Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Forum dedicat formatiei Andre si fanilor acesteia

Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde rrb » Vin Oct 19, 2001 9:23 pm

Spuneti ce parere aveti despre trupa Andre acum dupa impacarea celor 2 Andree ANDREEA ANTONESCU si ANDREEA BALAN?
Puteti vizita paginile http://www.andre.go.ro si http://www.andreeaantonescu.org. Va asteptam!!!!!!!!
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde Vizitator » Dum Oct 21, 2001 6:53 pm

salut!! ce parere am despre trupa andre? la inceput imi placeau dar acum s-au prostit! sunt proaste amandoua..de andreea antonescu ce sa mai zik...nu se cunoaste ca i-a murit tatal! se imbraca la fel de vulgar si se machiaza la fel de oribil ca si inainte..la fel si andreea balan..! n-au mai scos nimik nou pe piata si sunt pe ultimele locuri in topuri! oricum eu nu sunt nici fana dar nici nu pot spune ca le urasc.....eu le urez bafta in continuare!!
apropo..that`s my opinion!

pa!
Vizitator
 

Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde andreeab » Dum Oct 21, 2001 7:39 pm

Formatia ANDRE este cea mai tare,sunt cele mai scumpe,le ador
ANDREEA
andreeab
 

Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde Merlucius » Dum Oct 21, 2001 9:44 pm

Initial trimis de rrb
Spuneti ce parere aveti despre trupa Andre acum dupa impacarea celor 2 Andree ANDREEA ANTONESCU si ANDREEA BALAN?
Puteti vizita paginile http://www.andre.go.ro si http://www.andreeaantonescu.org. Va asteptam!!!!!!!!


- Andrelutelor, aduceti-va aminte ce succes ati avut atunci cand va intelegeati mai bine si nu uitati, succesul depinde de toate Andreele, la un loc. Profitati din plin de talentul vostru !
excedet
Avatar utilizator
Merlucius
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Dum Sep 02, 2001 11:00 pm

Re: Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde crainic dana » Lun Oct 22, 2001 9:58 pm

Initial trimis de andreeab
Formatia ANDRE este cea mai tare,sunt cele mai scumpe,le ador
ANDREEA

da,sa stii ca is beton!!!!
llleee ador!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mai ales pe roscata!!!!
pa!!!
crainic dana
 

Mesajde KickAss » Mar Oct 23, 2001 7:35 pm

La pagina "Foto2" am vazut doar trei fotografii. Sa inteleg ca asa de ridicat este numarul fanilor???
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

k-lumea sunt fetele si site-ul lor

Mesajde Vizitator » Mie Oct 24, 2001 8:47 pm

Sunteti cele mai tari(marfa,betton,misto...etc.)!!!!!!!!!!!!
Tineti-o tot asa !!!!!!!!!!Va iubesc!!!!!!!!!1
Vizitator
 

Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 27, 2001 2:29 pm

Initial trimis de rrb
Spuneti ce parere aveti despre trupa Andre acum dupa impacarea celor 2 Andree ANDREEA ANTONESCU si ANDREEA BALAN?
Puteti vizita paginile http://www.andre.go.ro si http://www.andreeaantonescu.org. Va asteptam!!!!!!!!


Andre este cea mai tare trupa am crezut maereu in ele chiar si atunci cand s-au despartit eu si prietenele mele ne-am rugat sa se impace,dar acum ca sunt impreuna sunt mai puternice ca oricand si nimic nu o sa le desparta.dorinta mea este sa le pot intalni ca sa le pot spune ce frumos canta
Pa
Vizitator
 

Re: Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde dyane » Joi Noi 01, 2001 3:00 am

Initial trimis de florea daniela


Andre este cea mai tare trupa am crezut maereu in ele chiar si atunci cand s-au despartit eu si prietenele mele ne-am rugat sa se impace,dar acum ca sunt impreuna sunt mai puternice ca oricand si nimic nu o sa le desparta.dorinta mea este sa le pot intalni ca sa le pot spune ce frumos canta
Pa


PATETIC!!! Data viitoare cand te rogi cu prietenele tale, incearca sa o faci pentru o crestere a coeficientului de inteligenta ca daca ramane sub pragul de imbecilitate pana implinesti 14 ani e grav.
dyane
Junior Member
 
Mesaje: 179
Membru din: Lun Sep 24, 2001 8:24 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bogdan19 » Lun Noi 05, 2001 1:50 pm

Buna,

Am o parere foarte buna despre muzica voastra,este cea mai buna muzica la ora actuala din romania,si singura muzica pe care o ascult.))
Fetelor va iubesc la nebunie si-mi doresc foarte mult sa vb cu voi,sa va intalnes si sa vb cu voi.Va urez succes in continuare si aveti grija ce faceti.

Va pup dulce}{}{}{
Bogdan19
 

Re: Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde valeria » Joi Noi 08, 2001 6:08 pm

Initial trimis de andreeab
Formatia ANDRE este cea mai tare,sunt cele mai scumpe,le ador
ANDREEA
valeria
 

brrrr!

Mesajde Rockeru'Somer » Joi Noi 08, 2001 11:43 pm

alo fani andre!
spuneti-i roscatei sa-si rada parul de sub brat ca i-a cam crescut si se vede rau la tv!
il are mai lung ca al meu!
brrr!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

spune-mi te rog , daca ai o adresa de email.

Mesajde Vizitator » Vin Noi 09, 2001 12:38 pm

Initial trimis de valeria
Vizitator
 

Mesajde anutza » Vin Noi 09, 2001 12:50 pm

Initial trimis de Bogdan19
Buna,

Am o parere foarte buna despre muzica voastra,este cea mai buna muzica la ora actuala din romania,si singura muzica pe care o ascult.))
Fetelor va iubesc la nebunie si-mi doresc foarte mult sa vb cu voi,sa va intalnes si sa vb cu voi.Va urez succes in continuare si aveti grija ce faceti.

Va pup dulce}{}{}{


alea canta???ca mie nu mi s-a parut!!!ca se mataie si dau din gura,de asta mi-am dat seama!!!cum poate cineva sa zica,ca e cea mai buna muzica din romania???mai buna decat ce,decat manelele???e jalnica "muzica"lor!!!normal ca le iubesti,la cat de dezbracate apar pe scena!poate ai fost prea preocupat sa la admiri,ca sa mai auzi si muzica!!ce sa zic,atata poti,atata zici!!!
daca mai mult nu te duce capu'(nu ma intreba care)!poate o sa-ti revii!sper
anutza
 

Mesajde io-s! » Vin Noi 09, 2001 12:52 pm

nici nu vreau sa citesc ce aberatii au putut fi scrise pe aici....
am sa va dau insa un sfat:incerkti sa ascultati "Parazitii" cu "shoot yourself" poate va mai destupa si voua putin mintea aia acoperita de coditze si funditze....
playback-u suna beton,este?!
ce va place , mah, la andre?modul in kre isi scutura kpu?versurile pline de semnifiktii ascunse si subtilitati?
aia nu e muzik!!!!
"ura si la dictionar!"
limba noastra e complexa...poate reusesc fetele sa gaseasca niste rime mi inteligente...ceva kre sa arate ca le intereseaza cat de cat fanii si nu doar banii,putin respect!!!din muzik ar trebui sa inveti ceva!!!
k cineva sa-si poata da seama ce "canta" andre ar trebui sa-si acopere okii , nu de alta,sa nu si-i piarda prin hainele lipsa
io-s!
 

Mesajde NEVERMORE » Vin Noi 09, 2001 2:44 pm

GGGGGGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!NASPA!
NEVERMORE
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Vin Iul 27, 2001 10:54 pm

nume de vaca

Mesajde Vizitator » Vin Noi 09, 2001 5:56 pm

Mesaj aiurea ,a deschis gura inainte sa se gandeasca
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Noi 09, 2001 10:06 pm

EXPIRATE RAU DE TOT! IS CELE MAI DISTRUSE FIINTE DE PE LUMEA ASTA!!!!
Vizitator
 

!!!!!!!

Mesajde Vizitator » Sâm Noi 10, 2001 7:51 pm

eu le iubesc din tot sufletul meu pe fetele de la andre si nu le voi uita niciodata!!!
Vizitator
 

Au nume de vaca

Mesajde Vizitator » Dum Noi 11, 2001 3:17 pm

Intai sunt un fan andre dra ele au nume de vaca
asta este tot
sal 2'all
hai foresta
hai suceava
Vizitator
 

Re: Au nume de vaca

Mesajde Vizitator » Dum Noi 11, 2001 3:20 pm

Initial trimis de Anonim
Intai sunt un fan andre dra ele au nume de vaca
asta este tot
sal 2'all
hai foresta

hai suceava


mata are nume de vaca
Vizitator
 

CE PARERE AVETI DESPRE TRUPA ANDRE?

Mesajde sefa » Dum Noi 11, 2001 4:56 pm

SINCERA SA FIU,AU CAM DECAZUT!SE IMBRACA PRECUM beeeppp
SI CAND CANTA PARCA AR FI NISTE PISICI CALCATE PE COADA!
VA ROG SA SCHIMBATI SUBIECTUL DE DISCUTIE! AR FI CEL MAI INDICAT!
sefa
 

Re: CE PARERE AVETI DESPRE TRUPA ANDRE?

Mesajde testoasa » Lun Noi 12, 2001 11:20 am

Initial trimis de sefa
SINCERA SA FIU,AU CAM DECAZUT!SE IMBRACA PRECUM beeeppp
SI CAND CANTA PARCA AR FI NISTE PISICI CALCATE PE COADA!
VA ROG SA SCHIMBATI SUBIECTUL DE DISCUTIE! AR FI CEL MAI INDICAT!
[color=indigo]Eu cred ca trupa Andre s-a demodat, nu mai este ce a fost inainte.Eh, tre' sa recunoastem ca inainte nu le ascultau decat copii! Acum si copii s-au modernizat si asculta Animal X sau Hi-Q sau mai stiu eu ce! (: Anywayz, nu ar trebui sa luam peste picior trupa, ci ar trebui lasate sa se zbantuie pana le ies fumurile din cap si de altundeva!
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde Bombonika » Mie Noi 14, 2001 5:12 pm

Initial trimis de rrb
Spuneti ce parere aveti despre trupa Andre acum dupa impacarea celor 2 Andree ANDREEA ANTONESCU si ANDREEA BALAN?
Puteti vizita paginile http://www.andre.go.ro si http://www.andreeaantonescu.org. Va asteptam!!!!!!!!

Salut!Nu am o parere foarte buna despre cele doua Andre.Cel putin Andreea B.;nu stiu mi se pare de-a dreptul nashpa.Vorbeste cu un siktir pe ea parca ar fi nu stiu cine.Oricum asta e parerea mea.Le urez succes in continuare si sper sa se mai maturizeze...si hainele mi se par de-a dreptul caraghioase!
Bombonika
 

Re: !!!!!!!

Mesajde valeria » Mie Noi 14, 2001 8:03 pm

buna si eu sunt o fan
a andre, scria-mi la:micutaandre@yahoo.com
valeria
 

Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde Vizitator » Vin Noi 16, 2001 2:21 am

Sunt superadevarate si cred ca noul lor album le va aduce din nou in fruntea topurilor romanesti . Le admir puterea de rezista atator rautati si mai ales ambitia de care dau dovada.
Sunt cele ai tari fete!!! Mult succes fetelor!!
Sa stiti ca fanii adevarati nu v-au uitat si sunt alaturi de voi.
Vizitator
 

DESPRE ANDRE

Mesajde Vizitator » Vin Noi 16, 2001 9:36 am

MA NUMESC NICOLAE IONUT SI SUNT DE LA CASA DE COPII,DAR SUNT UN MARE FAN AL TRUPEI ANDRE.EU LE CONSIDER FAMILIA MEA,EU NU-MI CUNOSC PARINTI SI PE ANDRE LE CONSIDER FAMILIA MEA.AS VREA SA MERG SI EU LA UN
Vizitator
 

raspunde-mi

Mesajde valeria » Vin Noi 16, 2001 8:05 pm

buna ma numesc valeria scrie-mi la :micutaandre@yahoo.com pa!
valeria
 

Mesajde Anna|s » Sâm Noi 24, 2001 3:37 pm

parere:proasta rau de tot!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Ce parere aveti despre trupa Andre ?

Mesajde gabuba » Dum Noi 25, 2001 11:34 am

Initial trimis de dyane


PATETIC!!! Data viitoare cand te rogi cu prietenele tale, incearca sa o faci pentru o crestere a coeficientului de inteligenta ca daca ramane sub pragul de imbecilitate pana implinesti 14 ani e grav.

EU AM OROARE LA CUVANTUL "PATETI" , AM AJUNS LA CONCLUZIA DUPA MAI MULTE EXPERIENTE, CA CEI CARE FOLOSESC ACEST ADJECTIV SE SIMT ASA....ORICUM CE AI TU CU FAPTUL CA EA CHIAR IUBEA ACEASTA FORMATIE....POATE SA SE ROAGE CU PRIETENELE EI PENTRU CINE VREA FARA SA FIE PATETICA!
OK?
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Următorul

Înapoi la Andre

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator