Andrelele nu pot sa se impace sau nu vor?(subiect interzis criticilor Andre)

Forum dedicat formatiei Andre si fanilor acesteia

Andrelele nu pot sa se impace sau nu vor?(subiect interzis criticilor Andre)

Mesajde fan Andreea B. » Dum Iun 16, 2002 5:35 pm

Ce se intampla defapt? Parerea mea este ca ele nu mai vor sa se impace! Nu cred ca mai are rost sa ne chinuim sa le convingem sa se impace. Eu as zice sa le sustinem in cariera solo. Eu, personal, o voi sustine pe Andreea Balan pentru ca am auzit niste chestii despre Andreea A. ....ca mi-am schimbat parerea despre ea!
Avatar utilizator
fan Andreea B.
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Apr 12, 2002 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Vin Mar 14, 2003 10:18 pm

Eu cred ca ele nu vor sa se impace.
Se detesta, pur si simplu. Nu mai are rost sa ne rugam de ele.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Sâm Mar 15, 2003 3:16 am

nu se urasc, defapt cred ca aa pe ab da
ab e draguta si nu cred ca are nimic cu nimeni nu cred ca se gandeam la despartire, nusitu cauza despartirii dar e ceva de la aa maimult ca sigur e putin mai intzepata :D si.. sa-u despartit
ab avand tatal drept compozitor al melodiilor sau cel putin a cotorva banuiesc c-a sfatuit-o sa continue solo sau poate o fi fost ideea ei, intr-un final are mai mult succes ca aa
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Lun Apr 14, 2003 10:36 pm

[quote]Initial trimis de ograsa
[B]nu se urasc, defapt cred ca aa pe ab da


AndreEA o uraste pe Andreea Balan. Acest lucru rezulta din declaratiile ei...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde RalucaB » Mar Apr 15, 2003 10:34 am

Initial trimis de Cr@zY @nGeL
Initial trimis de ograsa
[B]nu se urasc, defapt cred ca aa pe ab da


AndreEA o uraste pe Andreea Balan. Acest lucru rezulta din declaratiile ei...


Asha e mah! AndreEA o uraste pe Andreea Balan dar ea nu o uraste pe AndreEA!
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Joi Iun 05, 2003 9:41 pm

Nu neaparat ca se urasc,s-au despartit,dar....AA vrea sa se maturizeze ,iar AB vrea sa ramana asha....iar AB nu prea cred c-o urashte pe AA...poate invers.... :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Iun 13, 2003 11:27 pm

E foarte clar..NU VOR sa se impace!!!! e bine asa cum sunt! si in nici un caz AndreEA nu o uraste pe cealalta..e invers!! blonda e super rautacioasa....AndreEA e prea simpatica...presupun k o cunoasteti si voi..ati avut macar o data ocazia sa vb cu ea si v-ati dat seama k sunt total diferite ... nici nu exista termen de comparatie intre ele...AndreEA e mult mai dragutza! dupa parerea mea... eu nu sunt fana...deci ar trebuie sa fie o parere obiectiva!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Sâm Iun 14, 2003 10:19 am

ma,nu'j ce sa zic,e o problema delicata totusi.
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 14, 2003 9:28 pm

AndreEA e mult mai dragutza! dupa parerea mea... eu nu sunt fana...deci ar trebuie sa fie o parere obiectiva!


Cu toate astea NU , repet, NU este adevarat. Am cunoscut-o pe AndreEA si am avut legaturi cu ea vreo un an si nu e deloc asha...E adevarat ca in aparentza e fata de treaba insa la o investigare mai atenta.....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Iun 14, 2003 9:53 pm

marianjan te stiam om serios ce dracu?! ce-ai patit?! hmmm...
Love2Fly sincer mi se cam rupe de cum e una si cum e cealalta..stiu si eu ce am vazut in liceu un an de zile....fata de Sorana sau Alexandra de la ASIA asta era mai simpatica! nu am cunoscut-o personal prea bine k sa imi dau seama da mi-e indiferent!! oricum Andre facea muzica de 2 bani....si despartite fac muzica de 2 bani la patrat...mai grav! Love2Fly cu riscu de a ma repeta....MA UIMESTI... ne strici imaginea cartierului mie si lu moshu...deci...nu stai langa noi in Pantelimon...nu te cunoastem :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Cu riscul de a mi se rupe ma repet!:)

Mesajde Love2Fly » Dum Iun 15, 2003 12:04 am

Ah...bai bine mai BabyGirl va fac de ras?:) pai de ce bre? ca ma bag si eu in seama cu adevaratii fani Andre? Mai sa fie.....te iei si tu dupa parerile invechite ale Moshului?
Eu ascult numai gothic, alternativ, muzica satanista, etc....mai fac cateva exorcizari aici in CAPAT si cine a pomenit ca suntem vecini? Vecinii mei sunt doar....in dreapta lanul de porumb iar in stanga "oamenii cu inima de tigan" (rasismul nu are inima)
:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Dum Iun 15, 2003 10:09 pm

eh...nu ne faci de ras... ! moshu a zis k suntem vecini iar faza cu rasismu` ....adevarata!!! si din partea mea...baga-te in seama cu fanii Andre ;) mi s-a parut strange k esti bine informat! that's all!!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm


Înapoi la Andre

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron