Firme "serioase" de produse rezidentiale

Firme "serioase" de produse rezidentiale

Mesajde Raluca Campineanu » Vin Mar 06, 2015 1:19 pm

Am gasit in sfarsit o companie dedicata. Se numeste reclama si am reusit intr-un final sa cumpar rulouri exterioare. Mi-au raspuns prompt la telefon si nu a trebuit sa sun eu de 4 ori pentru obtine o oferta de pret. Mi-au zis pana si ce culoare se potriveste cel mai bine la peretii casei. In fine, tin sa le multumesc pentru implicare. :hatoff Cat despre concurenta, am vorbit cu inca 3 firme inainte sa cumpar. Imi raspundeau ca si cand nu ar fi avut nevoie de clienti... Cam atat va costa... Da, cred ca am vazut mailul dumneavoastra, dar mai trimiteti-mi o data, pentru mai multa siguranta... Va raspund, dar nu acum, ca am treaba... :zzz Nu dau nume, e problema lor daca asa considera sa procedeze. Dar eu nu pot sa consider de incredere aceste firme care apar ca ciupercile dupa ploaie si dispar a doua zi. Le puteti identifica usor. Cand cautati pe Google si sunati la agenti care nu au habar despre ce vorbesc sau sunt foarte ocupati, va sfatuiesc sa nu ii sunati si a doua oara. Este clar ce fel de produse vand...
Ultima oară modificat de kant emir pe Vin Mar 06, 2015 3:24 pm, modificat de 3 ori în total.
Motiv: reclama, si inca pe "probleme sociale"!
Avatar utilizator
Raluca Campineanu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mar 06, 2015 12:29 pm
Localitate: bucuresti

Înapoi la Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori