Armin van Buuren - Intense - 8 noiembrie 2014 @ Romexpo

FanCluburile din domeniul Muzica

Armin van Buuren - Intense - 8 noiembrie 2014 @ Romexpo

Mesajde Arena2014 » Mie Oct 01, 2014 10:01 am

Armin van Buuren se intoarce in Romania dupa 6 ani cu cel mai mare show al sau.
Legendarul DJ vine cu o echipa de peste 20 de artisti, incluzand muzicieni, vocalisti, acrobati si dansatori pentru "ARMIN ONLY INTENSE".
Marele eveniment / show va fi prezentat pe 3 scene, pentru 6 ore complete in cea mai mare arena indoor din Romania, "ROMEXPO". Armin va fi la pupitru inca din primul minut si va mentine nivelul de adrenalina printre fani, pana la final. Cu niciun DJ in warm-up, dar cu o echipa de peste 20 de artisti, incluzand muzicieni, vocalisti, acrobati si dansatori, Armin se va asigura ca veti fi martorii a ceva nemaintalnit, sau dupa cum chiar el spune : "Acest show va depasi toate celelalte proiecte ale mele".
Show-ul a calatorit in jurul lumii in ultimul an si a avut un succes imens. Aproape toate evenimentele au fost sold-out, asa ca nu ezitati sa va luati bilete din timp. Biletele sunt deja la vanzare pe Eventim.ro si la celelalte puncte de vanzare ( Vodafone, Orange, Domo si librariile Humanitas si Carturesti ).
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Arena2014
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Sep 22, 2014 10:41 am

Înapoi la Muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron