Cum pot sa-mi maresc sanii?

Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde diana98 » Joi Mai 09, 2013 10:43 am

Cum pot sa-mi maresc sanii?
diana98
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Mai 09, 2013 10:40 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde adina01 » Vin Mai 10, 2013 10:42 am

Eu am incercat ceva suplimente de la Breastfast si pot spune ca se vad ceva rezultate. Le iau de 2 luni si sanii sunt mai fermi si au crescut si in dimensiune. Sper din tot sufletul ca rezultatele sa ramana definitive. Daca mai sunt persoane care au folosit si alte metode le-as fi recunoscatoare daca le-ar impartasi.
Multumesc mult!
adina01
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Mai 10, 2013 10:38 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde diana98 » Joi Iun 13, 2013 2:13 pm

O sa incerc si eu sa vad daca si la mine functioneaza. Mi-e frica de faptul ca in general suplimentele actioneaza diferit in functie de organism si e posibil sa le iau degeaba! Dar daca nu incerc nu am cum sa-mi dau seama!
Numai bine!
diana98
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Mai 09, 2013 10:40 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde adina01 » Mar Iun 18, 2013 11:30 am

Suplimentele pot functiona in functie de organism, dar important e sa urmezi un anumit stil de viata. Poti incerca cu o cutie la inceput pentru a vedea daca functioneaza pe metabolismul tau. In caz ca observi efecte secundare opresti tratamentul.
In general nu provoaca efecte secundare, dar nu stii niciodata!
adina01
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Mai 10, 2013 10:38 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde maria29 » Lun Iul 08, 2013 11:46 am

Pe mine Breastfast m-au ajutat sa-mi maresc sanii. Am urmat tratamentul de 4 luni si la sfarsit am fost supeincantata sa vad rezultatele. Cel mai mult m-a incantat faptul ca metoda a functionat dar si faptul ca nu m-am confruntat cu efecte adverse in timpul tratamentului. Daca nu obtineam nici un fel de marire cu suplimentele astea garantat apelam la implant!
maria29
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 08, 2013 11:42 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde adina01 » Mar Iul 23, 2013 10:15 am

Mie implantul mi se pare o metoda de-a dreptul infricosatoare! E normal sa ne dorim sani mai mari, dar nu cu orice riscuri! Implanturile sunt extrem de periculoase, iar daca nu esti persoana publica nici nu stiu daca se justifica din punct de vedere financiar! Cum ziceam si in cazul suplimentelor alimentare pot aparea unele efecte adverse, iar atunci se recomanda incetarea tratamnetului!
Numai bine!
adina01
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Mai 10, 2013 10:38 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde diana98 » Mie Iul 31, 2013 3:01 pm

Implantul mamar e o metoda sigura in general, dar si daca operatia nu reuseste efectele sunt destul de neplacute si se intind pe o durata mai mare de timp. Oricum in mare parte implanturile mamare reusesc, dar si acel procent mic de operatii nereusite iti induc un oarecare sentiment de teama. Metoda cu suplimente este non invasiva, dar lumea este sceptica in privinta rezultatelor. Nu e ceva care apare imediat ca la operatie si atunci e justificata oarecum aceasta temere!
diana98
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Mai 09, 2013 10:40 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde adina01 » Mar Aug 13, 2013 12:18 pm

Nu am zis ca implantul nu este o metoda sigura, ci doar ca dupa o astfel de interventie organismului ii este foarte greu sa se refaca. Varianta suplimentelor e mai simpla si mai comoda. La urma urmei, fiecare persoana e libera sa aleaga metoda care crede ca se potriveste cel mai bine pentru ea:)
adina01
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Mai 10, 2013 10:38 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde serbanada » Mie Aug 21, 2013 12:48 pm

Metoda cu suplimente este intr-adevar non-invasiva, dar ce te faci ca exista atat de multe suplimente care pretind ca pot marii sanii, dar care in realitate nu pot face acest lucru. Eu as merge mai degraba pe mana interventiei chirurgicale. Cel putin acolo stii ca unde chirurgul pune bisturiul cu siguranta or sa se vada ceva modificari. Partea proasta e ca in cazul in care operatia nu reuseste atunci, recuperarea va fi destul de greoaie si vei ramane cu sechele. Un alt incovenient e dat se de faptul ca o asemenea interventie e destul de costisitoare si nu si-o permite orisicine!
serbanada
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Aug 21, 2013 12:42 pm

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde alina200 » Vin Sep 06, 2013 11:02 am

Incercati cu tinctura de marar!Am citit ca functioneaza!
alina200
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Sep 06, 2013 11:00 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde serbanada » Vin Oct 04, 2013 9:51 am

In cele din urma am cumparat si eu o cutie de Breastfast. Sincer am luat-o mai mult din curiozitate pentru ca foarte multa lume vorbeste despre ele si pentru ca sunt pareri pozitive. Nu sunt convinsa 100% ca dupa tratament o sa reusesc sa-mi maresc dimensiunea sanilor, dar as fi multumita si daca sanii mei ar deveni mai fermi. Nu-mi ramane decat sa astept si sa vad ce se intampla pana la sfarsitul tratamentului. Macar suplimentele astea sunt facute din plante si nu produc efecte secundare!
serbanada
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Aug 21, 2013 12:42 pm

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde maria29 » Lun Oct 21, 2013 3:06 pm

Pachetul de o singura cutie poate sa fie si ala eficient. Multa lume mi-a zis si mie inainte de a incepe sa fac tratament sa iau pachetul de 3 cutii pentru ca isi fac ceva mai greu efectul fiind din plante!
Sper sa te ajute!
maria29
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 08, 2013 11:42 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde serbanada » Mar Noi 12, 2013 10:48 am

Buna!
Am terminat tratamentul cu suplimentele astea acum cateva zile. Nu am avut reactii adverse sau alte neplaceri, iar referitor la rezultatele obtinute sunt multumita. Sper sa ramana rezultatele obtinute, pentru ca am citit pe unele sit-uri ca e posibil ca rezultatele sa fie temporare! Avand in vedere ca am luat doar o luna pastilele astea e ok!
serbanada
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Aug 21, 2013 12:42 pm

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde andutza20 » Lun Dec 02, 2013 11:02 am

Buna ziua!
Stie careva care sunt ingredientii din acest supliment? Ma intereseaza si pe mine produsul dar as vrea mai intai sa stiu ce contine, deoarece am reactii adverse la anumite plante!
Daca cineva stie care sunt acesti ingredienti ar fi foarte fain sa mi le spuneti si mie! Pentru cine vrea sa ma ajute cu niste informatii legate de metode de marirea sanilor imi poate trimite un mail la andreeaionita15@yahoo.com
Multumesc anticipat si va doresc o zi cat mai frumoasa!
andutza20
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Dec 02, 2013 10:56 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde ioanatat » Lun Ian 20, 2014 10:37 am

Andutza, ti-am trimis mail cu prospectul scanat si cu ingredientii din Breastfast aseara? L-ai primit?
Ar fi interesant daca am mai coresponda pe net pentru a afla si alte lucruri interesante despre metodele de marirea sanilor in mod natural. Io am facut cura cu Breastfast 2 luni. Rezultatele de la final au fost bunicele, dar ma asteptam la mai mult de la produsul asta, avand in vedere ce mediatizare are! Sper sa discutam pe aceasta tema!
O zi frumoasa!
ioanatat
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Ian 20, 2014 10:31 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde CristianaMiu » Mar Ian 21, 2014 5:49 pm

Intr-adevar in ceea ce priveste marirea sanilor metoda chirurgicala este cea mai sigura desi putin costisitoare. Eu sunt o persoana destul de bine proportionata, insa mereu am avut bustul mic, foarte mic! Imi era mereu rusine sa port costum de baie sau bluze mai decoltate, incepusem sa port sutiene cu mult burete care sa mascheze intr-un fel lipsa sanilor. Ma simteam complet nefericita de aspectul lor, simteam ca ceva din mine lipseste, ca nu sunt o femeie completa. Prin urmare am decis dupa lungi cautari si informatii, sa ma operez la clinica Dr. Dobos. Operatia a decurs fara probleme, staff-ul a fost exceptional, iar rezultatul pe masura. Sanii mei sunt perfecti, au un aspect natural si sunt exact asa cum imi doream. Sunt extrem de fericita si totul multumita domnului doctor. Puteti sa vedeti operatiile dansului pe http://www.drdoboscalin.ro. Multa sanatate!
CristianaMiu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Iul 12, 2012 12:59 pm

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde maria29 » Joi Feb 13, 2014 10:26 am

Pe mine m-a ajutat Breastafast sa-mi maresc sanii, iar asta e un lucru super fain! Desi initial cand am luat suplimentul eram putin sceptica in privinta rezultatelor, odata cu inaintarea in tratament apareau si rezultatele iar asta ma incanta foarte mult.
Important e ca in timpul tratamentului pe langa aceste suplimente sa se faca si foarte mult sport. Sportul e foarte important deoarece ajuta organismul sa se detoxifieze si in felul asta organismul este mai sanatos. Deasemenea o alimentatie adecvata si o viata lipsita de stres pot sa ajute si ele organismul sa reactioneze mai bine la un tratament indiferent pent ce este facut acel tratament. Ideea e ca si noi putem influenta rezultatele unui tratament!
maria29
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 08, 2013 11:42 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde ioanatat » Vin Mar 14, 2014 10:30 am

Sportul e o activitate pe care trebuie sa o faci indiferent ca faci tratament cu suplimente sau nu. Suplimentele Breastfast sunt destul de eficiente, dar rezultatele finale pot sa depinda si de metabolismul fiecarei persoane in general. Varianta cu suplimente naturiste e una destul de buna in comparatie cu interventiile chirurgicale, deoarece nu produc efecte secundare si pot fi mai usor de asimilat de catre organism!
ioanatat
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Ian 20, 2014 10:31 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde andutza20 » Mar Apr 08, 2014 9:14 am

Astazi am inceput si eu cura de 3 luni pe care o s-o fac pe o perioada de 3 luni. Nu ma astept sa mi se mareasca sanii cine stie cu cat, dar ceva rezultate tot trebuie sa am. O sa fac si exercitii si o sa tin si dieta si poate ca astea o sa ma ajute. Traiesc cu speranta ca o sa obtin ceva rezultate si asta imi da incredere in mine!
andutza20
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Dec 02, 2013 10:56 am

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde CristianaMiu » Vin Iun 27, 2014 11:39 pm

Buna, Diana. Eu mi-am facut implant de sani si pot sa iti spun ca sunt foarte multumita de operatie. Asadar daca vrei sa iti maresti sanii, fa-ti implant. Recuperarea e mult mai usoara decat ai crede iar preturile sunt chiar ok pentru o astfel de operatie. Eu am mers la dl. doctor Calin Dobos, si am numai cuvinte de lauda la adresa lui. Intra pe site-ul lui si vezi acolo cu ce materiale lucreaza etc. www.drdoboscalin.ro
CristianaMiu
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Iul 12, 2012 12:59 pm

Re: Cum pot sa-mi maresc sanii?

Mesajde LuciaPopa » Vin Aug 01, 2014 10:07 am

Of, Diana, exact aceeasi problema am avut-o si eu. Aveam sanii foarte mici pentru conformatia corpului meu, dar mi-era prea frica sa apelez la chirurgia plastica, asa ca am luat la rand toate tipurile de pastile si metode naturiste. M-am chinuit un an de zile si nu prea am obtinut niciun fel de rezultat. Ajunsesem in stadiul in care mi se facea rau numai daca vedeam pastile . Am inceput sa iau totusi in considerare varianta operatiei si m-am apucat sa intreb fiecare cunostinta ce stie despre doctorii din domeniul asta. Am mers la mai multe clinici si am ajuns, la sfatul unei persoane apropiate mie, la domnul doctor Calin Dobos. Dansul mi-a inspirat foarte multa incredere si am decis pana la urma sa ma las pe mana lui, mai ales ca am vazut atatea poze cu rezultatele operatiilor sale (le gasesti pe site http://www.drdoboscalin.ro/ ). Dupa cateva luni de la operatie sanii mei arata super si recuperarea nu a fost chiar atata de grea precum se spune. Eu zic sa-ti iei inima-n dinti si sa mergi macar la o consultatie. Mult succes! Te pup
LuciaPopa
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Aug 01, 2014 10:05 am


Înapoi la Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori