Sexul anal. DA sau NU?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ce parere

Am facut-o si mi-a placut
64
39%
Am facut si nu mi-a placut
13
8%
Nu am facut-o niciodata si nu as incerca
33
20%
Nu am facut-o, dar as vrea sa incerc
55
33%
 
Voturi totale : 165

Mesajde tre » Vin Apr 09, 2004 7:08 am

asa am crezut si eu prima oara ca iese murdar si pute si mi se cam inmuiase dar nu-i deloc asa. mie-mi place, nu in mod deosebit, dar e fain + ca e mai kinky ;). si intr-adevar, de cateva ori, parea sa aiba orgasm pretena.

am vazut pe discovery ca cica prin fund se-ajunge mai usor la punctu ala, ora g, si satisfactia pt. femei e garantata daca e facut cum trebe.

normele ce zic eu trebuie respectate sunt penetrarea treptata, ceva mai multa atentie si spalarea penisului dupa... si daca ai relatie stabila nici prezervativ nu-tz trebe. in fine, eu nu folosesc 'anestezice' inainte de futai, de orice tip ar fi el, pt. ca-mi place sa 'detin controlu' asupra problemei... ar fi chiar jenant si chiar neproductiv sa nu nimeresc gaura, nu?

nanuko iar m-ai dezamagit. ptii, tu nu stii cum se fute omu maica. chiar ti se-ntampla sa nu te uzi in... vagin?
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Prezervativ..???

Mesajde Heavystone » Vin Apr 09, 2004 6:27 pm

Yo shtiam ca unul din motivele principale pentru care s-a "invientat" siexu' anal ie ca sa nu mai trebuiasca sa porti prezervativ si sa stai linishtit ca n-o lashi gravida... oricum, mai e shi faza cu saptamana dinainte de ciclu, in care cica poti s-o faci si normal fara prez si sa stai fara grija... oare?
"Konna koroshkada dekiryno wa samurai dakeda... Oma e dakeda! "
Avatar utilizator
Heavystone
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Mie Ian 28, 2004 12:00 am

...

Mesajde Hades » Vin Apr 09, 2004 6:38 pm

Heavystone... sexu anal e dinaintea prezervativelor si nu te sfatuiesc sa intretzii relatzii sexuale anale fara prezervativ... nu e igienic!!! cat despre 'faza cu saptamana dinainte de ciclu'... nu o incerca... decat daca vrei sa ai copii...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Heavystone » Dum Apr 11, 2004 12:13 am

Hades scrie:... saptamana dinainte de ciclu'... nu o incerca... decat daca vrei sa ai copii...

PacE



Nu-ti fa griji ca am incercat-o de sute de ori... shi pana acum FUNCTZIONEAZA!!!
"Konna koroshkada dekiryno wa samurai dakeda... Oma e dakeda! "
Avatar utilizator
Heavystone
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Mie Ian 28, 2004 12:00 am

...

Mesajde Hades » Dum Apr 11, 2004 12:30 am

pana acum... niciodata nu sti cum nu merge si vine una cu masa la tine ca e insarcinata... oricum... e ieftin un prezervativ... un copil de crescut COSTA...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Heavystone » Dum Apr 11, 2004 12:55 am

Hades scrie: e ieftin un prezervativ...



Da, stiu, mersi pt. informatie... problema cu prezervativele nu-i de natura materiala ci cu mult mai de graba de natura placerii... si yo vroiam sa folosesc cauciuc la inceput de fiecare data dar cand am inceput sa nu mai simt nimic cand il foloseam... am zis las-o balta, cauciucu' de multe ori strica totu'(si placerea, si chefu', cand tre sa te opresti sa deschizi sertaru', dupa aia stai sa vezi ca ambalaju' e incapatzanat si nu vrea sa se desfaca, iti aluneca din mana, te dai jos din pat, te apuca nervii, si pana apuci sa-ti pui si tu nenorocirea de cauciuc pe scula... chefu' shi-a luat concediu medical...) ... cand o sa faci si tu sex o sa-ti dai seama despre ce vorbesc ;-) ..


:U
"Konna koroshkada dekiryno wa samurai dakeda... Oma e dakeda! "
Avatar utilizator
Heavystone
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Mie Ian 28, 2004 12:00 am

...

Mesajde Hades » Dum Apr 11, 2004 1:23 am

atunci sa ia gagica niste pastile...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde adirlz » Dum Apr 11, 2004 1:29 am

nu cred ca gasesti o gagica disponibila sa ia in fiecare zi pastile, care mai au si reactii adverse uneori, numai ca sa si-o puna in siguranta(fara a ramane gravida)!!! Si nici alea nu sunt 100% functionale... crede-ma!!! Asa ca daca se intampla beleaua singura solutie e sa o duci cu binisorul la kiuretat!!! si asta inainte de 3 luni!!
Avatar utilizator
adirlz
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde tre » Dum Apr 11, 2004 2:52 am

is de-acord cu heavystone. rubberu e de cacat... sau, cred ca e bun doar la sexu ocazional, mai ales pt cei pt care conteaza cantitatea si nu calitatea. iar pt treaba cu saptamana de dinainte de ciclu tre sa ai oaresce sange rece. eu am facut-o de cateva ori dar dupa aia numaram zilele si ma dadeam de ceasu mortii daca se-ntampla sa-i intarzie.

hades sa stii ca sexu total exista nu e un mit (spre osebire de faptele pe care le povestesti tu) mai ales pt cei ce tin la igiena personala.

adirlz ai dreptate, pastilele nu-s eficiente decat in putin peste 99% din cazuri, ce sa mai vorbim de faptu ca reactiile adverse is exceptii. ptii!!
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde adirlz » Dum Apr 11, 2004 3:03 am

tre ...ok cu tine dar eu am nimerit-o tocmai pe aia care avea reactii adverse(intarzierea menstruatiei si altele) si era, cred 1% ala neeficient, a ramas gravida si... cum in perioada aia facem si alte minuni , inkipuieti ce groaza am tras... asa ca eu nu mai am incredere in nimic contraceptiv. daca se intampla ...la kiuretat... asta e!!
Avatar utilizator
adirlz
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde whisper » Lun Apr 12, 2004 8:03 pm

Cruela, cherie , sexul anal poate fi si e placut dak individul stie cum sa manuiasca instrumentul a.i. sa iti ofere si tie placere, iar dak mai adaugi si o stimulare clitoridiana, well , u gor urself an orgasm ( poate nu anal, dar sigur clitoridian ;) ) apoi lubrifierea e esentiala, dak nu vrei sa te trezesti cu usturimi ( si asa ai cateva, darmite fara) :)
Cuz you is quick to learn
And we can make money to burn
If you allow me the latest game
I don't ask for much, but enough room to spread my wings
And the world finna know my name
Avatar utilizator
whisper
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Ian 22, 2004 12:00 am

Mesajde Nanuka » Lun Apr 12, 2004 9:04 pm

tre scrie:nanuko iar m-ai dezamagit. ptii, tu nu stii cum se fute omu maica. chiar ti se-ntampla sa nu te uzi in... vagin?



Hahaha n-ai tu idee cum ma ud yo in vagin si mai ales cum fac sex....Treule eu vorbeam de lubrifiante pt sexul anal care desigur pot fi folosite si pt cel vaginal, sunt unele femei care nu se lubrifiaza cum trebuie dar (eu nu ma numar printre ele:D..asa ca sa stii) si sa nu ramai dezamagit...
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde tre » Mar Apr 13, 2004 7:52 am

adirlz na apai atunci... e nasol. ce ti-e si cu norocu asta...

nanuka cum te uzi tu in vagin mai ales cand faci sex? las' ca poate mi-aratz odata. probabil ca n-am citit ca lumea, binenteles ca intotdeauna de alte femei e vorba, mai ales cand fac sex ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Izabela » Vin Iun 04, 2004 1:00 pm

Mama,ce perversi.Apoi mie daca mi-ar face parteneru' asa ceva io m-as kk pe p... lui.

Orgasmul (pentru fericitele care-l cunosc) este de trei feluri: clitoridian, vaginal shi anal

FunFun, la femei exista doar un singur tip de orgasm, tu ma tem ca enumeri modalitatile prin care se poate ajunge la el,desi eu cred c-ar mai fi.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Iun 04, 2004 1:04 pm

kk pe p... lui

bre iza tu iejti amuzanta rau de tot....as putea sa spun ca te 'besc dar tot nu cred ca te-as lasa sa faci asa ceva :D
ma tem ca enumeri modalitatile prin care se poate ajunge la el,desi eu cred c-ar mai fi.

dar de ce niciodata nu faci altceva decat sa fii iza contra si nu dai si tu niste uaresce rezolvari pentru astia mai prosti?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde weed13 » Sâm Iun 05, 2004 5:17 pm

Aliosha scrie:Cainii se fut in cur ? sau sa reformulez mai politicos... cainii intretin relatii sexuale anale intre ei ?

la ce caini te referi??? :t
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde StarTrek » Sâm Iun 05, 2004 5:35 pm

Nanuka scrie:Eu sunt contra sexului anal, n-am facut-o niciodata si nici n-am curiozitatea de a incerca vreodata....
Cruela dar asa ca sfaturi pt ameliorarea durerilor, incearca cu lubrifiante, astea le potzi folosii si in cazul cand nu te uzi ca s-o zic pe romaneste:)....
Sfatul meu e sa stai calma, poti avea neplaceri mai tarziu, hemoroizi, dureri ..chestii de genu' asta..plus ca nu e lasat de la natura..s-o faci la modu' asta...da ma rog daca tie iti place ..no problem girl ...fiecare cu placerile lui *p ..
Hai va pup,

Nanuka.


Am si eu o intrebare, ce altfel de sex mai exista inafara de sexul anal si oral ? Daca sexul anal nu e o placere, si foarte putini il practica, cel oral iarasi nu e acceptat de multa lume, altceva ce mai exista ?!? Sau in ce mai consta sexul ?
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde weed13 » Sâm Iun 05, 2004 5:49 pm

pai tu ai auzit de ala normal?de penetrarea aia normala, sau ma rog, care se considera a fi normala??? in vagin adica, nu in anus sau in gura.cam in asta mai consta sexul, in afara de faptul ca nu ai tu vreo placere ascunsa si "faci sex" cuiva la cap, ca ii si asta un fel de sex
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Iun 06, 2004 5:54 am

stiti bancu ala cu tiganca care voia sa divortzeze?
-dom judecator, ma fute in ureche!
-cum in ureche? bai tigane, asha tiganca frumoasa si tu o futi in ureche?
-dom judecator, eu vreau sa-i dau muie si ea intoarce capu! :p
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde balrogu' » Joi Iun 10, 2004 6:22 pm

daca le prinzi intr-o pasa sincera(lucru rar de altfel) majoritatea or sa spuna ca au facut-o de dragul cordaciului si ca a fost cel putin inconfortabil...chiar daca ai folosit toata vaselina din statiile de benzina
Avatar utilizator
balrogu'
Junior Member
 
Mesaje: 439
Membru din: Dum Iun 06, 2004 11:00 pm

Mesajde StealthRun » Lun Iun 21, 2004 2:44 pm

Cruela scrie:Pentru ca in Romania inca este un subiect destul de delicat, deschid acest subiect mai mult din curiozitate. Eu una am incercat sa o fac, dar m-a durut foarte foarte rau si am renuntat. Daca ati putea sa imi dati sfaturi ca sa reusesc si eu sa simt placere... Voi ati incercat???



Sexul anal nu doare.daca doare, inseamna ca este inceput gresit.Cu indeajuns lubricant si cu multa rabdare, este extra.Dar intotdeauna trebuie avut in vedere ca lubrifiantul (care btw, niciodata nu este destul:)), sa fie unul pe baza de apa,nu de solventi organici,findca astfel,cel pe solventi organici, va deteriora semnificativ condomul:P
Per aspera ad astra
Avatar utilizator
StealthRun
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 20, 2004 11:00 pm

Mesajde proXtu » Mar Iun 22, 2004 9:22 pm

concluzia pe care (i-o) trag este ca la fete nu le place si le cam e groaza si la baietzi le cam ranjeshte ideea :D nasol...
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde tester » Mar Iun 22, 2004 9:41 pm

fuga invizibila radar, cre` ca tu ai traductionat chestia aia de undeva, imi pare cunoscuta.

bata-ma ca m-am dat de gol acuma ~p
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

mei e ceva mizto

Mesajde VJ_Strumf » Dum Iul 11, 2004 6:22 pm

potzi sa zica lumea ce vrea dar e o senzatie mizto , chiar daka la inceput e mai greudar pe urma o sa-ti plaka la nebunie
VJ_Strumf
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iul 11, 2004 1:10 pm
Localitate: Suceava

Mesajde pacha » Dum Iul 11, 2004 10:00 pm

cine are probleme cu digestia acestui fel ,il indemn sa citeasca ceva scris de marchizul
de Sade.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde jojo » Lun Iul 12, 2004 4:12 am

e placut tare A-)
jojo
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 12, 2004 3:24 am
Localitate: aici

Mesajde Goddesss » Lun Iul 12, 2004 3:27 pm

Sexul anal este exact ca atunci cand o faci prima oara(vaginal).Toate fetele sunt speriate de acest lucru si nu vor sa auda de asa ceva si au nevoie de o anumita pregatire(psihica si fizica.. sa fie mangaiate pentru a realiza ce le place,locul si modul)si de o persoana in care sa aibe incredere(un prieten care sa le faca sa se simta protejate).Asa e si cu sexul anal.Lubrifiere, tandretze ;r,cuvinte calde( sa le excite mai mult),stimulare clitoridiana si multa rabdare(din partea baiatului).
Try it in this way...A-)
"Some people are so afraid to die that they never begin to live."
Henry Van Dyke
Avatar utilizator
Goddesss
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Iul 10, 2004 11:00 pm

Mesajde Arpad » Mie Iul 14, 2004 10:09 am

Hai sa ma bag si eu. Credeam ca aflu dracu ceva nou(pt. mine) aici dar exact ce ma interesa nu spune nimeni. De preludiu, lubrifianti, stiam. Spuneti-mi o pozitie mai comoda pt tipa, o pozitie care sa aiba muschii anali relaxati.
Arpad
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 13, 2004 2:29 pm
Localitate: Craiova

Mesajde eyewitness » Mie Iul 14, 2004 10:13 am

pe vine, cand se caca
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iul 14, 2004 10:45 am

Se poate oare practica sexul anal, daca partenera are diaree? Caci cu kebaburile din ziua de azi, nu se stie niciodata.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron