Heroes of Might and Magic 3 & 4

H3 - cel mai bun castel si cel mai bun erou

Mesajde Cifs » Dum Ian 13, 2002 8:08 pm

dupa parerea mea, ca jucator de h3 de 4 ani cred ca cel mai bun castel e " Castle " iar ca erou am mai multi favoriti : Kyrre, Dessa, Gunar.
Cifs
 

Mesajde Rolf » Lun Ian 14, 2002 4:54 pm

Io am jucat subtire, da preferam necromani. Nu mai stiu nume de eroi, vraji sau alte alea, da stiu ca faceam ressurection sau animate dead, plus ca ma alegeam cu lychi dupa fiecare lupta. Cam asta imi aduc aminte de jocu ala.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde livia » Lun Ian 14, 2002 10:03 pm

eu ii cam dau drptate lui cifs. in gemeral cei mai buni eroi sunt aia cu specialitate logistica. castelul preferat al meu este rampartul dar nici castle nu-i rau. :i
livia
 

Re: H3 - cel mai bun castel si cel mai bun erou

Mesajde aphextwinz » Vin Ian 18, 2002 10:31 pm

Initial trimis de Cifs
dupa parerea mea, ca jucator de h3 de 4 ani cred ca cel mai bun castel e " Castle " iar ca erou am mai multi favoriti : Kyrre, Dessa, Gunar.


parerea ta nu e asa credibila intrucat h3 are 3 ani vechime ;)
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

loooool

Mesajde Bizzare » Mie Ian 23, 2002 9:22 pm

Hahaha, nu conteaza ca h3 are 3 ani , cifs il juca din perioada de tranzitie
Bizzare
Junior Member
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Ian 23, 2002 9:13 pm

Mesajde Vizitator » Joi Ian 24, 2002 6:47 am

Dungeon - Malekith
Vizitator
 

Mesajde Guppy » Sâm Mar 02, 2002 1:23 pm

Titanul rupe , evident ...
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Care e bun la heroes ?

Mesajde RandyXX » Dum Mar 03, 2002 1:12 pm

Fratilor daca tot va credeti asa de buni la Heroes pe care il tine sa faca unul cu mine ? Care e din Ostroveni (Valcea) si indrazneste sa joace cu mine sa imi dea un e-mail la Randyxx@hotmail.com.
RandyXX
 

Mesajde RandyXX » Dum Mar 03, 2002 1:19 pm

Dupa parerea mea toate castelele sunt la fel , fiecare avand avantajele si dezavantajele lui . In legatura cu eroii, eu cred ca cei mai bui sunt : Deemer si Solmyr.
RandyXX
 

Mesajde Aragorn » Dum Mar 03, 2002 5:07 pm

Initial trimis de RandyXX
Dupa parerea mea toate castelele sunt la fel , fiecare avand avantajele si dezavantajele lui . In legatura cu eroii, eu cred ca cei mai bui sunt : Deemer si Solmyr.


Eu cand joc pe net cu astea care se cred tari joc cu Dungeon, cu Gunnar...si cred ca Dungeonul e cel mai tare de la heroes normal, iar la expansion cu siguranta Confluxul, deoarece ultimul monstru, Fire Bird-ul are cea mai mare viteza din joc si se multiplica dublu (adika 4) in fiecare saptamana iar ala e un avantaj incredibil.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Heroes 3

Mesajde Game Over » Lun Mar 04, 2002 12:41 pm

Sunt un mare fan al jocului Heroes dar daca in Heroes 4, care va aparea curand va fi ca shi in Heroes 3, diplomatie shi cartograph, ma las de jocul aste. Aceste doua chestii zic eu ca nu au ce cauta in Heroes, deshi recunosc ca le folosesc pe amandoua. :)
Daca cineva vrea sa joace heroes cu mine (daca crede ca e mai bun decat mine) contactati-ma pe ICQ :130519868.

P.S.
I forgat one thing: Best town is Castle and the bets Heroes is Tzar!
Let's play baby!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Game Over » Lun Mar 04, 2002 12:48 pm

Ce credeti despre aceste doua chestii enervante pentru cine nu le are, bineinteles :) ?
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Aragorn » Mar Mar 05, 2002 4:27 am

Initial trimis de DarKKiller
Ce credeti despre aceste doua chestii enervante pentru cine nu le are, bineinteles :) ?


Hmmmm???:confused: :con: :confused:
Ce vrei sa spui?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Game Over » Mar Mar 05, 2002 2:10 pm

Initial trimis de B-O-B-O


Hmmmm???:confused: :con: :confused:
Ce vrei sa spui?



Vreau sa va intreb daca voi credeti ca e corect ca unu' sa aiba diplomatia shi cartographu' luat si celalat nu (pt. ca nu a gasit) . Cel care nu are, este mancat, neavand nici o sansa sa se dezvolte la fel ca cel care are. Este o faza de kkt. AM jucat cu un tip in retea shi vreau sa spun (dupa ce am luat diplomatia shi cartograful) am colectionat peste 200 de unitati (arhangheli, behemonti, dragoni, shi titani) am fost la toate dragon-utopiile de pe harta (aveam 42 atack, 49 defense, 39 spell power shi 28 power).
Cum dracu' sa nu-l sparg????!!!!
Eu cred ca ar trebui scoase aceste 2 chestii naspa din Heroes 4 (daca nu s-au shi scos deja :))!!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Aragorn » Mie Mar 06, 2002 5:03 am

Intr-un fel ai dreptate cu diplomatia si cartograful, dar nu cred ca sunt o problema asa mare. Ce harta ai jucat cu prietenu' tau? Daca nu erea una calumea facuta atunci sigur diplomatia si cartograful conteaza enorm... Pe mine nu prea ma deranjeaza deoarece daca joc cu cineva in retea joc aproape mereu harti echilibrate, adika ce am eu are si el si viceversa (in afar de artifacte care sunt random, sau chestii dina astea). In legatura cu Heroes 4 nu stiu nimik de cartograf, dar de diplomatie parca nu mai este.
Heroes 4 o sa apara pe 27 martie si dupa mine o sa fie super misto... Am citit si vazut screenshots despre joc in ultimele zile si schimbarile is promitatoare.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Heroes 3

Mesajde Aragorn » Mie Mar 06, 2002 5:08 am

Mah baiete hai sa te fac un heroes candva, si iti spun dinainte ca o sa joc cu Dungeon cu Gunnar iar daca ai si expansionurile poate cu Confluxul...asa ca trimite-mi un PM candva sa jucam, si sper ca nu te-am speriat prea tare :D :D :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Game Over » Joi Mar 07, 2002 11:28 am

Shtiu ca va fi scos oficial pe 27 martie (pe warez sooner I guess :)) shi sper sa nu intervina alte modificari!!!
Am auzit shi eu ca s-a scos diplomatia in Heroes 4 (dar nu este sigur shi cica s-a scos shi random mapu'). Am vazut shi eu scheenshoturi shi 2 filmulete cu Heroes 4 (numai in batalii). Arata intr-adevar dragut dar vreau sa-l joc shi dupa aia voi zice ca e super (sunt Toma Necredinciosu' ) :).
Poate facem un Heroes daca vrei shi ai timp (shi crezi ca ma poti bate) ;)!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Heroes 3

Mesajde Game Over » Joi Mar 07, 2002 11:41 am

Initial trimis de B-O-B-O
Mah baiete hai sa te fac un heroes candva, si iti spun dinainte ca o sa joc cu Dungeon cu Gunnar iar daca ai si expansionurile poate cu Confluxul...asa ca trimite-mi un PM candva sa jucam, si sper ca nu te-am speriat prea tare :D :D :D


Ai ICQ-ul meu mai sus contacteaza-ma shi o sa jucam. Eu o sa joc cu Necropolis cu Vidomina ;). Nu cred ca ai nici cea mai mica sansa hehehehe!!!
Don't be scare I'm not good I'm the best!!! ;)
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Aragorn » Joi Mar 07, 2002 3:31 pm

Facem un Heroes saptamana asta in weekend sau cealalta ca am o vacanta scurta daca vrei...si pls imi spui si mie de unde osa pot da jos heroes cand apare sau inainte?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Game Over » Joi Mar 07, 2002 4:41 pm

Initial trimis de B-O-B-O
Facem un Heroes saptamana asta in weekend sau cealalta ca am o vacanta scurta daca vrei...si pls imi spui si mie de unde osa pot da jos heroes cand apare sau inainte?



Offcourse dear, cand voi termina de tras Heroes 4 (cand va aparea pe warez) vei fi primul care va primi linkurile pt download.
Btw da-mi un numar de Icq sau o adresa de e-mail!!!!
Iar de jucat vom juca in weekend vineri sau sambata viitoare (sau in cursul saptamanii viitoare daca iti convine) pentru ca am examene sambata shi duminica asta.
Shi inca o chestie nu shtiu daca poti sa vorbeshti cu SopraTuti, dar daca da poate il rogi sa-mi activeze shi mie "codul [IMG]", nu de alta da vreau sa-mi pun shi io o poza ;). Thanks anyway.
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Game Over » Joi Mar 07, 2002 4:45 pm

Aaa, sorry nu am vazut ca ai pusa adresa de icq.
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Aragorn » Joi Mar 07, 2002 9:43 pm

Initial trimis de DarKKiller



Offcourse dear, cand voi termina de tras Heroes 4 (cand va aparea pe warez) vei fi primul care va primi linkurile pt download.
Btw da-mi un numar de Icq sau o adresa de e-mail!!!!
Iar de jucat vom juca in weekend vineri sau sambata viitoare (sau in cursul saptamanii viitoare daca iti convine) pentru ca am examene sambata shi duminica asta.
Shi inca o chestie nu shtiu daca poti sa vorbeshti cu SopraTuti, dar daca da poate il rogi sa-mi activeze shi mie "codul [IMG]", nu de alta da vreau sa-mi pun shi io o poza ;). Thanks anyway.


Ok, mersi mult si de abia astept sa vina Heroes 4. Am zis ca mi-l cumpar original numa ca la inceput cand apare e super scump si intai vreau sa sivad daca merita banii...
Deci eu de sambata is in vaccanta toata saptamana cealalta si putem jcua oricand... apropo tu ai auzit de Toheroes? http://www.toheroes.com ...si vezi acolo despre ce e vorba...
Pai eu nu prea pot sa fac nimik pt tine legat de sopra, de ce nu vb tu cu el direct ca e mai sigur...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: Re: Heroes 3

Mesajde Aragorn » Vin Mar 08, 2002 12:50 am

Initial trimis de DarKKiller


Ai ICQ-ul meu mai sus contacteaza-ma shi o sa jucam. Eu o sa joc cu Necropolis cu Vidomina ;). Nu cred ca ai nici cea mai mica sansa hehehehe!!!
Don't be scare I'm not good I'm the best!!! ;)


Ce bun te crezi am Darkiller, dupa cate zici tu eu cred ca folosesti trainere :)
Eu nu sunt nemaipomenit lka jcoul asta ca n-am jucat prea mult in ultima vreme dar sigur te pot bate :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Heroes 3

Mesajde Game Over » Vin Mar 08, 2002 11:55 am

Initial trimis de B-O-B-O


Ce bun te crezi am Darkiller, dupa cate zici tu eu cred ca folosesti trainere :)
Eu nu sunt nemaipomenit lka jcoul asta ca n-am jucat prea mult in ultima vreme dar sigur te pot bate :D



Let's see baby boy!!!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Game Over » Vin Mar 08, 2002 12:42 pm

[quote]Initial trimis de B-O-B-O
[B]

Thanks anyway!!!
Am verificat link-ul shi se pare ca nu merge!!!????
Am sa mai incerc!!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Aragorn » Vin Mar 08, 2002 10:01 pm

Initial trimis de DarKKiller
Initial trimis de B-O-B-O
[B]

Thanks anyway!!!
Am verificat link-ul shi se pare ca nu merge!!!????
Am sa mai incerc!!!


si mie mi se mai intampla sa nu mearag, ar mai incearca ca tre sa te duca unde trebe...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 3

Mesajde Aragorn » Vin Mar 08, 2002 10:07 pm

Initial trimis de DarKKiller



Let's see baby boy!!!!


Yep we'll see, but before that train yourself...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Heroes 3

Mesajde RandyXX » Sâm Mar 09, 2002 12:22 pm

Care vrea sa faca un heroes cu mine sa imi dea un e-mail la Randyxx@hotmail.com.Si jucam duminica sau luni . Oricum nu aveti cum sa ma faceti , sunt de neinvins. Semnat:RandyXX.LOL.
RandyXX
 

Re: Re: Heroes 3

Mesajde Game Over » Sâm Mar 09, 2002 1:20 pm

Ti-am ca jucam dar de luni incolo' ;y
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Heroes 4 cu sau fara "diplomatie shi cartograph"

Mesajde Game Over » Sâm Mar 09, 2002 2:03 pm

Initial trimis de B-O-B-O


si mie mi se mai intampla sa nu mearag, ar mai incearca ca tre sa te duca unde trebe...



Ma kak ca tot nu merge, ce se intampla???
Poate e serveru' lor down!!!!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron