MORGANA sau OFFICE

MORGANA sau OFFICE

Mesajde Shane_22 » Dum Mar 09, 2003 6:48 pm

Imi cer scauze daca subiectul propus de mine nu e unul prea obisnuit dar credeam ca de asa ceva se ocupa acest forum.Sincer sa fiu este primul meu mesaj aici si sper sa prinda mai ales ca in acest moment subiectul ma intereseaza.
Stiu insa ca nu multa lume frecventeaza aceste locuri si nici eu pot spune ca sunt un obisnuit dar de cate ori am fost mi-am creat cate o impresie buna sau rea despre fiecare din ele.
Mi-ar placea foarte mult sa aud si parerile voastre privind aceste locuri care de ce sa nu recunoastem sunt printre cele mai frecventate din Bucuresti(cel putin in Weekeend)..bine si Mall-ul dar nu despre el vorbeam.
Deci ca sa inchei as vrea sa mai aud pareri de la cei ce au mai trecut pe acolo chair daca nu multi (desi eu asa sper) ca sa am si eu o ideea asa despre ce gandeste lumea,oricum trebuie sa fiti de acord cu mine macar intr-un punct:
TE DAORE CAPUL CAND INTRI SI VEZI CE CONCENTRARE DE FETE FRUMOASE E IN JURUL TAU

BYe see you soon !!!!
Shane_22
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Mar 09, 2003 6:39 pm

Nu mai veneai odata !!!

Mesajde Dexter_endzone » Lun Mar 17, 2003 7:13 pm

Ba de cand ma uit pe site nu gasesc niciodata o parere sau macar o injuratura despre un club mai de fite din Bucuresti.Indiferent ce crede lumea buna ,rea ,cum o fi,ci fitze sau fara prostiile astea fac parte din viata noastra de zi cu zi si e bine macar sa nu treaca pe langa noi si sa nu ne para rau.
Un singur lucru vreau sa spun:OFFICE e pentru toata lumea (poate chiar va mirati dar sunt si multi studenti acolo pt ca te poti distra si asculta muzica de super calitate si cu 2,3 sute de mii care zic ca se gasesc daca vrei) in timp ce in MORGANA nu se poate intra din cauza ca e plin fe impresii si bodygarzii aia parca sunt cel putin patroni....
Va salut....Pa
Dexter_endzone
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 06, 2003 9:46 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde SOD » Mar Mar 18, 2003 2:48 am

dexter tata,nu trebuia sa-ti faci doo conturi ca sa intrebi un lucru!sau te-ai ciocnit intre timp de prietenul Aliosha?hehehehe!

de fapt tu ce vrei sa afli?in care mergem noi?sau vrei sa facem o cronica?sau ce vrei tu?pareri?uite,eu am o parere proasta despre amandoua!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Vin Apr 11, 2003 11:28 pm

Si eu am o parere la fel de proasta despre ambele pt ca nu-mi place lumea care merge acolo!! prea multe fitze... prea multi bani aruncati...prea multi copii de bani gata care au o cu totul alta notiune de distractie decat multi dintre noi...si care nu coboara cu picioarele pe pamant deloc...! viata lor e in cluburi 3-4 zile pe saptamana...cu drogurile si bautura amestecate...cu curve de lux...! Office si mai ales Morgana sunt cluburile lor de fitze...si mai sunt atat de multe!! A fost odata Sugar... este Il Divino...este Flu Flu....si sunt multe altele!! eu una nu merg acolo pt ca stiu cum e si ce se intampla acolo si nu imi place deloc! prefer sa merg intr-un loc cu oameni ca mine...normali (eu asa ma consider) ! anyway...eu nu aleg nici Office nici Morgana....din diverse motive...multe dintre ele neputand fi spuse pe forum!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Mie Iun 25, 2003 7:57 am

Mie una mi se pare foarte misto Morgana..de-altfel si Officeul...prefer sa merg intr-un club de fitze..decat sa ma duc intr-unu care e plin de jegosi..si miroase a transpiratzie....mai ales poate ies si batuta de-acolo....
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm


Înapoi la De pe gastronomie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron