Tomb Raider - Angel of darkness

Tomb Raider - Angel of darkness

Mesajde zdeno » Sâm Mar 19, 2005 12:16 am

Dragilor,

Am ajuns intr-o "fundatura" in joc si nu stiu cum sa o scot la capat. Ma poate ajuta careva care a jucat TR6?

;a
zdeno
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:05 am
Localitate: Zden

Mesajde The vTx » Sâm Mar 19, 2005 1:10 pm

L-am terminat mai demult(chair cand a aparut) ... da specifica exact unde ai ramas poate imi aduc aminte ;)
Avatar utilizator
The vTx
Junior Member
 
Mesaje: 80
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm

Tomb Raider6

Mesajde zdeno » Dum Mar 20, 2005 8:56 pm

;g [quote="The vTx"]L-am terminat mai demult(chair cand a aparut) ... da specifica exact unde ai ramas poate imi aduc aminte ]

Am ramas la nivelul "The Hall Of Season".
Acolo Jurnalul lui Eckart imi zice ca:"The wrathfull sentinels guard the hall within" bla, bla...
Sunt intr-o sala cu 4 statui inalte care pazesc o alta statuie culcata. Mai sunt inca 5 la care se aprinde pe rand cate o lumina albastra dar care se stinge cand ma apropii de ea.
Un spirit (un fel de fantoma cu gluga si haina neagra care pluteste cu aura rosie in jur) ma urmareste si ma termina. Daca stau aplecat nu mi se intampla nimic. Am descarcat in ea toata munitia si ... degeaba, nu da coltul.
Usa pe care am intrat s-a inchis si alta iesire nu mai este.
Ce sa fac?

Z
zdeno
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:05 am
Localitate: Zden

Mesajde Opa-Opa » Dum Mar 20, 2005 11:15 pm

"[...]This is where we encounter A Ghost called Brother Obscura . He cannot get you in the crawl position as he sweeps over you. Also a nice tip to disable him briefly as you cannot kill a ghost is to shoot him enough times to slow him down for a few seconds. This also makes it easy to get the item you need before you can exit this room.[...]"

ai incercat vreodata sa cauti pe google un walkthrough?
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde The vTx » Dum Mar 20, 2005 11:39 pm

Pm .. cre ca e bosuu de dupa alea 4 sali de la Hall of Seasons.
Io nu l-am omorat pe animal, ca era prea tare ;) ... nici nu cred ca poti sa-l dobori.
Tragi ce tragi in animala si la un moment dat ala oboseste sau ceva de genu si sta pe loc. Atunci trebe sa mergi rpd la statuia cu lunima albastra si si dai use si furi nush ce kkt de artefact ... dupaia stiu ca am fugit de jeg, nush daca pe unde ai venit sau pe alta usa si se termina niveluu(parca ;))
GL
Later edit: a postat mai rpd bulangiuu de opa :))
Avatar utilizator
The vTx
Junior Member
 
Mesaje: 80
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Dum Mar 20, 2005 11:47 pm

my kung-fu is better
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde zdeno » Lun Mar 21, 2005 8:26 am

Opa-Opa scrie:"[...]This is where we encounter A Ghost called Brother Obscura . He cannot get you in the crawl position as he sweeps over you. Also a nice tip to disable him briefly as you cannot kill a ghost is to shoot him enough times to slow him down for a few seconds. This also makes it easy to get the item you need before you can exit this room.[...]"

ai incercat vreodata sa cauti pe google un walkthrough?



what item should I take & from where?
zdeno
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:05 am
Localitate: Zden

Mesajde zdeno » Lun Mar 21, 2005 8:27 am

what item should I take, how I get there & from where?[/
zdeno
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:05 am
Localitate: Zden

Mesajde zdeno » Lun Mar 21, 2005 8:28 am

what item should I take, how I get there & from where?

Thanks

Z
zdeno
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:05 am
Localitate: Zden

Mesajde zdeno » Lun Mar 21, 2005 8:34 am

[quote="The vTx"]Pm .. cre ca e bosuu de dupa alea 4 sali de la Hall of Seasons.
Io nu l-am omorat pe animal, ca era prea tare ]


Merci TvTx. O sa incerc sa-i fac felul

Z
zdeno
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:05 am
Localitate: Zden

Mesajde kahlan » Mie Iun 22, 2005 12:16 pm

Deci eo mi l'am instalat, cduri bune, copii dupa orijinal, da faza ie ca tipa, pe parcursu jocului, are voce oleaca cam gruasa, shi subtzata peste masura in filmuletze, m'a cam capiat ideea, shi nujtu ce sa'i fac sa fie shi ea normala. A, shi pana acum, din punct de vedere al organizarii, m'a cam dezamagit jocul, erau mult mai antrenante anterioarele.
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm


Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori