Pe Strada Ta -atomic(file De Poveste)

ce-a fost pe Muzici o data

Pe Strada Ta -atomic(file De Poveste)

Mesajde alina » Mie Aug 08, 2001 4:42 pm

ATI VAZUT EMISIUNEA A FOST SUPER MISTO IN SFARSIT AM VAZUT CEVA KLUMEA PE POSTUL AL A IDIOT PT CA ROCKADA CAM LASA DE DORIT
IRIS ,IRIS NU PLECA
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Re: Pe Strada Ta -atomic(file De Poveste)

Mesajde gaga » Joi Aug 09, 2001 7:51 am

Initial trimis de alina
ATI VAZUT EMISIUNEA A FOST SUPER MISTO IN SFARSIT AM VAZUT CEVA KLUMEA PE POSTUL AL A IDIOT PT CA ROCKADA CAM LASA DE DORIT
IRIS ,IRIS NU PLECA


Rockada e de rahat
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: Pe Strada Ta -atomic(file De Poveste)

Mesajde tseposu » Joi Aug 09, 2001 11:36 am

Initial trimis de DANA


Rockada e de rahat



Subscriu si eu, numai porcarii in ultima vreme, cu o exceptie acum o saptamana - Metallica, Apocaliptica, Led Zeppelin, Alice Cooper, Guns'n'Roses si nu mai stiu. Da' a fost misto de tot!
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: Re: Re: Pe Strada Ta -atomic(file De Poveste)

Mesajde gaga » Vin Aug 10, 2001 7:52 am

Initial trimis de tseposu



Subscriu si eu, numai porcarii in ultima vreme, cu o exceptie acum o saptamana - Metallica, Apocaliptica, Led Zeppelin, Alice Cooper, Guns'n'Roses si nu mai stiu. Da' a fost misto de tot!


nU E O EMISIUNE TARE DACA DA MUZICA TARE. Pot sa pun si eu de pe video superpiese (am si Metallica de pe vremea lui Cliff, live). Prezentarea lasa de dorit, emisiunea doarme, nu e nici interactiva si parca nici nu e rock - daca nu vezi clipurile poti crede ca Lenti prezinta Andre.
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: Re: Re: Pe Strada Ta -atomic(file De Poveste)

Mesajde tseposu » Vin Aug 10, 2001 5:40 pm

Initial trimis de DANA


nU E O EMISIUNE TARE DACA DA MUZICA TARE. Pot sa pun si eu de pe video superpiese (am si Metallica de pe vremea lui Cliff, live). Prezentarea lasa de dorit, emisiunea doarme, nu e nici interactiva si parca nici nu e rock - daca nu vezi clipurile poti crede ca Lenti prezinta Andre.



Nu am zis ca ar fi o emisiune tare. In rest, sunt de acord cu ce spui de prezentare si celelalte, dar vorbeam de Rockada de pe Atomic, prezentata de raraita de Oana, nu de Lenti.
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: Re: Re: Re: Re: Pe Strada Ta -atomic(file De Poveste)

Mesajde Vizitator » Vin Aug 10, 2001 7:10 pm

Initial trimis de tseposu

Nu am zis ca ar fi o emisiune tare. In rest, sunt de acord cu ce spui de prezentare si celelalte, dar vorbeam de Rockada de pe Atomic, prezentata de raraita de Oana, nu de Lenti.


rockada nu e emisiune, e o cazatura. eu am reunutat. va recomand emisiunea lui fancois zegut de pe mcm franta, daca vreti sa vedeti rock la tv. eu m-am resemnat.

btw, l-am vazut pe lenti aseara.
Vizitator
 

MCM

Mesajde tseposu » Sâm Aug 11, 2001 11:40 pm

Asa e, nici eu nu ma mai uit la Rockada de ceva vreme, cand am vazut emisiunea de care vorbeam a fost o intamplare. Sunt de acord ca Zegut face emisiuni bune, dar din pacate nu mai prind bine MCM-ul, nici pe cel francez, nici pe cel romanesc. Dar nu-i o tragedie, asa ascult ce-mi place si nu ma mai enervez.
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: MCM

Mesajde gaga » Dum Aug 12, 2001 2:56 pm

Initial trimis de tseposu
Asa e, nici eu nu ma mai uit la Rockada de ceva vreme, cand am vazut emisiunea de care vorbeam a fost o intamplare. Sunt de acord ca Zegut face emisiuni bune, dar din pacate nu mai prind bine MCM-ul, nici pe cel francez, nici pe cel romanesc. Dar nu-i o tragedie, asa ascult ce-mi place si nu ma mai enervez.

Ai dreptate, scuze, ma tot gandeam la emisiunea idioata a lui Lenti.
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: MCM

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Aug 12, 2001 8:11 pm

Initial trimis de DANA

Ai dreptate, scuze, ma tot gandeam la emisiunea idioata a lui Lenti.


eu zic ca lenti le zice bine pe mcm,iar oana aia e doar buna de alte alea,iar cu rock-ul e paralela...mie lenti imi place ca mai baga si rele nu doar hard-coruri si ale coruri...si le zice bine si la radio tineret...
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: Re: Re: MCM

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 8:13 pm

Initial trimis de Rockeru'Somer

eu zic ca lenti le zice bine pe mcm,iar oana aia e doar buna de alte alea,iar cu rock-ul e paralela...mie lenti imi place ca mai baga si rele nu doar hard-coruri si ale coruri...si le zice bine si la radio tineret...

lenti le zice bine de tot, dar numai ca eu nu ascult 3/4 din ce difuzeaza el, ceea ce ma face sa nu prea il ascult
Vizitator
 

Re: Re: Re: MCM

Mesajde Vizitator » Lun Aug 13, 2001 9:05 am

Initial trimis de Rockeru'Somer


eu zic ca lenti le zice bine pe mcm,iar oana aia e doar buna de alte alea,iar cu rock-ul e paralela...mie lenti imi place ca mai baga si rele nu doar hard-coruri si ale coruri...si le zice bine si la radio tineret...


Try again later, my phone is bussy.
Ce dracu' zice bine?
Vizitator
 


Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron