Iris Digital Athenaeum Brasov

ce-a fost pe Muzici o data

Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde DEATHANGEL » Dum Aug 12, 2001 8:14 pm

M-AM INTORS DE LA BV. IMI PARE NESPUS DE RAU CANU POT AJUNGE LA CARGO, DAR MI-AM PETRECUT 2 SERI PRIN GARILE PRAHOVEI, ASCULTAND ROCK LA MAXIM... LA BV HELLPARADISECONCERT FOR IRIS! SUPER! AM STAT SI LA REPETITII, IN CULISE, SI AM STAT DE VORBA SI CU CRISTI. 2 ROCKERI IRIS+MOI-MEME, INREST ADUNATURA DE PURADEI, TIGANI, HIP-HOPISTI, RAPERI IDIOTI, MANELISTI, CRETINI. O PROSTIE U ORGANIZAREA PE METROM. MIERCURI AM VORBIT CU PRESEDINTELE CLUBULUI METROM SI MI-A SPUS CA MINCU FUSESE P-ACOLO MARTI, DAR NU PREA SE INTELESESE CU EL .M-AM DUS LA TINERETULUI-EH, ERA SI MAI COOL DACA ERA PE ACEST STADION-DAR M-AU TRIMES LA HIDROMECANICA. IN REST DUST AND SATAN... A-PROPOS, ASTAZI DE ASEMENEA UN CONCERT BLUE SPIRIT IRIS IN POLITEHNICA
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 8:18 pm

Initial trimis de DEATHANGEL
M-AM INTORS DE LA BV. IMI PARE NESPUS DE RAU CANU POT AJUNGE LA CARGO, DAR MI-AM PETRECUT 2 SERI PRIN GARILE PRAHOVEI, ASCULTAND ROCK LA MAXIM... LA BV HELLPARADISECONCERT FOR IRIS! SUPER! AM STAT SI LA REPETITII, IN CULISE, SI AM STAT DE VORBA SI CU CRISTI. 2 ROCKERI IRIS+MOI-MEME, INREST ADUNATURA DE PURADEI, TIGANI, HIP-HOPISTI, RAPERI IDIOTI, MANELISTI, CRETINI. O PROSTIE U ORGANIZAREA PE METROM. MIERCURI AM VORBIT CU PRESEDINTELE CLUBULUI METROM SI MI-A SPUS CA MINCU FUSESE P-ACOLO MARTI, DAR NU PREA SE INTELESESE CU EL .M-AM DUS LA TINERETULUI-EH, ERA SI MAI COOL DACA ERA PE ACEST STADION-DAR M-AU TRIMES LA HIDROMECANICA. IN REST DUST AND SATAN... A-PROPOS, ASTAZI DE ASEMENEA UN CONCERT BLUE SPIRIT IRIS IN POLITEHNICA


credeam ca ai murit
nu ma scrie cu CAPS ca nu pot sa citesc
la ora asta e cargo pe strada de vara
Vizitator
 

Re: Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde DEATHANGEL » Dum Aug 12, 2001 8:50 pm

Ai fost la BV? Dar la CARGO? Care a fost sa zica! Stiu de Alina Tseposu la IRIS, dar la CARGO? Stiam ca e CARGO, altfel nu mi se rupea borsitura de suflet(ce a mai ramas din el-cenusa, fum ,vise, argila amestecata cu voma) pentru faptul ca nu pot ajunge. O sa fiu la CLUJ la Digital.
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Aug 12, 2001 8:56 pm

Initial trimis de DEATHANGEL
Ai fost la BV? Dar la CARGO? Care a fost sa zica! Stiu de Alina Tseposu la IRIS, dar la CARGO? Stiam ca e CARGO, altfel nu mi se rupea borsitura de suflet(ce a mai ramas din el-cenusa, fum ,vise, argila amestecata cu voma) pentru faptul ca nu pot ajunge. O sa fiu la CLUJ la Digital.


vii la Craiova?
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: Re: Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 8:57 pm

Initial trimis de DEATHANGEL
Ai fost la BV? Dar la CARGO? Care a fost sa zica! Stiu de Alina Tseposu la IRIS, dar la CARGO? Stiam ca e CARGO, altfel nu mi se rupea borsitura de suflet(ce a mai ramas din el-cenusa, fum ,vise, argila amestecata cu voma) pentru faptul ca nu pot ajunge. O sa fiu la CLUJ la Digital.


pixu la cargo, sunt de la servici de la 18.00
sper sa ma duc data viitoare
Vizitator
 

Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde tseposu » Lun Aug 13, 2001 12:24 pm

[quote]Initial trimis de DEATHANGEL
[B]M-AM INTORS DE LA BV. IMI PARE NESPUS DE RAU CANU POT AJUNGE LA CARGO, DAR MI-AM PETRECUT 2 SERI PRIN GARILE PRAHOVEI, ASCULTAND ROCK LA MAXIM... LA BV HELLPARADISECONCERT FOR IRIS! SUPER! AM STAT SI LA REPETITII, IN CULISE, SI AM STAT DE VORBA SI CU CRISTI. 2 ROCKERI IRIS+MOI-MEME, INREST ADUNATURA DE PURADEI, TIGANI, HIP-HOPISTI, RAPERI IDIOTI, MANELISTI, CRETINI. O PROSTIE U ORGANIZAREA PE METROM

in sfarsit aud ceva de la tine! m-am tot holbat dupa un tip care sa aduca a Jim Morrison, dar nimic! cum naiba sa te recunoasca omul?
Metromul a fost de rahat! un loc mai aiurea nici ca puteau gasi! Si eu am vorbit cu Cristi, dar putin, ca se grabea! Showul a fost superb, ce a fost pe langa m-a scos din sarite!
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde gaga » Lun Aug 13, 2001 1:24 pm

Initial trimis de DEATHANGEL
M-AM INTORS DE LA BV. IMI PARE NESPUS DE RAU CANU POT AJUNGE LA CARGO, DAR MI-AM PETRECUT 2 SERI PRIN GARILE PRAHOVEI, ASCULTAND ROCK LA MAXIM... LA BV HELLPARADISECONCERT FOR IRIS! SUPER! AM STAT SI LA REPETITII, IN CULISE, SI AM STAT DE VORBA SI CU CRISTI. 2 ROCKERI IRIS+MOI-MEME, INREST ADUNATURA DE PURADEI, TIGANI, HIP-HOPISTI, RAPERI IDIOTI, MANELISTI, CRETINI. O PROSTIE U ORGANIZAREA PE METROM. MIERCURI AM VORBIT CU PRESEDINTELE CLUBULUI METROM SI MI-A SPUS CA MINCU FUSESE P-ACOLO MARTI, DAR NU PREA SE INTELESESE CU EL .M-AM DUS LA TINERETULUI-EH, ERA SI MAI COOL DACA ERA PE ACEST STADION-DAR M-AU TRIMES LA HIDROMECANICA. IN REST DUST AND SATAN... A-PROPOS, ASTAZI DE ASEMENEA UN CONCERT BLUE SPIRIT IRIS IN POLITEHNICA


Baftosilor, toti ati fost la concert (e)
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde tseposu » Lun Aug 13, 2001 1:33 pm

Initial trimis de DANA


Baftosilor, toti ati fost la concert (e)


he, he, daca suntem in vacanta!...
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: Re: Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde gaga » Mar Aug 14, 2001 1:46 pm

Initial trimis de tseposu


he, he, daca suntem in vacanta!...


Eu sunt cu "CLASA MUNCITOARE"
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: Re: Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Aug 15, 2001 9:15 pm

Initial trimis de DANA


Eu sunt cu "CLASA MUNCITOARE"

clasa muncitoare/mandra ca o floare!
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: Re: Re: Re: Re: Iris Digital Athenaeum Brasov

Mesajde gaga » Joi Aug 16, 2001 8:42 am

Initial trimis de Rockeru'Somer

clasa muncitoare/mandra ca o floare!


Nu mai face mishto. E motiv de depresie asta.
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Vizitator » Vin Aug 17, 2001 3:45 am

asta este DANA, ne pare rau pentru tine.
iti sap eu groapa, daca te-ai hotarat......
Vizitator
 


Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori