ba,va place sims? de ce?

Mesajde Opa-Opa » Sâm Mai 22, 2004 8:56 pm

instinct matern, chestii trestii... ma intreb daca veti fi la fel de dependenti/e de propriile odrasle cand va veni timpul.
va urez s-ajungeti cu ei pana in addon-ul superstar :) si sa le dati mai multa libertate cand o veni vorba de hot date ;)
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde (oana) Psycho » Sâm Mai 22, 2004 9:07 pm

ha ha ha :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Avatar utilizator
(oana) Psycho
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Apr 27, 2004 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Sâm Mai 22, 2004 9:28 pm

daca am putea sa-i combinam pe aia,toata lumea ar zice ca-i un joc palpitant...si cu multa actiune :t
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde kshu » Lun Mai 24, 2004 10:14 pm

(oana) Psycho scrie:sa va spun de ce imi place:E ASA PLACUT SA CONTROLEZI VIETZILE ALTORA...................... :o
Bine, da sa nu-i zici asta si prietenului tau :).
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde eXtazy » Lun Mai 24, 2004 11:53 pm

asa este pentru ca te va :eat:
Avatar utilizator
eXtazy
 
Mesaje: 135
Membru din: Lun Apr 12, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Mar Mai 25, 2004 12:26 am

asa a facut prima prietena a lui dsp si de atunci el s-a facut vampir si si-a ales "partenerele" dintre "non-gamer-ite" pentru ca gamer-itele au carnea tare si-s destul de greu de rontait.
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde (oana) Psycho » Mar Mai 25, 2004 6:28 am

~p........lol.....e lasa ca sa obisnuit lumea cu mine sai manipulez :t
, "...Through the bleak window of my soul
In marble halls of falling snow
Winter touch the Earth undone
Embittered we embrace the funerals to come..."
Avatar utilizator
(oana) Psycho
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Apr 27, 2004 11:00 pm

Mesajde -TeG-rhw » Mar Mai 25, 2004 8:03 am

OT(evident): "dsp, avatar-u ala e chiar sinistru !"
Revenind, am o mica problema cu Sims. NU ARE CROSSHAIR!. :D
Serios, chiar am jucat ceva la Livin' Large (cateva zile, pana am facut o casa imensa si m-am saturat ca nu prea mai erau multe de facut). Cat despre Hot Date si Superstar... sunt fun, dar imi lasa impresia ca nu poti face destule intr-o zi (timpul trece prea repede) si devinde plictisitor. Daca alegi cariera de superstar (care e si ideea, defapt)... cab, canti/dansezi/joci/etc pana ajungi cu mood-u prea low, apoi te intorci acasa, intri in recuperare, ajunge mood la max iar si repeat. Not my idea of fun (cel putin dupa cateva zile de jucat). Este oarecum interesant daca nu te duci pe calea cu superstar si iei un job normal, chinuindu-te sa iti faci din amarata de casa ceva... si totusi pana la urma, daca ai 2 simsi cu cate 1100-1500/zi... deja vin toate si putin timp nu mai ai ce sa cumperi... si gata :)
er... si gata!
Avatar utilizator
-TeG-rhw
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde frenya » Mar Mai 25, 2004 8:59 am

da e plictisitor..pana la urma tot jocul se rezuma la o cursa dupa bani..ca trebuie sa-i hranesti..sa le mai si cumperi ceva prin casa aia.(ca daca nu te plistisesti)si apoi mai vine si copilul ala idiot care zbiara de seaca la cerebel..un prieten i-a lasat nemancati ca sa vada ce se intampla si nici macar nu-i arata morti..asa-i inmormanteze...bleahhh..boring
frenya
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 19, 2004 10:48 am
Localitate: la scoala

Mesajde IrC » Joi Iul 08, 2004 8:45 pm

Mie imi placea Sims si era singurul joc care il mai jucam, dar m-am plictisit de el.Poate o sa-mi iau si eu un alt expansion.Am avut House party, Hot Date si Unleashed.Unleashed mi s-a parut cel mai cool.Oricum Sims e mai mult pt.aceia care nu au viata sociala. ;e
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde EroarE » Vin Iul 09, 2004 10:53 pm

BA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.....nu-mi place Sims!!!!!!

PS: acu mi-am amintit...ca-l vazusem de mai mult timp


:fuck: you
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Sâm Iul 10, 2004 5:36 pm

Da alcoolu` iti place ma?
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Rock-Boy » Joi Sep 02, 2004 10:48 pm

Am shi yo o problema ! Cand ma duc in orash (downtown) sa imi cumpar un animal ceva.. pur shi simplu nu pot ! e ca shi cum nu ashi fi instalat Unlished :((((
DE CE ????

ps. sa va zic un secret : cumparatzi o masutza pe care facetzi nishte pitici (gnomi) shi pe zi faci cam 20 pitici.. shi daca'i vinzi pe totzi... scotzi 2000 $ (fiecare pitic costa 100) :))) ashea joc yo
Rock-Boy
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mai 01, 2004 1:59 am
Localitate: Constanta

Mesajde Samy » Joi Sep 02, 2004 11:42 pm

Pls,sthie cineva parola pt bani de la Sims Magical Expansion?Il pupic dulcik pe cel care imi spune parola. :kiss:
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde Opa-Opa » Joi Sep 02, 2004 11:47 pm

Rock-Boy, spunene ca ce povesteshti ayci sunt legate de vreun joc... nu ashi fi surprins deloc insa sa ami zici ca ie vorba de vieatza ta de zi cu zi.

ps. iea d'aici o vorba batraneasca despre putut: "daca nema putirintza, ce mai chichirez galceava?"

...drop dead
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Vin Sep 03, 2004 12:14 am

Samy, http://www.cheatcc.com/pc/simsmm.html ctrl+F "Quick Money" (sa-mi zici si mie daca a mers), asta ca sa se stie ca sunt fan http://cs.netxpert.ro/ si nu numai :D. Puteti sa ma si credeti la o adika ;).

Opa, virtual life it's dangerous, nu glumi pana nu te uiti la "I, Robot". :)
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Samy » Vin Sep 03, 2004 12:04 pm

Multzumesc,kshu chiar merge. :-X
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde kshu » Vin Sep 03, 2004 2:49 pm

You're welcome ... ce mai face profa de romana? :)
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Opa-Opa » Vin Sep 03, 2004 3:04 pm

nu stiu cat de periculoasa e viata virtuala din I Robot, insa stiu sigur ca tehnologia sucks

cum se poate ca in niste timpuri asa de avansate robotii sa scartaie la incheieturi?
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Vin Sep 03, 2004 3:16 pm

Hahahahhaa, exista o explicatie logica bineinteles! Daca robotii nu ar fi scartait la incheieturi atunci s-ar fi deplasat neauziti si ar fi existat posibilitatea sa sperie oamenii cand apareau brusc in fata lor de dupa un colt sau ceva. Inacceptabil! There for they must make noise. :D
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Rock-Boy » Dum Sep 05, 2004 2:08 pm

Opa-opa .. sa mor yo daca am intzeles ceva din ce zici..
Totushi e clar ca ai alt subiect de discutzie.. ma rog.. tb ta !
Rock-Boy
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mai 01, 2004 1:59 am
Localitate: Constanta

heeeelp

Mesajde lauryk » Mie Apr 11, 2007 12:56 pm

vreau si eu un site de unde sa pot downloada sims 2...plsssss...
lauryk
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 11, 2007 12:51 pm
Localitate: galati

Mesajde shiona » Mie Apr 11, 2007 9:36 pm

ok...acu am vazut subiectul asta, si am citit uimitor de repede toate parerile de pe aici. poate pt ca se asemanau destul de mult. jocul nu mi se pare cine stie ce...singurul lucru pe care-l faceam eu imediat dupa ce-mi faceam simul si imi luam lotul era sa bag parola de bani si sa ma pun pe construit casa, decorat si chestii de genu. terminam...well poate ma mai jucam nitel cu el dar ma plictiseam dupa primele 20 de minute

@lauryk: incearca pe dc++, sau orice alt program de d-load...;)
"Ar trebui pus un gratar la intrarea in orice suflet.Ca sa nu se bage nimeni in el cu cutitul." M Sorescu
Avatar utilizator
shiona
Junior Member
 
Mesaje: 385
Membru din: Vin Iul 01, 2005 11:00 pm

Mesajde Shana » Joi Oct 18, 2007 4:55 pm

am sims 2...l-am luat de curand, si am o intrebare. apas ctrl+shift+c, apare o casuta in care pot scrie, si cand bag parola klapaucius nu se intampla nimic -__-. ce sa fac?
http://img81.imageshack.us/img81/5098/24239878xb5.png
Avatar utilizator
Shana
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 17, 2007 11:00 pm

Mesajde ana maria01 » Mie Aug 05, 2009 6:51 pm

nus daca a vazut cineva ce am postat in celallt "forum" dar The Sims 2 FreeTime.iso.QGMLY3EMMAMRD3RVO3MGMSACSNFDC4IRJR2WMZQ stie cineva cum se porcedeaza? hm:P

sadicule :))
ana maria01
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Aug 05, 2009 4:53 pm
Localitate: Sibiu

Mesajde eliana » Mie Aug 05, 2009 7:11 pm

draga mea ana maria.

nu ai voie sa faci postari consecutive. iar ceea ce tu postezi asa de des, pe un forum public, este ilegal (dezarhivarea unui joc luat de pe DC, pentru care nu ai licenta, pentru ca altfel nu l-ai fi scos de pe DC).

tot ce e ilegal in romania, este ilegal si pe fanclub. asta este scris in regulament.

eu te sfatuiesc sa ai multa grija.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Anterior

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori