Ce parerea ai.........?

Ce parerea ai.........?

Mesajde J'adore » Lun Ian 28, 2002 12:33 pm

Va place jocul the Sims?

Eu cred ca e bun....grafica e buna........desigur ca e joc de strategie!!!!!!!!!


Thanks!
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Re: Ce parerea ai.........?

Mesajde alina » Sâm Feb 02, 2002 12:31 am

Initial trimis de crinuza
Va place jocul the Sims?

Eu cred ca e bun....grafica e buna........desigur ca e joc de strategie!!!!!!!!!


Thanks!



am fost obsedata de jocu asta vreo 2 luni acuma ma plictiseste ingrozitor.da e misto realizat ideea mi se pare geniala
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Re: Re: Ce parerea ai.........?

Mesajde J'adore » Sâm Feb 02, 2002 7:00 am

Initial trimis de alina



am fost obsedata de jocu asta vreo 2 luni acuma ma plictiseste ingrozitor.da e misto realizat ideea mi se pare geniala
...............................

..............Da..e marfa realizat...dar ai toate addon-urile jocului?...................daca nu....probabil ca dasta esti plictisita de el!.....addon-urile sunt super cool....ca hotdate(e nou!).....living large///etc.
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Sims....I love this game

Mesajde Shrek » Mie Feb 27, 2002 11:43 pm

Initial trimis de alina



am fost obsedata de jocu asta vreo 2 luni acuma ma plictiseste ingrozitor.da e misto realizat ideea mi se pare geniala



Nu inteleg cum se poate plictisi cineva de rolul de adevarat Dumnezeu si asta fara sa fii tras la raspundere...este chiar un joc complex ce necesita ceva cunostiinte de economie...gen Tycoon...pentru impatimiti garantez ca de astfel de joace nu te poti plictisi...poate doar ti-au obosit ochii din cauza monitorului...trust me se intampla si la cei mai buni dintre noi..:)


Over & Out.

B Y E.
It's a question of mind over matter.
If you don't mind it don't matter.
Shrek
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Vin Feb 08, 2002 3:04 pm
Localitate: Pe scaun, de obicei

Re: Sims....I love this game

Mesajde J'adore » Lun Mar 04, 2002 1:12 am

Initial trimis de Shrek



Nu inteleg cum se poate plictisi cineva de rolul de adevarat Dumnezeu si asta fara sa fii tras la raspundere...este chiar un joc complex ce necesita ceva cunostiinte de economie...gen Tycoon...pentru impatimiti garantez ca de astfel de joace nu te poti plictisi...poate doar ti-au obosit ochii din cauza monitorului...trust me se intampla si la cei mai buni dintre noi..:)


Over & Out.

B Y E.



Eu il joc de un an..........si tot nu sunt plictisita de joc..........acum joc si sims coster.....care si el e realizat bine!:D
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Re: Ce parerea ai.........?

Mesajde Game Over » Vin Mar 08, 2002 1:14 pm

Initial trimis de crinuza
Va place jocul the Sims?

Eu cred ca e bun....grafica e buna........desigur ca e joc de strategie!!!!!!!!!


Thanks!


Nu-mi place genul!!! ;) Why? Because..!!!???
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Ce parerea ai.........?

Mesajde Aragorn » Lun Mar 11, 2002 5:50 am

Initial trimis de crinuza
Va place jocul the Sims?

Eu cred ca e bun....grafica e buna........desigur ca e joc de strategie!!!!!!!!!


Thanks!


Mi-a placut ...
L-am jcuat cand a aparut prima data de am innebunit, pana am reusit sa ii avansez la job pe aia de n-o mai mers...si dupa aia practic jocul si farmecul s-au terminat.
N-am jucat insa versiunile ulterioare, si sepr sa apuc sa le incerc macar ca par interesante... mai ales ultima.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde 2PAC » Lun Mar 18, 2002 1:32 pm

Pentru mine nu mai exista l-am jucat de miau sarit capacele iar acum nici nu vreau sa-l mai vad
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde FrozeN » Joi Mar 28, 2002 3:52 pm

E fain dar dupa cateva zile devine plictisitor pentru ca lucrurile incep sa se repete stresant.
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -


Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron