sportsangerosIII o dejectie a muzici romanesti????

ce-a fost pe Muzici o data

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mar 20, 2002 4:59 pm

scuze de ultimul mesaj... bah si cat m-am chinuit sa il scriu :cry:... nu shtiu ce draq are... las ca mai scriu in seara asta unul asemanator... ca acum nu am timp ;D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

povestea merge mai departe...

Mesajde ghiocica » Mie Mar 20, 2002 5:43 pm

... nu numai ca membrii formatziei sport sangeros III le-au platit pe aceste fete sa vopseasca ziduri cu numele lor, ba chiar le-au scos pe cautziune din ghearele ascutzite ale politziei...
iar ca ele sa nu dea totul in vileag presei, managerul formatziei a fost nevoit sa le cumpere case, pamanturi, vite si tot ce au mai dorit ele...
shi cum una din aceste fete nu mai suporta acest stres teribil in care se afla, a cerut (shi i s-a dat) o vacantza in austria(cec da ai pi of theriotingsonyo)...
meibi ai'l bi bec...
ghiocica
 

tz tz tz

Mesajde theriotingsonyo » Mie Mar 20, 2002 10:09 pm

nici nu ma ashteptam sa intzelegetzi. va credetzi asa deshteptzi totushi. "peste tot sint oameni d-astia care din cauza ca sint o
minoritate se considera mai destepti si cred ca e
normal (sau cool) sa fie vesnic nemultumiti si sa
critice si sa-si dea cu parerea de experti." asta era un citat. relevant? inca nu?
theriotingsonyo
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Mar 19, 2002 11:21 am
Localitate: buc

Re: povestea merge mai departe...

Mesajde theriotingsonyo » Mie Mar 20, 2002 10:13 pm

Initial trimis de ghiocica
... nu numai ca membrii formatziei sport sangeros III le-au platit pe aceste fete sa vopseasca ziduri cu numele lor, ba chiar le-au scos pe cautziune din ghearele ascutzite ale politziei...
iar ca ele sa nu dea totul in vileag presei, managerul formatziei a fost nevoit sa le cumpere case, pamanturi, vite si tot ce au mai dorit ele...
shi cum una din aceste fete nu mai suporta acest stres teribil in care se afla, a cerut (shi i s-a dat) o vacantza in austria(cec da ai pi of theriotingsonyo)...
meibi ai'l bi bec...


da! si cu bunavointza domnului busuioc poate la vara merg in Londra!!! anybody want 2 join me? ii am la degetu mic!
theriotingsonyo
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Mar 19, 2002 11:21 am
Localitate: buc

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mar 20, 2002 11:57 pm

ce nu mergi pe varianta? e posibil sa ajungi la Londra chiar in primava asta...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Re: sa ma prezint?

Mesajde Rockeru'Somer » Joi Mar 21, 2002 10:46 am

QUOTE]Initial trimis de theriotingsonyo

putezti sa nu va mai simtzitzi atat de prost ca ne vorbitzi pe la spate. acum shtim. vor stii si ss3... sau nu. ce pot sa zic?

cum tu nu te-ai prezentat ,ma prezint io....Rockeru'Somer ,ptr. tine saritsh!!!nu am vorbit pe nimeni pe la spate,forumul nu este privat este liber oricui!!!!daca o sa le zici alora de la sstreisudest ce se zice aici de ei o sa ma simt atat de rau,nu o sa pot dormi noaptea...zi-le mah!sa stie si ei alte pareri fara a ta si a prietenei tale...2 fane isterice!....sa stii ca multi din muzica rom urmaresc ce scriem noi aici sau pe forumul http://forum.rockmania.net forum mort la datorie.....citeau,vedeau ce nu place lumii se conformau sau cand era cazul te lua de guler......iti zic eu ce sa canti(nu stiai ca sa zici).....tacerea e de aur...e o melodie a lui marius teicu,si asa adisor chitaristul minune adora sa spuna ca melodiile sunt compuse de mariusica....



in afara de zgubilici (am scris bine?)



normal ca pupi curu' care te-a adus aici!!!zgubilici incepi sa ma dezgusti cand vad ca ai amici de genu' asta!




suntetzi totzi nishte snobi si facetzi exact ce fac oamenii pe care pretindetzi ca ii detestatzi atat si deasupra carora credetzi ca suntetzi- judecatzi ce nu intzelegetzi. nu spun ca gusturile nu se discuta, pentru ca e valabil numai cand nu coincid. treaba voastra, nu va spun eu cum sa va petrecetzi timpu si faptu ca voi imi reprosatzi cum mi-l petrec nu ma impresioneaza. parerea voastra e una comlet deplasata, va bazatzi pe cliseul fanelor innebunite dupa idolii care lesina la concerte... pot sa spun ca am intalnit doar vreo 2-3 persoane de genul asta, restul sunt chiar dezgustate de idee... dar v-atzi gandit voi macar la posibilitatea asta? normal ca nu...



hopa intram in chestii tari...suntem snobi....bun....voi cum sunteti cand va afisati la tv cu publicitate mascata ptr. radioul ala si ptr. formatii?????daca tot mazgaliti ziduri si va si place faceti-o in nestire nu va afisati ....va place sa stie lumea ca sunteti zugravitze???as vrea sa stiu si eu cand s-a infiintat formatia si cand a scos albumu'???dupa juma de an de formare,a draqu formatie asta !!!nici cei mai buni nu scot asa de repere ceva....iar acum revenim la voi 2 fane isterice....vai ce nickuri tari ne-am tras....rip666.....sunteti atrase de ocultism dupa cum vedem...defapt muzic celor de la ss3sudest este plina de tot felu' de chestii oculte si muzica aia atat de dura ,vezi de aia nu suntem noi atrsi de formatie sunt prea duri...apropo ,felicita-l pe domnul chitarisi ptr.cariera actoriceasca ,dupa cum spun criticile nu va face treaba nici din teatru...cum nici din muzica nu va face!!!





[
[/QUOTE]
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Zgubilici » Joi Mar 21, 2002 10:55 am

Dude, nu e treaba ta cine sunt prieteni cu mine, ok?
Eu am spus ce am crezut, daca cineva crede c'am avut dreptate e foarte bine.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Kryszti » Joi Mar 21, 2002 11:46 am

Dupa cum spuneam... Nu suntem copii... Nu e vorba de bani. Destin Balcanic de exemplu foloseste aceeasi denumire relativ nefericita de "fani" pentru prieteni. Si practic acesti "fani" sunt cei care ajuta trupa in diverse chestii: vot, impartit fluturasi, lipit afise, vopsit ziduri etc. Intelegi ideea?
Apropiatii trupei nu sunt fani in mod normal...
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Re: sa ma prezint?

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 21, 2002 2:58 pm

Initial trimis de theriotingsonyo

putezti sa nu va mai simtzitzi atat de prost ca ne vorbitzi pe la spate...[

Nu draga... nu vorbeam pe nimeni pe la spate... chiar tzi-am lasat un link scris undeva, pe un bloc, un link la care gasesti discutia asta... dar se pare ca nu ai avut timp sa il citesti...
Suntem znobi sau mai shtiu eu ce ai mai zis tu... dar nu pot sa zic despre tine decat ca eshti un gunoi... si in cazul asta chiar ma bucur cand vine un gunoi si ma face znob... :D
Poate stai si te gandesti ce ai realizat prin faptul ca ai scris SS3 pe o gramada de ziduri si garduri (cat luai pentru asta? 50k scurtul si 100k lungul? :con: )... si poate termini cu aberatii de genul... noi suntem super fani... suntem deasupra tuturor (nu de alta, dar nu ai cum sa imi iei locul ;b) si poate incerci sa ne explici ce muzica incearca sa cante ss3 si de ce atunci cand ii vad pe atomic schimb canalul... :con:
Daca nu scoti ceva inteligent din tine in urmatoarea replica... te banez.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

chll out

Mesajde Zgubilici » Joi Mar 21, 2002 3:05 pm

sopra, come on, nu cred ca mesajul ei a fost asa de ostentativ...cel putin pentru tine, pentru altii mai mici si mai prosti!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

cand obosesti....

Mesajde curly » Joi Mar 21, 2002 3:08 pm

....sa te certi cu lumea,pune mana pe un CD misto(ai sigur,daca nu mai stii unde sunt iti zic io),baga-l in player,apasa butonul stiut si gata!,ai scapat de sport sangeros 3 ...........dupa parerea mea,dupa ce a reamintit Sopra kestia cu gardurile,discutia s-a incheiat!!!mult zgomot

p.s.:acest mesaj se adreseaza Rockerului Somer
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 21, 2002 3:09 pm

pai vine si ma f**e la icre (scuzati expresia) ca ea face si ea drege... ce draq mah... oameni suntem :D


(am scuzat-o *** DANA)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Kryszti » Joi Mar 21, 2002 3:12 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
pai vine si ma f**e la icre (scuzati expresia) ca ea face si ea drege... ce draq mah... oameni suntem :D


Ai spus "f**e"!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 21, 2002 3:16 pm

nu am spus, am scris... si mi-am cerut scuze :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Kryszti » Joi Mar 21, 2002 3:18 pm

Urat din partea ta! :N
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Rolf » Joi Mar 21, 2002 3:19 pm

Noroc cu scuzele, ca era sa iti dau avertisment :D ;)
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 21, 2002 3:21 pm

:z

stai ;e :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Rolf » Joi Mar 21, 2002 3:23 pm

'nteles! :D
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 21, 2002 3:25 pm

hai mah, nu mai vine theriotingsonyo sa scrie... ca am o pofta nebuna de... ;j
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde gaga » Joi Mar 21, 2002 4:04 pm

Sopraaaa, stay cool mah, te pui asha la mintea oricui. Nu vezi ca nu eshti de nasul ei? Io ma prapadesc de ras de cand a aprut threadu ss3 shi fana... curly si-a facut datoria ;D

Daca vrei sa faci mishto du-te pe blondi ;D
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 21, 2002 4:12 pm

hai mah DANA... am zis si eu ca o ia fetzitza de buna... ca doar e fata de fata :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

gata

Mesajde theriotingsonyo » Joi Mar 21, 2002 4:17 pm

nu shtiu cum ies din forumu asta, dar sigur o s-o fac, numai m**e si alte chestii d-astea shtitzi sa spunetzi. parca va cunosc sau am avut vreun fel de relatzii. chiar nu avetzi ce face? gunoi a? da...bine ma...cum zici tu... si by the way ... NU SE AUDEEEE
so fuck it all cause I don't care
yeah you're all whores and I'm a fag
theriotingsonyo
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Mar 19, 2002 11:21 am
Localitate: buc

Mesajde gaga » Joi Mar 21, 2002 4:26 pm

Ai avut parte numai de m**e pt. ca ai cerut-o shi baietzii astia sunt darnici.

Daca vrei sa iesi incearca: Alt F4

( o fi reushit?)
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Mar 21, 2002 4:26 pm

hmm, a disparut jucaria... daca moderatorii vor, pot sa inchida subiectul... caci se pare ca nu mai avem de cine sa ne luam.

theriotingsonyo - drum bun si mult succes la realizarea acelor opere de arta... iti dai seama... esti prima prostituata ca nu o face pentru bani... :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde gaga » Joi Mar 21, 2002 4:30 pm

lool sopra, bate palma... daca ti-e dor "fa o tura pe soseaua de centura"

case closed
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Anterior

Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori