Daca le-ati cunoscut pe fetele de la andre sau pe una dintre ele ,.cum a fost????????

Forum dedicat formatiei Andre si fanilor acesteia

Daca le-ati cunoscut pe fetele de la andre sau pe una dintre ele ,.cum a fost????????

Mesajde ana3257 » Lun Feb 18, 2002 8:18 pm

;f
;g
;h
;j
;k
ldaca le-ati cunoscut cum a fost ,cum aratau dupa voi asa in realitate,;B,cum se comportau???????;s etc....
sa-mi raspunde-ti!!!!!
ana........
ana3257
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 3:11 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde gabuba » Lun Feb 18, 2002 8:47 pm

da eu le-am cunoscut pe amandoua, cel putin a.a este ffff de treaba! este f volubila si prietenoasa, mi-a facut cunostinta cu toata lumea de pe acolo a fost f amabila, iar cat despre a.b nu am vorbit f mult cu ea.. dar a fost dragutza cu mine... se comporta ff bine, si arata traznet amandoua.. va dorec tuturor fanilor sa le vedetzi... o sa aveti o placuta surpriza!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Lun Feb 18, 2002 10:50 pm

Mmmmda.............si eu le-am cuoscut de foarte multe ori insa prea putin fata decat mi-as dori!:)) Intradevar AA este SUPER, te face sa te simti important e o fata super! Andreea Balan!hmmmmmm.....e si ea destul de dragutza insa mai dispretuitoare si mai cu nasu' pe sus! in fine.....si eu va doresc sa le cunoasteti caci astfel veti fi fericiti!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Feb 18, 2002 11:10 pm

in privinta asta ai dreptate... Love2Fly! te face sa te simti mai important decat ai fi!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Feb 19, 2002 1:55 pm

mey aliosha eu shtiu ff bine de ce am fakut ceea ce am fakut.. asa ca ... oricum inainte nu le cunosteam personal.. iar unele din acele posturi sunt chiar vechi!

asa ca daca ar fi ceva simplu ti-as explica fara nici o problema, dar face parte din al meu trecut despre care nu vreau sa vb.. sper ca nu te-ai suparat ca ti-am sters postul, dar nu avea sens sa il las...

si majoritatea celor care intra (nu toti) stiu povestea mea...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Daca le-ati cunoscut pe fetele de la andre sau pe una dintre ele ,.cum a fost????????

Mesajde rrb » Joi Feb 21, 2002 7:58 am

Initial trimis de ana3257
;f
;g
;h
;j
;k
ldaca le-ati cunoscut cum a fost ,cum aratau dupa voi asa in realitate,;B,cum se comportau???????;s etc....
sa-mi raspunde-ti!!!!!
ana........

Da le-am cunoscut sunt super de treaba mai ales AA e o dulce, nemaipomenita nu am cuvinte cat despre AB e chiar invers ea e mai mult cu fite e total diferite de AA nu e asa prietenoasa. Andre e cea mai tare trupa.
ANDRE IS THE BEST!!!!!
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde gabuba » Dum Mar 24, 2002 11:06 am

eu mai nou vb. si cu A.b si e dragutza...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde rrb » Dum Mar 24, 2002 3:10 pm

andreea antonescu e o scumpa e cea mai tare . Stie cum sa se poarte cu fanii!!!!!!!!!!!
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Andreea Antonescu:SUPER!!!

Mesajde Andreea Pisoi » Sâm Apr 20, 2002 3:50 pm

Am avut ocazia s-o intalnesc pe Andreea Antonescu,in culise la un spectacol din Bacau!Shi e super dulce!M-a luat in bratze,m-a intrebat de ce plang,chiar a cerut un pix pt. a-mi da un autograf,shi de fapt mi-a dat 2!!!M-a luat in bratze pt. a face poza cu ea!E o dulceatza!Ma credetzi?Andreea Balan vb. cu Dan Negru,shi nu am vrut s-o intrerup din discutzie!
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Apr 20, 2002 10:06 pm

si nu ai intrerupt-o? pacat.... o cunoshteai si pe ea...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

E,totushi!!!

Mesajde Andreea Pisoi » Sâm Apr 20, 2002 10:23 pm

Initial trimis de Gabytu
si nu ai intrerupt-o? pacat.... o cunoshteai si pe ea...


Da mai!Da'n-am vrut sa fiu nepoliticoasa!!!Totuzhi!A trecut pe langa colega mea,shi Andreea Balan se uita la ea ca shi cum ar fi ashteptat sa se bage in vb. cu ea,s-o intrerupa!Da' fraiera a crezut ca eu am vb. cu Andreea Balan shi a trecut pe langa ea!Itzi dai seama ca dupa ce am ajuns home,am batut-o!Eeee!MAi am ocazii sa le intalnesc!Stai calm!:):)
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Apr 20, 2002 10:36 pm

ok... iti urez succes....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde K-gula » Mar Apr 23, 2002 11:46 am

le-am cunoscut la prima editie a premior BRAVO. cea mai buna parerea o am legata de AB este simplista, in banca ei, nu are acel lucru de care sa se teama ca ar putea baieti sa traga de ea. nu este vugara in felul ei de a fi. concluzia arata ca nu are aliura de taratura. daca trupa se va ingropa de tot, o va face numai si numai din cauza AA.

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Parerea mea

Mesajde A!exutzul© » Lun Iul 22, 2002 3:22 am

Nu canta muzica... sincer ma face sa ;P
Formatia andre nu ar fi trebuit sa existe.. nu stiu daca scriu bine aici dar aici ramane scris :)
De Andreea Balan nu cred ca tre` sa ma leg, pare la locul ei...
insa Antoneasca o suge din interes in continuare... parca spunea ca acum ca a murit tatal ei nu se va mai porsti, ca va fi cuminte... Am citit undeva kestia asta... insa vad ca numa de cumintzit nu ii arde proa.. pardon fetei asteia. In privintza formatziei... muzica Andre e o muizca de kkt... ca o mare parte a muzicii romanesti.
Andre reprezinta negative de cacat [cine p**a mea le face anyway].. Nu stiu cum domnul Dj Phantom s-a "bagat" sa remixeze ceea ce a facut aceasta formatie [nu cred ca este bine zis formatie]. Parca Adrian Ordean le deconspirase acum ceva timp... pentru faptul ca "gasisera" sursa pentru negativul piesei "Noapte De Vis".
Cam aceasta fu parerea mea. Cred ca acest forum trebuie sa contzina si pareri pro, dar si pareri contra...
Acestea fiind spuse, va urez foruming placut si cat mai putzine Andre !
Pa copii si noapte buna !:o
Avatar utilizator
A!exutzul©
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 19, 2002 11:00 pm

eu iti raspund, raspunde-mi si tu mie

Mesajde cherry15 » Lun Iul 22, 2002 11:41 am

Dupa cum ai vazut, am crezt si eu un subiect. Te rog sa imi raspunzi si tu mie.
Eu am cunoscut-o pe AndreEA si mi se pare cea mai draguta fata din lume. Cand a iesit din culise, a vazut ca o strigam. A venit la mine si a spus : de ce esti suparata ? Si eu i-am spus ca vreau o poza si un autograf. Mi-a dat un autograf pe card, cu dedicatie speciala, si apoi i-am spus unei colege sa imi faca poza cu ea. Am imbratisat-o si apoi mi-a dat nr ei de telefon si mi-a zis sa o sun. A fost super.
cherry15
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Iul 20, 2002 9:33 am
Localitate: Romania-Bacau


Înapoi la Andre

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator