Free MMORPG

Free MMORPG

Mesajde usr » Joi Feb 24, 2005 3:21 pm

**MUonline - http://www.muonline.com joc facut de koreeni , foarte asemanator cu Diablo , nu necesita prea multa banda
**Project-Entropia - http://www.mindark.com , din cate stiu il puteti dl mai repede de pe computergames , gratis pana la un anumit punct....dar jucabil si fara de money :P....plus pentru cei addicted poate deveni o sursa de castig destul de buna , sun cativa romania care au scos peste 5.000 de $ din jok , have fun :dir:
Avatar utilizator
usr
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 12:00 am

Mesajde Opa-Opa » Joi Feb 24, 2005 4:51 pm

MU sucks :bleah:

iar Entropia nu se poate juca fara sa bagi bani, chiar daca iti dau aia voie sa te plimbi p-acolo fara taxa lunara.
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde usr » Joi Feb 24, 2005 5:26 pm

de acord cu tine ca mu sux :) , nu am zis ca neaparat mmorpg-urile free sunt shi mishto , dar stii tu altele ?
cat despre entropia , daca te chinui vre o juma de an , te descurci shi asa...stiu destui care au facut asa shi au acum caractere destul de skillate , etc etc
Avatar utilizator
usr
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 12:00 am

Mesajde kshu » Joi Feb 24, 2005 5:41 pm

Cele mai tari mmorp non-free care sunt? O sa intrebati la ce te referi prin tari. Ma refer la popularitate si ce va place voua.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Opa-Opa » Joi Feb 24, 2005 7:18 pm

am jucat Entropia de pe vremea cand inca nu-si securizasera asa de bine metodele de plata (acu vre-o 2 ani) si da, atunci mergea sa pleci in pielea goala si sa fii trepadus pe langa altii. de-atunci s-au scarbit si ei de cersetorii de pe la noi. :)

kshu, daca zici "non-free" deja ne-ai blocat. stii bine cat de mult ii place romanului sa arunce bani pe asemenea forme de distractie online. daca mai insisti te trimit pe google :P

se pare ca WoW a reusit totusi sa le deschida portofelele...
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Joi Feb 24, 2005 7:23 pm

Eu stiu destui care au jucat si joaca si AO sau EVE.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde usr » Vin Feb 25, 2005 11:29 am

AO , EVE , WOW , Lineage2 ,
Mai nou a aparut Guilds War , are o grafica destul de buna...
Detalii despre toate acestea la http://www.mmorpg.com
Avatar utilizator
usr
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 12:00 am

Mesajde RooT » Vin Feb 25, 2005 11:36 am

daca te chinui vre o juma de an !?!!?!?!?!?!?!?
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde usr » Vin Feb 25, 2005 4:11 pm

da , ca sa ajungi la niste skilluri decente trebuie sa joci vre-o 6 luni , 5-6 ore pe zi cel putin ,Diablo e mic copil pe langa asta....
Avatar utilizator
usr
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 12:00 am


Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron