The Sims 2

Mesajde lineage » Lun Feb 05, 2007 8:47 pm

as avea si eu o intrebare.Joc sims2 si unul dintre caractere s-a blocat pe (nu mai misca). daca cineva stie solutia il rog sa scrie.
lineage
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 05, 2007 8:40 pm
Localitate: cluj

Mesajde ROBERTA_ROBERTA » Sâm Iun 02, 2007 7:33 pm

Sydney scrie:Am pus mana de curand pe joc.E tare de tot.Nu se compara cu nici unul din cele aparute pana acum.
In primul rand,nici un Sim nu seamana cu altul datorita multelor optiuni la crearea acestuia.
Foarte multe chestii de cumparat,Simul are aspiratii(bani,dragoste,familie,invatatura,prieteni)si are dorinte legate de aceste aspiratii.La fiecare dorinta realizata primeste un bonus!
Alta chestie marfa e ca Simsii pot sa imbatraneasca si,pana la urma sa moara.
In concluzie,jocul e tare de tot si poate fi apreciat si de cei care nu au fost pasionati de seria Sims!

as vrea sa imi zici si mie de unde sa iau jocul the sims,sau unde il gasesc pe net ca sa-l iau plssssssssss ca de luni intregi il tot caut pe net degeaba!multumesc!anticipat!
ROBERTA_ROBERTA
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Iun 02, 2007 7:27 pm
Localitate: giurgiu

Mesajde ROBERTA_ROBERTA » Sâm Iun 02, 2007 7:35 pm

cn stye de unde sa iau jocul the sims?sau unde il gasesc pe net?
ROBERTA_ROBERTA
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Iun 02, 2007 7:27 pm
Localitate: giurgiu

Mesajde EpicMan » Sâm Iun 02, 2007 11:38 pm

Uof uof uof

1 Dute si cunparal de la magazin nu incuraja pirateria

2 Matale nu ai auzit de buton de iedit?nu tre sa pui nshpemii de posturi consecutive ca nu prea e frumos din cate stiu eu

3(Tot) Matale n-ai auzit de programe de file sharing gen :StrongDC++,oDC sau de torente (BitComet) ? Asa..din stupida curiozitate intreb don'soara ROBERTA^2
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Anterior

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator