underground

underground

Mesajde ckride » Lun Dec 30, 2002 10:14 pm

Bah baieti cica exista pe strazile Bucurestiului un club "rappa" sa zic asa, pictat de un graffer, se asculta muzica rap si toate cele, imi pare ca am vazut un interviu parazitii pe emtivi filmat acolo, stie cineva unde s-ar ascunde acest club ?? costine.. ?
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Mesajde marian jan » Lun Mar 17, 2003 9:46 pm

bre,care e faza cu clubul ala de pe blanari(langa club a)?bleu bar parca se numeste.ati fost?eu am vazut tot felul de afise.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Mar 18, 2003 2:44 am

ala cu parazitii e filmat in fire!
de underground e si Le Noire,daca o mai exista.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Mar Mar 18, 2003 7:26 pm

sodule,esti beat?:D
nu intrebai nimic de concert parazitii.
stiu ca e filmat in fire,ca doar am fost amandoi la concertu' ala(era ziua mea si tu te-ai suparat pe mine ca n-am dat o vodka).le noir e cu specific rock din cate stiu.era vorba de local in care se asculta hh.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

offtopic

Mesajde Bamse » Sâm Mar 29, 2003 2:41 pm

tot ce e la subsol e underground ....in afara de o bodega din crangasi ..care nici nu stiam ca exista pana sa darame astia alte cateva randuri de bodegi din fata ei...una peste alta ..de cand cu metrou usor...s-au mutat alcoolisti in parc...in puii mei..is suparat
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde yummy » Sâm Apr 24, 2004 2:12 pm

blue
e un club super de rapperi sau cel putin cand am inceput eu sa merg asa era. acum din pacate au aflat mai multi de el si mai sunt seri cand sunt prea multi idioti care n-au ce cauta acolo..asa ca vino doar dak esti rapper...doar vineri si sambata..k in rest sunt manele ;B ;B
yummy
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Vin Apr 23, 2004 9:29 am
Localitate: .


Înapoi la De pe gastronomie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori