Exista sentimente pe lumea asta?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Exista sentimente pe lumea asta?

Mesajde Cristinna » Mar Dec 23, 2003 7:16 pm

Am fost cu un tip care mi-a promis luna de pe cer,am fost impreuna,si apoi dintr-o data s-a terminat.Eu chiar credeam in el si parea ca tine la mine.Mai ales ca a fost primul in viata mea.Il iubesc foarte mult dar cred ca si-a batut joc de mine.Nu il urasc ,as face orice sa fiu cu el.
Ce credeti,mai exista sentimente pe lumea asta, sau baietii vor fetele doar in pat si apoi le lasa?
Cristinna
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 18, 2003 6:09 pm
Localitate: Romania/Bucuresti

Mesajde Vince Carter » Mar Dec 23, 2003 10:57 pm

Da, mai exista... din fericire... vezi -> eu ;) ... :rolleyes:
Check out my STREETBALL site : http://www.streetballromania.tk
Vince Carter
Junior Member
 
Mesaje: 249
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:21 am
Localitate: Bucuresti, Romania

Mesajde Cristinna » Mie Dec 24, 2003 1:56 pm

Da,dar sunt cazuri rare.Eu nu stiu daca o sa am vreodata norocul asta.Ma bucur ca mai exista persoane care iubesc cu adevarat.
Cristinna
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 18, 2003 6:09 pm
Localitate: Romania/Bucuresti

Mesajde Floriris » Mie Dec 24, 2003 2:13 pm

Treaba e ca eu trec printr-o depresie totala (tocmai acum... de craciun... sh*t).Pot sa spun ca te inteleg, deshi nu sunt fata, si nu gandesc ca voi :D .Sentimente exista, insa ele inseamna de cele mai multe ori suferinta.Spun asta pentru ca, chiar si iubirea poate insemna tristete si mizerie.Dar n-ai ce sa faci.Suntem pusi sa ne chinuim pe pamantul asta, si asta vom face mult timp de acum in colo.
Craciun Fericit...
Rock-ul este cea mai sincera muzica
www.floriris.go.ro
Avatar utilizator
Floriris
Junior Member
 
Mesaje: 151
Membru din: Mar Iul 15, 2003 11:00 pm

Iubirea, nectar si venin

Mesajde Dragos C. » Joi Dec 25, 2003 12:21 am

Initial trimis de Floriris
Treaba e ca eu trec printr-o depresie totala[..]

Si te-ai gandit sa ne deprimi si pe noi, asa, ca sa nu suferi de unul singur, nu? :)

La faza cu sentimentele, ai dreptate, intr-o oarecare masura. Depinde de fiecare, de situatie, de...

Cristinna, stai linistita, esti de-abia la inceput. Dupa cum reiese din ce ai scris tu, personajul nu merita sa tii la el. Lasa-l si mergi mai departe.
Lasa-ma sa-ti transform lacrimile in flori si sa te bucuri, si sa simt din zambetul tau o eternitate.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Re: Exista sentimente pe lumea asta?

Mesajde superbiggy » Joi Dec 25, 2003 12:49 am

Initial trimis de Cristinna
Am fost cu un tip care mi-a promis luna de pe cer,am fost impreuna,si apoi dintr-o data s-a terminat.Eu chiar credeam in el si parea ca tine la mine.Mai ales ca a fost primul in viata mea.Il iubesc foarte mult dar cred ca si-a batut joc de mine.Nu il urasc ,as face orice sa fiu cu el.
Ce credeti,mai exista sentimente pe lumea asta, sau baietii vor fetele doar in pat si apoi le lasa?


Exista,.. insa sunt foarte rare acele persoane si nu intotdeauna sunt din cei aratosi ,atletici, sau cu bani.Se poate sa fi trecut chiar pe linga multi din ei in viata ta pina acum.Nu ai nici o grija nu esti singura in aceasta situatie si nici nu vei fi ultima care o pateste si spun asta cu parere de rau.Draga Cristinna asta se numeste experienta de viata si numai asa vei fi mai atenta data viitoare si sper ca urmatoarea relatie sa fie una asa cum iti doresti tu.
Tu ai iubit si ai fost parasita, trist si dureros intradevar insa sunt si situatii mult mai tragice si mai absurde in lumea asta.Cu totii suferim din dragoste la un moment dat, eu tot nu pot sa inteleg cum acum 5 luni de zile tineam in brate motivul existentei mele si acum mi-au ramas numai amintirile, citeva fotografii si o piatra de mormint pe care sa pling.
Viata ne da si ne ia, ne baga si ne scoate din apa si din foc, ramane sa intelegem fiecare ce dorim din ea insa cel mai important este ca trebuie sa continuam pas dupa pas pina la final.
Sa ai o viata frumoasa Cristinna si tine capul sus, viata merge inainte.
Profesional oricum oriunde oricind .
Avatar utilizator
superbiggy
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Chrysilla » Vin Dec 26, 2003 10:43 am

si eu iubesc... :rolleyes: si sunt iubita... :rolleyes: cool,man!
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Exista sentimente pe lumea asta?

Mesajde Castila » Vin Dec 26, 2003 4:46 pm

Sincer cred ca da dar trebuie ca ca cauti fosrte mult ca si mine and you will see :D
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Re: Re: Exista sentimente pe lumea asta?

Mesajde Cristinna » Vin Dec 26, 2003 6:32 pm

[quote]Initial trimis de superbiggy
[B]

Iti multumesc mult pentru sfat.Tot acum 5 luni se intampla si chestia asta.Si nu inteleg de ce inca nu pot sa uit.
El a zis sa ma descurc singura,ca trebuia sa stiu ca asa va fi.
Dar atunci nu a zis acelasi lucru,atunci a fost prea dulce.Sper sa pot trece peste asta,sa ramana doar amintirile frumoase,si sper ca nu s-a razbunat prin mine pentru ca mai demult a patit acelasi lucru.
Am invatat ca daca iubirea apare in calea noastra,chiar daca nu se ascunde intr-un trup perfect,trebuie sa tinem de ea chiar "cu dintii " daca este nevoie.
Va doresc numai bine ,un an noi plin de impliniri si de iubire,pentru ca pe lumea asta exista cineva pentru fiecare dintre noi,cel putin asa sper.
Cristinna
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 18, 2003 6:09 pm
Localitate: Romania/Bucuresti

naivitatea costa!

Mesajde anemoney » Vin Dec 26, 2003 6:41 pm

ale, sau cristinna cum esti aici pe forum...
stii ca sunt cea mai buna prietena a ta si mereu te-am sfatuit numa' de bine!
un barbat care vrea sa se culce cu tine, si care mai e si putin luat la bord logic ca iti va promite si luna da pe cer ca va fi cu tine...iar tu cum esti o visatoare iti faci sperante si plutesti, pana cazi si te lovesti si atunci... ufff! doare, dar tre' sa mergi mai departe.
sentimente mai exista da' trebuie sa cunosti o persoana mai intai si sa stii cei poate pielea caci naivitatea costa!
oricum exista cinva in lumea asta si pentru tine!
tzuk sis!
anemoney
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Noi 22, 2003 6:08 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Cristinna » Vin Dec 26, 2003 6:46 pm

Ane,se pare ca a trebuit sa dau eu cu capul ca sa ma trezesc la realitate,sa ranesc multa lume.
Stii foarte bine ca daca nu ai fi fost tu as fi murit atunci in spital.
O sa treaca,sper din toata inima....
Naivitatea costa,si sunt un exemplu viu.
Cristinna
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 18, 2003 6:09 pm
Localitate: Romania/Bucuresti

Nasol moment ..

Mesajde Arhanghel » Sâm Dec 27, 2003 11:18 am

Iubirea asta ... Oare sa fie o reactie chimica ? Sa fie niste simple impulsuri electrice trimise la creier ? Sa fie mai mult ? Sincer nu stiu nu am iubit niciodata . Prin ce am trecut au fost numai aventuri, promisiuni , inselat si cam atat . Si acum sunt ca un fel de sloi de gheata si nu las pe nimeni sa se apropie de mine .. Oricum eu nu te sfatuiesc sa faci cum am facut eu , ci dimpotriva .. Dar inainte de a sari in bratele "iubitului" sa il stii ca pe tine insati chiar daca suna cam imposibil ...
Anyway happy posting in continuare si keep it real .
Cya
In this world are two kind of ppl :
-me&team -you&rest .
you:x:200:200:localhost:/chroot/you:/bin/false -=Oficially jailed==-
Avatar utilizator
Arhanghel
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Joi Iun 26, 2003 11:00 pm

ma retrag

Mesajde Castila » Dum Dec 28, 2003 3:38 am

imi retrag cuvintele sincer nu cred ca exista toti baieti sunt niste prosti vai de mama lor si akuma prefer sa stau f retrasa
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Toti? Toti, toti?

Mesajde Dragos C. » Dum Dec 28, 2003 12:01 pm

Chiar toti? Poate or mai fi unul, doi, care nu-s chiar asa... :)
Lasa-ma sa-ti transform lacrimile in flori si sa te bucuri, si sa simt din zambetul tau o eternitate.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 28, 2003 12:14 pm

Love2Fly, de ce nu te combini cu Castila ? Tu crezi ca toate femeile sunt curve, ea ca toti barbatzii sunt porci. Va potrivitzi de minune si cred ca ati fi un cuplu minunat !

Iar intrebarea din titlu este pusa cam aiurea.Exista sentimente. De multe ori eu am un sentiment de greatza. :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Necko » Dum Dec 28, 2003 2:11 pm

OM, ti-am zis s-o lasi mai moale cu sarmalele, friptanele si pizze-le, ca uite ce patesti :bleah: !
Incearca cu triferment si colebil. :limba:
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

da titi chiar toti

Mesajde Castila » Dum Dec 28, 2003 6:14 pm

Initial trimis de Dragos C.
Chiar toti? Poate or mai fi unul, doi, care nu-s chiar asa... :)



De multe ori am zis asta si am dat multe sanse dar akuma nu o sa mai cred niciodata un baiat sincer si 1 mi s-a facut sila ca sa cred vorbele scoase de la un baiat din gura :( akuma stau si ma uit la loguri pt msn si ma gandesc la noi 2 cand imi spunea ca tinela mine .... imi vine sa ma arunc pa geam sincer as vrea sa mai fiu odata cu el dar decat sa ma minta prefer sa nu si la fel cu ceilanti nu am vazut barbat care sa nu minta pa lumea aceeasta imi vine sa fiu lesbi sincera :((
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

exista cum sa nu fie

Mesajde Mr Teo » Dum Ian 18, 2004 2:17 am

Daca nu ar exista sentimente nu am fi oameni ci masini gen Data in serialul Star Trek dar pana si el era programat sa aiba un fel de sentimente ca a facut sex cu una si ia placut aparent.
Sentimente de iubire exista si se nasc in fiecare zi pt unii.
Te duci pe strada si vezi tipu tipa si iti place si imediat vrei sa vorbesti cu el/ea.
Sentimentele alea totusi exista ca sa fie si controlate. Daca nu ti le controlezi ajungi fie necasatorit fie numai prin divorturi fie sati dai banii la prostituate/gigolo.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Re: da titi chiar toti

Mesajde ROMIKA » Lun Ian 19, 2004 1:12 pm

Initial trimis de Castila



De multe ori am zis asta si am dat multe sanse dar akuma nu o sa mai cred niciodata un baiat sincer si 1 mi s-a facut sila ca sa cred vorbele scoase de la un baiat din gura :( akuma stau si ma uit la loguri pt msn si ma gandesc la noi 2 cand imi spunea ca tinela mine .... imi vine sa ma arunc pa geam sincer as vrea sa mai fiu odata cu el dar decat sa ma minta prefer sa nu si la fel cu ceilanti nu am vazut barbat care sa nu minta pa lumea aceeasta imi vine sa fiu lesbi sincera :((



odata si odata o sa gasesti un baiat sincer, nu trebuie sa disperi....daca ar gandi toate femeile ca tine, noi ce am ajunge?
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Re: Exista sentimente pe lumea asta?

Mesajde notstoned » Mar Ian 20, 2004 12:44 pm

cristinna..ce tzi s'a intamplat tzie imi doresc sa nu mi se intample niciodata..dar din pacate sunt implicata intr'o relatzie care suna cam ca a ta..a bit..and he's been my first as well..evident, eu cred k he's da 1 4 m..dar de unde pot sa'mi dau eu seama dak ma minte sau nu?..dak ma vrea k tzine la mine sau k ma vrea pentru k we're havin' sex???..dak tu ai patit ce ai patit crezi k potzi sa'i sfatuieshti shi pe altii sa nu pateask ce ai patit tu???..putem cu adevarat sa shtim la timp shi sa ne ferim???..just askin& hopin..
tu..poate k ai
eu n'am nimic de pierdut..:D
notstoned
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Noi 30, 2003 12:00 am

Mesajde ROMIKA » Mar Ian 20, 2004 1:33 pm

notstoned, de ce spui ca" din pacate"?daca nu iti place relatia respectiva, poti oricand sa ii pui capat..indiferent ca a fost primul sau al zecelea...daca inca te mai tine, inseamna ca faceti un sex al dracului de bun....sfatul meu pentru tine este sa nu pui la suflet orice ti-ar face...sau pur si simplu stai de vorba cu el si intreaba-l pe fata ce are de gand cu tine...e cea mai simpla solutie ca sa nu ai de suferit mai tarziu.dar,retine, sinceritatea doare... si inca rau de tot......:)
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde notstoned » Mar Ian 20, 2004 3:27 pm

well..eu am spus 'din pacate'..pentru k nu vreau k relatia mea cu el sa se sfarsheask k a Cristinnei...sunt destul de confuza de ceea ce se intampla..l'am intrebat ce are de gand..mi'a spus k ma iubeshte..k ma vrea langa el ptr totdeauna..shi in plus eu sunt, din cate spune el, prima lui realatie serioasa...pana acum i'a fost frik sa se indragosteask..acum s'a lasat purtat de val shi , tot el spune, s'a indragostit shi nu mai vrea pe nimeni...sa'l cred?? asta e marea mea problema...shi intr'adevar a fost langa mine cand am fost grav bolnava..dar in acelashi timp shtiu k se poate mintzi ft ushor..maca atat am invatat din viata asta..intelegi?..shi sunt undeva la mijloc...confuza...
tu..poate k ai
eu n'am nimic de pierdut..:D
notstoned
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Noi 30, 2003 12:00 am

Mesajde ROMIKA » Mar Ian 20, 2004 3:37 pm

pune-l la incercare....pleaca de langa el pentru o perioada.daca inainte sa te intorci te suna, inseamna ca iti duce lipsa....
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde notstoned » Mar Ian 20, 2004 4:06 pm

hmm..it's funny..eu sunt acum in anglia...aici l'am cunoscut de fapt..el aici locuieshte permanent..eu sunt aici decat pentru un an, max doi..asta depinde de mine..initital, eu trebuia sa ma intorc in tzara in august..el mi'a cerut sa raman. mi'a pus o intrebare la care n'am shtiut ce sa'i raspund..imediat..'dak avionul tau ar pleca maine, te'ai intoarce in Romania sau ai ramane langa mine??'...shi el mi'a cerut sa raman..oricum, multe se pot intampla pana in august cand ar fi plecarea mea..but still...he's drivin' me mad...k nu shtiu ce se intampla...
tu..poate k ai
eu n'am nimic de pierdut..:D
notstoned
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Noi 30, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Ian 20, 2004 5:02 pm

nonstoned, tu ar trebui sa-ti schimbi nick-ul in stoned, ca nu inteleg nici jumatate din ce ai scris, de exemplu:

cristinna..ce tzi s'a intamplat tzie imi doresc sa nu mi se intample niciodata..dar din pacate sunt implicata intr'o relatzie care suna cam ca a ta..a bit..and he's been my first as well..evident, eu cred k he's da 1 4 m..dar de unde pot sa'mi dau eu seama dak ma minte sau nu?..dak ma vrea k tzine la mine sau k ma vrea pentru k we're havin' sex???..dak tu ai patit ce ai patit crezi k potzi sa'i sfatuieshti shi pe altii sa nu pateask ce ai patit tu???..putem cu adevarat sa shtim la timp shi sa ne ferim???..just askin& hopin..

Juma´ anglia, juma´ romana si la k-uri de ma doare capul.

Apropo, citi ani are prietenul tau? Ca dupa intrebarea care ti-a pus-o, nu-i dau mai mult de 16.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde notstoned » Mie Ian 21, 2004 12:56 pm

ca sa scriu intr-o romaneasca armonioasa shi corecta..chiar conteaza ca eu am bagat o gramada de k-uri in fraze de te doare pe tine capul shi ca am scris juma' anglia juma' romana???..n'o sa ma obosesc sa dau explicatii despre 'ambalajul' mesajului meu..
el are 20 de ani..shi de ce ti se pare tie un raspuns dat de un pushtan de 16 ani??..pentru ca mi'a cerut sa raman cu el??shtie ca daca ash pleca s'ar termina totul pentru ca nici unul nu credem in relatie de la distanta...anw..ash fi avut nevoie de o parere obiectiva..nu de un par in cap pentru lucruri minore shi idioate pe deasupra..10x a lot doc!!!!
tu..poate k ai
eu n'am nimic de pierdut..:D
notstoned
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Noi 30, 2003 12:00 am

Mesajde ROMIKA » Mie Ian 21, 2004 5:28 pm

daca nu crezi in relatii la distanta si tii la el, atunci nu pleca...dar eu cred ca trebuie totusi sa-l testezi.nu de lata, dar s-ar putea sa ramai degeaba in Anglia...
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Ian 21, 2004 5:55 pm

Draga mea nonstoned, in primul rind, daca vrei sa primesti o parere obiectiva la situatia ta, trebuie sa o si inteleaga omul, nu?
Dar din harababura ta de k-uri si chewing gum, nu intelege omul mai nimic. Parca ai fi aurolacul ala de tot scrie pe aici, da´ cu punga goala.

Spui ca nu stii ce se intimpla ("he's drivin' me mad...k nu shtiu ce se intampla")...pai nu ti-a zis sa ramai (prin intrebarea pe care tot o consider o declaratie de dragoste data de un elev la 12 ani profesoarei lui de franceza)?? Nu ti-a zis ca te iubeste si ca nu mai vrea pe nimeni altcineva? Nu a stat linga tine cind ai fost bolnava?

Eu zic sa te lasi purtata de valul dragostei, sa vezi unde te duce...
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde EvilAngel » Joi Ian 22, 2004 10:14 am

Ce nu inteleg eu inca in lumea asta la 90 % din persoanele care au suferit deceptii si in special la tipele care au suferit deceptii si anume dupa ce s-au culcat cu un tip si totul a fost superb dar apoi au fost parasite este de ce intotdeauna lucrurile care au fost superbe nu le privim cu zambetul pe buze si ca o experienta placuta, iar greselile ca pe niste greseli ce nu trebuiesc repetate.
Ai fost parasit(a) ? Inseamna ca pe undeva ori ai gresit ceva ori ai dat dovada de slabiciune !!! Nu e el(ea) singurul vinovat al esecului . Persoanele care constientizeaza ca si ele au gresit intr-o relatie sunt mult mai senine... pentru ca stiu ce nu vor gresi in urmatoarea relatie .
Cristinna si cu Castila se plang.....ca au luat tzeapa si ca se vor sinucide....sau eu stiu alte kestii d-astea.
Intrebarea mea pe care o pun e merita? Pamantul e plin de barbati care de abia asteapta sa te cunoasca, jumatatea ta e pe undeva pe acolo , de ce nu o cauti de ce preferi sa crezi ca fostu' era jumatatea?
God inca suntetzi tinere .... pe pariu ca intr-un club daca ieshiti puteti sa plecati cu coada dupa voi . Dar voi preferati sa suferiti...nu vi se pare ca sunteti un pic masokiste?
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

Mesajde Cristinna » Joi Ian 22, 2004 11:39 am

Sa stii ca e ceva daca a fost langa tine atunci cand ai fost bolnava...El atunci cand am fost in spital nu a fost langa mine...
Si in legatura cu relatia la distanta trebuie sa crezi in ea...
Dupa ce am fost impreuna EL a trebuit sa plece din tara,si ne scriam zilnic,ne trimiteam poze,de asta am crezut ca o sa mearga,dar dupa ce a plecat a doua oara,nu a mai dat nici un semn,atunci s-a terminat...
Acum ne mai vedem,dar parca s-a stricat ceva,nimic nu mai e nici macar ca atunci cand eram amici....
Nu stiu daca eu am gresit fata de EL as vrea o explicatie...
Lui ii este frica pt ca eu sunt prea mica...
Nu stiu ce sa te sfatuiesc...incearca,daca tii la el incearca,poate o sa fie bine...
Multa bafta!!!!
Cristinna
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 18, 2003 6:09 pm
Localitate: Romania/Bucuresti

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron