A face un copil la o varsta frageda

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Re: A face un copil la o varsta frageda

Mesajde AnduXX » Mie Oct 31, 2012 6:55 pm

Aveam si eu o prietena la 16-17 ani si eram foarte indragostiti. Ne-o trageam pe unde apucam ca nebunii si chiar am tinut foarte mult la ea, la vremea respectiva credeam ca nu va exista nimeni altcineva pt mine. Am avut si noi o sperietura sa zic asa cand a crezut ca a ramas insarcinata, insa a fost doar o sperietura. Ne-am facut si noi atunci o gramada de ganduri si planuri, vroiam sa crestem copilul, etc.

Stau si ma gandesc cateodata ca mi s-ar fi sfarsit viata in momentul in care s-ar fi nascut copilul acela. Si a mea si a ei. Imi dau seama acuma cat de naivi am fost. Cat de mult ne-am schimbat chiar cat am fost impreuna. Si ma gandesc acuma ca nici macar nu o mai cunosc, pai daca ramaneam cu ea toata viata? Ma bucur ca nu sunt legata de ea acum, oricat de crud ar suna lucrul acesta. Dar sunt sigur ca si ea gandeste la fel!
Avatar utilizator
AnduXX
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mar Oct 30, 2012 11:47 pm
Localitate: arad

Re: A face un copil la o varsta frageda

Mesajde nuckole » Vin Sep 11, 2015 9:21 am

E de preferat sa se faca copii la varste de 20-28 de ani, daca vrei ca sa iasa sanatosi si sa fie o sarcina usoara. Si gradul de fertilitate scade odata cu inaintarea in varsta.
nuckole
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Sep 01, 2015 9:40 am

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori