferent cat m-ar durea, daca as sti ca el este fericit, numai ca exista o mica problema si anume: aici in tara este un baiat care tine foarte mult la mine si care mi-a propus o relatie. Are absolut tot ce ii trebuie si nu as vrea sa pierd o sansa in cazul in care l-as pierde pe cel la care tin prin plecarea lui. Ce ar trebui sa fac?
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Mie Noi 12, 2003 8:49 pm

Draga Nicholas_Alex,crede-ma ca am constatat cu surpindere ca mesajele mele au disparut. :con: Uite care era situatia:
avusesem o "partida" superfierbinte cu o tipa si s`a intamplat ca facem si ceva de genul "doua (sau mai multe *p ) degetele/ ne jucam cu ele" si dupa aceea (adica dupa partida) labiile mici mi s`au umflat si m`au durut (asta vreo 2 zile). Te-am intrebat ce ar fi trebuit sa fac pentru "tratament",ca sa`mi treaca "durerile".Poti sa`mi zici si acum,ca nu ma supar...si de ce s`a intamplat asta si cum se poate preveni? :-?
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Chrysilla » Lun Noi 17, 2003 5:59 pm

Nicholas......desteapta`te,romane!! si raspunde`mi
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Jasmine » Mar Noi 18, 2003 6:34 pm

chrysilla,poate te-a zgariat cu unghiile prietena ta sau poate nu te-ai umezit tu destul ... te-a frecat si te-ai iritat.. poti sa-ti dai cu o crema pentru igiena intima cu ph 4,5

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Noi 19, 2003 7:48 am

Scuze pentru raspunsul intirziat, dar vad ca mi-a luat-o Jasmine inainte. O fac asistenta la cabinetul meu! :)

Mda, nu stiu cu ce v-ati jucat voi acolo, dar ori nu ai fost indeajuns de umeda ori ati fost prea "aprinse". Umiditatea trebuie mentinuta! Stiu pe cineva, care se usca pur si simplu in timpul sexului, de obicei dupa 4-5 orgasme. Atunci sa fi vazut iritatii si usturi.

Data viitoare, spune-i partenerei tale sa foloseasca mai multa saliva.

:o
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Cruela » Joi Noi 20, 2003 4:43 pm

As vrea si eu un raspuns te rog, la poblema pe care am scris-o mai sus.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Noi 21, 2003 10:46 am

Cruela, nu ai specificat virsta voastra. Daca si el te iubeste asa cum il iubesti tu pe el (nici nu a plecat inca si tu te gindesti deja la altul), totul este bine. Primul te va uita oricum, cind va da cu ochii de capitaliste.4 ani de zile sint 1460 de zile...multe..foarte multe zile.

Asa ca baga-te pe ala din tara, mai ales ca ai posibilitatea sa fi cu el, fara ca primul sa stie, in caz ca el intradevar te iubeste, si o sa te mai vrea dupa 4 ani de zile.


:D
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Cruela » Vin Noi 21, 2003 5:42 pm

Initial trimis de Nicholas_Alex
Cruela, nu ai specificat virsta voastra. Daca si el te iubeste asa cum il iubesti tu pe el (nici nu a plecat inca si tu te gindesti deja la altul), totul este bine. Primul te va uita oricum, cind va da cu ochii de capitaliste.4 ani de zile sint 1460 de zile...multe..foarte multe zile.

Asa ca baga-te pe ala din tara, mai ales ca ai posibilitatea sa fi cu el, fara ca primul sa stie, in caz ca el intradevar te iubeste, si o sa te mai vrea dupa 4 ani de zile.


:D



Aici ar cam fi o problema: eu nu ma gandesc la altul pentru ca nu concep ideea de a fi cu alt barbat in afara de el. Cat despre posibilitatea de a fi cu cel din tara fara ca prietenul meu sa stie, m-as simti o javra pentru ca el are incredere in mine si m-as simti prost sa il tradez.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Vin Noi 21, 2003 5:49 pm

da...mersi...anyway a venit si iubi meu acasa (ca era in Franta) si ...m`a saturat...in doua zile de 4 ori...e mult? nu exageram,nu? zi`mi ca nu...calmeaza`ma......
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Cruela » Sâm Noi 22, 2003 6:18 pm

Initial trimis de Chrysilla
da...mersi...anyway a venit si iubi meu acasa (ca era in Franta) si ...m`a saturat...in doua zile de 4 ori...e mult? nu exageram,nu? zi`mi ca nu...calmeaza`ma......


Imi permit sa iti spun si parerea mea legat de chestia asta: ori tu nu i-ai aratat cat de dor ti-a fost de el, ori el are o gramada de alte probleme si este foarte distras. incearca sa il apropii de tine, fiind tu mai dulce decat el daca este cazul,.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Dum Noi 23, 2003 6:04 pm

cruelo am vrut sa zic ca am facut dragoste de 4 ori in 2 zile...nu`sh ce ai inteles tu
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Jasmine » Lun Noi 24, 2003 9:54 am

chrsysilla ... tu esti lesbi sau bi ?.. ca nu mai inteleg.. :con:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori