Lyoness a ajuns si in Romania

Vanzari / Cumparari / Inchirieri ... pentru orice

Lyoness a ajuns si in Romania

Mesajde vioxx » Mie Noi 15, 2006 10:20 pm

1.Lyoness este o companie care promite tuturor membrilor ei reduceri la magazinele din oras si din tara(pe fiecare ramura de activitate vor fi gasite magazine ce ofera discount).

2.Ce face Lyoness?--- formeaza un grup mare de cumpartori) pe care ii directioneaza spre anumite mag. din oras; in paralel sunt cautate si magazinele.

3.Pentru a face parte din "grupul de cumparatori Lyoness" ,este necesara o simpla inscriere gratuita.

4.La inscriere vei primi un "ID", adica un numar de identificare (reprezentat de nr curent) si o pagina personala pe site-ul oficial Lyoness (protejata de un "user" si o "parola".

Castiguri rapide:1% din toate cumparaturile pe care le faci in mag. partenere Lyoness si 0.5% din toate cumparaturile cunostintelor pe care le-ai inscris.

5."Partenerii comerciali Lyoness" adica magazinele ce au contract cu Lyoness vor oferi reduceri doar clientilor ce fac parte din "grupul de cumparatori Lyoness".

6.Cum se obtine dicountul?---clientul va plati pretul de pe raft ,iar pe spatele facturii va ruga vanzatorul sa treaca ID-ul si sa puna stampila.Iar factura sau o copie a acesteia o ve-ti trimite la sediul Lyoness.Lyoness va imparti discountul dupa cum urmeaza in exemplul de mai jos.

7."Partenerii comerciali Lyoness" ofera reduceri intre 4-27%.Sa luam un exemplu de 15% reducere.Ce se intampla cu reducerea?

1% - se intoarce in contul propriu
0.5% -merge la persoana care te-a inscris (sponsorul tau)
0.5% -merge la sponsorul sponsorului tau
1% -merge la Lyoness
12% -reprezentand diferenta de discount merge intr-un sitem de bonusuri.(unde sunt adevaratele castiguri).

8.Pentru a mari castigurile nu trebuie decat sa povestesti cunostintelor tale tot ce am scris mai sus si sa se inscrie si ele.Toate persoanele pa care le-ai inscris se numesc "directi" si ai 0.5% din cumparaturile lor,iar toate persoanele inscrise de directii tai se numesc pt tine "indirecti" si ai 0.5% si de la ei.


Daca vreti sa va inscrieti accesati site-ul oficial Lyoness,completati formularul de inscriere:nr.de tel,nume ,prenume,adresa,data nasterii,iar la sectiunea "Lyoness mi-a fost recomandata de" introduceti nr meu de tel 728084355.
Site: http://www.lyoness.ro
vioxx
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Noi 15, 2006 12:00 am

Mesajde PiticStyle » Vin Noi 17, 2006 2:47 am

Totul e doar pe internet?
PiticStyle
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Noi 17, 2006 12:00 pm
Localitate: Timisoara

Mesajde vioxx » Vin Noi 17, 2006 12:06 pm

PiticStyle scrie:Totul e doar pe internet?



Nu e pe net decat site-ul.
Magazinele sunt cele din oras, respectiv din tara.
De exemplu la mine in oras pe fiecare ramura de activitate gasesc cate un magazin care ofera reduceri.
Pe site gasesti toate firmele din care care ofera reduceri.
Poti sa le gasesti si pe cele din orasul tau.
vioxx
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Noi 15, 2006 12:00 am

Re: Lyoness a ajuns si in Romania

Mesajde vioxx » Sâm Apr 10, 2010 1:44 pm

Pentru cei interesati, Lyoness s-a dezvoltat forte mult in ultima perioada.
Astfel Lyoness a semnat contracte cu urmatoarele mari firme: Vodafone, Domo, Lukoil, Rompetrol, House of Art, Carrefour, Hervis, Diverta, Kika, Praktiker si multi altii locali.
vioxx
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Noi 15, 2006 12:00 am


Înapoi la Mica Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron