iris athenaeum digital craiova 24 august

ce-a fost pe Muzici o data

iris athenaeum digital craiova 24 august

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Aug 12, 2001 6:57 pm

dana si restu' de gasca ne intalnim acolo...
daca totu' merge bine poate bagam o intalnire cu Iris,il sunam pe Nelu si poate accepta...
hai ca mai vorbim...
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: iris athenaeum digital craiova 24 august

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 7:21 pm

Initial trimis de Rockeru'Somer
dana si restu' de gasca ne intalnim acolo...
daca totu' merge bine poate bagam o intalnire cu Iris,il sunam pe Nelu si poate accepta...
hai ca mai vorbim...

nu uitati:
autografe si tricouri si spuneti-i de sit :)
Vizitator
 

Re: Re: iris athenaeum digital craiova 24 august

Mesajde DEATHANGEL » Dum Aug 12, 2001 8:55 pm

Ca sa nu ma mai faceti voi idiot, ma fac singur. Nu pot ajunge la Craiova( deh, datorii de restante+licenta). Vali, mergi? Sunt foarte suparat pe mine...Life's a war!
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: iris athenaeum digital craiova 24 august

Mesajde DEATHANGEL » Dum Aug 12, 2001 8:58 pm

Cristi, la BV, a spus ca DVD s-a lansat pe 11.08.2001. Intr-adevar super clipuri, sunet klumea, imagini inedite cool, etc. Cine a fost la Bv stie! Cam idioti cei de la Omnitech-sunet, nu-i asa, Alina Tsep?
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: iris athenaeum digital craiova 24 august

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 9:05 pm

Initial trimis de DEATHANGEL
Ca sa nu ma mai faceti voi idiot, ma fac singur. Nu pot ajunge la Craiova( deh, datorii de restante+licenta). Vali, mergi? Sunt foarte suparat pe mine...Life's a war!


cosmin, ia-o tata pe jos si ajungi mai repede
Vizitator
 

Re: Re: Re: iris athenaeum digital craiova 24 august

Mesajde gaga » Lun Aug 13, 2001 9:58 am

Initial trimis de DEATHANGEL
Ca sa nu ma mai faceti voi idiot, ma fac singur. Nu pot ajunge la Craiova( deh, datorii de restante+licenta). Vali, mergi? Sunt foarte suparat pe mine...Life's a war!


Puiule te razgandesti cam des sau nu ai curaj sa-ti arati fata. O sa-ti povestim noi cum a fost. (sper)
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

care mai vine?

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Aug 13, 2001 10:18 am

din o gramada care veneati sa cuceriti oltenia mai sunteti doar o mana,dar aia buna,sa-i rupem pe olteni la ei acasa....
care mai vine,concert cald si proaspat...hai la mosu' cu concerte
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: Re: Re: Re: iris athenaeum digital craiova 24 august

Mesajde tseposu » Lun Aug 13, 2001 12:35 pm

Initial trimis de DEATHANGEL
Cristi, la BV, a spus ca DVD s-a lansat pe 11.08.2001. Intr-adevar super clipuri, sunet klumea, imagini inedite cool, etc. Cine a fost la Bv stie! Cam idioti cei de la Omnitech-sunet, nu-i asa, Alina Tsep?


Angel, nu stiu ce nu ti-a placut la sunet, mie mi s-a parut OK, eu oricum am boala pe Coco Sound, de cand cu Athenaeumul din Bucuresti! Mai precis de cand cu albumul... paraziti la greu...
Imagini, clipuri s.a. misto, intr-adevar, parca iti revenea pofta de viata cand ii vedeai ce draguti sunt si au fost! As fi vrut sa dea mai multe.
Ce zici de faza cu Valter? Chitara... Oare cine a luat-o? Am vazut ca au dus-o in culise, deci cred ca tot la ei a ramas...
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: care mai vine?

Mesajde gaga » Lun Aug 13, 2001 1:27 pm

Initial trimis de Rockeru'Somer
din o gramada care veneati sa cuceriti oltenia mai sunteti doar o mana,dar aia buna,sa-i rupem pe olteni la ei acasa....
care mai vine,concert cald si proaspat...hai la mosu' cu concerte


Dragutza, cred ca ne-au parasit. Vali se da lovit, DEATHANGEL face asa de obicei, tu nu esti de pe-aici, asa ca singura nu vin ca ma bate.
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: care mai vine?

Mesajde tseposu » Lun Aug 13, 2001 1:39 pm

Initial trimis de DANA


Dragutza, cred ca ne-au parasit. Vali se da lovit, DEATHANGEL face asa de obicei, tu nu esti de pe-aici, asa ca singura nu vin ca ma bate.


Dana, nu te prosti, fa ceva si convinge-i sau cauta pe altii! Pana se face-n Bucuresti o sa mori incet...
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: Re: Re: care mai vine?

Mesajde DEATHANGEL » Lun Aug 13, 2001 2:45 pm

YOU WATCH THE WORLD EXPLODING EVERY NIGHT/ YOUR TIME WILL COME! Daca nu merg la Craiova, nu inseamna o tragedie... Cel putin bucurestean fiind, am fost la I show IRIS DIGITAL la BV...Si o sa fiu si la Cluj si la Bucuresti intr-o prezentare EXTRA. Mai stie cineva cum era CRISTI la lansarea LUNA PLINA? La fel imbracat, machiat, etc, o sa fiu si eu. Toate Bune. La Bv, tricouri cu 300 buc. Afise ioc; doar daca ai rupt unul din Piata Sfatului, altfel...
I SEE THE GHOST OF NAVIGATORS: DANA, VALI, ALINA...WHERE I GO, I DO NOT KNOW. NOTHING'S REAL. ONLY DREAM
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: care mai vine?

Mesajde DEATHANGEL » Lun Aug 13, 2001 2:54 pm

Initial trimis de tseposu


Dana, nu te prosti, fa ceva si convinge-i sau cauta pe altii! Pana se face-n Bucuresti o sa mori incet...

In legatura cu PU(TO)II care ma acuza, trebuie sa le spun ca sunt si probleme financiare, s.a. Tsep, tu mergi?
Des ma razgandesc, fiindca nu eu imi controlez corpul si mintea , ci acel ALTUL.Fata mi-o arat oricand cui doreste. Un email SI O BERE. Care-i treaba cu ''cosmin, ia-o tata pe jos si ajungi mai repede''
YOU'RE LOST BETWEEN DARKNESS AND LIGHT/ SPITING EMPTY WORDS OF HATE./ NOW YOU KNOW I AM YOUR FEAR/ LYING IN WAIT FOR YOUR MISTAKES...
SUNT O UMBRA DEPASITA DE MANTIA INTUNECATA A NOPTII/ O IUBITA SI O MOARTE/ SUNT TOT UNA/ TOTUSI ESTE TRIST IN LUME.
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

lasati cearta

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Aug 14, 2001 9:25 am

gata cu cearta...care vine-vine care nu somn usor...
hai gata...dana ramane cum am stabilit...oricum ar fi super sa fim mai multi
pa!
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: Re: Re: Re: care mai vine?

Mesajde gaga » Mar Aug 14, 2001 1:50 pm

Initial trimis de DEATHANGEL

In legatura cu PU(TO)II care ma acuza, trebuie sa le spun ca sunt si probleme financiare, s.a. Tsep, tu mergi?
Des ma razgandesc, fiindca nu eu imi controlez corpul si mintea , ci acel ALTUL.Fata mi-o arat oricand cui doreste. Un email SI O BERE. Care-i treaba cu ''cosmin, ia-o tata pe jos si ajungi mai repede''
YOU'RE LOST BETWEEN DARKNESS AND LIGHT/ SPITING EMPTY WORDS OF HATE./ NOW YOU KNOW I AM YOUR FEAR/ LYING IN WAIT FOR YOUR MISTAKES...
SUNT O UMBRA DEPASITA DE MANTIA INTUNECATA A NOPTII/ O IUBITA SI O MOARTE/ SUNT TOT UNA/ TOTUSI ESTE TRIST IN LUME.


Nu te acuza dragutza nimeni, iar despre putoi... Hm... Eu am carnet (de conducere nu de student) de fo 9 ani. Stai cuminte si scrie-ne. e-om vedea odata (poate intr-u viata viitoare)
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: Re: Re: care mai vine?

Mesajde tseposu » Mar Aug 14, 2001 5:35 pm

[quote]Initial trimis de DEATHANGEL
[B]
In legatura cu PU(TO)II care ma acuza, trebuie sa le spun ca sunt si probleme financiare, s.a. Tsep, tu mergi?

nu, tsep nu merge nici el, dar nu din cauze financiare, ci din altele... Cred ca PU(TO)II nu suntem noi... Stii tu, si noi suntem "un autre"... Dar nu e locul aici de discutii de-astea...
Cine-ti face machiajul pt concertul din Bucuresti?
Si unde naiba s-au vandut tricouri la BV, ca eu, chioara cum sunt, n-am vazut nici unul? Tu ai avut acolo tricou rosu de la "Tribute to AC/DC"?
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti


Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori