Ce ziceti de situatia in care un baiat de 16 ani se indragosteste de o fata de 25 ani

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ce ziceti de situatia in care un baiat de 16 ani se indragosteste de o fata de 25 ani

Mesajde Mihai bunu » Lun Dec 29, 2003 3:55 am

NU stiu mie chestia asta mi se pare penibila.. nu mi s-a intamplat mie dar sa intamplat unui prieten foarte bun.
El are 16 ani jumate si ii place de fata accea care are 25 de ani, care are un iubit dar nu i-a spus ca sta cu un minor :( . Deci este un fel de relatie asunca.... si cred ca fata accea are nevoie de sex.... dar are un defect si prietenul ei adevarat nu vrea sa faca sex.. si cauta baieti mici care abia asteapta sa faca sex. :( .
Spunetimi parerea voastra, mie mi se pare penibila aceasat situaite.... dar poate nu e asa, scrietiva parerile vreau sa stiu cine are dreptate asa ca fiti sinceri.

Va multumesc ca ati citit !
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
thug life
Avatar utilizator
Mihai bunu
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Mar 20, 2002 12:00 am

Penibil ? De ce ?

Mesajde Arhanghel » Lun Dec 29, 2003 4:04 am

Pai daca pustanul a inebunit si se uita la mamici asta e treaba lui .. Daca tipa vrea sa il dezvirgineze asta e treaba ei .. Nu e rau dar dupa chestia asta, pustiul o sa fie "paralizat" de prezenta ei adica o sa vrea mai mult si mai mult, chestiile astea aduc cateodata necazuri . Ramane la latitudinea lui ce vrea sa faca . Dar sfatul meu e sa caute o fetita de varsta lui sau sa zicem una de maxim 19 ani . Fiecare isi traieste viata asa cum doreste .
Cam atat . Happy posting in continuare.
Cya
In this world are two kind of ppl :
-me&team -you&rest .
you:x:200:200:localhost:/chroot/you:/bin/false -=Oficially jailed==-
Avatar utilizator
Arhanghel
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Joi Iun 26, 2003 11:00 pm

Re: Penibil ? De ce ?

Mesajde Mihai bunu » Lun Dec 29, 2003 4:13 am

Initial trimis de Arhanghel
Pai daca pustanul a inebunit si se uita la mamici asta e treaba lui .. Daca tipa vrea sa il dezvirgineze asta e treaba ei .. Nu e rau dar dupa chestia asta, pustiul o sa fie "paralizat" de prezenta ei adica o sa vrea mai mult si mai mult, chestiile astea aduc cateodata necazuri . Ramane la latitudinea lui ce vrea sa faca . Dar sfatul meu e sa caute o fetita de varsta lui sau sa zicem una de maxim 19 ani . Fiecare isi traieste viata asa cum doreste .
Cam atat . Happy posting in continuare.
Cya



dap..... cred ca ar fi bine sa-si gaseasca o fetita
thug life
Avatar utilizator
Mihai bunu
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Mar 20, 2002 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 30, 2003 12:34 am

Bah......eu ii recomand amicului tau sa stea cat mai mult cu tipa aia de 25 de ani. Sa o puna de cate ori e posibil cu ea caci e norocos ca are cine sa-l "initieze" in tainele sexului.
Pai daca pustanul a inebunit si se uita la mamici asta e treaba lui

Eh...sa ne amintim de American Pie 1,2,3 cand "stiffler's mother" a fost "babardita" de un pustan de 18-19 ani (insa ala e doar un film)
p.s: care e faza cu cainele din atasament? ala e prietenul tau?:D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde COSS+min » Mar Dec 30, 2003 1:33 am

Voi stiti care este visul orcarui baiat de 16 ani ?

Sa gaseasca o fata de vreo 25 ani eventual sa arate cat de cat, si care sa fie dispusa sa si-o puna cu el fara obligatii si fara intrebari.
Asa ca amicul nostru n-asi zice ca este chiar atat de ghinionist. :D
Stele mici de cositor
Ard de dorul morţilor
Avatar utilizator
COSS+min
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Sâm Noi 08, 2003 12:00 am

huh

Mesajde Castila » Mar Dec 30, 2003 4:29 pm

Initial trimis de Love2Fly
Bah......eu ii recomand amicului tau sa stea cat mai mult cu tipa aia de 25 de ani. Sa o puna de cate ori e posibil cu ea caci e norocos ca are cine sa-l "initieze" in tainele sexului.

Eh...sa ne amintim de American Pie 1,2,3 cand "stiffler's mother" a fost "babardita" de un pustan de 18-19 ani (insa ala e doar un film)
p.s: care e faza cu cainele din atasament? ala e prietenul tau?:D



SIncer cred ca visul tau ar fie ca sa ai 5-6 femei in pat si sa ai 5-6 penisuri nu ? sau unul dar sa fie de 30-40 de cm ? va rog un barbat a fi mai mare decat o femeie este normal dar o femeie decat el ? hmz nu prea cred ca este bine si sincer ar trebui ca sa o lase balta are el toata vremea lui si nu tre sa se precipite la o bosoroaga :D bun parerea mea ......

Frumos cainele :D
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

hmm fiecare cu ale lui

Mesajde minu » Mar Ian 06, 2004 3:53 pm

eu cred ca ar trebui sa incerce sa continue relatia pt ca o sa il ajute f mult



daca tot e cu poza ....
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
minu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 25, 2003 8:22 pm

Mesajde I`m With You » Sâm Ian 10, 2004 6:47 pm

Nu shtiu! Mie mi se pare penibila faza.Adik un pujti de 16 ani cu o tipa d3 25? Eu cred ca el simtea o simpla obsesie pentru ea!
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

ceva mai putin "anormal"

Mesajde Mr Teo » Sâm Ian 17, 2004 11:35 pm

A doua prietena a mea avea 21 eu aveam 16.
Actuala prietena are 25 si face 26 in cateva zile iar eu am 19.
Nu zic ca e ceva rau in asta atata timp cat in astfel de relatii tipul nu se ataseaza prea tare de tipa respectiva.
Trebuie sa judecati logic ca tipa nu te vrea pe tine doar ca esti frumos(de obicei) ci poate doar vrea sa isi bata joc de tine pana la urma sau mai stii ce.
Si a doua faza e ca desi sunt cazuri foarte de succes cu tipi mai in varsta ca tipa care se casatoresc pt ca tipu are bani... nu prea cred ca sunt asa de multe cazuri de succes cand el are 16 ea 25.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Nanuka » Sâm Ian 17, 2004 11:46 pm

Eu zic ca tipa de 26 de ani..e o cretina....ar trebuii sa inceteze filtrajul cu minorii..si mai ales raporturile sexuale..si sa-si gaseasca tipi de seama ei....

Hmm din cauza unei cretine pot ramane cu traume baietzeii de 16 ani..mai ales ca este varsta precoce....cand in cele mai multe cazuri..intervine obsesia fata de cineva...decat asta numita iubirea..am trait si eu sentimentul asta...dar ma rog, era vb de un el...si era mai mare cu 10 ani:D


Va pupic,

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

ce traume?

Mesajde Mr Teo » Sâm Ian 17, 2004 11:56 pm

Eu nu zic ca suferi o trauma in chestii in genul asta.
Daca ai cat de cat minte in cap judeci ca nu iese nimica din o relatie asa aiurea si macar te invata cum sa te porti in viitoarea ta viata ..amoroasa.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Re: ce traume?

Mesajde Nanuka » Dum Ian 18, 2004 1:55 am

Initial trimis de dornea
Eu nu zic ca suferi o trauma in chestii in genul asta.
Daca ai cat de cat minte in cap judeci ca nu iese nimica din o relatie asa aiurea si macar te invata cum sa te porti in viitoarea ta viata ..amoroasa.


Gresit!!!,

Pt unele persoane mai ales la varsta de 16 ani..e cam nasol sa te implici intr-o relatzie cu o persoana mult mai in varsta ca tine...si mai ales la baietzi..

De ce zic asta??????...pai pustiu se poate implica sentimental fata de acea persoana..chiar sa fie obsedat dupa ea...sa faca acte de teribilism...in cazul unei despartziri ...nu te joci cu sentimentele unui copil...nu este atat de matur incat sa gandeasca logic..si sa isi duca viata mai departe ma refer la cei care au avut experientze de genul asta..de despartiri si ruperi de inima......hmmm unii chiar incep se consume alchool mult...sa fie distrasi de la invatat...sa fie introvertiti si sa-si alunge prietenii...nu vb ca toti la varsta adolescentei sunt la fel...dar totusi..hai sa fim realisti..sunt o caurutza de cazuri de genul asta...

Acum eu nu cunosc in ce postura se afla relatia pustiului cu tipa de 25 de ani...poate e doar vrajeala..si o relatzie superficiala..in care nici unu sa se implice amoros...daca vrea numai experientze si sa fie "educat" sexual.....bafta lui..asa mai merge...nu e rau deloc....

Ok,

Va pupic:)

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Re: ce traume?

Mesajde Nanuka » Dum Ian 18, 2004 1:57 am

Initial trimis de dornea
Eu nu zic ca suferi o trauma in chestii in genul asta.
Daca ai cat de cat minte in cap ......



Hmm asta e nasol..ca astia pe la varsta asta nu prea au minte...lol..mai ales cand se indragostesc...grrrrrrr...........
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Vince Carter » Dum Ian 18, 2004 2:38 am

100 % corect ce a scrie Nanuk. Asta-i cazu meu (numai ca eu sunt 19 cu 23 si 1/2)... si e foarte departe... adica Satu Mare... si nu stiu ce sa fac... damn ;P :( :( :( :(
Check out my STREETBALL site : http://www.streetballromania.tk
Vince Carter
Junior Member
 
Mesaje: 249
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:21 am
Localitate: Bucuresti, Romania

Mesajde Nanuka » Dum Ian 18, 2004 8:40 am

Initial trimis de Vince Carter
100 % corect ce a scrie Nanuk. Asta-i cazu meu (numai ca eu sunt 19 cu 23 si 1/2)... si e foarte departe... adica Satu Mare... si nu stiu ce sa fac... damn ;P :( :( :( :(




Vince,

Hmm sunt cam ametzita la ora asta..ma pregatesc sa ma duc la un after hours...

Eu zic sa o lasi moale cu tipele mai in varsta.......la 17 ani eu m-am indragostit nebuneste de unu care avea 28 ....mare dragoste..sex nebunesc....ca-n filme...numai ca stii nu tot ce e frumos..are durata....am aflat dupa cateva luni ca statea cu alta in casa...exact faza cu pustiu..iti dai seama dupa topic....

Am suferit mult..dar am mers mai departe.. pe la 14 m-am indragostit de un tip George..a fost primul meu tip din viata mea..el avand 21 de ani...am fodst obsedata dupa el timp de 3 ani...nu mai vedeam pe nimeni in fata ochilor.,...din pacate tipul ma prefera numai asa ca frumusete sau ca sa se simta bine.n-am fost niciodata pe primul loc in viata lui..deci cu siguranta nu vroia sa aiba o relatzie serioasa cu mine..a fost dureros eu totusi il iubeam...darrrrrrrrrrrr am mers mai departe hahaha..sunt o tipa cu judecata huh???..LOL....

Ok in cazul tau...gandeste-te si spune-ti asa...ceeeeeee pui meiiiii..am o tipa mai in varsta??????????..okkkkkkk..hai sa fiu barbat ce pana mea....sa invatz aia si aia..si sa nu pun suflettttttttt....daca vei face ce-ti spun eu..va fii extraodrinar pt tine....nu merita sa suferi...eu asa mi-am zis mereu dupa faza cu George si Sorin..si sa stii ca mi-a merssssssssss..okkkkkk te pupic...poate sunt un pic incoerenta dar sunt ametzita grrrrrrrr,,


Te pupic,

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Vince Carter » Dum Ian 18, 2004 3:48 pm

Ok ;) hai ca mai vorbim noi ca acuma sunt pe dial-up ziua da' uite ca am trecut si pe aici... sa vad ce s-a mai scris... Intru eu diseara sa scriu intreaga poveste... sa vad ce parere avetzi... :rolleyes:
Check out my STREETBALL site : http://www.streetballromania.tk
Vince Carter
Junior Member
 
Mesaje: 249
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:21 am
Localitate: Bucuresti, Romania

...

Mesajde Hades » Dum Ian 18, 2004 5:27 pm

atata timp cat ea nu ramane gravida, eu zic ca e totul ok...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde miHaimm » Lun Feb 02, 2004 7:49 pm

Am 2 variante de raspuns:
1. Mie mi s-a intamplat. A durat 5 ani relatia. Si a fost bine. Si s-a terminat. Din vina mea.
2. I s-a intamplat si unui prieten. Ea a ramas insarcinata. Si a facut copilul. Nu s-au casatorit. Isi vede fetita o data pe luna... el spune ca e fericit.
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

Mesajde t_marian » Lun Feb 02, 2004 9:17 pm

Sal,
Asa cum au mai zis si altii, totul e ok, atat cat nu se implica prea mult emotional (sa se rezume doar la sex :)). Si sa fie atent sa nu o lase gravida, ca apoi apar complicatii. Cam asta ar fi esential, in rest........hmmmm...... nu cred ca ar trebui sa incheie relatia cu tipa asta..... pe langa lot of fun:) mai are si cate ceva de invatat, sau asa ar trebui, doar tipa e mai "batrana".
Ok cam asta a fost sper sa iasa totul bine "in the end" :).

Pa pa
Abiously you have no idea whom you're fucking to !
Avatar utilizator
t_marian
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Ian 20, 2004 12:00 am

Mesajde nirobit » Mar Feb 03, 2004 2:20 pm

daca tipu cauta numai sex si sa faca cat mai multa experienta e perfect, dar s-ar putea sa pice in mai mult decat sex si atunci nu va mai fi asa bine. pentru el va fi dureros dar pentru ea va fi inca unu. daca poate sa ramana numai la atractie fizica e ok daca nu o s-o incurce.
nirobit
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Ian 22, 2004 4:41 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde t_marian » Mar Feb 03, 2004 3:25 pm

Da... ai dreptate Nirobit, dar nu stim exact care este cu adevarat relatia lor.... de obicei baietzii sunt cei care cauta doar sex.... :)
Abiously you have no idea whom you're fucking to !
Avatar utilizator
t_marian
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Ian 20, 2004 12:00 am

Ce zicem noi ???

Mesajde Fifth Avenue » Joi Feb 05, 2004 3:18 pm

Ce a zis fata este cel mai important...
Iar daca el nu i-a ZIS ei....
Nu stiu ce sa-ti mai ZIC *p
Fifth Avenue
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 05, 2004 3:10 pm
Localitate: Bucharest

dar in fond si la urma urmei.........unde vedetzi voi o problema?????????

Mesajde babyanca » Dum Mar 07, 2004 10:49 pm

Nu pe bune, nu v-a trecut prin cap nici macar o secunda... ca se poate intampla ca o tipa mai mare sa simta ceva pentru un pusti?

ei... uite ca mie mi s-a intamplat.......ce repede treceti voi la concluzii de genul..... vrea sa-si bata joc de el......... poate nu vrea decat sa-l initieze, sau poate ii place inocentza lui, sau poate pur si simplu o atrage din punct de vedere fizic......., iar pe el... nu-l condamn deloc..... are multe de invatat despre femei, mai ales la varsta lui..... e o ocazie pe care nu ar trebui sa o rateze......
Fratilor..... lasatzi prejudecatile la o parte... suntem in secolul XXI, diferenta de varsta , in care fata e mai mare...... era o problema pentru bunicii sau parintii nostri, hai sa fim seriosi, lasati omul sa-si traiasca povestea..... chiar daca este scurta..... daca are posibilitatea asta..... eu zic sa incerce... ca nu se stie niciodata =D :-;
[size=84]Nimic nu e imposibil... poate doar un pic dificil[/SIZE]
Avatar utilizator
babyanca
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Mar 03, 2004 12:00 am

Mesajde miHaimm » Lun Mar 08, 2004 1:01 pm

babyanca scrie:o tipa mai mare sa simta ceva pentru un pusti?

Nu era vorba despre asta. Sunt convins ca cei 2 au sentimente reciproce.
babyanca scrie:diferenta de varsta , in care fata e mai mare...... era o problema pentru bunicii sau parintii nostri
Diferenta de varsta de 1 an, 2 ani, 3 ani este OK. Dar cand vorbim de aproape 10 ani... nu mai este vorba despre prejudecati. Este vorba despre bun simt.

La 16 ani el tocmai ce-si incepe adolescenta. La 25 ea este o femeie in toata puterea cuvantului.
Cand ea va avea nevoie de siguranta, o familie, un plan de viitor, et va incerca sa se despcopere pe el insusi, sa isi dea seama ce cauta pe lumea asta si cum poate treace peste tot ce i se pare ilogic, insensibil si inutil.
Pe la 28 de ani cand ea se va gandi ca ar fi timpul sa faca un copil el va avea 19 si principala preocupare ar fi care este barul cel mai potrivit pentru seara asta sau cum copiaza la bac.
Cand ea se va lovi de acea criza de 30 de ani si isi va da seama ca incepe sa imbatraneasca, ca anii nu se mai intorc, etc. el va avea 21 de ani. In State tocmai ar deveni major.

Sunt lucruri destul de importante care fac o relatie de acest gen sa nu fie tocmai usoara (ca sa nu zic imposibila, dupa parearea mea).

Deci... parerea mea: atata timp cat amandoi realizeaza situatia si este ceva fun si distractiv pentru ei, totul este OK.
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

Mesajde memetshot » Lun Mar 08, 2004 1:41 pm

ba tipu si=o trage cu una in varsta...unde ie broblem?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde babyanca » Lun Mar 08, 2004 8:38 pm

miHaimm scrie:Deci... parerea mea: atata timp cat amandoi realizeaza situatia si este ceva fun si distractiv pentru ei, totul este OK.


Normal ca despre asta era vorba... tu chiar crezi ca el s-ar indragosti?
are totusi numai 16 ani... la 16 ani. nu iubesti... si nici nu ramai cu traume...iar ei... sigur nu la o familie ii era gandul, deci era o simpla aventura, cu beneficii pentru ambii, eu nu am inteles de ce era atat de condamnata tipa in multe mesaje :-?
Pentru ca indiferent de cine pe cine a ales... cei doi sigur au avut motivele lor, iar daca el nu s-a gandit la toate implicatiile, ea sigur a stat un pic pe ganduri...parerea mea, si ei i-a trebuit mult curaj sa accepte situatia......stiind ca se va lovi de mentalitati ca ale acelora care au condamnat-o cu atata vehementza.. aici la "discutii"
:-;
[size=84]Nimic nu e imposibil... poate doar un pic dificil[/SIZE]
Avatar utilizator
babyanca
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Mar 03, 2004 12:00 am

Mesajde miHaimm » Mar Mar 09, 2004 11:35 am

babyanca scrie:Normal ca despre asta era vorba... tu chiar crezi ca el s-ar indragosti? are totusi numai 16 ani...

Asa cum am mai spus inainte pe aces thread, cunosc din pacate cazul unui bun prieten. Care pe la aceiasi varsta s-a indragostit de profesoara lui de matematica. Si totul parea ok... pana cand ea a ramas insarcinata. Si... a pastrat copilul: pentru ea era un moment bun. Nu cred ca va pot spune cum l-a marcat pe prietenul meu aceasta poveste. Tata la un pic peste 17 ani...

De asta spun ca situatiile de genul asta nu sunt intodeauna simple si tot din acest motiv nu sunt sigur ca pot avea incredere in femeile care sunt in astfel de relatii. Cateodata chiar sunt indragostite si de multe ori nu sunt lucide...
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

Mesajde babyanca » Mar Mar 09, 2004 2:33 pm

miHaimm scrie: nu sunt sigur ca pot avea incredere in femeile care sunt in astfel de relatii. Cateodata chiar sunt indragostite si de multe ori nu sunt lucide...


Eeeeeee, si tu acum...nu trebuie sa generalizezi, se poate sa dispara un pic luciditatea, dar daca ea a ales sa aiba un copil, inseamna ca avea posibilitatea sa il si intretina nu? Si presupun ca lui nu i-a pretins nimic, si de ce sa nu vedem si partea buna a lucrurilor? Tatic la putin peste 17 ani, inseamna ca va fi foarte apropiat de varsta copilului, iar prapastia intre generatii nu este asa de mare...

Situatia pe care ai mentionat-o este intr-adevar una grava, dar nu cred ca trebuie acum sa crezi ca toate femeile ar reactiona la fel, nu?

Eu am fost atat de vehementa in mesajele anterioare, pentru ca... am patit eu... o chestie de genul asta,......adica am avut o relatie de genul asta... eu am 24 el are 17, si nu intentionam nimk din ceea ce se imputa... ci pur si simplu.... o relatie trecatoare, benefica pentru amandoi,... doar ca.. . nu a fost sa fie.....pacat..... eu continui sa cred ca el nu ar fi avut nimik de suferit... dar asta e doar parerea mea, nu?
:-;
[size=84]Nimic nu e imposibil... poate doar un pic dificil[/SIZE]
Avatar utilizator
babyanca
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Mar 03, 2004 12:00 am

Mesajde miHaimm » Joi Mar 11, 2004 11:29 am

babyanca scrie:inseamna ca avea posibilitatea sa il si intretina nu? Si presupun ca lui nu i-a pretins nimic, si de ce sa nu vedem si partea buna a lucrurilor? Tatic la putin peste 17 ani, inseamna ca va fi foarte apropiat de varsta copilului, iar prapastia intre generatii nu este asa de mare...

Nu, nu avea cu ce sa il intretina. Iar el s-a simtit obligat sa o ajute (cum era si normal). Acum ea sta cu parintii ei undeva pe la Tancabesti iar el muceste in Bucuresti. Nu s-au casatorit... isi vede fetita o data pe saptamana, in week-end. Nu stiu cum rezolva treaba asta prapastia dintre generatii...
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

Mesajde babyanca » Vin Mar 12, 2004 12:17 am

miHaimm scrie:Am 2 variante de raspuns:
1. Mie mi s-a intamplat. A durat 5 ani relatia. Si a fost bine. Si s-a terminat. Din vina mea.
2. I s-a intamplat si unui prieten. Ea a ramas insarcinata. Si a facut copilul. Nu s-au casatorit. Isi vede fetita o data pe luna... el spune ca e fericit.

Acum am citit mai cu atentie si am vz si mesajul asta..... prima parte iar faptul ca recunosti ca poate fi si bine.....e linistitor.....pe de alta parte.. relatiile de genul asta nu au viitor si era de asteptat sa se termine, mai ales din vina ta, deci.........se poate si fara traume, nu?
In ceea ce-l priveste pe prietenul tau..... situatia a scapat de sub control rau de tot, iar tipa clar ca nu a gandit absolut deloc... a distrus trei vietzi aiurea, a ei, a lui, si a copilasului ala nevinovat.
Dar nu in toate relatiile cu tipe mai mari se intampla asa ceva......pentru ca majoritatatea dintre noi...... nu dam nastere unui copil asa........aiurea in tramvai, fara o baza materiala stabila, sau cel putin asta e parerea mea.
Sper sa mai vorbim pe aici.... :-;
[size=84]Nimic nu e imposibil... poate doar un pic dificil[/SIZE]
Avatar utilizator
babyanca
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Mar 03, 2004 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron