Sexul anal. DA sau NU?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ce parere

Am facut-o si mi-a placut
64
39%
Am facut si nu mi-a placut
13
8%
Nu am facut-o niciodata si nu as incerca
33
20%
Nu am facut-o, dar as vrea sa incerc
55
33%
 
Voturi totale : 165

Mesajde proXtu » Dum Mar 20, 2005 1:04 pm

Veet scrie:Faceam referinta la un post anterior, in care se spunea ca o pozitie buna ptr sex anal este ca amandoi sa stea culcati intr-o parte, fata in fata. Dar fain comentariul tau...mai ca mi-a venit sa rad....no comment
bye
p.s. sau il tin in brate? :dir: ideea e ca nu-mi pot imagina pozitia...

fata o zis ca ea sta in fatza, nu cu fatza. deci stau amandoi pe o parte si ea sta in fatza lui (logic), dar cu spatele (pozitzia asta parca se numea lingura sau asha ceva ?) :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Dum Mar 20, 2005 2:24 pm

cam asha ceva, nu?
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde proXtu » Dum Mar 20, 2005 3:38 pm

egzact ! cine shtie cunoashte :D
ps: doar ca pozitzia asta e cam feminista, pe poza scrie ca el poate sa aia, el poate sa cealalta, iar ea nimic, numa' stai si se lasa f... :rolleyes:
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde garfield » Vin Mar 25, 2005 7:55 pm

[quote="Heavystone"]Da, stiu, mersi pt. informatie... problema cu prezervativele nu-i de natura materiala ci cu mult mai de graba de natura placerii... si yo vroiam sa folosesc cauciuc la inceput de fiecare data dar cand am inceput sa nu mai simt nimic cand il foloseam... am zis las-o balta, cauciucu' de multe ori strica totu'(si placerea, si chefu', cand tre sa te opresti sa deschizi sertaru', dupa aia stai sa vezi ca ambalaju' e incapatzanat si nu vrea sa se desfaca, iti aluneca din mana, te dai jos din pat, te apuca nervii, si pana apuci sa-ti pui si tu nenorocirea de cauciuc pe scula... chefu' shi-a luat concediu medical...) ... cand o sa faci si tu sex o sa-ti dai seama despre ce vorbesc ]
ba omul asta stie ce vorbeste...... :o dar iti place ca p.... ta sa se murdareasca de ciocolata? si apoi daca nu se murdareste intrarea in anus nu e asa de usoara ca si in vagin...s-ar putea sa ai fisuri minuscule care vor veni in contact cu materiile fecale.....si infectii sunt cat cuprinde.. :j
garfield
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mar 24, 2005 8:15 pm
Localitate: uk

i`m back

Mesajde MissBugMafia » Vin Apr 01, 2005 10:00 am

Ca veni vorba de fisuri...eu m`am ales cu niste....mai degraba rani de de`abia mia pot sa`mi "fac treaba". E dureros rau. Atata tot ca nu ma invat minte, iar faptul ca nu ma doare tot timpul, ma face sa ajung in stari de extaz cand nu ma pot opri sa o mai fac anal.Apropo...pt assemenea probleme(fisuri) unde ma pot adresa?
Nu`mi veniti cu medicul de familie ca ala e coleg cu tata si.... tare n`as vrea sa afle si el ce prostioare face fetitia lui.

VEET... rectific . CULCATI PE O PARTE, EL IN SPATELE MEU... "LINGURA" (mersi PROXTU)
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde bogy » Sâm Apr 02, 2005 11:47 pm

Nu e chiar indicat sa faci asta, mai ales ca e foarte dureros pentru ea ! in plus pot sa apara fisuri anale, hemoroizi si ale chestii neplacute care nu vrei sa le aiba prietena ta, mai ales daca se intampla sa iti pese de ea
Avatar utilizator
bogy
Junior Member
 
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 23, 2004 12:00 am

haha...nush daca o s amai functioneze mult

Mesajde anya » Dum Apr 03, 2005 10:51 am

Heavystone scrie:Nu-ti fa griji ca am incercat-o de sute de ori... shi pana acum FUNCTZIONEAZA!!!

poate te trezesti acush tatic...metoda e urmatoarea...se socotesc 8 zile cu tot cu perioada ciclului menstrual...deci atat inainte cat si dupa ..deci daca ciclul menstrual dureaza 6 zile mai raman 2 ;-)
anya
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Apr 03, 2005 10:42 am
Localitate: vaslui

Mesajde baixinho© » Dum Apr 03, 2005 12:30 pm

si care este legatura dintre ciclu si sexul anal?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Richard79 » Lun Apr 18, 2005 3:20 pm

MissBugMafia scrie:Ca veni vorba de fisuri...eu m`am ales cu niste....mai degraba rani de de`abia mia pot sa`mi "fac treaba". E dureros rau. Atata tot ca nu ma invat minte, iar faptul ca nu ma doare tot timpul, ma face sa ajung in stari de extaz cand nu ma pot opri sa o mai fac anal.Apropo...pt assemenea probleme(fisuri) unde ma pot adresa?
Nu`mi veniti cu medicul de familie ca ala e coleg cu tata si.... tare n`as vrea sa afle si el ce prostioare face fetitia lui.



Foarte rar apar fisuri anale, doar daca partenerul tau e vre-un "Rila-Epurila" poate... dar daca ai ajuns sa ai asa ceva si nu vrei sa te duci la doctor incearca sa te tratezi in felul urmaor. De 2 ori pe zi, dimineata si seara, dupa ce te speli, spala-te in zona anusuluii cu ceai de mustel, fara sa te stergi. Dupa vreo 3-4 zile o sa fie ok ;)
Avatar utilizator
Richard79
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 17, 2005 11:00 pm

Mesajde cometa » Lun Apr 18, 2005 11:11 pm

parerea asta era pro sau contra? :con:
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Mie Apr 20, 2005 12:49 am

Eu am votat pro,pentru ca am facut-o si mi-a placut foarte foarte mult.E adevarat,la inceput doare,dar cu putin lubrifiant si foarte multa atentie din partea partenerului poate fi foarte placut.
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde dickitt » Mie Apr 20, 2005 1:10 am

[quote="Richard79"]Foarte rar apar fisuri anale, doar daca partenerul tau e vre-un "Rila-Epurila" poate... dar daca ai ajuns sa ai asa ceva si nu vrei sa te duci la doctor incearca sa te tratezi in felul urmaor. De 2 ori pe zi, dimineata si seara, dupa ce te speli, spala-te in zona anusuluii cu ceai de mustel, fara sa te stergi. Dupa vreo 3-4 zile o sa fie ok ]

muahahahhahahhaha ... sau bagati direct un dop in cur si iti trece instant :D

lasa ceaiul de mushetzel ca stim cu totii ca ceaiul este doar apa, si dute al doctor ;-)
replica inteligenta
Avatar utilizator
dickitt
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Mar 23, 2005 12:00 am

Mesajde Richard79 » Mie Apr 20, 2005 1:13 pm

Ceaiul de musetel e foarte eficient, chiar daca pentru unii e doar o apa colorata...
Avatar utilizator
Richard79
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 17, 2005 11:00 pm

Mesajde MissBugMafia » Lun Mai 02, 2005 5:46 pm

Richard,mersi,voi incerca.
Ok Dickitt, imi poti spune LA CE FEL DE MEDIC__?
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde monalisa28 » Lun Mai 02, 2005 8:49 pm

ce oameni neseriosi sunteti...
monalisa28
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 02, 2005 7:33 pm
Localitate: bucuresti

Prejudecati

Mesajde Nowhere Man » Mar Mai 03, 2005 8:25 am

Cruela scrie:Pentru ca in Romania inca este un subiect destul de delicat, deschid acest subiect mai mult din curiozitate. Eu una am incercat sa o fac, dar m-a durut foarte foarte rau si am renuntat. Daca ati putea sa imi dati sfaturi ca sa reusesc si eu sa simt placere... Voi ati incercat???


Pana la urma orice forma de sex care poate produce orgasm dar care se poate spune ca se inscrie in limitele normalului... e super. dar pentru o mai buna edificare iata cateva chestii interesante despre sexul anal:
Erotismul sexului anal este inconjurat de un tabu puternic. Cu toate acestea, milioane de barbati si femei-heterosexuali, homosexuali sau bisexuali-experimenteaza sexul anal. Anusul, dotat cu multe terminatii nervoase si conectat cu muschii pelvieni este cel mai apropiat vecin erogen al zonei genitale si se contracta ritmic in timpul orgasmului.
Stimularea anala, inclusiv penetrarea, nu este dureroasa daca este facuta cum trebuie.
Conceptia ca stimularea anala si in special penetrarea trebuie sa doara este un mit frecvent si periculos. Asa cum durerea oriunde in corp indica faptul ca ceva nu este in regula, asa se intampla si in zona anala. Cu o mare concentrare de terminatii nervoase, anusul poate produce agonie extrema atunci cand este tratat gresit. Cu toate acestea, el poate fi si o sursa de placere extraordinara.
Sexul anal nu a fost privit cu ochi buni de-a lungul istoriei. Desi a fost privit blamator, din cauza asocierii pe care opinia publica o facea cu homosexualitatea, el a existat dintotdeauna. Poetul roman Martial si-a amenintat nevasta cu divortul pentru ca ea nu voia sa se supuna acestui tip de contact. In secolul al nouasprezecelea sexul anal constituia principala metoda contraceptiva.
In trecut sexul anal era practicat deoarece nu existau BTS-uri prea periculoase. In ziua de azi insa, avem de a face cu un virus foarte periculos : HIV, iar, cat timp antidotul sau nu este descoprit, este mai bine sa EVITAM acest tip de act sexual.
Nowhere Man
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 03, 2005 8:09 am
Localitate: Nowhere Land

Mesajde Richard79 » Mie Mai 04, 2005 1:21 pm

sa-l evitam daca nu este protejat, cu caciulita bagam la greu :p
Avatar utilizator
Richard79
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 17, 2005 11:00 pm

Mesajde maximian26 » Mar Mai 10, 2005 4:48 pm

Ice-queen23 scrie:Eu am votat pro,pentru ca am facut-o si mi-a placut foarte foarte mult.E adevarat,la inceput doare,dar cu putin lubrifiant si foarte multa atentie din partea partenerului poate fi foarte placut.

Daca stie baiatu nu este nevoie de lubrifiant!!!!
;r
maximian26
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Mai 09, 2005 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Mie Mai 11, 2005 2:33 am

Pe bune?daca-ai facut tu si nu te-a durut fara nici un fel de lubrifiant,atunci data viitoare fac si io la fel.
lol
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde maximian26 » Joi Mai 12, 2005 9:49 am

Nu mai nu a durut-o pe partenera mea!!!!
Acuma nu stiu cu ce superdotati umbli tu.......dar poate ti-ar placea mai mult sec!!! ~)
Nu mai da quote la mesajul imediat anterior! Merci. Weet-weet
maximian26
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Mai 09, 2005 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Lun Mai 16, 2005 11:52 pm

Io "umblu" cu unu singur.Cat despre lubrifiant,imi sustin parerea,e neaparata nevoie.Acu daca e Tom Degetel...asta-i partea a doua:D
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde maximian26 » Mar Mai 17, 2005 9:47 am

Nu-ti mai plac 18 cm......al tau cat o avea????
maximian26
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Mai 09, 2005 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Mar Mai 17, 2005 10:05 pm

Tu ai zis c-as umbla cu superdotati...depinde ce intelegi tu prin asta.
Oricum,vroiam doar sa zic ca lubrifiantul e necesar APROXIMATIV pentru toate marimile,exceptie facand Tom Degetel.Nu vreau sa scriu ce rezulta din raspunsul tau
lol
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde cometa » Mie Iul 06, 2005 6:35 pm

va multumim pt lectie, intrebarea era daca atz facut-o au ba. si daca v-a placut, si daca nu v-a placut, argumente pro/contra. multumesc de atentie. :)
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 8:19 pm

eu nu am facut-o niciodata...o s-o fac probabil doar daca o sa mi-o ceara pretenul meu...probabil...oricum...din cate observ...sunt mai multe pareri contra...ma indoiesc ca o s-o fac vreodata...
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde goldheart » Mie Iul 06, 2005 10:43 pm

Desigur,se zice ca pofta vine mincind,iar pt cei care nu au pofta,si curiozitatea ar fi indicata,iar daca prima data nu va exista placere,fiti siguri ca vine pe parcurs,dar actul sexual anal sa fie realizat cu atentie,fiind vorba de igiena si durere,citeodata,la inceput.Uleiul de masaj este indicat si desigur inainte de penetrare anala,stimularea zonelor erogene,iar penetrarea sa se faca treptat.
goldheart
 

Mesajde vali » Mie Iul 06, 2005 10:51 pm

goldheart, ia, maaaaare, maaaare atentie
daca mai vii cu citate din "carti" ne suparam.
raspunde cometei.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Iul 07, 2005 6:23 am

IORDAN, daca tu tii cont de "sondajul" de pe acest forum cand vrei sa iei o decizie in viata, da-mi voie sa te felicit.

nu am facut, inca, asta ca sa raspund la intrebarea cometei. cometo, tu, ceva, vreun chelcí£shoz? te-ai simtit si tu ca cum ai fi constipata?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cometa » Joi Iul 07, 2005 3:45 pm

mua?? jame, ca sa zic asa. eu-m aduceam aminte ca am raspuns la acest topic, da daca tii mortis...deci da, am incercat, nu a fost visu' unei noptz de vara, mai degraba cosmaru' unei nopti polare, dar, din fericire, nu am renuntat inca la acest sport definitiv. In definitiv, orce devine, cu tinpu, mai interesant, mai alfel, mai nush cum. So, cu prima ocazie cu care voi avea senzatzii extreme, baics, ti le voi detalia. In PM, evident :D
vali, tu ai raspuns?:)
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde simone » Vin Iul 08, 2005 5:24 pm

cometa scrie:p.s.2 :nu vrei sa ne aratz si noo cat esti de fromos si de modest?:)

Nu vreau fata ca dupa aceea o sa fie cererea mai mare decat oferta.
Strike 2 , iar ai fost tepoasa cu mine. Ce ma fac eu cu tine, esti asa rea.
Gata nu mai vorbesc cu tine, ca cine stie poate o sa-ti chem si prietenul sa fiti amandoi teposi cu mine, iar eu in chesti d-astea nu ma bag,ca ma depasesc. O-i fi eu deschis dar nici chiar asa. R E A O
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron