spelunci si bombe

Mesajde Yellow Pinkie » Vin Mai 14, 2004 2:58 pm

Cecenia fiind unde? Tot prin Balta Alba?

Cea mai infecta crisma in care am baut vreodata, in perioada liceului, era in curte la niste tigani. O curte lunga si pietruita si o casa paraginita (cum sunt astea in care sta un clan intreg de tuciurii claie peste gramada) si jegoasa. Erau 5-6 mese de plastic in curte si bauturile intr-o lada mare de metal, cu gheata sau apa rece. Stateai la masa si beai si primprejur se desfasura activitatea de zi cu zi a fameleonului de balaoachesi. Era pe Calea Grivitei. Cum dracu de calcam prin spelunci d'astea, habar n-am! Mai ales ca nu o data am avut conflicte cu gitanii pe tema ca de ce sunt pletos...
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Mai 14, 2004 3:32 pm

apai nu-mi vine sa cred ca iegzista fani ailu garaju dela ase,mortii lui de serocs.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Yellow Pinkie » Mie Mai 19, 2004 2:05 pm

Nu cred ca epsista. Io unu nu eram, chiar nu-mi placea, ca erea prea inghesuit. Terasele care erau misto erau la scriitori si la 133, iar d'astea de iarna n-aveai ce alege, ori cofetarii ori inghesuite ca garaju.

Io dacit remarcam ca locurile de bere de acu 6-7 ani s-au schimbat.
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la De pe gastronomie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron