Diablo II

Mesajde VrajitoruDinOzz » Lun Ian 15, 2007 1:21 pm

badboy scrie:Probabil unul dintre cele mai bune RPG-uri care exista. cel mai bun, dupa parerea mea. iar Expansion Set face din el un joc de nota 10+.
Daca mai exista jucatori pe care i-a prins jocul asta la fel de mult ca si pe mine, as vrea sa stiu.
Sunt curios cine a reusit sa creeze cel mai tare erou pe aici? erou real, nu editat, ca se cunoaste :) si nu-i frumos.



paladin lvl95 paladin lvl 92 barbar lvl 92 assasin lvl 94 soso lvl 92 toti pe battlenet,europa!
VrajitoruDinOzz
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Dec 12, 2006 10:35 pm
Localitate: Iedera

Noua pe zona!

Mesajde Bashquetzica » Vin Feb 16, 2007 2:26 am

Eu am descoperit Diablo de curand, nu ma huiduiti! M-a invatzat sotzul meu. Norocul nostru e ca avem doua compuri, eu joc pe PC el pe laptop, i-am cumparat o placa de retzea PCMCIA special ca sa putem juca in party si e super cool. De o luna abia m-a bagat si in Diablo 2, pana cum mi-a facut initierea in Diablo 1, joc amazoana si am ajuns la level 19 mi se pare. El joaca asasina. Recunosc ca imi place cand trage cu mai multe sageti deodata, dar parca prefer ice arrows si exploding arrows, in special pe cele din urma care fac damage si la altii monstrii ce se afla in preajma celui "vizat". De doua zile insa ne-am creat caractere noi, mandru meu joaca de mai multi ani jocul si e inamorat de el probabil la fel de mult ca si de mine:) sau poate mai mult... si m-a asigurat ca perechea barbarian cu paladin e nimicitoare, avand in vedere ca pot beneficia fiecare de skillurile celuilalt. Asa incat mi-am tras un Paladin si el Barbarian. Nu prea avem noi timp sa jucam din cauza serviciilor, dar si cand ne punem...apoi dreaq ne mai ridica d pe scaune, eu abia mai ies sa fumez cate-o tigara, in timp ce el face gambling pentru iteme mai bune. Partea misto, insa e ca "jmekerim" jocul.El are un Necro de level mare, e deja in chapter III si ne cumpara iteme "bazate" de la levelul lui, care culmea se preteaza la levelurile noastre cu celelalte caractere. In fine cred ca v-am zapacit de tot....
Ideea de baza era ca I looooooooooooove this game!!!
Bashquetzica
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Feb 16, 2007 2:13 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bashquetzica » Vin Feb 16, 2007 2:41 am

Combinatiile de rune si cuvinte din rune, fac..... minuni, iar Horadric cube-ul este mana cereasca. Am sa ma uit si eu pe blizzard sa vad unde gasex combinatiile pentru fromule magice.
Bashquetzica
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Feb 16, 2007 2:13 am
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron