Concert The Black Keys

FanCluburile din domeniul Muzica

Concert The Black Keys

Mesajde Ionita Sergiu » Mar Sep 18, 2012 1:45 pm

Salut , sunt nou pe forum-ul FanClub.ro si mi-am creat account-ul pentru a cauta oameni care sa mearga la concertul The Black Keys de pe 4 Decembrie 2012 din Munchen , Germania. Concert-ul face parte din turul The Black Keys din Europa si va avea loc la Olimpiahalle , in Munchen. Pretul unui bilet este cuprins intre 32,85 Euro si 43,85 Euro, si se pot achizitiona de aici : http://www.ticketonline.de/karten-the-b ... kuid=17212 asadar destul de in regula dupa parerea mea daca luam in considerare faptul ca este pe sol nemtesc iar conditiile de acolo vor fi optime pentru desfasurarea unui astfel de eveniment de la organizare pana la sonorizare etc. , preturi apropiate de cele de la concertele din Romania sau chiar mai mici pentru unele categorii. Ideea este sa gasesc mai multa lume (2-4 persoane) pentru a calatori intrucat singur sunt destul de rezervat sa calatoresc singur pana acolo. Putem merge cu low cost de la Wizz Air , care duce undeva pe la 50 de Euro biletul dus-intors bineinteles cu conditia sa le cumparam in avans cu cel putin o luna, pret care este mai mult decat decent, Munchen fiind orasul cel mai apropiat de Bucuresti ( de unde sunt eu ) din turul lor din Europa. Daca putem gasim alte alternative (autocar / microbuz / masina) de calatorie putem discuta fara nici o problema , sunt foarte deschis la alte mijloace , doar sa ajungem acolo. Eu cred ca este o ocazie unica si cu putina organizare si un mic efort poate fi o experienta extraordinara. Daca cineva este interesat/a ma poate posta aici pe forum sau ma poate contacta pe mail-ul meu ionitasergiuciprian@gmail.com. Puteti cere orice informatie, fiti deschisi si bineintels hotarati si seriosi. Numai bine.
Avatar utilizator
Ionita Sergiu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 18, 2012 1:28 pm
Localitate: bucuresti

Înapoi la Muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori