Fotbal Forumist

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde baixinho© » Vin Apr 15, 2005 10:02 pm

JaJa Beens scrie:deci aduce cineva minge?

face-ti una din par de cal.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Apr 16, 2005 9:02 am

monk..vezi ca nu imi merge netu acasa. daca se tine fotbal...da si tu un telefon..ca tot ai cent.
vremea e superba...si ar merge sa jucam azi !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Sâm Apr 16, 2005 10:45 am

astazi se tine ... 90 % sanse sa aduca un coleg minge....


care a fost geniul care a mutat threadul de pe generalitati pe sport ? :con:
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde monk » Sâm Apr 16, 2005 10:52 am

avem si minge ... *p

intalnirea la 16:00 - 16:15 in fatza la Arena, intrarea dinspre bdul muncii ...
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Apr 16, 2005 5:46 pm

Frumos meciul de azi, desi forumistii prezenti au fost in numar de 3 : monk, Jaja si O'Mosh. Bine...si Lepra care are vreo 10 posturi. Pe langa cei 4 au luat parte : Mother Ship, Tzapu, Fol, Dinamo si Cloud.

Cel mai muncitor de pe teren a fost Mother Ship..care a alergat, a pasat, a jucat la sacrificiu. Cel mai tehnic a fost Tzapu..care desi are 1,95 inaltime dribla foarte frumos. monk a fost golgheterul echipei cu vreo 5 goluri. Meciul s-a terminat cu 12-11 pentru echipa formata din mine, monk, Jaja, Mother Ship si Tzapu.
Eu & Jaja ne schimbam ca la hochey. Deh...se vede varsta :D

monk la un moment dat a jucat in chilotzi. chiar a si dat un gol in chilotzi fiind. si de asemenea...a jucat descultz.

a fost marfa. pacat ca nu au venit mai multi forumisti ! asta e. au preferat sa stea pe forum...sau sa cheltuie banii prin carciumi.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Apr 16, 2005 5:51 pm

Oribilul Mosh scrie:pacat ca nu au venit mai multi forumisti ! asta e. au preferat sa stea pe forum...sau sa cheltuie banii prin carciumi.

sau sa-si petreaca timpul alaturi de cineva drag.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Sâm Apr 16, 2005 7:56 pm

a fost frumos ... desi eu joc cu ei in fiecare saptamana la sport... in rest .. impresii ... Jaja e un fotbalist inascut, care a jucat in blugi strimti , dar e de apreciat ca a alergat non stop. moshu ... la cele 150 de kile.. ce sa mai zic, iar de restu nu mai am ce comenta pt ca toate comentariile necesare le-a facut moshu.

am marcat 5 goluri, desi am stat cel mai mult in poarta *p, iar la un plonjon am picat cu genunchiu intr-un cacat. lucru foarte important.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde h0va » Sâm Apr 16, 2005 10:03 pm

imi pare rau ca nu am putut sa ajung..obligatzii domestice :D

o sa incerc sa ajung data aviatuare..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Mie Mai 18, 2005 2:55 pm

acu ca m-am refacut, mai o punem de un meci?
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron