Ce ziceti de situatia in care un baiat de 16 ani se indragosteste de o fata de 25 ani

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde 2fast4all » Sâm Apr 17, 2004 1:58 am

eu ce sai zic la prietenului tau
decat ca e norocas si trebuia sa o ajut putin pe babyanca
ca acuma aici varsta nu conteaza
numai daca sez este bun sau banul
depinde
2fast4all
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 12:12 am
Localitate: usa-chi-town

Mesajde babyanca » Sâm Apr 17, 2004 11:23 am

2fast4all scrie:eu ce sai zic la prietenului tau
decat ca e norocas si trebuia sa o ajut putin pe babyanca
ca acuma aici varsta nu conteaza


:kiss: merci pentru ajutor, oricum eu sustin in continuare ceea ce am spus, admit doar faptul ca situatia respectiva este un pic mai speciala... si mai grava...... dar in general... eu chiar nu vad problema, pentru ca de altfel subiectul era un pic general... nu?
Ce ziceti de situatia in care un baiat de 16 ani se indragosteste de o fata de 25 ani :love:
[size=84]Nimic nu e imposibil... poate doar un pic dificil[/SIZE]
Avatar utilizator
babyanca
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Mar 03, 2004 12:00 am

Mesajde wwritza » Sâm Apr 17, 2004 1:15 pm

animaloo scrie:ba tipu si=o trage cu una in varsta...unde ie broblem?

care in varsta mey?? [-( daca avea vreo 40 de ani ziceai ca si-o trage cu-o relicva?? la 50 de ani ce mai e , daca la 25 e "in varsta"?? :hehe:
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde pupu cel voinic » Sâm Apr 17, 2004 6:12 pm

Nanuka scrie:Eu zic ca tipa de 26 de ani..e o cretina....ar trebuii sa inceteze filtrajul cu minorii..si mai ales raporturile sexuale..si sa-si gaseasca tipi de seama ei....

Hmm din cauza unei cretine pot ramane cu traume baietzeii de 16 ani..mai ales ca este varsta precoce....cand in cele mai multe cazuri..intervine obsesia fata de cineva...decat asta numita iubirea..am trait si eu sentimentul asta...dar ma rog, era vb de un el...si era mai mare cu 10 ani:D


Va pupic,

Nanuka.

Uite am citit ceea ce ai scris tu si ma simt obligat sa iti raspund..un baiat la 16 viseaza sa faca sex nu neaparat pt prima data si a doua oara si a treia oara..daca ea are 26 de ani asta nu o impiedica sa faca sex cu cine ii place..este viatza ei si face ce stie mai bine..iar in privintza lui..de ce nu? eu unul asa am inceput viatza sexuala...o chestie aproape identica..binentzeles sunt si cazuri izolate?!?!!cum ar fi chestia cu traume si bla bla bla..hai sa fim seriosi..nu conteaza varsta..asta daca nu devine o obsesie pt ea sau sa devina violatoare de minori ;g
pupu cel voinic
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Apr 02, 2004 7:31 am
Localitate: craiova

nu conteaza varsta

Mesajde thebadboy » Mar Apr 20, 2004 10:29 pm

dragostea/sexul/prietenia conteaza (cel putin asta e experienta mea) important este sa fie placut si frumos.
:kiss:
thebadboy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 20, 2004 9:53 pm
Localitate: Targu Mures

Mesajde FunFun » Mie Apr 21, 2004 5:46 pm

Mda, multí£ lume supí£ratí£...

Bí£i, pe scurt (skuzatz!), incí£ o datí£: GO FOR IT!

Use it, or lose it!

Ce mama dracului?
Avatar utilizator
FunFun
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mar Feb 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Apr 22, 2004 7:04 am

Nanuka scrie:Eu zic ca tipa de 26 de ani..e o cretina....ar trebuii sa inceteze filtrajul cu minorii..
Va pupic,
Nanuka.

tipa de 26 de ani ie sigur cretina...in loc sa filtreze cu minorii ar trebuiiii sa filtreze cu un filtru special tip bosch sau rowenta

va pupic
aiukuliculitzu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

De ce va faceti probleme?

Mesajde Mariner101 » Sâm Mai 15, 2004 11:07 pm

La 16 ani hormonii urla din toate puterile iar biologic vorbind baietii sunt in puterea sexuala maxima la 17 ani, da la 17 ani asa ca ce va mai mirati? Si mai lasati la o parte chestia aia cu bunul simt, ca aia care au 65 de ani si ele 20-25 ce bun simt mai au? Si e plina istoria de cazuri de astea. Eu am suferit mai mult dupa o tipa de varsta mea decat dupa una care era cu 12 ani mai mare. A durat o luna a fost plin de sex si s-a terminat brusc, ea s-a maritat, dar fara tam-tam si nici o scena.Stiam amandoi ce voiam. Asa ca sfatul meu este go for it dar nu pune sentiment decat daca sigur aveti viitor impreuna. Diferenta de varsta e ideala, sa stiti. Mai bine ati pune mina pe cartea "Maimuta goala" de Desmond Morris si sa o cititi bine. Femeile ating apogeul sexual la 30-40 ani iar baietii au trecut de mult de faza asta de pe la 20 de ani asa ca e numai bine. Zic eu.
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde vincent » Sâm Mai 22, 2004 8:11 am

Cine stie, poate chiar se iubesc.
Viata asta e foarte ciudata frate.
vincent
 

Mesajde Izabela » Sâm Iun 05, 2004 12:04 am

Nu stiu, dar e ca si cum mi-as trage-o eu cu gabuba.Mi se pare grotesc.Nu ca ar fi gabuba nashpa,ca dupa poze ii fain,dar i-as putea fi mama,ce naiba.
Trebuie sa il iau eu la tzatza in loc sa ma ia el la putza.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Sâm Iun 05, 2004 1:11 am

E bine atata timp cat relatia celor doi se limiteaza doar la sex .. Daca el se indragosteste de ea ca un fraier .. atunci nu mai e bine .. Oh well .. o sa ii vina lui mintile in cap ( cel bun ) :yD
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde proXtu » Mie Iun 23, 2004 1:26 am

hai mai, nu'l mai tot cainatzi pe bietul copil. orice baiat viseaza sa o faca sau macar sa fie cu o fata mai mare decat el.... ca ea vrea numa' sex, ca vrea mai mult, nu conteaza. ca el pune suflet si o sa traga dupa aia iar nu prea conteaza, trebe sa creasca si el, sa invetze, sa vada la cat ii ceasu'... o experientza de asta nu ii poate face rau, numa' daca ii dezaxat si o ia razna, da' atunci nu situatzia ii de vina ci el :D ce n'ash fi dat sa fi avut si io asa o experientza in tineretze... acuma nu eram asha nashpa ;h
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Care`i faza???

Mesajde MissBugMafia » Dum Aug 01, 2004 11:09 am

Dar de situatia mea ce ziceti? Am 18 ani impliniti de 1 luna juma si is de 1 an cu unu de 35 de ani!! Plus ca primul meu.... cel care a avut onoarea de a ma dezvirgina avea 25 de ani iar eu... 15 jumate... 16 aproape.
Daca exista diferenta mare de varsta nu inseamna ca nu poate exista iubire. Unde mai pui ca norocosul ala peste 2 ani va fi mai experimentat decat multi prieteni de`i lui. Eu pana la varsta asta am trait atatea orgasme si senzatii tari cum multe de 30 de ani nu au trait!
Sfatul meu pt el este doar sa.... nu puna PREa mult suflet daca nu`i sigura de ea.
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Aug 29, 2004 9:21 am

dak faza asta e reciproca...dc nu?
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dr3amerboy » Sâm Sep 04, 2004 5:34 pm

MissBugMafia scrie:Dar de situatia mea ce ziceti? Am 18 ani impliniti de 1 luna juma si is de 1 an cu unu de 35 de ani!! Plus ca primul meu.... cel care a avut onoarea de a ma dezvirgina avea 25 de ani iar eu... 15 jumate... 16 aproape.
Daca exista diferenta mare de varsta nu inseamna ca nu poate exista iubire. Unde mai pui ca norocosul ala peste 2 ani va fi mai experimentat decat multi prieteni de`i lui. Eu pana la varsta asta am trait atatea orgasme si senzatii tari cum multe de 30 de ani nu au trait!
Sfatul meu pt el este doar sa.... nu puna PREa mult suflet daca nu`i sigura de ea.


Scuza-mi parerea mea de misogin dar se pare ca ai vocatie de curva.
Sau esti doar o simpla nifomana? Pai daca eshti fan bug mafia e clar ca e prima varianta..sau yo shtiu? poate nu... *p
Avatar utilizator
Dr3amerboy
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Sep 03, 2004 11:00 pm

Mesajde dragalasha » Mie Aug 02, 2006 7:51 pm

in afara de faptul ca ar putea s castige oarece experienta in ale amorului,nu prea vad cu ce ar putea sa il ajute acest lucru....cel m bine s isi gaseasca o tipa d varsta lui si s invete amandoi tainele dragostei...romantic nu?=))
dragalasha
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iul 31, 2006 7:18 pm
Localitate: ACASA

Mesajde el toro » Sâm Sep 16, 2006 2:46 pm

sa i-o traga cat mai poate...:D
el toro
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Sep 16, 2006 2:35 pm
Localitate: Timisoara

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron