De ce nu va place Andre? Argumente clare si absolut sigure!

Forum dedicat formatiei Andre si fanilor acesteia

De ce le urati pe fetele de la Andre? Sunt ele asa de rele?

Chestionarul este deschis până pe data de Mie Mai 28, 2138 6:41 pm
Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde fan Andreea B. » Vin Mai 17, 2002 6:55 pm

Initial trimis de K-gula


te declari cel mai mare fan andre si uti cand a fost AB la TEO in emisiune impreuna cu un doctor estetician care a spus: i-am facut cutare lucru si cutare lucru, pe banii lu` Catalin Botezatu.

sa-ti fie rusine ca ai trecut peste acest aspect.

K-gula.


Habar n-am despre ce vorbesti!
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Vin Mai 17, 2002 10:10 pm

puahahahahhahahah k-gula tata... nu mai baga de la tine!

1. nu are nimic in comun a.b cu catalin botezatu... in caz ca nu shtiai ea are contract cu "Prince d'Armani"
2. te asigur ca nu ar accepta a.b sa vina la teo in asemnea conditii
3.iti spun un lucru: dak ar fi fost la teo, sunt sogur ca ash fi aflat.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde marian jan » Mar Mai 28, 2002 4:25 pm

nu im place andre pt ca:

*n-au voce(daca ati sti cat stau saracii ingineri de sunet si altii sa le faca vocea sa sune cat de cat...)
*se macheaza,imbraca ca draq
*fac playback
*au texte jenante(cum spunea cineva pe aci mi-e rusine sa auda ai mei textele astea)
*100%comercial sau altfel spus canta NUMAI pentru bani
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde fan Andreea B. » Joi Iun 13, 2002 7:36 pm

Initial trimis de popalin
nu im place andre pt ca:

*n-au voce(daca ati sti cat stau saracii ingineri de sunet si altii sa le faca vocea sa sune cat de cat...)
*se macheaza,imbraca ca draq
*fac playback
*au texte jenante(cum spunea cineva pe aci mi-e rusine sa auda ai mei textele astea)
*100%comercial sau altfel spus canta NUMAI pentru bani


Bla bla........de unde stii tu ca ele canta numai pentru bani? N-ai auzit de aceasta pasiune de a canta?(se pare ca nu). In fine....
Texte jenante?! Mai bine ai vedea cum se vorbeste pe strada numai injuraturi si prostii! Ti-e frica sa nu auda ai tai textele? Dar ce sa mai spunem de B.U.G. Mafia. ?! Si daca chiar nu iti place, atunci asculta bambi sau dolly sau ce vrei!
Fac playback?! Asta era in trecut , tata. Se vede ca nu ai mai fost la un concert de-al lor de cand e lumea si pamantul!
N-au voce?! De unde stii tu ca stau saracii ingineri de sunet sa le faca vocea sa sune cat de cat? Mie mi se pare ca melodiile lor suna destul de natural! Mai bine te-ai uita la Animalx sau la alte spurcaciuni! Iac, nici nu vreau sa imi amintesc de ele!
Se imbraca si se macheaza ca dracu?! Ei...acuma fiecare cu gusturile lui. Daca tu crezi asta... gandestete cum ar fi ca ele sa se imbrace pe scena cu o helanca neagra, cu o fusta lunga pana in pamant si cu niste adidasi(nasol). Aaaa si am uitat sa zic si de un batic legat la gat.
Daca ai ceva comentarii in legatura cu mesajul meu sa ma anunti.K? Cam atat am avut de zis.
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Joi Iun 13, 2002 8:07 pm

domnul fan andreea bulan,
uitati ce am eu de comentat la spusele mariei voastre:


* de ce canta pt bani?pt ca e evident.pt ca o formatie care nu canta numai pt bani isi respecta fanii,e in relatie directa cu ei mereu,nu face playback,nu se cearta si se impaca de 1000 de ori,nu isi omaora parintii

*textele sunt mai jenante ca la orice formatie(am plecat la mare\tata nu stie nimic\nu mai sunt o fata cuminte).oricum,nu suport nici bug mafia.

*playback fac in continuare....mai uite-te pe la tv la inregistrari cu concertele lor.....nu am fost la nici un concert andre...eu nu ascult andre,animal x,bambi,dolly(astia cine sunt)...pt ca eu ascult MUZICA

*stiu de la inginerii de sunet

*se imbraca ca draq...iti spun eu+23.000.000 de romani


eu spre deosebire de tine as mai avea multe de zis,da' mi-e lene sa ma cert cu oameni ca tine...subiect incheiat
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde fan Andreea B. » Sâm Iun 15, 2002 6:29 pm

[quote]Initial trimis de popalin
[B]domnul fan andreea bulan,
uitati ce am eu de comentat la spusele mariei voastre:


* de ce canta pt bani?pt ca e evident.pt ca o formatie care nu canta numai pt bani isi respecta fanii,e in relatie directa cu ei mereu,nu face playback,nu se cearta si se impaca de 1000 de ori,nu isi omaora parintii

*textele sunt mai jenante ca la orice formatie(am plecat la mare\tata nu stie nimic\nu mai sunt o fata cuminte).oricum,nu suport nici bug mafia.

In primul rand nu e "domnul fan Andreea Bulan" ci eventual "doamna fana Andreea Balan"( dar nici asta nu prea e corecta...in fine).
In al doilea rand , ma doare undeva de ce crezi tu(drept sa-ti spun)
Si in ala treilea rand, se impaca de 1000 de ori?! Esti dus tataaaaaaaaaaa!!!!
Daca nu iti place Andre nu esti obligat sa asculti...dar vad ca deja stii si versuriile.
In orice caz ....habar n-ai ce vorbesti, scuza-ma ca-ti spun. Vorbesti ca sa faci si tu putin pe smecheru' dar nu tine la fraieri.
Si la culcare ca ti s-o racit grisul!
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 15, 2002 8:32 pm

In orice caz ....habar n-ai ce vorbesti, scuza-ma ca-ti spun. Vorbesti ca sa faci si tu putin pe smecheru' dar nu tine la fraieri.

Evident din moment ce tu nu te lashi impresionata...offf gramatica! Dra fan Andreea B., inainte de a posta, mai uite-te odata pe mesaj...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Dum Iun 16, 2002 7:55 pm

Initial trimis de decret

Evident din moment ce tu nu te lashi impresionata...offf gramatica! Dra fan Andreea B., inainte de a posta, mai uite-te odata pe mesaj...



LOOOOOOOOOOOL :))
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Re: De ce nu va place Andre? Argumente clare si absolut sigure!

Mesajde java » Lun Aug 19, 2002 2:46 am

Initial trimis de fan Andreea B.
Cui nu ii place Andre sa intre aici si spuna de ce nu, dar sa dea argumente clare si de care sunt absolut sigure. Nu sa scrieti povesti sau barfe! Si va rog, nu le mai jigniti.


Muzica lor (daca se poate numi muzica) nu exprima absolut nimic.
Textele sunt de rahat.
Versuri de genul:
"Noaptea ma f_t pe nisipul fierbinte/ Nu mai sunt o fata cuminte",
"Mosule ce batran esti" sau "Lasa-ma papa la munte/ Vreau distractie si soare" si Bula putea sa compuna pentru andrele.
java
 

Mesajde java » Mie Aug 21, 2002 4:40 pm

Initial trimis de fan Andreea B.
Initial trimis de popalin
[B]domnul fan andreea bulan,
uitati ce am eu de comentat la spusele mariei voastre:


* de ce canta pt bani?pt ca e evident.pt ca o formatie care nu canta numai pt bani isi respecta fanii,e in relatie directa cu ei mereu,nu face playback,nu se cearta si se impaca de 1000 de ori,nu isi omaora parintii

*textele sunt mai jenante ca la orice formatie(am plecat la mare\tata nu stie nimic\nu mai sunt o fata cuminte).oricum,nu suport nici bug mafia.

In primul rand nu e "domnul fan Andreea Bulan" ci eventual "doamna fana Andreea Balan"( dar nici asta nu prea e corecta...in fine).
In al doilea rand , ma doare undeva de ce crezi tu(drept sa-ti spun)
Si in ala treilea rand, se impaca de 1000 de ori?! Esti dus tataaaaaaaaaaa!!!!
Daca nu iti place Andre nu esti obligat sa asculti...dar vad ca deja stii si versuriile.
In orice caz ....habar n-ai ce vorbesti, scuza-ma ca-ti spun. Vorbesti ca sa faci si tu putin pe smecheru' dar nu tine la fraieri.
Si la culcare ca ti s-o racit grisul!


Din pacate, toata lumea stie versurile, ca suntem intoxicati cu muzica de proasta calitate. Vrei, nu vrei, ajungi sa le cunosti...
java
 

Anterior

Înapoi la Andre

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron