Ce parere aveti despre tipele care fac sex la a doua intalnire???

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde eyewitness » Vin Feb 11, 2005 1:24 pm

sanje, da tu inainte de a posta pe secs i-ai dat pemeu lu vali cu numaru tau de telefon? vezi ca asta e regula pe secs. daca nu grabeste-te ca ala e-n stare sa-ti dea ban doo saptamani :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde outwatcher » Joi Mar 03, 2005 3:43 pm

...Am o parere foarte...........retinuta, cunoscandu-mi "uratenia", lipsa de educatie si...a.s.m.d.....adica as sti ca ceva nu este in ordine....a baut fata prea mult sau ceva.....dar mai bine nu mai aberez.
outwatcher
 

Mesajde Ice-queen23 » Vin Mar 18, 2005 5:00 pm

In primul rand salutare la toata lumea.sunt noua p-aici si am vazut ce problema ai.
Imi dau si eu cu parerea.Acu..,depinde de barbat(baiat).Eu sunt cu prietenul meu de 1 an jumate si faptul ca "am cedat" (lol) de la a doua sau a treia intalnire nu ne-a impiedicat sa ne continuam relatia.
Soo..... ;e
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde Dee-Dee71 » Dum Mar 20, 2005 10:39 am

depinde si de context. de exemplu, daca e pilita sau daca e int-o pestera de ceva vreme :D sau alte circumstante de-astea atenuante... eu inca mai astept a 3-a intalnire! :D
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde wanna » Lun Mar 21, 2005 5:43 pm

Daca te place cu adevarat nu conteza daca te-ai culcat cu el de la prima a doua sau a suta intalnire.Si daca te place cu adevarat si te-ai culcat cu el de la prima atunci va incerca sa te cunoasca cu adevarat si nu ar trebui sa conteze acest amanunt, deoarece si el a luat parte la acest act .Care e diferenta........, vrea sa isi faca de cap cat poate de mult si sa ser insoare cu o virginaaaaaaaaaaaaa, insa in cazul acesta ar trebui sa-si faca programare la gradinita.
wanna
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mar 21, 2005 3:57 pm
Localitate: SUCEAVA

foarte bine

Mesajde Aedile » Lun Mar 21, 2005 5:54 pm

Love2Fly scrie:Aleg prima varianta. E curva. A doua oara o f@#$, a 3-a la fel, a 4-a ma plictisesc. A 5-a ii zic ca e tarfa tarfa!

Asteapta macar pana ajungi la 300 de intalniri...:)
Aedile
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mar 21, 2005 5:32 pm
Localitate: Romania

Sa vedem..

Mesajde Godfather » Mar Mar 22, 2005 3:05 pm

Ce e aia o curva?
Sa fie oare o tipa care sa te placa pe tine ca barbat (desi ti-e greu s-o crezi, barbatule ce esti!) si care sa nu planifice cu precizie elvetiana luna, ziua, ora si minutul in care sa-ti ofere majestuosul orgasm?
Sa fie o tipa care nu se gandeste din prima saptamana sa te ia de sot si vrea sa se bucure impreuna cu tine si de placerile trupesti? Sa n-o dam in diverse, nu-i un secret pentru nimeni ca barbatii se concentreza la greu sa impresioneze o femeie cu capabilitatile lor intelectuale (cat de mult citim noi, cat de culti suntem noi) si asta in momentele de very begining, cand totu-i un joc si seriozitatea nu prea are ce cauta?
Sa fie o tipa care nu vrea sa moara nestiutoare in ale sexului si astfel decide sa experimenteze? C-o face in prima saptamana sau dupa sase luni...who fucking care????
Sa fie o tipa care sa aiba incredere in judecata ta si careia sa nu-i treaca prin cap, cum ca daca-si lasa rochia sa cada (sau, ma rog, jeansii) inainte de venirea echinoctiului (presupunem c-o intalnesti intr-o zi de primavara) o vei lua drept tarfa?
Sau fie o tipa desteapta, care sa stie ca daca te-a futut la a doua intalnire (si bine pe deasupra), te are la degetul ei mic pentru o perioada relativa de timp? Putem sa ne batem cu pumnii in piept cat vrem..e o realitate ;a
Si lista continua la nesfarsit, insa intrebarea ramane..ce-i aia o curva?Pe mine nu ma duce mintea in rezolvarea enigmei.
Apropo, curva-i curva si profesionista (aia de-ti cere bani) e profesionista.Nu confundam notiunile, ca suntem baieti culti, da?
Avatar utilizator
Godfather
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mar 21, 2005 12:00 am

Mesajde nonick » Mie Mar 23, 2005 10:45 am

Godfather: in cazul in care nu stiai, curva e aia care se culca cu toti in afara de tine :)
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nbm » Mie Mar 23, 2005 11:05 am

nonick, greseshti.
curva e aia care se culca cu totzi
aia care se culca cu totzi in afara de tine e curva dracului ~p

ontopic: buna :D
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Richard79 » Mar Apr 19, 2005 12:42 pm

eu am o relatie care dureaza de 8 ani, si prima data am facut sex abia dupa 6 luni de intalniri zilnice "amor" fara sex :)
Avatar utilizator
Richard79
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 17, 2005 11:00 pm

Mesajde schumi » Joi Apr 21, 2005 9:17 pm

In primul rand vreau sa-ti spun ca m-am casatorit cu o fata care nu mi s-a daruit timp de un an si jumatate. Pentru asta am respectat-o ca prietena si o respect si acum ca sotie. Si sa stii ca daca baiatul ala te iubeste, te va astepta. Poate nu un an si jumatate ci macar o luna si jumatate. Bafta! :G
schumi
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Apr 21, 2005 8:46 pm
Localitate: la serviciu

Mesajde j_arrive » Joi Apr 21, 2005 10:30 pm

draga formula 1: si daca mai statea 1 an si jumatate, o respectai si mai tare, nu? poate era obligatoriu sa aratati si cearceafu' in noaptea nuntii?
Avatar utilizator
j_arrive
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mie Apr 20, 2005 11:00 pm

Mesajde MamaDracului » Dum Apr 24, 2005 2:05 pm

parerea mea este ca are ceva de ascuns daca n-a facut sex la prima intalnire.
Avatar utilizator
MamaDracului
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Apr 22, 2005 11:00 pm

Mesajde cometa » Dum Apr 24, 2005 4:20 pm

da, poate nu ie epilata, nu? parerea mea e ca e treaba de filing. daca ti se arata, faci la prima, daca nu...poasa astepte, ca nu-i animal, nu?:)
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde Amaterasu » Dum Apr 24, 2005 4:44 pm

MamaDracului scrie:parerea mea este ca are ceva de ascuns daca n-a facut sex la prima intalnire.

da... are putza! ~p

deci io zic ca ramane la latitudinea si longitudinea fiecaruia cand s-o faCA CA daca barbatul ie vreun interesat te lasa el si dupa a zecea intalnire... la fel cum si fumeia poate parasi masculul daca nu-i e pe plac...

nu stiu, zic si io...
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde MamaDracului » Dum Apr 24, 2005 6:18 pm

cometa scrie:da, poate nu ie epilata, nu? parerea mea e ca e treaba de filing. daca ti se arata, faci la prima, daca nu...poasa astepte, ca nu-i animal, nu?:)

cum adik epilata? :con: oricum nu-m place shaved complet, trebuie sa aibe un pic de gazon. eu vad treba asa: dak ies cu cineva la o pita si un film si nu iese nimic nu ma intereseaza. :nope: adik e vb de sex, nu de altceva.
Avatar utilizator
MamaDracului
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Apr 22, 2005 11:00 pm

Mesajde gasue » Mar Apr 26, 2005 7:36 pm

cred ca s-a insistat prea mult pe aceasta tema cu sexul. mai conteaza daca e de la prima sau a 2 a sau a3a? important este ca atunci cand se intampla sa profitati din plin sa va simtiti bine si sa acceptati..... traieste clipa consecintele vin mai tarziu :))
gasue
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 26, 2005 7:27 pm
Localitate: acasa

Mesajde maximian26 » Mie Mai 18, 2005 2:08 pm

gasue scrie:cred ca s-a insistat prea mult pe aceasta tema cu sexul. mai conteaza daca e de la prima sau a 2 a sau a3a? important este ca atunci cand se intampla sa profitati din plin sa va simtiti bine si sa acceptati..... traieste clipa consecintele vin mai tarziu :))




Eu am cunoscut decat o tipa care a facut-o la a doua intalnire......mai prezentatimi si mie altele!!!!
maximian26
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Mai 09, 2005 11:00 pm

Mesajde M@le » Vin Mai 20, 2005 11:28 pm

Am patit asta de nenumarate ori :)

Am o parere buna despre ele,adica nu-mi permit sa le judec decat dintr-o singura perspectiva: daca ele se simt atrase de mine si eu de ele,de ce sa nu se intample inevitabilul?

Sigur,mentalitati invechite vor exista mereu...totusi,atata timp cat exista placere de ambele parti,nu vad de ce le-as cataloga negativ.
Your Kiss is my command.
[font=Book Antiqua]Incubus online.
[/font]
Avatar utilizator
M@le
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Mai 19, 2005 11:00 pm

Mesajde m0rgul » Joi Iun 09, 2005 1:44 am

se spune k in dragoste totul e permis, nu? atunci care ar fi problema ziceti?

ei bine...problema la mine...e frustrant sa stai 2 ani dupa o femeie k sa o futi odata si sa vezi k nu iti place...adevarat... dar de asemenea in momentul in care tu vrei o relatie serioasa cu o femeie si ea de fute la a 2a intalnire dispare o mare parte din mister... sincer!

--------------------------------------------------------------------------
schumi In primul rand vreau sa-ti spun ca m-am casatorit cu o fata care nu mi s-a daruit timp de un an si jumatate. Pentru asta am respectat-o ca prietena si o respect si acum ca sotie. Si sa stii ca daca baiatul ala te iubeste, te va astepta. Poate nu un an si jumatate ci macar o luna si jumatate. Bafta!
--------------------------------------------------------------------------

da...respect respect... si de asemenea tine minte k orice femeie fututa e o laba pierduta... da mai da-o dreq frate!!! k creca dupa 1 an juma aveam coaiele cat pepenii si mi se scula cand vedeam baba de peste drum dezbracata... sau...in cek mai bun caz futeam tot ce-mi iesea in cale!!! in afara de pretena mea, evident...
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

Mesajde bnapoleon » Mar Iun 14, 2005 10:59 pm

se poate intampla si la prima intalnire ... nu este o regula si trebuie catalogata aceasta reactie, moment... se intampla si gata... se poate continua sau nu.... a fost bine sau nu.... este un moment placut pentru ambii parteneri si atat.
Mediteaza cei care au prejudecati, nu trebuie catalogata o fata (femeie) ce face sex dupa a doua intalnire... trebuie sa fii fericit!
Avatar utilizator
bnapoleon
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 13, 2005 11:00 pm

Mesajde The Penetratoru » Lun Oct 10, 2005 2:54 pm

Pe dracu! Eu cred ca tipele care si-o pun de la prima, sau a doua intalnire sunt sincere cu ele si cu partenerul.

Oricum toate s-ar freca de s-ar rupe...dar de dom'le imaginea!
Pai la ce dracu te mai intalnesti cu un tip daca nu iti place in sens sexual? Deci oricum vrei sa ti-o traga. De ce sa mai pierzi vremea nu?
The Penetratoru
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Oct 10, 2005 2:36 pm
Localitate: Paradise

Mesajde Marchizul » Lun Oct 10, 2005 4:15 pm

Numai femeile care o fac din prima, daca se poate fara intalnire, ca viata e scurta si timpul pretios, merita numite femei normale si de viata.
Celelalte, cu cat amana mai mult cu atat sunt niste panarame frigide si constipate la care nu merita sa te uiti.

Cei care vor relatii serioase, sa se gandeasca intai la ce le trebuie asa ceva. Ce castiga din ele? Ca raman cu aceeasi persoana cand pot sa fie cu vreo zece in acelasi timp? Cei/cele care viseaza la romantism si alte iluzii inutile ar face bine sa-si gaseasca in viata o pasiune care sa combine placutul cu utilul.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Oct 10, 2005 4:18 pm

iote....inca un pusti caresi da cu presupusu :D.
velcam tu za clab
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Lun Oct 10, 2005 4:27 pm

Marchizule, nu zic ca relatiile de scurta durata n-au avantajele si frumusetea lor. Dar asta nu inseamna ca asa ar trebui sa traiesti tot timpul. Daca e sa discutam strict despre sex, nu uita ca performanta sexuala se obtine "exersand" cu aceeasi partenera/partener. Femeile au orgasm mai des daca au partener stabil. Barbatul poate avea satisfactii mai mari daca are aceeasi partenera (evident, pe care s-o iubeasca), caci ea stie cel mai bine ce sa-i faca. :n:
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Marchizul » Lun Oct 10, 2005 7:22 pm

PeerGynt scrie:Marchizule, nu zic ca relatiile de scurta durata n-au avantajele si frumusetea lor. Dar asta nu inseamna ca asa ar trebui sa traiesti tot timpul. Daca e sa discutam strict despre sex, nu uita ca performanta sexuala se obtine "exersand" cu aceeasi partenera/partener. Femeile au orgasm mai des daca au partener stabil. Barbatul poate avea satisfactii mai mari daca are aceeasi partenera (evident, pe care s-o iubeasca), caci ea stie cel mai bine ce sa-i faca. :n:


Explica-mi si mie, te rog, punctual, ce avantaje ce nu tin de sex iti da o "relatie serioasa".

Legat de ce spui de sex, ii poti spune partenerei de o noapte sau prostituatei ce vrei sa-ti faca, cum sa stea etc. femeile care au dese contacte si cu cat mai multi barbati oricum sunt f versate si cunosc tehnici avansate de satisfacere a barbatilor. Ceea ce prietena ta va invata in 3 luni, o libertina sau prostituata stie de mult.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Marchizul » Lun Oct 10, 2005 7:55 pm

memetShol scrie:iote....inca un pusti caresi da cu presupusu :D.
velcam tu za clab


Data viitoare ataca argumentul, nu persoana.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Oct 10, 2005 8:19 pm

@marchizul-data viitoare fa si tu un later edit la mesajul anterior daca tot esti ultimul care a postat



man im bad!!! :D
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Marchizul » Lun Oct 10, 2005 8:51 pm

Arthemis scrie:@marchizul-data viitoare fa si tu un later edit la mesajul anterior daca tot esti ultimul care a postat

man im bad!!! :D


Nu inteleg la ce te referi.
Ideea de dumnezeu este singura crima pe care nu i-o pot ierta umanitatii.
Marchizul de Sade
Avatar utilizator
Marchizul
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Joi Oct 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Oct 10, 2005 9:34 pm

imi iau si eu in primire atributiile de taie si spanzura si m-a desumflat repede!:x
ma referam la faptul ca este inutil sa postezi doua mesaje consecutive cand poti face un later edit la primul mesaj si sa scrii acolo ceea ce ai uitat sa spui. ai inteles?
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron