Suplimente culturism Metadrol

Suplimente culturism Metadrol

Mesajde damian89 » Lun Mai 20, 2013 1:34 pm

Am folosit suplimentele acestea si am pus masa musculara. As vrea ssa stiu daca a mai folosit careva acest supliment si daca a functionat si in cazul lui!
Multumesc!
damian89
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mai 20, 2013 1:29 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde bogdan733 » Mie Iun 12, 2013 12:46 pm

Mie mi le-a dat instructorul de la sala de fitnes. I-am zis sa-mi dea un supliment care sa ma ajute sa rezist mai mult in timpul antrenamantelor iar el mi-a dat acest produs. Sper sa fie ok!
bogdan733
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 12, 2013 12:44 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde damian89 » Joi Iun 20, 2013 12:16 pm

Suplimentele sunt ok, dar e obligatoriu sa urmezi un program de exercitii sustinut si un regim alimentar bogat in carbohidrati si proteine! Fara antrenamente sustinute nu ai cum sa pui prea multa masa musculara. Exercitiile fizice trebuie sa fie prioritare!
Chiar daca Metadrol sunt suplimente destul de puternice, fara exercitii nu stiu daca se pot obtine rezultate foarte bune!
damian89
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mai 20, 2013 1:29 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde bogdan733 » Vin Iul 05, 2013 8:26 am

Pai suplimentele le iei tocmai pentru a reusi sa rezisti mai mult in timpul antrenamentelor. Sunt culturisti care nu iau nici un fel de supliment si isi fac singuri tot feluri de cocktailuri sau shak-uri. Dar daca nu vrei sa te mai chinui sa gasesti retete iei suplimentele si efectul e acelasi. Pana la urma solutia pentru a aface muschi sta in timpul pe care reusesti sa-l petreci la sala de forta!
bogdan733
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 12, 2013 12:44 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde damian89 » Joi Iul 18, 2013 8:40 am

Pai da, dar culturistii aia au experimentat mai mult timp pana sa ajunga la retetele respective. De cele mai multe ori le tin secret retetele respective, asa ca daca vrei sa gasesti trebuie sa experimentezi. Mie varianta cu luatul dea gata mi se pare mai comoda si fara bataie de cap. Pot sa-mi vad asa de antrenamentele mele, iau suplimentul si cu asta basta! Desigur ca sunt foarte multi care prefera sa-si fac aei shak-uri , cocktailuri, dar e treaba lor:)
NUmai bine!
damian89
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mai 20, 2013 1:29 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde bogdan733 » Mar Iul 30, 2013 12:37 pm

Asa este, fiecare stie mai bine ce e mai bine pentru el, dar daca tot te decizi sa mergi pe suplimente atunci macar sa iei unu care chiar functioneaza! In mediul online sunt cu zecile suplimente, iar in magazinele asa zis naturiste de la colt de strada si mai multe. Sfatul meu e ca atunci cand vreti sa luati ceva cititi si parerile celor din afara!
Salutare!
bogdan733
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 12, 2013 12:44 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde damian89 » Vin Aug 09, 2013 8:19 am

Da, poti cauta si pe sit-urile din afara ca sa afli ceva informatii despre anumite produse. Deasemenea daca vrei sa gasesti un produs ok, poti sa mergi pe la diverse sali de culturism si sa-i intrebi acolo ei ce supliment sau produs folosesc in timpul antrenamentelor.Asa o sa afli un produs eficient care te poate ajuta sa pui masa musculara!
damian89
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mai 20, 2013 1:29 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde bogdan733 » Lun Sep 09, 2013 8:20 am

Pai mie instructorul de la sala mi le-a dat. Nu toti instructorii recomanda aceleasi produse de ani de zile, mai exista si oameni care se documenteaza zi de zi. Voi cu ce luati suplimentele astea? Adica ce fel de proteine mai luati pe langa? Sau le combinati cu alte suplimente?Pe ele scrie ca se pot combina, dar poate se produce vreo reactie intre inredienti si atunci nu e chiar atat de placut!
bogdan733
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 12, 2013 12:44 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde bogdan733 » Mar Noi 26, 2013 9:34 am

Le-am combinat cu ceva Probolan. Vad ca pana acum nu mi-a produs vreo neplacere sau efecte negative ci din contra. Mi-am marit durata unei sedinte de antrenament aproape cu jumatate si asta ma bucura nespus deoarece pot sa trag mai mult de fiare. Partea faina e ca suplimentele astea ard grasimile si acum muschii sunt foarte bine reliefati.
Sper sa o tin tot in ritmul asta cu antrenamentele!
bogdan733
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 12, 2013 12:44 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde bogdan733 » Mie Ian 15, 2014 9:43 am

Bine , acum nu poti sa amesteci mai mult de 3 produse in acelasi timp pt ca s-ar putea sa-ti bufneasca inima:). Grija mare si la ingredientii din fiecare supliment in parte. Exista riscul sa ai alergie la unul dintre ingredienti si atunci e mai nasol.
Din ce am observat eu, in special la cei tineri ei vor sa puna masa musculara foarte rapid si asta nu e ceva natural. Organismul este fortat si s-ar putea sa se intoarca impotriva lor acest lucru!
De asta e bine ca atunci cand vreti sa combinati ceva sa mai intrebati si pe altcineva care se pricepe!
Numai bine!
bogdan733
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 12, 2013 12:44 pm

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde garboion » Mar Feb 11, 2014 9:57 am

Nu-i rau deloc suplimentul asta. Io lam luat o luna si mi-a crescut forta si de asemenea ma recuperez destul de rapid. Probabil ca o sa continui cu el deoarece mi se pare ca intra destul de bine. Rezistenta la sala a crescut semnificativ inca din a doua saptamana!
E super!
garboion
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 11, 2014 9:53 am

Re: Suplimente culturism Metadrol

Mesajde marmasoc » Mie Iul 09, 2014 8:37 am

Nu stiu cat de ok sunt suplimentele astea pentru ca nu le-am folosit, dar am auzit de ele. E posibil sa fie si cev amarketing la mijloc. O sa iau o cutie de test! Poate chiar is bune!
marmasoc
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 09, 2014 8:35 am


Înapoi la Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori