Pastile d slabit Ultra Slim

Pastile d slabit Ultra Slim

Mesajde rebeka » Joi Feb 06, 2014 2:21 pm

Ultra Slim sunt suplimente pentru slabit ce au in componenta ingredienti naturali. Produsul se gaseste pe sit-ul http://ultra-slim.ro
Nu prea am gasit pareri despre produs pe net si de asta m-am gandit sa deschid un topic.

O zi faina!
rebeka
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 06, 2014 2:13 pm

Re: Pastile d slabit Ultra Slim

Mesajde catalyna » Lun Feb 10, 2014 2:59 pm

Eu nu am folosit suplimentul asta, ci Thermacuts un produs pe baza de plante. Am urmat o cura de 3 luni cu el si am reusit sa mai slabesc 10 kg. Nu stiu daca e mult sau putin, dar pana la urma tot e bine ca am mai slabit ceva!
catalyna
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 10, 2014 2:51 pm

Re: Pastile d slabit Ultra Slim

Mesajde eu_ionela » Mie Feb 26, 2014 11:25 am

Buna, eu si prietena mea am inceput dieta de slabire in aceeasi zi,impreuna. Gata, de astazi slabim! Ea a folosit si pastile, eu nu - am adoptat calea naturala – sport si alimentatie sanatoasa, fara prajeli, fara fast food, fara dulciuri..In cele din urma, rezultatele mele au fost mai vizibile decat ale ei. Eu in paralel faceam speed fitness si dupa ce s-a documentat si ea cu privire la beneficiile antrenamentului, am luat-o cu mine la sedintele de electrostimulare la Joy Speed Fitness. La ei oricum antrenamentul se desfasoara in doi, fapt ce ne-a bucurat. E un concept inovator, te imbraci cu un costum cu electrozi si timp de 20 de minute te bucuri de un antrenament placut si chiar nu iti solicita tendoanele sau ligamentele. E intensiv si eficient. A slabit si ea in talie 2 cm dupa doar cateva sedinte, e foarte incantata! Va recomand, aveti aici mai multe detalii http://www.joyspeedfitness.ro/.
Avatar utilizator
eu_ionela
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Feb 26, 2014 11:23 am
Localitate: bucuresti

Re: Pastile d slabit Ultra Slim

Mesajde dorianabar » Joi Iun 25, 2015 9:45 am

Si eu am probleme cu greutatea, dar niciodata nu am luat pastile de slabit sau ceva in genul acesta. Prefer sa fac cat mai multa miscare si sa mananc sanatos. Daca urmez un program bun si daca ma tin de el (asta e cel mai greu:)) o sa se vada si rezultate.
Fara alimente cu multi carbohidrati si fara sedentarism.
dorianabar
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iun 25, 2015 9:35 am

Re: Pastile d slabit Ultra Slim

Mesajde betea20 » Mar Aug 30, 2016 1:16 pm

Poate ca si o dieta cu exercitii fizice zilnice poate sa suplineasca pastilele de slabit, dar e greu sa te tii zilnic de dieta si sport.
betea20
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Aug 19, 2014 12:23 pm


Înapoi la Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron