Atzi mers vreodata la TERASA"La Copaci"din Bucureshti?

Atzi mers vreodata la TERASA"La Copaci"din Bucureshti?

Mesajde Chester » Joi Sep 27, 2007 7:45 pm

Fratzilor...yo lucrez k picol la aceasta terasa superba iar mama e bucatar sef.Asadar vreau sa vad dak stie cineva de terasa asta shi cat e de populara?
Dak nu stitzi de ea adresa este urmatoarea:B-dul Basarabiei nr.37-39.Mancarea excelenta mai ales ciorbitzele shi pizza mai este shi tigaia picanta de pui,de porc sau mixta. Ce spunetzi INCERCATZI?
Chester
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 26, 2007 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Oct 01, 2007 1:44 am

daca lucrezi acolo,ori nu ti-am lasat bacsis ori te-am injurat de am umplut 3 frigidere.sa le zici alora de la bucatarie sa mai limiteze accesul potailor in zona.nu stiu de ce dar ma apuca asa o chestie cand vad un caine iesind din bucatarie.

odata mergeam de placere acolo sa vad meciurile nationalei sau mai stiu eu ce.dar adevaru e ca se paote mai rau.

si patronu ala chiar tre sa isi tina cateaua,inca sau cum masa o cheama,dezlegata?

si inca ceva,in ultimu timp aveti mai multi caini afara decat clienti.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Vin Oct 19, 2007 11:54 am

Cr3tz,la Cluj sa nu intri la pizzeria Napoli Centrale(e pe Pitesti in Clubul CFR).Si aici se plimba canele patronului.Am uitat cum il cheama.:))
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm


Înapoi la De pe gastronomie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron