Informatii despre....

Forum dedicat formatiei Andre si fanilor acesteia

Informatii despre....

Mesajde gabuba » Joi Mai 30, 2002 9:17 pm

.... despre actuala despartire a fetelor. ce se intampla cu planurile de viitor ale fetelor? va ramane trupa andre doar o amintire? totul despre acestea in urmatorul meu post!


************
aici se vor da cu parerea doar FANII! orice post in plus, off topic, al unui anti-fan duce la avertisment/e.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Informatii despre....

Mesajde rrb » Joi Mai 30, 2002 9:19 pm

Initial trimis de Gabytzu
.... despre actuala despartire a fetelor. ce se intampla cu planurile de viitor ale fetelor? va ramane trupa andre doar o amintire? totul despre acestea in urmatorul meu post!


************
aici se vor da cu parerea doar FANII! orice post in plus, off topic, al unui anti-fan duce la avertisment/e.

parerea mea este ca despartirea lor a fost un lucru bun pt ca ele 2 impreuna nu mai puteau continua. Cred ca vor avea succes si solo.Trupa andre va ramane doar o amintire frumoasa ca cea mai tare trupa din Romania REGINELE MUZICII DANCE!!!!!!!!!!!
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde gabuba » Joi Mai 30, 2002 9:43 pm

si iata postul meu cu informatii.

Dupe ce ziarele au inceput sa vuiasca de shtiri care mai de care mai senzationale ca andre s-ar fi despartit fara ca fetele sa se fi certat, am avut curiozitatea absolut normala, de afla unde se afla adevarul. L-am sunat pe d-nul Sandel Balan care mi-a spus foarte calm ca trupa Andre nu se va desparti, si ca nici nu se pune problema, doar ca fiecare din componentele duo-ului va lansa cate un alb solo, urmand ca in toamna sa inregistreze ceva impreuna. A doua zi vad la ziar, o declaratie a andreei a. ce ma lasa rece "despartirea era inevitabila"... trecandpeste declaratia andreei b. din ziare, ajung la ziarul local din ploiesti care publica un amplu articol despre andreea balan. ea declara ca trupa andre nu se desparte si ca urmeaza ca in toamna sa plece in SUA. mi s epare absolut normal... nu poti sa lasi toate planurile... e adevarat.... probabil ele doua vor ajun ge la un comun acord in vederea caselor de discuri.


noi informatii in curand.


******

doresc ca forumul sa ramana in viatza, ca respect a ceea ce ainsemna Andre pt. muzica dance si nu numai!
REGINELE MUZICII DANCE
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde fan Andreea B. » Sâm Iun 01, 2002 9:02 am

Initial trimis de Gabytzu
si iata postul meu cu informatii.

Dupe ce ziarele au inceput sa vuiasca de shtiri care mai de care mai senzationale ca andre s-ar fi despartit fara ca fetele sa se fi certat, am avut curiozitatea absolut normala, de afla unde se afla adevarul. L-am sunat pe d-nul Sandel Balan care mi-a spus foarte calm ca trupa Andre nu se va desparti, si ca nici nu se pune problema, doar ca fiecare din componentele duo-ului va lansa cate un alb solo, urmand ca in toamna sa inregistreze ceva impreuna. A doua zi vad la ziar, o declaratie a andreei a. ce ma lasa rece "despartirea era inevitabila"... trecandpeste declaratia andreei b. din ziare, ajung la ziarul local din ploiesti care publica un amplu articol despre andreea balan. ea declara ca trupa andre nu se desparte si ca urmeaza ca in toamna sa plece in SUA. mi s epare absolut normal... nu poti sa lasi toate planurile... e adevarat.... probabil ele doua vor ajun ge la un comun acord in vederea caselor de discuri.


noi informatii in curand.


******

doresc ca forumul sa ramana in viatza, ca respect a ceea ce ainsemna Andre pt. muzica dance si nu numai!
[B]REGINELE MUZICII DANCE
[/B]



Super ! Deci mai exista o sansa ca formatia Andre sa mai existe?!
Ar fi bine, dar Andreea Antonescu spune ca formatia Andre nu va mai exista si ca ultimul lor concert a fost pe 18 sau 17 mai. Ea pare foarte sigura...
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Re: Informatii despre....

Mesajde fan Andreea B. » Sâm Iun 01, 2002 9:06 am

Initial trimis de Gabytzu
.... despre actuala despartire a fetelor. ce se intampla cu planurile de viitor ale fetelor? va ramane trupa andre doar o amintire? totul despre acestea in urmatorul meu post!


************
aici se vor da cu parerea doar FANII! orice post in plus, off topic, al unui anti-fan duce la avertisment/e.


Nimeni nu mai stie ce sa creada. Ar trebui sa le invite intr-o zi la o emisiune pe amandoua. Doar atunci s-ar putea afla adevarul.

Parerea mea este ca despartirea lor are ceva legatura cu Andreea A., in special.
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Iun 01, 2002 10:38 am

dak tu crezi ca este mai mult vina... andreei a.... probabiol ca intr-un fel ai drepatate. nea si-a dorit sa demonstreze ca s-a maturizat.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Nu te da ce nu poti sa fi/Sunt vorbe de kkt le aud in fiecare zi

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 01, 2002 9:08 pm

Salutare natiune

Gabytzule! cu tot respectul frate: "andreea s-a maturizat"?? :)) lol...daca tu, ea, credeti ca maturizarea vine la comanda atunci gresiti mult. Un om nu se poate schimba dintr-o data, e nevoie de mult timp si de multe situatii care sa maturizeze un om. Maturizarea inseamna cunoasterea tuturor problemelor vietzii si confruntarea directa cu ele. Asta e maturizarea!! Andreea doar vrea sa para ca s-a maturizat insa cu totii cred ca stiti ca un om ramane copil tot restul vietzii. Asa si Andreea, degeaba incearca sa para matura caci in sufletul ei tot copila o sa fie.
Bafta!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aiurita » Mar Aug 13, 2002 9:39 am

Mi-ar place sa aud cat mai multe informatzii despre AndreEA!:sperm:
Avatar utilizator
Aiurita
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Iul 30, 2002 11:00 pm

Mesajde Aiurita » Mie Aug 14, 2002 12:19 pm

Chiar vreau,nu-i gluma!:( :con: ;P
Avatar utilizator
Aiurita
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Iul 30, 2002 11:00 pm


Înapoi la Andre

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator