A murit Toni Alexe!!!!!!!!

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

A murit Toni Alexe!!!!!!!!

Mesajde Ayrton » Vin Ian 21, 2005 1:17 pm

Pentru cei care n-au aflat, capitanul lui CSU Asesoft si totodata fostul lider al nationalei a jucat, joi seara in Cupa FIBA, ultimul meci din viata sa.
Azi dimineata, intr-un accident de masina (se pare ca din vina lui), Dumnezeu l-a luat sa joace in echipa Lui...
Odihneasca-se in pace...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Ian 21, 2005 1:47 pm

din vina lui in proportie de 100 la suta. nu a adaptat viteza la conditiile de trafic, a intrat pe contrasens si s-a proptit intr-un autocamion marca Roman care venea din sens invers. unii spun ca accidentul ar fi avut loc la 6 dimineatza, iar pe site-ul echipei - ca la 1.30.
Dumnezeu sa-l ierte!
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Vince Carter » Vin Ian 21, 2005 3:24 pm

Obosit fiind, a vrut sa ajunga acasa si uite ce s-a intamplat. Nu pot sa cred... nu merita asa ceva!
Check out my STREETBALL site : http://www.streetballromania.tk
Vince Carter
Junior Member
 
Mesaje: 249
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:21 am
Localitate: Bucuresti, Romania

Mesajde LoveVerde » Vin Ian 21, 2005 8:58 pm

Acum am citit si eu pe FRBaschet.ro E trist, foarte trist. :(
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Ian 21, 2005 9:00 pm

Mare pacat. Dumnezeu sa-l odihneasca !

Tot in accident de masina a murit si Drajen Petrovic, poate cel mai mare jucator european al tuturor timpurilor...singurul jucator de pe batranul continent care are retras numarul de la o echipa din NBA, in spetza New Jersey Nets. Prin 1993 se intampla..pe o autostrada in Germania.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Pentru Toni Alexe

Mesajde COSS+min » Mie Feb 16, 2005 1:35 pm

Pt prima oara in isoria Romaniei se joaca un meci de asemenea importanta!

Este vorba despre Asesoft Ploiesti-Apollo Limassol!
Din cate am inteles azi daca batem, maine disputam finala si suntem automat calificati in continua

Patronul lui Asesoft a investit 100'000 de euro in modernizarea salii pt acest meci, care va fi transmis de tvr2 azi la 19:30;


Victoria si eventualul trofeu castigat vor fi pentru memoria celui ce a fost Toni Alexe
Stele mici de cositor
Ard de dorul morţilor
Avatar utilizator
COSS+min
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Sâm Noi 08, 2003 12:00 am


Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron