Ce parere aveti despre tipele care fac sex la a doua intalnire???

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde NightWish » Lun Ian 23, 2006 7:42 am

Parerea mea ca nu is curve adika tu la a 2 3 intalnire ca baiat potzi sa faci o persoana sa inteleaga ca nu vrei doar sex de la ea!!!si noi daca facem sex la prima intalnire suntem ce ???gigolo???depinde de ce se intampla in alea 2 3 intalniri !!!
NightWish
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 23, 2006 7:18 am
Localitate: Timisoara

parerea mea

Mesajde bluecat » Vin Ian 27, 2006 12:31 am

daca nu s-ar mai gandi femeia "cum par eu in okii lui" cred ca ar fi mai bine si ar decurge totul mult mai lejer. cel putin mie nu-mi plac "miscarile" rezervate, preconceptele, etc. de felul meu mai impulsiv am apreciat mereu pe cineva care face ce-i place. nu consider ca sunt curve femeile care o fac dupa 1-2 intalniri daca o fac din placere pt partener. free your mind !!!
In GOD we trust !!!
Avatar utilizator
bluecat
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Lun Ian 23, 2006 12:00 am

Mesajde bombonykaaa » Lun Iul 03, 2006 12:30 am

din orice unghi ati privi ...problema e ca barbatii au prioritate in defavoarea femeilor........si se stie deja"nu mai esti virgina..........esti uzata"deci barbatilor le place ceva nou,proaspat CEVA care sa simta ca e al lor si ca au de ce sa-l protejeze....si daca fata s-a daruit din prima inseamna ca are niste valori morale greu de inteles si e lipsita de prejudecati(fara suparare)......si nu mai criticati fata ca e usuratica,poate ea chiar a investit sentimente nu stim acum daca si domnul avocat.......si pt El MaLeFiCo:intr-o zi o sa investesti asa de mult in scopul obtinerii unui profit incat o sa inceapa sa iti placa afacerea si sa prospere o data cu investitia,bineinteles,si atunci o sa dai cu nasul de asfaltul falimentului aia da investitie proasta scumpule:))
bombonykaaa
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Iun 25, 2006 10:16 pm
Localitate: HOME

Mesajde cr3tz » Lun Iul 03, 2006 2:37 am

si daca si baiatu investeste repede?inseamna ca e usuratic?sau actiunile lui sunt mai stabile,deci investitiile de o noapte nu se pun pt k nu afecteaza capitatul fix !??
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Un_PrinTz » Vin Iul 07, 2006 9:44 am

Ce nas da sa gasesc o fata dasta:))))sa ii trag la poarta direct de la a2a intalnire;)))
Un_PrinTz
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iul 07, 2006 9:24 am
Localitate: Bucuresti...

Mesajde cr3tz » Vin Iul 07, 2006 11:13 am

aici e vorba de sex,nu de campionatu mondial de fotbal :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde bobospider » Vin Iul 07, 2006 1:02 pm

imi plac
da nu chiar de la a 2-a
bobospider
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 07, 2006 12:35 pm
Localitate: romania

Mesajde sorinavip » Sâm Iul 15, 2006 3:16 am

pai..daca ne omorim timpul gandindu-ne cand e bine sa ne_o tragem nu mai avansam deloc am ramas comunisti ..si va mai intrebati de ce nu ne primeste astia in europa.. cine zice ca femeia pune sentiment cand se culca cu unu la a doua intilnire?asta va place voua sa auziti?in special pt misogini..de orice forma femeile gandesc mult mai pervers decat barbatii..dar nu prea¨au voie¨sa gindeasca liber..
sorinavip
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 2:02 am
Localitate: ploiesti

Mesajde sorinavip » Sâm Iul 15, 2006 3:20 am

nu inteleg cum doar noi ne punem astfel de intrebari?si tot romincele sunt cele ce se rup pe bani pe afara..nu prea are logica nu?
sorinavip
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 2:02 am
Localitate: ploiesti

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 15, 2006 10:31 am

sorinavip scrie:de orice forma femeile


eh na,gusturile nu se discuta ;k
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Iul 18, 2006 2:06 pm

da din prima nu se poate maica?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Mar Iul 18, 2006 3:16 pm

mie-mi place secs inainte de prima intalnire.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mar Iul 18, 2006 10:00 pm

cum bre sex la a doua intalnire? virgina pana in seara nuntii, eventual si dupa ;)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde PeerGynt » Mie Iul 19, 2006 10:02 am

Pai poate ca a doua intalnire e deja in fatza altarului. Asa ca... A-) onoarea nu este patata ~p
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde contedracula » Joi Iul 20, 2006 11:09 am

mie imi plac la nebunie femeile care iti dau putza la a doua intilnire
contedracula
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iul 20, 2006 11:01 am
Localitate: Milano

Mesajde Unleashed » Joi Iul 20, 2006 11:12 am

Prefer femeile fara putza.

Deci...depinde de situation. Daca-mi place, e mumos sa sara, daca nu-mi place, e inutil.




Piskeshu: Cati ani iti tre sa inveti ca nu-i voie cu quote la postu anterior?
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde contedracula » Joi Iul 20, 2006 11:15 am

autunci ma corectez: imi plac femeile de genul Monica Bellucci care fac sexul la a doua intilnire.. :n:
contedracula
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iul 20, 2006 11:01 am
Localitate: Milano

Mesajde just|me » Joi Iul 20, 2006 7:52 pm

am citit ultimele 3 pagini :D simpatice discutii :D
m-as oftica rau daca una din prietenele mele cele mai bune si nu numai, kiar si tipe cu care ma inteleg sufiecient de bine si-ar trage-o cu vreun fost d-al meu, indiferent daca mai tin la el sau nu. e vb d respect!daca s-ar lua sot si soata[adik ar fi mai mult decat una doo trei partide] ar fi cu totu altceva!

dupa fiecare esec 'GATA!NU MA MAI IMPLIC!AVENTURI!ASTA VREAU!' kkt!n-am putut nici macar odata!nu stiu, oi fi io mai conservatoare, da nu cre ca-i normal sa se intample la a dooa intalnire.la betie, o noapte sau intr-o relatie, fie ea cat de superficiala, eventual.barbatii e ahtiati dupa sex.daca le dai din prima...pierzi muuuuuuuuuuuult teren.poate gresesc, dar la mine a functionat cu brio 'rabdarea'.

o maaaaaaaaaaaaare greseala am facut si io odata...dupa 4 zile d cand ne cunosteam si 3 zile de cand eram impreuna.daca nu faceam asta, n-ar fi fost un animal in pat urmatoarele 9 luni.ne-am implicat amandoi, ne-am iubit, dar animalu din el a distrus tot.trebuia sa astept pana apareau sentimentele...
so I ran, again...and again...and again...and again...and...
Avatar utilizator
just|me
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mar Apr 25, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Joi Iul 20, 2006 8:05 pm

just|me scrie:barbatii e ahtiati dupa sex.daca le dai din prima...pierzi muuuuuuuuuuuult


1.true
2.vrei o lista cu ce anume pierzi?uite:buchete de flori,iesiri in oras,romantism :n:

sunt porc si imi place :sperm:
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 20, 2006 8:08 pm

daca nu faceam asta, n-ar fi fost un animal in pat urmatoarele 9 luni

ei nah, stii tu ca n-ar fi fost! vorba e asa: porcul e porc si in ziua de pasti

edit: hehehe, cretzule, nu vazusem postu tau!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Iul 20, 2006 8:54 pm

bre,eu macar recunosc.sunt porc si asta e.si chiar sunt un porc sincer,zic de la prima intalnire pe o cale sau alta ca sunt porc :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 20, 2006 9:09 pm

ho bre, ca n-am zis ca tu esti porcu de serviciu!
dar sa stii ca-mi plac oamenii care isi recunosc, cu sinceritate, defectele
(pentru ca noi, masculii, chiar suntem umpicutz mai porci, asea, nu tare)

nush daca mi-am zis parerea despre treaba cu intalnirea: exista fel si fel de situatii - prima intalnire, sau a doua, ar putea sa se desfasoare intr-un context fara vreo implicare; te trezesti cu un person de secsu corespunzator (observati cat loc las, da? pentru oricine, si dupa gusturi), o prezenta agreabila, fara prejudecati; dupa minutele (sau orele) de acomodare, se naste umpic de simpatie, apoi pofta straluceste in ochisori (totz patru), prezervativu bocanejte in sertar - ce sa mai astepti? pui la cale intalniri, logodne, vizite la neamuri? nop, nici vorba! adica faptele vorbeste, vorbele mintzejte

si pe urma, mai vedem noi ce ese, no? se poate naste o prietenie frumoasa, o poveste de dragoste, o telenovela lunga si plina de rasturnari de situatie, sau poate sa ramana o simpla aventura
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Iul 20, 2006 9:20 pm

ho bre, ca n-am zis ca tu esti porcu de serviciu!


nu am pretins asta,eu doar ziceam ca sunt un porc sincer A-)

si pe urma, mai vedem noi ce ese, no? se poate naste o prietenie frumoasa, o poveste de dragoste, o telenovela lunga si plina de rasturnari de situatie, sau poate sa ramana o simpla aventura


si daca lasi prezervativul in sertar,sau unde are el locul lui bine determinat in timp si spatiu, se paote naste si un copchil [-o

da nu se poate ca sexul asta de a 2 a intalnire sa duca si spre o relatie de prieteni(amici) , de se vad ocazional si se asa si ei ca doi oameni nevinovati? A-)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 20, 2006 9:27 pm

poi asta ziceam sio, ca nu e musai sa fie cu implicare
(ei, treadu presupune ca e vorba de o relatzie, si ca fata "cedeaza insistentelor porcului" inca de la inceput, nu sta sa-l fiarba, sa-i dea de inteles ca ia nu ie "una dintr-alea"; despre asta trebe dat cu parerea, pe iele tresa le aratam cu degetu)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Joi Iul 20, 2006 10:25 pm

n-am rabdare sa citesc toate posturile, sper sa nu repet ceva, dar nu-i bai nici daca urmeaza ban pe sex. adica pe sectiunea sex, ca primul e deja activ.
asa.... am vazut io filme in care se zice ca femeia invata sa doreasca barbatul pe care-l iubeste iar barbatul incepe sa iubeasca femeia pe care o doreste. In aceasta acceptiune, femeia are nevoie de ceva timp sa simta dorinta sexuala. In cazul meu asa e. Dar stiu ca multe femei fac sex la inceput ca sa nu-si piarda barbatul interesul pt ele.
Acum depinde de barbat... daca e rapitor iar femeia e flatata timpul scade invers proportional. Insa cu cat femeia e mai bine cotata, cu atat e mai greu sa o flatezi.

si pe urma, mai vedem noi ce ese, no? se poate naste o prietenie frumoasa, o poveste de dragoste, o telenovela lunga si plina de rasturnari de situatie, sau poate sa ramana o simpla aventura

aici e o discutie lunga....am cunoscut eu unul care punea asa problema...adica facea experimente, dar ajungand la o varsta cam inaintata a intrat in criza de timp si facea experiente in paralel. Femeile nu sunt prea flatate in aceasta ipostaza, alea mai destepte nu inghit "in amor mai bine minciuna decat razboiul" deci pleaca. Alea care sunt mai incete, ajung si ele sa descopere dovezi ale tradarii, chiar daca sunt trecute, egoul e fragil, deci craiul nostru ramane fara nici una. Degeaba se consoleaza el cu : nu aveam obligatii, eram in faza in care verificam daca functioneaza relatia..... e evident ca se minte pe sine insusi, deocamdata psihanaliza pe care o face nu a dat rezultate.
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Iul 20, 2006 10:50 pm

eu n-am zis de "experimente", ci am spus de sex fara implicare - nu experimentezi sa vezi ce iese, ci faci sex; dupa aia, mai vezi tu ce se intampla

deci nu verifici daca functioneaza ceva anume, ci te bucuri de sex
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Iul 20, 2006 10:53 pm

2 chestii pt ayala

am vazut io filme

fara nici o caterinca,dar viatza bate filmul :n:

si o intrebare : ce intelegi prin varsta inaintata?(cam cati anishori are tipul ala?)

plus ca nu am inteles nimic din comentariile(sau ce or fi ele) la citatul emirului,poate ma lamureste si pe mine cineva A-)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Joi Iul 20, 2006 11:01 pm

da, ne bucuram de sex, dar asta se simte, ca e doar sex. Adica exista mesajul subinteles ca eu am libertatea mea, dar sa stii ca nu te insel, deci nici tu nu ai voie sa ma inseli, dar e prea repede sa ne petrecem tot weekendul impreuna, inca nu ne cunoastem, nu stim daca suntem compatibili etc.
Nu stiu daca un barbat poate trai cu asta, din partea unei femei, dar femeia nu poate. Ca sa savureze prezenta barbatului de langa ea trebuie sa se simta speciala, cea mai ....Studiile arata ca dupa casatorie femeile au mai multe orgasme, pentru ca se simt confirmate, atat ele insele cat si relatia.
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde Ayala » Joi Iul 20, 2006 11:07 pm

dac mai e cineva care nu intelege ceva sa ridice mana. am nevoie de motivatie ca sa explic o chestie pe care eu o gasesc bine explicata.
am vazut io filme ..... chiar asa idioata par? o sa ma gandesc maine la asta...

Tipul are acum 39 ani, si tot ce si-ar putea dori un barbat, mai putin nevasta si copii.
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Joi Iul 20, 2006 11:07 pm

noi vorbim aici de sex,si voi repede mergeti cu gandul spre relatie.daca eu (scuze de limbaj) ti-o trag tie la 2 a intalnire pt ca asa a vrut sexul meu,iar tu te-ai simtit bine,ce te impiedica sa pleci dimineatza doar cu zambetul pe buze (in caz ca te-ai simtit bine),si sa te gandesti la c zi incarcata o sa ai?de ce repede vorbiti de rochii albe si ceremonii?

plus ca imi vine greu sa cred ca orgasmul,care stiu eu ca are treaba in mare parte cu contactul fizic,vine mai des pe fond psihic.adica na,daca omu da bine din limba si buci, de ce naiba ea se poate bucura mai mult doar dupa casatorie? :D

Tipul are acum 39 ani, si tot ce si-ar putea dori un barbat, mai putin nevasta si copii

~p ~p

p.s. ayala atentie cu consecutivele A-)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori