Conteaza pentru el daca ea e virgina?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Ramuna » Mar Sep 06, 2005 10:38 pm

m0rgul, imi place ( cu ghilimelele de rigoare ) modul in care gandesti... sau mai zis halul ! Eu una daca as fi una dintre alea 2 " virgine" acum te-as scuipa cand te-as vedea pe strada... Ma intreb cum a fost prima ta noapte de sex. cred ca te-ai documentat nu gluma, la 5 ani cred ca erai deja expert. Ce ash fi ras daca tu , virgin fiind, te-ai fi culcat cu una cu experientza si te-ai fi facut de rahat cum ca nu ai fi stiut ce sa faci... La urma urmei tre sa ai rabdare. Si cred ca pentru un baiat NORMAL conteaza mai mult ca fata sa fie virgina... Eu una daca as fi baiat nu as avea prea multa incredere intr-una care s-a fu... deja cu inca 10 inaintea mea... ca nu ai avea de unde sa shtii ca nu a fost asha... NU?
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde mow_ever » Mar Sep 06, 2005 10:47 pm

ZuZa NeBuNa scrie:HmMm....cum poti sa t feresti d o virgina ca d dracu`? ....ce aberatie.... Parerea mea e ca nu se deosebesc cu nimik d celelalte.....chiar daca ai pus`o cu cineva,..mai ejti capabila sa iubesti la fel ca la prima oara.....nu t schimba cu nik ...faptul c ti-ai perdut virginitatea.....Banuiesc ..ca si o virgina t poate satisface.... ar trebui sa va ganditi ca fiecare fata a fost la inceput....si ca nimeni nu s-a nascut invatat....
Auzi u ..."ma feresc d virgine ca d apa minerala" ..... :smash:
Mdap....In fine....
Maxima :Nimeni nu ramane virgin.Viatza io trage fiecaruia macar o data!

bravo ==D sunt de acord de tine
mow_ever
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Sep 03, 2005 10:01 pm
Localitate: acasa

Mesajde Ramuna » Mar Sep 06, 2005 10:54 pm

mdah... ce aberatii... Daca el se fereshte de virgine ca de apa minerala probabil ca se duce si le-o trage alora la poduri ca cu el cred ca nu se culca nici dracu
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Joi Sep 08, 2005 9:43 pm

da poate omu nu are atata rabdare cu don'shoarele....acu sa nu sarim la concluzii...
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Vin Sep 09, 2005 12:35 pm

Stai ca nu mai pricep, Ramuna. Adica trebuie sa ne culcam doar cu virgine? Banuiesc ca si ele trebuie sa se culce doar cu virgini, nu? Doar asa pot fi amandoi siguri ca nu s-au futut cu 50 inainte...

Nu conteaza neaparat daca fata s-a futut cu 10 inaintea ta. Important e sa o cunosti suficient de bine incat sa poti avea incredere in ea. Daca n-ai incredere... mai bine nu te amesteci cu ea...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Sep 09, 2005 1:16 pm

peer...ce pana mea vrei sa intelegi de la o copilita de 14 anisori?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Vin Sep 09, 2005 3:01 pm

pai stai putin peergynt, m-ai inteles gresit. Nu a zis nimeni ca tu ca baiat trebhe sa te culci numai cu virgine, dar eu am zis ca eu cred ca baietii prefera mai mult sa se culce cu o virgina... probabil se simt mai " importanti" ca au fost primii in " viata ei". si de asta am zis ca ei ar prefera mai degraba ...
ma intelegi?
si am 18 ani... memetShol cat face 1+ 3=? 14? ahhh, inseamna ca esti batran rau! App... LA MULTI ANI!
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Vin Sep 09, 2005 3:07 pm

Mai, depinde de fiecare. Eu unul nu prefer virginele. Mi-a ajuns una :D

Oricum, important este daca iubesti o fata sau nu. Atunci cand o iubesti, nu mai conteaza daca e virgina sau nu... ai face oricum aproape orice pentru ea...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Sep 09, 2005 3:28 pm

si am 18 ani... memetShol cat face 1+ 3=? 14? ahhh, inseamna ca esti batran rau! App... LA MULTI ANI!

uau 18 ani? deja tre fata moshului sa tenveti a te fute :D
ce treaba are 1+ 3? 1 cu trei face menaj a quatre
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde gigica » Vin Sep 09, 2005 3:52 pm

@memetShol - super tare ~p
Nu tine de iubire, cum ati zis toti de pe aici. Este chestiune de preferinte. Daca baiatului chiar NU ii plac virginele, se intereseaza dinainte (printre cunostinte) sau o intreaba chiar pe ea.... eu cel putin am observat chestia asta la TOTI care se feresc de virgine ;)
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Sep 09, 2005 4:24 pm

aide bre. apoi cum fac astia. ies cu fatuca, totu bine, se dezbraca, se... ce fac ei pacolo, dupa care el: "auzi, da esti virgiginica?" si ea "da" si al: "atuncea dute si te fute si porma vino la mine"
???
bre, nu conteaza sa fie virgina au ba, tuata ideea e sa fie femee si eventual vie (nu daia cu struguri)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Mariner101 » Vin Sep 09, 2005 6:55 pm

Cruela scrie:Problema mea e urmatoarea: te atasezi mai mult de o virgina, stai mai mult timp cu ea chiar daca nu tii la ea, daca nu e virgina si tine la tine, faptul ca tu nu ai fost primul ei poate afecta cu ceva relatia?


n-are nici o legatura chestia asta, de fapt virginele prezinta un mare dezavantaj : nu poti avea o viata sexuala prea satisfacatoare, intrucat nu rezista prea mult. Dupa un numar doua e gata pe ziua de azi, si poate el ar vrea mai mult, si ea nu mai poate fizic. Plus ca exista riscul, ca ea sa vrea sa faca comparatie, asa doar de dragul artei, ia sa vedem cum o fi cu altul si ramai cu ochii in soare. Eu prefer oricand una care nu e virgina in fata uneia care este. faptul ca nu ai fost primul nu afecteaza cu nimic relatia.
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde Ramuna » Vin Sep 09, 2005 7:33 pm

mah pentru ea e ceva deosebit.. asta e ceva ce voi nu intelegeti... In general baietii nu vor decat placere, nu tin cont de ce simte ea...
PeerGynt sunt de acord, cu tine, in mare conteaza cat de mult tii si la fata, sa fie totusi ceva deosebit, nu: " ma duc sa o fut pe aia " totusi...
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde Crist1na » Sâm Sep 10, 2005 1:31 am

Lasa-ti virginele in pace! Atata le vorbiti de rau si pe prostituate le ridicati in slavi.
Parerea mea: sunt de acord cu Ramuna si la faza asta, are cea mai mare dreptate.
As adauga : nu conteaza daca e virgina, dar e bine sa nu faci mare tam-tam pe seama asta, ca e virgina, de ce nu a facut-o si altele. Unii baieti nu le suporta, fiecare cu ce-l mananca.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde gigica » Sâm Sep 10, 2005 1:48 am

Crist1na scrie:Lasa-ti virginele in pace! Atata le vorbiti de rau si pe prostituate le ridicati in slavi.


In caz ca nu te-ai prins, baietii nu prefera aceste extreme :D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Sep 10, 2005 4:03 am

Lasa-ti virginele in pace!


copirait baicsu :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde h0va » Sâm Sep 10, 2005 9:41 am

bre, cum plm a scapat cretina asta pe forum (a se citi ramuna)?!

vedetz, daca n'atz pus un test de iq pe pagina de logare..ba nene, o sa ne invadeze in curand igali, gigi, ramune, protectori shi altzi balarioshi d'ashtea :(

too bad

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde gigica » Sâm Sep 10, 2005 11:50 pm

y0ung_h0va scrie: gigi, ...


Deci gigi, nu gigica ~p

On topic: cred ca depinde de mentalitatea fiecaruia.... poate tine si de educatie :D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Sâm Sep 10, 2005 11:57 pm

y0ung_h0va scrie:vedetz, daca n'atz pus un test de iq pe pagina de logare..ba nene, o sa ne invadeze in curand igali shi altzi balarioshi d'ashtea :(


adik ce vrei sa spui? in caz ca nu stiai deja te-au invadat! :hades:
oricum eu il treceam dak era vrun test! ;) dar asta nu trebuie sa itzi demonstrez tzie

on: eu zic ca nu conteaza asa mult
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde whatever » Sâm Sep 10, 2005 11:58 pm

[quote="Mariner101"] Plus ca exista riscul, ca ea sa vrea sa faca comparatie, asa doar de dragul artei, ia sa vedem cum o fi cu altul si ramai cu ochii in soare.QUOTE]


tare bine ai zis-o aici.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Dum Sep 11, 2005 12:36 pm

off: gigico, am scapat amandoi :n:
on: nu conteaza
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Sep 11, 2005 8:47 pm

pentru multi baieti inseamna si conteaza mult ca femeia cu care si-o pun/fac dragoste/se culca/si-o trag sa fie virgina , pentru o mai mare satisfactie si pentru orgoliul propriu...
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Lun Sep 12, 2005 10:05 am

Doua atitudini ma indigneaza:
-tipa care se "pastreaza" pentru casatorie;
-tipul care vrea virgina pentru a isi satisface orgoliul propriu.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Sep 12, 2005 11:22 am

casa nu mai vorbim si de atitudenea: sunt virgina ca nu mam futut nicidata :D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Lun Sep 12, 2005 1:56 pm

mdah... acum se vede cine are minte si cine nu... tre sa enumar sau va simtiti vizati? crist1na, ma bucur ca eshti de acord cu mine, daca ar gandi si alte fete ca noi probabil lumea nu ar mai fi plina de gunoaie si de curve care si-o pun cu primul care le iese in cale... din moment ce o faci prima oara incepe sa iti placa si va mai urma si o a doua oara, si a treia si ete asha fetele sunt privite in scarba si baietii sunt smecheri ca au toate femeile la picioare... y0ung_h0va pe tine ce pl stramba te-a facut sa gandesti asha ? ai fost violat in copilarie?
in fine... copii, eu v-am zis parerea ... pro si contra, credeti ce vreti, eu am vazut cum ganditi.... mi se rupe de parerea voastra!
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde h0va » Lun Sep 12, 2005 2:09 pm

mi se rupe de parerea voastra!


damn..tocma cand credeam ca am reushit sa te conving..

auz, n'ash vrea sa fiu indiscret, da' ma'ta te'a facut din prima cu primu?! apropou ie baga berea'n frigider/scoate'l p'ala din shifonier..nu ca ar conta or anythn..

ps: igale, oi fi tu baiet bun, da'nalte privintze te'am ginit de cand ai numarat cablurile shi dll'urile alea bre

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Lun Sep 12, 2005 2:44 pm

era greu al naiba sa te prinzi ca am pus asha intentionat... de fapt, nici nu ma mira :))
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde pacha » Lun Sep 12, 2005 3:17 pm

"Nimeni nu ramane virgin.Viatza io trage fiecaruia macar o data!"

Important la baieti este de cate ori reusesc ei sa o traga( se plangea careva pe aici).

P.S."-Tu Marie,tu esti virgina ?
- Inca nu,ma Ioane "
In rest credeti-ma nu are nici o importanta.Dar noi suntem doar o majoritate!
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Sep 12, 2005 3:34 pm

Ramuna scrie:daca ar gandii si alte fete ca noi

ar fii numaii labagi pe lumea asta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ramuna » Lun Sep 12, 2005 3:48 pm

pai sunt deja destui.... mah da eu cred ca nu intelegeti un lucru... nu a zis nimeni ca fata tre sa moara virgina...
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori