ForEver Sport

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde Mirela » Mie Ian 23, 2002 12:12 am

[quote]Initial trimis de Blink 1 82
[B]Cred ca ...Safin va castiga Australian Open !
si la femei cine crezi ca o sa ajunga pana in varf?
Ti-a placut Mirelo evolutzia cuplului francez de dansuri Anisina-Peizerat la Campionatele Europene de patinaj artistic ?

crede-ma ca nu am avut timp sa ma uit la campionatul de la lausanne,desi as fi vrut.singura seara in care m-am uitat a fost una dintre evolutiile tipilor,si a.yagadin m-a impresonat in mod super deosebit.merita medalia de aur!!si m-a mai impresionat tipu ala rus care a aflat ca va participa la campionat cu doar 3 zile inainte sa inceapa...

as fi vrut sa vad macar gala,dar nici pe asta n-am prins-o...in afara de ultimele 3 sau 4 evolutii parca.din nou alexei yagadin,cuplul care a castigat aurul pe echipe(cei 2 care au dansat pe melodia "susannah" si parca inca vreo 2...)sa ca nume e exclus sa fi retinut...

dar poate imi spui tu cine a fost,ce s-a intamplat,cine a castigat etc.
a,mai stiu ca la un moment dat am vazut clasamentul si era si un patinator roman, gheorghe nu mai stiu cum il chema.si era pe 16 sau 17 parca.....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Ian 23, 2002 12:45 am

Mai Mirelo....eu i-am remarcat pe francezii care au laut argin la perechi...de asemena primele 5 locuri de la dans...f.f.f. buni ! Nu are rost sa itzi insir acum perechile.
La fete si baietzi..simplu..nu prea ma uit..pentru ca nu e asa spectaculos. Imi plac insa foarte mult perechile si dansul !
Vezi ce faci..sa nu ratezi concursul olompic de la Salt Lake City !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Mie Ian 23, 2002 8:58 pm

Vezi ce faci..sa nu ratezi concursul olompic de la Salt Lake City ! [/B][/QUOTE]

pe ala nu-l mai ratez...ca am terminat examenele,sunt in vacanta,si cum n-am ce face o sa stau pe eurosport...

ti-a placut liverpool-man.u aseara?
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 24, 2002 12:27 pm

mmm....nu a fost cine stie ce meciul ! ma asteptam la mai mult din partea unui mare derby !
mi-a placut golul lui danny murphy ! frumos lobul !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Sâm Ian 26, 2002 12:24 am

cu cine joaca martina hingis in finala?iar la barbati cine cu cine?
thanxie...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Ian 26, 2002 12:37 am

Higgins joaca cu cine a jucat si anu trecut..si si-a luat bataie ! Jennifer Capriati ! Vezi ca e LIVE pe Eurosport ! Maine dimineatza...ora 5 AM in Romania....deci 3 dimineatza ,ora Dublinului !

La baietzi....asa cum am prevazut..Safin a ajuns in finala...cu un suedez....nu mai retin ! Thomas ......
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Mar Ian 29, 2002 10:29 pm

thomas johansson a castigat titlul...sorry,moshule,dar de data asta nu ai avut dreptate....pacat totusi,ca joaca bine tipu'...
iar la fete--ma asteptam sa castige martina hingis...

aaah,si am vazut "highlights" din campionat si am fazut cateva faze din meciul lui johansson cu bjorkman.mi ales una dintre ele a fost tare rau de tot.johanssen era cu spatele la fileu,mingea in fata lui,si a trimis-o peste fileu printe picioare,si a si castigat punctul.Nimeni nu se astepta la asa ceva...nu numai la perseverenta si incapatanarea lui de a nu pierde punctul,dar si la indemanarea cu care a trimis mingea....SUPER!!daca ai cum,incearca sa vezi faza!!!!!
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Ian 30, 2002 3:54 pm

Oricum..Safin a ajuns in finala !

M-am bucurat enorm ca nu a castigat Higgins...pentru ca o detest. E o fitzoasa ! Dar pierde...e o ofticoasa. Imi aduc aminte finala de la Roland Garros de acum cativa ani...can a pierdut in fatza lui Steffi Graf. La final..de nervoasa ce era..servea de jos !
N-a mai castigat de vreo 2 ani un turneu de mare slam....si sunt foarte bucuros ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Dum Feb 03, 2002 4:29 pm

in primul rand,am si eu o durere......incepand cu 1/02 ne-au scos Eurosportul de pe cablu.....si nu avem cum sa protestam ca primim cablu gratuit in colegiu(deci e totul sau nimic...):mad: :cry: ;j

next...am descoperit o noua emisiune pe BBC1-"They think it's all over",din care am invatat si eu urmatoarele:
1.exista si sportul numit "Toe wrestling",si foarte popular in anglia din cate am inteles
2."World's Bowler of the Year"(2001) este de fapt o tipa...Kristen Penny
3.am invatat si9 eu cele 4 reguli legate de comportamentul mascotelor diferitelor echipe de fotbal.

and,finally....ce zici moshule de faptul ca statele americane au refuzat sa gazduiasca ultimul meci al lui Mike Tyson???
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Feb 04, 2002 1:04 am

Despre Mike Tyson..sa ma intrebi pe subiectul box...nu aici ! :p

Chiar..ca e o mare lovitura...ca nu mai prindetzi Europsort ! Cel putin..din punct de vedere al Olimpiadei.....pt. ca transmit 24 din 24 de la Salt Lake city !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Lun Feb 04, 2002 5:35 pm

[quote]Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Despre Mike Tyson..sa ma intrebi pe subiectul box...nu aici ! :p

am nevoie de ochelari,ca topicu'asta chiar nu l-am vazut....

cat despre olimpiada de la SLC.,va trebui sa faci pe comentatorul pt.mine,ca pe alte posturi transmit din an in paste,sau 2 minute la stiri...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Feb 04, 2002 6:58 pm

Da Mirela...stai linistita...am sa scriu destul de des..pe subiectul Jocurile Olimpice 2002 !
Am deja programul TV....si de'abia astept. Sambata,duminica,luni...biatlon,sarituri cu skyurile,sky fond. De martzi si hockey...masculin + feminin !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde alina » Lun Feb 04, 2002 10:46 pm

cine credeti ca va castiga sariturile cu skiurile?eu cred ca sven desi sunt fana schmit.
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Feb 04, 2002 11:08 pm

Alina..te rog frumos...este subiect separat dedicat Olimpiadei ! Sa pastram cat de cat o ordine pe acest forum !

Sincer..recunosc cu rusine..nu ma pricep la sarituri...adica nu stiu cine sunt favoritzii ! Dar de uitat oricum ma uit !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Feb 05, 2002 1:55 am

Originally posted by Oribilul Mosh
Alina..te rog frumos...este subiect separat dedicat Olimpiadei ! Sa pastram cat de cat o ordine pe acest forum !

Sincer..recunosc cu rusine..nu ma pricep la sarituri...adica nu stiu cine sunt favoritzii ! Dar de uitat oricum ma uit !



Oribile Mosh te rog sa ma tii la curent cu programul de la combinata alpina - cand sunt probele etc pentru ca face parte din atributiile tale de moderator al acestui forum.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Mar Feb 05, 2002 6:10 pm

moshule......;P :cry: ;g ......acu'2 zile mucea de O'Brien l-a batut pe Steve Davis cu 6-5....dupa ce era 5-2 pt.Davis.....bine ca nu au dat meciul.....
apropo,e vorba despre Snooker--"2002 Masters Tournament",care a ajuns deja la sferturile de finala.....O'Brien joaca si el mai departe,dupa ce aseara l-a trimis acasa pe Ken Doherty...oare ce se intampla de aia buni au inceput sa ia bataie???

aaah,ca mi-am amintit--stii cuplu'ala francez care a luat argintul la lausanne?i-am vazut si eu aseara,intr-adevar au dansat frumaos.tipa cica a patit ceva la campionat,s-a accidentat sis-ar putea sa suporte o operatie......
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 06, 2002 6:39 am

Da Mirelo..normal ca stiu cuplu ala francez. Au fost extraordinari..meritau aurul. Sper sa paota concura la Olimpiada.

Cat despre snooker....nu te pot contrazice...asa e cum spui tu ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Mie Feb 06, 2002 3:30 pm

[quote]Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Da Mirelo..normal ca stiu cuplu ala francez.
stiu ca-i stii,doar tu mi-ai atras atentzia...vroiam doar sa te tin la 220 cu7 ce s-a mai intamplat cu ei....

Cat despre snooker....

ma dezamagesti...macar de ochii mei frumosi asha ar trebui sa te uiti la un meci.....
e seara pe BBC1,parca-l aveam pe cablu in Rom...si eurosportul obisnuia s dea marters-u' anu'trecut..
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 06, 2002 3:50 pm

Nu ma uit,MIrelo ! Dar in schimb ma joc pe calculator ,snooker !

Nu mai posta UNREGISTRED..pe Sport ! Ca te sterg ! La mine..pe forum vreau sa fie totul OK !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Mie Feb 06, 2002 4:21 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Nu ma uit,MIrelo ! Dar in schimb ma joc pe calculator ,snooker !

Nu mai posta UNREGISTRED..pe Sport ! Ca te sterg ! La mine..pe forum vreau sa fie totul OK !


perfectionist mi esti....mai greseste omu'...
if ur online,intra pe chat sau Y!mes...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 06, 2002 11:12 pm

Nici pe departe de a fi perfectionist....dar vreau sa ma achit cat mai bine de sarcina ce am primit-o de la Sopra...si anume moderarea forumului de sport ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Feb 07, 2002 12:01 am

Apropos de ce ai zis la fotbal Oribile, despre comentatorii englezi:
Ma uitam anul trecut la motocilclism , clasa 500 cm cubi, si intr-una din curse a castigat un englez care n-avea nici o sansa, am uitat cum il cheama. Era cotat 0, ca dealtfel in toate cursele lui. Nu avea cum sa-i faca pe Biagi, Rossi etc.
Cand era ultimul tur tipul a izbucnit in plans de fericire si a comentat plangand pana la finalul cursei... A fost destul de impresionant.

( Ca si cum ai comenta tu pe Utah in finala de la fata locului :) )
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Feb 07, 2002 12:25 am

Apropos de comentatori..nu-l pot uita pe Bogdan Stanculescu...comentand finala la tenis de masa..Olimpiada Sydney 2000 ! Jucau 2 chinezi..si ca orice chinezi au facut un mare spectacol !
La un moment dat Bogdan Stanculescu cu vocea gatuita de emotzie a exclamat : "Se joaca ca la All Star Game ! " ! Cred ca avea ochii in lacrimi !

Mare comentator Boddan Stanculescu !

...........
De asemenea am avut ocazia sa aud comentatorii americani de la hockey ! Cum zic : " Selane gets the puck ! He shot ! He scoooreeesss ! What a shuuut ! ". sau " Karya shuuts ! Great save Joseph ! What a save ! "

Despre Richard Bouprein si Paul Ferguson v-am mai povestit ! Foarte mari comentatori si ei !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Joi Feb 07, 2002 12:36 pm

sa-ti mai povestesc ce se mai intampla in masters,moshule...si-asa vorbesc singura,da'macar sa ma impresia ca asculta cineva1 :rolleyes:
Ronnie O'Sullivan a oferit un spectacol de exceptie batandu-l pe Joe Swail cu 6-3.in setul 3 a stabilit noul record al campionatului,luand setul cu 138-0 si cum pana acum are si break-ul cel mai mare are 21000 lire in buzunar,daca altcineva nu se incumeta sa-l intreaca.

vineri seara,Martin White vs.Ronnie O'Sullivan--(early b/day present for millie...:D)care va fi unul din cele mai mari spectacole din masters...pacat ca a fost sa se lupta in sferturi,asta e joc demn de finala si sunt sigura a ar fi ajuns amandoi...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mar 03, 2002 9:54 am

In timp ce pe Romania 1...era Supercupa..Steua-Dinamo....eu,scarbit de fotbalul intern,m-am uitat la rugby pe TVR 2.

In direct de pe Lansdowne Road....in fatza a peste 60 000 de spectatori platitori,Irlanda-Scotia.
Un meci clasic..foarte frumos. Imi place ca jucatorii de rugby britanici sunt in majoritate oameni cu profesii inportante...nu cialapadii ca fotbalistii. Intalnesti in echipele din insula...doctori,avocatzi,ingineri,economisti. Un sport nobil.
De fapt...se stie ,ca rugbyul este un sport de huligani practicat de nobili,iar fotbalul un sport de nobili practicat de huligani.

In sfarsit.....in urma unui meci foarte spectaculos,Irlanda s-a impus cu 43-22 in fatza Scotiei.
Personal,mi-a placut foarte mult de la echipa in verde...David Humphreys...un transformeur de exceptzie...care a transformat si de la 50 de metri. Si bineinteles nr. 13...Brian O"Driscoll....care a inscris cateva eseuri...unul dintre ele dupa o cursa solitara de 80 de metri.

Mirela...ai fot la fatza locului...asa ca povesteste-ne atmosfera unui meci de rugby la Dublin.

In alt meci de ieri....cocosul galic a infrant trandafirul cu 20-15 ,pe Parc de Prince.

Mirela ,Rolf..si altzi oameni interesatzi sa se cultive ...va recomand urmatorul site : http://www.planet-rugby.com
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mar 03, 2002 11:58 am

Iata cuvintele celebrului ritual Haka,efectaut de Neo Zeelandezi inaintea fiecarui meci :

[Spoken by the leader]

Ringa pakia
Uma tiraha
Turi whatia
Hope whai ake
Waewae takahia kia kino

[The actual Haka as performed by all the All Blacks]

Ka mate! Ka mate! Ka ora! Ka ora!
Ka mate! Ka mate! Ka ora! Ka ora!
Tenei te tangata puhuru huru
Nana nei i tiki mai
Whakawhiti te ra
A upa ... ne! ka upa ... ne!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi !!!


Mi-am downlodat si mp3ul..cu Haka..dintr-un meci ! E absolut fenomenal ! Simt o mare emotzie de fiecare data cand il ascult !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Dum Mar 03, 2002 8:22 pm

Mirela...ai fot la fatza locului...asa ca povesteste-ne atmosfera unui meci de rugby la Dublin.

o atmosfera absolut superba!!!mai ales prin centrul orasului....ceva care nu se poate exprima in cuvinte...

personal,cat am vazut din meci o fo'exceptional si mi-o parut rau ca n-am chiulit ca sa-l vad pe tot...ce zici moshule de eseurile lui B.O'Driscoll??....


ma bucur ca si francezii or castigat,desi antrenorul a marturisit ca n-aveau mari sperante...

merci pt.site,e ca lumea...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 04, 2002 10:01 am

Pai,Mirela...n-ai citit cu atentzie postul meu ? Ti-am zis doar ca mi-a placut de Brian O'Driscoll si David Humphryes !
De azi inainte sunt fan al Irlandei..in turneul celor 6 natiuni ! :D
Am inteles ca..la rugby joaca cu echipa reunita : Irlanda deSud + Irlanda de Nord ! Este adevarat ?

Oricum...nu cred ca au sanse anul asta..pentru ca au luat bataie de la englezi. Daca i-ar bate pe Frantza...tot nu ar castiga..din pricina nr. de eseuri mai mici decat al cocosilor sau trandafirilor !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Rolf » Lun Mar 04, 2002 10:18 am

Sa salutam si performantele Romaniei la Atletism in sala. Cam atit am avut de spus.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 04, 2002 11:50 am

Nu am urmarit nici macar un minut din europenele de la Wiena ! Ce s-a intamplat ? Ce medalii am luat ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori