Sexul anal. DA sau NU?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ce parere

Am facut-o si mi-a placut
64
39%
Am facut si nu mi-a placut
13
8%
Nu am facut-o niciodata si nu as incerca
33
20%
Nu am facut-o, dar as vrea sa incerc
55
33%
 
Voturi totale : 165

Mesajde eyewitness » Mie Iul 14, 2004 10:54 am

ala da lubrefiant :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde MissBugMafia » Dum Aug 01, 2004 11:01 am

StarTrek .... exista oral,normal, anal si ... cred ca si cel intre sani ("spaniol" se poate numi sex.

Am facut de multe ori sex anal insa nu pot decat daca is excitata pana in culme. Pozitia care`mi place mie la anal este ... cum se numeste...hmm... ma rog nu imi amintesc denumirea stiintifica. Stati amandoi culcati pe o parte, fata in fatza bineinteles. Nush...mie asta`mi place ...pot sa`l strang de mana mai ii mai aproape de mine decat daca o primesc in c"r din capra :bye:
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde RamClass » Dum Aug 22, 2004 8:14 pm

Parerile sunt impartite, dar, eu nu pot accepta sexul anal sub nici o forma. Mi se pare o perversiune nascocita de mintea omului, si distruge orice urma de intimitate. Oricum, asta nu inseamna ca eu nu respect parerile celorlalti.
Recunosc ca eu sunt un conservator veritabil si de neschimbat.
RamClass
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Aug 17, 2004 7:44 am
Localitate: Canada

Mesajde Asassinu » Mar Aug 24, 2004 2:02 am

RamClass, probabil ca esti conservator, dar asta e valabil si in moda,fel de-a fi si alte chestii. Nu trebuie considerat sexul anal o perversiune. Poate sa iti placa sau poate sa nu. Dar perversiune nu este. Pervers este acel ceva care il faci dar nu iti place(iti creeaza repulsie). O minte perversa incearca sa faca ceva ce nu isi doreste de fapt. Deci cum poate fi considerat sexul anal o perveersiunecand, fie vorba intre noi, o gramada de oameni il practica? Deci, este alegerea fiecaruia, si atata timp cat un cuplu se simte bine facand asta si il considera un gest al daruirii reciproce ar trebui sa fie acceptat.
Ajutor, ajutor, a luat foc ceva?/Nu, mami, mi-am aprins tigara!
Asassinu
Junior Member
 
Mesaje: 373
Membru din: Vin Sep 06, 2002 11:33 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Titina » Dum Aug 29, 2004 8:39 am

eu oricum sunt prea mica pt asta :D ,dar in viitor...nu chiar f apropiat,ash incerca...nu ma sperie ideea...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dr3amerboy » Sâm Sep 04, 2004 4:45 pm

MissBugMafia scrie:StarTrek .... exista oral,normal, anal si ... cred ca si cel intre sani ("spaniol" se poate numi sex.

Am facut de multe ori sex anal insa nu pot decat daca is excitata pana in culme. Pozitia care`mi place mie la anal este ... cum se numeste...hmm... ma rog nu imi amintesc denumirea stiintifica. Stati amandoi culcati pe o parte, fata in fatza bineinteles. Nush...mie asta`mi place ...pot sa`l strang de mana mai ii mai aproape de mine decat daca o primesc in c"r din capra :bye:


Nu pot sa imi dau ica seama la ce te gandeai cand ai spus chestia asta..
Iti zic yo ce ar arata cam ca cea descrisa de tine...
chat...etoile si aigle...Ideea principala e ca nici una din ele nu e pt anal.Asa ca ia si invata pozitiile de baza...si dupa aia poti sa incepi sa vb despre ele...nu asa ..din auzite.Poti incepe cu missionaire, apoi cu tigre si sa continui cu elephant.Insa ar fi o problema aici.Acestea sunt petru sex normal...ceea ce pentru tine este o aberatie chestia asta.
hai pa!!
P.S Maturizeaza-te...!!!!
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

Mesajde andra30 » Mar Noi 16, 2004 3:28 pm

Rock Chick scrie:eu oricum sunt prea mica pt asta :D ,dar in viitor...nu chiar f apropiat,ash incerca...nu ma sperie ideea...



gaseste pe cineva tandru sa nu se grabeasca, lubrefiaza bine, obisnuieste sfincterul, igiena, si va fi super credema (dar ai grija, nu toata lumea stie sa faca sex anal)
Avatar utilizator
andra30
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde proXtu » Mar Noi 16, 2004 7:41 pm

ia mai las'o tu pe fata in pace, n'o invatza la prostii, ca e mika shi inca nici de ala normal n'o facut :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Mar Noi 16, 2004 9:11 pm

depinde ce inseamna normal la cicaroca
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Razyel » Mie Dec 08, 2004 9:02 am

Mai... tu sigur ai 17 ani.... Foarte ciudat....insa modul in care ai explicat a dat de inteles ca ai destula experienta. Intradevar.. asa decurg lucrurile... o fata in general...cu toate ca nu vreau sa generalizez, are nevoie de multe incurajari cand vine vorba de ceva nou, iar toate astea se fac cu rabdare si ca raspund si la intrebarea principala a acestui subiect... poate doare la inceput...asa ca nu e ceva nou ceea ce ai zis... nu cunosti inca senzatia.... poate putina frica e prezenta, poate ai fost si incordata, pt ca relaxata imi e mai greu de imaginat la prima experienta de acest gen. nu zic ca astea au fost cauzele principale, poate sa fie de vina si partenerul care nu a avut rabdare si s-a avantat in ce nu stia :P. stiu ca nu avea cum sa invete decat daca experimenta, dar se face si asta cu rabdare, nu e ceva in care te avanti... hai ca deja v-am plictisit.... as zice multe.... dar mai bine incercati voi :)
Viata e o lupta pierduta inca din naster, insa voi lupta cu vitejie pana la moarte!
Avatar utilizator
Razyel
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 08, 2004 12:00 am

Mesajde pepsi_blu » Dum Dec 26, 2004 8:57 pm

am facut-o de cateva ori, dar doare (hemoroizii, deh!! :))) nu am simtit placere, de nici un fel, si intr-adevar am avut incomoda senzatie ca si cum as fi fost constipata. desi intotdeauna am facut-o cu lubrifiante speciale, durerea a persistat. nu, nu-mi place.
Avatar utilizator
pepsi_blu
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Dum Dec 26, 2004 12:00 am

Mesajde ^Dark_Angel^ » Vin Ian 14, 2005 5:25 pm

mie mi s-a intamplat o singura data si la betie si cu forta.....:( oricum nu as vrea sa o mai increc niciodata...anusul nu este pt sex..parerea mea.
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde proXtu » Dum Ian 16, 2005 9:41 am

bag de seama ca la tine o fost vorba de un viol... nasol.
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde vega_4_eternity » Joi Feb 03, 2005 12:51 am

La betzie, cu forta........................adica daca erai treaza aveai mai multe sanse sa te opui?Totul se iarta,nimic nu se uita.
vega_4_eternity
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Feb 02, 2005 11:57 pm
Localitate: Iasi

E Ok daca vrei si stii

Mesajde switch » Joi Feb 24, 2005 8:19 am

Cruela scrie:Pentru ca in Romania inca este un subiect destul de delicat, deschid acest subiect mai mult din curiozitate. Eu una am incercat sa o fac, dar m-a durut foarte foarte rau si am renuntat. Daca ati putea sa imi dati sfaturi ca sa reusesc si eu sa simt placere... Voi ati incercat???


Uite aici un link care te poate lamuri, cred.

http://strapon.club.ro
switch
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 20, 2005 1:21 pm
Localitate: Ro

Mesajde Akyta » Joi Feb 24, 2005 3:33 pm

Mi-am fcut curaj (si jur ca mi-a trebuit) si am incercat, da nu se mai intmapla de curand asta-i clar! Acu nu mint, ca a fost placere multutza, da tot raman la ideea ca funutzu meu nu vrea sa fie deranjat... Si de durut, n-a durut asa tare, ca Doamne-ti multumim,mult lubrifiant, mult am folosit... O data a fost mai mult ca destul pt mine!
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde outwatcher » Joi Mar 03, 2005 3:53 pm

...Tot ce ai si tot ce te face sa fi ceea ce esti a fost deja definit, urechea nu este ca sa aiba medicul o gaura ca sa-ti spele cristalinul ochiului, gura nu este ca atunci cand iti faci un piercing in buric ca tipu' ce-ti pune inelusu' sa poata sa ti-l incheie pe interior...iar fundul nu este pentru ca sa impingi inapoi ceea ce vrea sa iasa afara...
outwatcher
 

Mesajde Veet » Joi Mar 03, 2005 9:00 pm

well, am facut-o... daca mi-a placut? pe moment da, apoi nu...adica e o senzatie de disconfort cu care nu m-am obisnuit niciodata.. spun asta d.p.d.v. al unei fete...
dar eram curioasa de pozitia aia pe care o descria missmafia : "Pozitia care`mi place mie la anal este ... cum se numeste...hmm... ma rog nu imi amintesc denumirea stiintifica. Stati amandoi culcati pe o parte, fata in fatza bineinteles." Cum puii mei stati fata in fata (bineinteles) si ti-o baga in foond? Daca o fi atat de placut, zau ca as incerca si eu, dar nush cum sa ma incolacesc sa iasa ce zici tu acolo, poate ma ajuti ~a

C ya
Ori cu totii sa muriti, ori cu totii sa scapam!
Avatar utilizator
Veet
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 27, 2005 12:00 am

Mesajde Izabela » Joi Mar 03, 2005 10:54 pm

Poate prietenul tau o are prrrea mica, veet. Poate ar trebui totusi sa te intorci macar tu cu spatele, sau amandoi si s-o lasati balta.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Veet » Vin Mar 04, 2005 12:23 am

Haha, bine ca vorbim aceeasi limba, ca de inteles nu ne intelegem....Faceam referinta la un post anterior, in care se spunea ca o pozitie buna ptr sex anal este ca amandoi sa stea culcati intr-o parte, fata in fata. Dar fain comentariul tau...mai ca mi-a venit sa rad....no comment
bye

p.s. sau il tin in brate? :dir: ideea e ca nu-mi pot imagina pozitia...
Ori cu totii sa muriti, ori cu totii sa scapam!
Avatar utilizator
Veet
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 27, 2005 12:00 am

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 3:19 pm

tot ce-mi imaginez despre sexul anal este ca doare ingrozitor
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Joi Mar 17, 2005 3:26 pm

magdalena, tu esti gica contra??
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 3:31 pm

in nici un caz. dar sincer,nu crezi ca doare?poate trebuie sa specific ca in timpul sarcinii am facut hemoroizi,si acum cativa ani m-am operat.nu-ti poti imagina ce dureri sunt,asa ca tot ce are legatura cu posteriorul meu imi da fiori
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Joi Mar 17, 2005 3:42 pm

magdalena, daca ai tinut 2kg in burta...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 3:47 pm

au fost 3.250gr,am o fetita superba,si nu-mi pare rau ca din cauza asta am avut si alte probleme
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Joi Mar 17, 2005 3:51 pm

nu ai inteles unde bat

ps: sa-ti traiasca
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 3:55 pm

unde bati??
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Joi Mar 17, 2005 4:03 pm

magdalena, pe scurt, daca poti naste copii, nu cred ca te doare asa tare sexul anal
desigur, vorbind de la celalalt capat la penisului
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 4:08 pm

pai de frica durerii am facut cezariana. probabil voi aveti dreptate,si este misto,nu va contrazic. am auzit multe pareri pro
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde nae cinefil » Joi Mar 17, 2005 4:22 pm

magdaleno, sa-tz traiasca bre, da-n cazu in care ai un copil(asta pe langa treaba dureroasa cu hemoroizii) sfatu meu ie: stai pe curu-tzi!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori