Championship Manager

Re:

Mesajde Game Over » Sâm Mar 23, 2002 12:33 pm

Initial trimis de B-O-B-O


Eu am jucat WBC 1 doar...cum e asta? ce are diferit?

Nu stiu daca iti aduci aminte sau daca ai jucat Warlords-urile originale care erau startegie TurnBAsed, cam ceva ca Hereos, si erau misto...


Celelalte nu le-am jucat dar asta iti zic ca arata cool (gen warcraft 3 numai ca e 2D shi nu combinat cu 3D ;))! Shi e mult mai greu de jucat !!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde 2PAC » Mie Mar 27, 2002 1:02 pm

Ati jucat FA Premier League Manager 2002,ca sa va convingeti ca e mai bun decat CM
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Mar 27, 2002 3:25 pm

Initial trimis de 2PAC
Ati jucat FA Premier League Manager 2002,ca sa va convingeti ca e mai bun decat CM


Da, am jucat si nu e mai bun, sorry...daca tu zici ca e mai bun inseamna ca n-ai jucat cu adevarat cm-ul.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde 2PAC » Mie Mar 27, 2002 4:13 pm

Initial trimis de B-O-B-O


Da, am jucat si nu e mai bun, sorry...daca tu zici ca e mai bun inseamna ca n-ai jucat cu adevarat cm-ul.



CM nu am jucat dar tot nu cred ca e mai bun
E vreun CM mai nou de 2001\2002?
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

A real dump !!!

Mesajde Game Over » Mie Mar 27, 2002 5:03 pm

Initial trimis de 2PAC



CM nu am jucat dar tot nu cred ca e mai bun
E vreun CM mai nou de 2001\2002?


Ma daca nu l-ai jucat atunci TACI !!!!
Tu nu ai jucat nici Cm 2001/2002 shi vrei altu' mai nou???? HAHAHAHA !!!!

P.S.: NU TE MAI BAGA IN SEAMA, SHI DA NISHTE RASPUNSURI MAI INTELIGIBILE, DACA POTZI BINEINTELES!!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: A real dump !!!

Mesajde Aragorn » Joi Mar 28, 2002 5:30 am

Initial trimis de DarKKiller


Ma daca nu l-ai jucat atunci [b]TACI
!!!!
Tu nu ai jucat nici Cm 2001/2002 shi vrei altu' mai nou???? HAHAHAHA !!!!

P.S.: NU TE MAI BAGA IN SEAMA, SHI DA NISHTE RASPUNSURI MAI INTELIGIBILE, DACA POTZI BINEINTELES!!! [/B]


Mi-ai luat vorbele din gura darkkiler :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: A real dump !!!

Mesajde 2PAC » Joi Mar 28, 2002 1:04 pm

Initial trimis de B-O-B-O


Mi-ai luat vorbele din gura darkkiler :D


Bai baieti ce P^L@ mea sunteti asa pampalai io am jucat FAPLM 2002 si mi-a placut si am zis ca ar fi cel mai bun manager?
Unde sL@B@Z e gresala de imi sariti amandoi in cap ca babele alea proaste.
You suck
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Curiozitate !

Mesajde Game Over » Joi Mar 28, 2002 1:28 pm

Initial trimis de 2PAC


Bai baieti ce P^L@ mea sunteti asa pampalai io am jucat FAPLM 2002 si mi-a placut si am zis ca ar fi cel mai bun manager?
Unde sL@B@Z e gresala de imi sariti amandoi in cap ca babele alea proaste.
You suck


Mai nene, eu sunt mai curios din fire shi te intreb cum potzi matale sa compari 2 jocuri cand tu ai jucat numai unu' din ele ???? E ca shi cum nu ai mancat banana niciodata shi afirmi ca "P^L@" are gust a banana :hehe: :hehe: !!!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Curiozitate !

Mesajde 2PAC » Joi Mar 28, 2002 1:42 pm

Initial trimis de DarKKiller


Mai nene, eu sunt mai curios din fire shi te intreb cum potzi matale sa compari 2 jocuri cand tu ai jucat numai unu' din ele ???? E ca shi cum nu ai mancat banana niciodata shi afirmi ca "P^L@" are gust a banana :hehe: :hehe: !!!!


Hai sa-ti dau un ex: Tu joci diablo dar nu ai jucat Nox si zici ca dupa tine diablo este mai bun fara sa sti ceva de Nox, asta am zis io in legatura cu CM
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Re: Re: Curiozitate !

Mesajde Game Over » Joi Mar 28, 2002 2:08 pm

Initial trimis de 2PAC


Hai sa-ti dau un ex: Tu joci diablo dar nu ai jucat Nox si zici ca dupa tine diablo este mai bun fara sa sti ceva de Nox, asta am zis io in legatura cu CM


Pt. cultura ta generala: am terminat NOX'u inainte de a ma apuca de Diablo 2 !!!

P.S.: Shi eu nu am afirmat niciodata ca Diablo este mai bun decat NOX (deshi pot sa o fac acum fiind ca le-am jucat pe amandoua) !!! Pe cand tu ai afirmat ceva fara sa ai o "acoperire" !!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Curiozitate !

Mesajde 2PAC » Joi Mar 28, 2002 4:41 pm

Initial trimis de DarKKiller


Pt. cultura ta generala: am terminat NOX'u inainte de a ma apuca de Diablo 2 !!!

P.S.: Shi eu nu am afirmat niciodata ca Diablo este mai bun decat NOX (deshi pot sa o fac acum fiind ca le-am jucat pe [b]amandoua
) !!! Pe cand tu ai afirmat ceva fara sa ai o "acoperire" !!! [/B]


Tot nu ai inteles.
Sa zice-m ca nu ai fi jucat Nox si ai face afirmatia pe care am spus-o eu.
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Curiozitate !

Mesajde Game Over » Joi Mar 28, 2002 5:25 pm

Initial trimis de 2PAC


Tot nu ai inteles.
Sa zice-m ca nu ai fi jucat Nox si ai face afirmatia pe care am spus-o eu.


Ideea este ca tu nu ai inteles nimik!
Eu nu as fi afirmat niciodata aceasta chestie daca nu l-as fi jucat (Nox)!!!

P.S.: SFAT Nu mai da cu presupusu' !!!
Shi hai ca ma enervezi de acuma' ca vad ca insishti in prostie, shi e primul lucru care nu-l suport !!!!
Urmatoru' mesaj care nu are un inteles cat de cat inteligibil shi corect il sterg! Nu umplu pe forumu' de GAMES toate subiectele cu explicatzii pt. tine!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Curiozitate !

Mesajde badboy » Joi Mar 28, 2002 10:07 pm

:no: :no: :no:
serios ca nu are rost sa se umple forumul asta cu astfel de discutii. ai perfecta dreptate DarKKiller.
Iar tu, 2PAC, daca ai ceva de zis, sustine parerea cu argumente. Buun, ai zis ca tie iti place mai mult FAPLM decat CM. Da cateva argumente inteligente pentru aceasta afirmatie, cum ar fi ce nu iti place la CM si iti place la FAPLM. Ca daca vine fiecare si se pune contra celorlalti fara nici o explicatie nu ajungem nicaieri.
Asta zic eu ca este sensul general al acestor discutii: sa afle fiecare (prin opiniile altora) ce e bun si ce e rau in fiecare joc de acest gen (ca pana la urma, sunt destule, unele mai reusite, altele nu).

Iar o parere de genul "Mie imi place XXX, YYY nu e bun" aruncata fara nici un fel de explicatie nu cred ca isi are locul aici.
I love living single, drinking double, and sleeping triple.
badboy
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Sâm Mar 02, 2002 12:41 am
Localitate: romania

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Curiozitate !

Mesajde Aragorn » Joi Mar 28, 2002 10:10 pm

Initial trimis de badboy
:no: :no: :no:
serios ca nu are rost sa se umple forumul asta cu astfel de discutii. ai perfecta dreptate DarKKiller.
Iar tu, 2PAC, daca ai ceva de zis, sustine parerea cu argumente. Buun, ai zis ca tie iti place mai mult FAPLM decat CM. Da cateva argumente inteligente pentru aceasta afirmatie, cum ar fi ce nu iti place la CM si iti place la FAPLM. Ca daca vine fiecare si se pune contra celorlalti fara nici o explicatie nu ajungem nicaieri.
Asta zic eu ca este sensul general al acestor discutii: sa afle fiecare (prin opiniile altora) ce e bun si ce e rau in fiecare joc de acest gen (ca pana la urma, sunt destule, unele mai reusite, altele nu).

Iar o parere de genul "Mie imi place XXX, YYY nu e bun" aruncata fara nici un fel de explicatie nu cred ca isi are locul aici.


U got it right man.

Ok eu zic ca Cm-ul e cel mai bun in domeniu pt ca am jucat fiecare versiune disponibila de manager de fotbal. (fie doar demo-ul sau jocul final).
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Morala !!!

Mesajde Game Over » Vin Mar 29, 2002 3:41 pm

Deci, daca 3 oameni itzi zic ca eshti beat shi te trimit la culcare, te duci shi nu comentezi in plus !!!
Morala ????!!!!

P.S.: Cred ai inteles !!! (Sau poate nu :hehe: :hehe: ????)
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

descoperire

Mesajde badboy » Vin Mar 29, 2002 9:33 pm

OK, ca sa mai schimbam putintel aerul pe aici :) vreau sa va zic ce tocmai am descoperit la CM. Poate e deja rasuflata chestia, dar eu abia acum am aflat asa incat m-am gandit sa o zic poate mai sunt unii care nu o stiu.
Deci, ca sa scurtez vorbaria, am descoperit ca se poate juca cu o echipa nationala chiar de la inceputul jocului. Cum? Simplu. Cand iti alegi echipa, in loc sa dai pe Take Control, apesi pe un jucator, dupa care pe nationalitatea lui. Astfel iti apare echipa sa nationala la care poti sa dai Take Control.
Si uite asa il poti inlocui pe Anghel Iordanescu la nationala Romaniei! Yeah right :D
I love living single, drinking double, and sleeping triple.
badboy
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Sâm Mar 02, 2002 12:41 am
Localitate: romania

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Reply la comentariile despre jocurile de management &quo

Mesajde |Dark- Assasin| » Sâm Mar 30, 2002 7:23 pm

da,man,gioc CS,si chiar bene ;)Si,mai fac parte si dintr-un clan,de fapt eu sunt Leader-ul clanului |Dark|.Suntem cam varza,pe langa TEG....h3h3...mai trebe sa-n vatzam...

visit: http://www.darkclan.home.ro (site under construction :D).

May,nu va mai certatzi ca prostii !
|Dark- Assasin|
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Feb 27, 2002 8:31 pm
Localitate: Ocean cafe

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Reply la comentariile despre jocurile de management

Mesajde Game Over » Lun Apr 01, 2002 11:23 am

Initial trimis de |Dark- Assasin|
da,man,gioc CS,si chiar bene ;)Si,mai fac parte si dintr-un clan,de fapt eu sunt Leader-ul clanului |Dark|.Suntem cam varza,pe langa TEG....h3h3...mai trebe sa-n vatzam...

visit: http://www.darkclan.home.ro (site under construction :D).

May,nu va mai certatzi ca prostii !



Prima parte este off-topic DarK_Assasin !!!
Daca mai continui asha primeshti avertismente :hehe: !!!
Daca vrei sa recrutezi omuletzi pt. klanu' tau spune pe fatza shi nu mai fa publicitate mascata ;) !!!!
Nu ne certam ci incercam sa avem o discutzie cat de cat inteligibila !!!!

P.S.: Pacat ca unii sunt cam dobitoci din fire :hehe: :hehe: :hehe: !!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Curiozitate !

Mesajde 2PAC » Lun Apr 01, 2002 1:22 pm

Initial trimis de B-O-B-O


U got it right man.

Ok eu zic ca Cm-ul e cel mai bun in domeniu pt ca am jucat fiecare versiune disponibila de manager de fotbal. (fie doar demo-ul sau jocul final).


Acelasi lucru il afirmi tu numai ca este vorba de CM(fara sa stii nimic de FAPLM2002) iar eu am spus de FAPLM 2002 si mi-ati sarit amandoi in cap, vezi ca sunteti naspa
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Re: Re: Curiozitate !

Mesajde 2PAC » Lun Apr 01, 2002 1:25 pm

Initial trimis de 2PAC


Hai sa-ti dau un ex: Tu joci diablo dar nu ai jucat Nox si zici ca dupa tine diablo este mai bun fara sa sti ceva de Nox, asta am zis io in legatura cu CM


Acelasi lucru a facut si BOBO fara sa joace FAPLM2002 dar cum pute-ai tu mare moderator sa-l jicnesti pe BOBO cum ai facut cu mine esti nasol rau.
PS.-arata mai bine acum http://www.fanclub.ro
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Curiozitate pt. 2PAC !

Mesajde Game Over » Lun Apr 01, 2002 1:56 pm

Initial trimis de 2PAC


Acelasi lucru a facut si BOBO fara sa joace FAPLM2002 dar cum pute-ai tu mare moderator sa-l jicnesti pe BOBO cum ai facut cu mine esti nasol rau.
PS.-arata mai bine acum http://www.fanclub.ro


Citeshte (shi plangi daca te doare) :
--------------------------------------------------------------------------------
Initial trimis de 2PAC
Ati jucat FA Premier League Manager 2002,ca sa va convingeti ca e mai bun decat CM ?
--------------------------------------------------------------------------------
Initial trimis de B-O-B-O
Da, am jucat si nu e mai bun, sorry...daca tu zici ca e mai bun inseamna ca n-ai jucat cu adevarat cm-ul.
--------------------------------------------------------------------------------
Initial trimis de 2PAC
CM nu am jucat dar tot nu cred ca e mai bun
E vreun CM mai nou de 2001\2002?
--------------------------------------------------------------------------------
Initial trimis de 2PAC
Acelasi lucru a facut si BOBO fara sa joace FAPLM2002 dar cum pute-ai tu mare moderator sa-l jicnesti pe BOBO cum ai facut cu mine esti nasol rau.
PS.-arata mai bine acum http://www.fanclub.ro



P.S.: 2Pac, mai vrei shi alte explicatzii ??????
Eu cred ca ce e mai sus explica tot !!!! Tu nu crezi ?
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Gianluca Vialli's European Manager

Mesajde Game Over » Mar Apr 09, 2002 11:30 am

A aparut un nou joc de management pt. football:
Gianluca Vialli's European Manager:
** Release Information **

Game Notes:
~~~~~~~~~~~
Gianluca Vialli's European Manager puts you in charge of your favourite
club for the forthcoming season. Experience all the highs and lows of life
in either the Premiership or Nationwide leagues or if your preference lies
abroad use your management skills in Italy, Germany, France or Spain.

Game Features:
~~~~~~~~~~~~~~
* Experience all the highs and lows management.

* Endorsed by last years FA Cup winning manager, Gianluca Vialli's.

* 10 championships in 5 different countries, and all main club cups.

* Control the clubs financial situation in terms of loan contracting.

* Premiership Manager simulates a real match.

* Encompassing movements, crosses, fouls, throw-ins, corners and goals
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

CM

Mesajde Einstein » Mar Apr 16, 2002 2:41 pm

Eu am inceput cu USM 98, am continuat cu Premier League 99 si din 2000 am trecut pe CM, pe care il joc de atuncea
Sunt expert in toate, pt. ca le-am jucat mult pe fiecare, si pot sa spun cu mana pe inima ca CM e cel mai bun
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

New !

Mesajde Game Over » Sâm Apr 20, 2002 5:00 pm

un articol interesant:
"Rangers Football Coach
Iata ca tocmai s-a lansat un nou manager de fotbal, Rangers Football Coach. La lansarea oficiala a acestuia a participat si fundasul lui Rangers, Fernando Ricksen care a si semnat cateva din cutiile vandute. Oare pe cand un Dinamo Football Coach, cu autograful lui Lobont? ;) "
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Dum Apr 21, 2002 2:30 pm

Sa fiu sincer, nu credeam k exista prea multzi impatimitzi ai managerelor de fotbal shi de aceea nu am intrat pana acum pe forumul de la Games, insa iata k m-am inshelat shi ma bucur enorm k nu sunt singurul. In opinia mea Championship Manager-ele au fost shi sunt #1 in domeniu shi le-am jucat in draci, zile shi noptzi intregi, shi cu succes. Ultima mea performantza la Cmanager 01-02 : de 4 ori campion in premiership cu Leeds shi de 2 ori cashtigator al Ligii campionilor. Ashtept cu nerabdare versiunea a 4-a a jocului.
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Asha se pare

Mesajde Game Over » Lun Apr 22, 2002 9:57 am

Initial trimis de decret
Sa fiu sincer, nu credeam k exista prea multzi impatimitzi ai managerelor de fotbal shi de aceea nu am intrat pana acum pe forumul de la Games, insa iata k m-am inshelat shi ma bucur enorm k nu sunt singurul. In opinia mea Championship Manager-ele au fost shi sunt #1 in domeniu shi le-am jucat in draci, zile shi noptzi intregi, shi cu succes. Ultima mea performantza la Cmanager 01-02 : de 4 ori campion in premiership cu Leeds shi de 2 ori cashtigator al Ligii campionilor. Ashtept cu nerabdare versiunea a 4-a a jocului.


Eu nu ma consider un impatimit al genului, dar nici nu pot sa zic nu-mi place, am jucat shi io' ;D asha putzin ... !
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Joi Apr 25, 2002 4:58 pm

Initial trimis de decret
Sa fiu sincer, nu credeam k exista prea multzi impatimitzi ai managerelor de fotbal shi de aceea nu am intrat pana acum pe forumul de la Games, insa iata k m-am inshelat shi ma bucur enorm k nu sunt singurul. In opinia mea Championship Manager-ele au fost shi sunt #1 in domeniu shi le-am jucat in draci, zile shi noptzi intregi, shi cu succes. Ultima mea performantza la Cmanager 01-02 : de 4 ori campion in premiership cu Leeds shi de 2 ori cashtigator al Ligii campionilor. Ashtept cu nerabdare versiunea a 4-a a jocului.


Hehe si eu sunt super impatimit. Le-am jucat toate versiiunile de am prostit. Si acum inca mai ma juc ultima versiune de mai bine de 7 luni. Si eu astept CM4 si sper sa nu fie o dezamagire cum o fost Cm 01/02 pt Cm00/01, adika nu prea multe schimbari.
Eu am saveuri si de cate 150 de ore fiecare :), ceea ce eu cred ca e destul de mult. dar totusi cel mai mult am jucat cu Ajax 27.5 sezoane si m-am plictisit, ca castigaserm campionatu de 20 de ori, ChaMPIOons league de vreo 7 ori, Uefa cup de 5 ori, si mult alte cupe, ca aia a tarii, intercontinetala,etc. Si in plus cand am jucat cu Ajax am fost manager si la Germania, Olanda si Franta...cu fiecare castigand un din cele doua mari turnee...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Iun 05, 2002 7:14 pm

Daca vrea cineva ceva mai deosebit la CM sa downloadeze patchul de liga romana si sa incerce sa fac performanta in romania :)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde 2PAC » Vin Iun 21, 2002 12:02 am

Initial trimis de B-O-B-O
Daca vrea cineva ceva mai deosebit la CM sa downloadeze patchul de liga romana si sa incerce sa fac performanta in romania :)


Da ne zici si de unde sa il luam stii tu un link,un http://www............
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Re: Gianluca Vialli's European Manager

Mesajde 2PAC » Vin Iun 21, 2002 12:06 am

Initial trimis de DarKKiller
A aparut un nou joc de management pt. football:
[b]Gianluca Vialli's European Manager
:
** Release Information **

Game Notes:
~~~~~~~~~~~
Gianluca Vialli's European Manager puts you in charge of your favourite
club for the forthcoming season. Experience all the highs and lows of life
in either the Premiership or Nationwide leagues or if your preference lies
abroad use your management skills in Italy, Germany, France or Spain.

Game Features:
~~~~~~~~~~~~~~
* Experience all the highs and lows management.

* Endorsed by last years FA Cup winning manager, Gianluca Vialli's.

* 10 championships in 5 different countries, and all main club cups.

* Control the clubs financial situation in terms of loan contracting.

* Premiership Manager simulates a real match.

* Encompassing movements, crosses, fouls, throw-ins, corners and goals [/B]




C-am slabut jocul
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori