Morrowind: The Elder Scroll III

Mesajde Lord_Nerevar_17 » Lun Mai 16, 2005 7:48 pm

[quote="Viper2k"]UNDE??? aaa... da, eu :)

Ma chinui de 2 zile sa gasesc un guar alb. Quest principal ca sa fiu facut Nerevarine si de ultimu' trib. UNDE DUMNEZEU E GUARUL ALA??? ]
Daca imi spui cum se numeste questul in jurnal iti spun eu cum faci...dar asa nu imi mai aduc aminte ca l-am facut de mult....si am trecut si prin tribunal si bloodmoon :D
Lord_Nerevar_17
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Mai 16, 2005 6:40 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde dorinn » Lun Mai 23, 2005 10:47 pm

post .. ca arata naspa pagina :D
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ton1_rdz » Mar Mai 24, 2005 7:12 pm

Am si io un cont bun de lvl 45 custom made, dupa ce am terminat main questu de vreo 3 ori am zis sa mi fak un coustom character asa ca mi am bagat si ptr inteligence willpower personalitystrentgh, si desigur ca mi am bagat ce pot sa duk cu antrenament cat mai mult ca sa avansez cat mai multe lvl cat mai rpd, cel mai mult la jok imi place ca pot sa obtin cat mai multe itemuri puternice functzi :) (imi pare rau ca nu pot sa fak toweru mai mare dekat e :( am multe itemuri si nu am unde sa le depozitez) sunt colectionar inrait strang tot, mai am putzin si fak toata colectia de cartzi a lu vivee mai lipsec vreo 3 cartzi :), am terminat si main questu la tribunal si astept sa se down si blood moon, si dak stie cineva un cheat ptr un intem a lu Sheogard ca sa ajung si mai marele templului v as ramane recunoscator, e un glove cu G si ar trebui sa l gasesc in Ald Daeroth da numa il gasesc :(, ar fi fost super mijto sa ne batem si intre noi sa vedem cine are caracteru mai tare :)
Ton1_rdz
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 24, 2005 7:00 pm
Localitate: constanta

Mesajde Viper2k » Mie Iun 01, 2005 8:50 pm

Nu exista zi in care sa nu intru pe site-ul asta
http://www.rpgplanet.com/morrowind
PLIN de mod-uri si alte chestii interesante
Avatar utilizator
Viper2k
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Apr 06, 2005 11:00 pm

Mesajde DarkTiger » Sâm Iul 29, 2006 1:52 pm

SALUT ALL.MANILOR AM AUZIT SI EU DESPRE MORROWIND SI AM SI CITIT DESPRE EL SI SE PARE CA E FF INTERESANT DAR NUSH DE UNDE SA FAC ROST DE EL.VA ROG MULT INTRATI PE ID-U MEU DE MESS (mafiapredator este ID-u meu)SI AJUTATIMA SA FAC SI EU ROST DE EL VA ROG MULT DE TOT
DarkTiger
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iul 29, 2006 1:47 pm
Localitate: Lupeni

Mesajde Dragos C. » Dum Iul 30, 2006 8:33 pm

Poti sa-l cumperi de aici. Vezi ca a aparut The Elder Scrolls IV: Oblivion.
Lasa-ma sa-ti transform lacrimile in flori si sa te bucuri, si sa simt din zambetul tau o eternitate.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori