Box

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde memetshot » Joi Oct 09, 2003 8:56 am

yup, u right.
adevarul e ca showul e dat de grei
favoriti nu prea am. mi-a placut "nenea" Ali. am vazut un documentar si mi se parea extraordinar in ring. cel mai mult mi-a placut un meci al lui in care timp de multe reprize nu a facut altceva decat sa incaseze pumni dupa pumni. din pacate pentru adversar (chiar nu stiu cum il chema) toti pumnii se loveau de garda lui Ali. in mod normal asta dupa ce a dat o caruta de pumni a obosit si cand mai erau putine reprize pana la final Ali i-a dat un pumn de l-a trimis la podea. incredibil sa vezi un boxer care isi foloseste si creieru nu numa' pumnii.
dar inchei aici si sper sa citesc posturi ale celor mai apropiati de acest subiect...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

3582

Mesajde baixinho© » Lun Oct 13, 2003 4:39 pm

Filipinezul Ferdinand Estrella, sud-coreanul Kwansoo Yuh si japonezul Ken Morita sint judecatorii desemnati pentru meciul dintre romanul Leonard Doroftei si panamezul Miguel Callist, contind pentru titlul mondial WBA la categoria semiusoara. Arbitru de ring va fi sud-africanul Stanley Christodoulou, iar supervizorul meciului a fost desemnat japonezul Shigeru Kojima. Judecatorii, arbitrul de ring si supervizorul au fost agreati de Comisia Atletica Romana, de SC Argirom International SA, de clubul Interbox si de compania Don King Productions. Meciul dintre Doroftei si Callist va avea loc pe 25 octombrie, la Sala Polivalenta "Ion Kunst Ghermanescu", in cadrul galei "Duelul Diamantelor". Leonard Doroftei va sosi in Romania, miercuri, la ora 13.30.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Oct 13, 2003 4:47 pm

baicsule cand e meciul? si ce sanse ii dai lu doroftei?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

3583

Mesajde baixinho© » Lun Oct 13, 2003 4:53 pm

scrie, ma, cand e meciul, pe 25 octombrie. (ma feresc ca sa te cataloghez in vreun fel de teama sa nu te iei de cine stie ce ruda de-a mea). ora inca nu s-a stabilit, deoarece nu se stie nici macar cine va mai lupta in cadrul galei.
referitor la sansele lu Dorin nu ma pronunt si sa-ti spun si de ce. inaintea meciului cu Balbi de la Bucuresti, am avut acces la cateva antrenamente de-ale lui. ce am vazut acolo m-a determinat sa plec spre casa luandu-ma cu mainile de cap. in afara catorva minute in care facea box cu umbra in ring, Dorin discuta cu ziaristii, facea poze pentru ziare, sarea coarda din cand in cand si ma gandeam ca daca il prinde ultimul gong in picioare este bine. sincer, nici nu am vrut sa ma duc la meci, dar s-a vazut ca l-a facut de comanda pe Balbi. de aceea nu ma pronunt, ca nu stiu ce sa cred.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mar Oct 14, 2003 8:28 am

:) oops....se pare ca nu prea am citit atat de atent. oricum bine ca nu m-ai catalogat ca sigur ma luam de vro ruda de-a ta....

mie mi-a placut declaratia lu Callist, care parea ca se va bate cu mine nu cu doroftei. sper sa-l tina optimismu asta pana cand arbitru o sa ridice mana lu doroftei. de faptul ca doroftei ar vrea sa renunte, ce zici?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde deampulea » Sâm Oct 25, 2003 2:17 am

care meci fratilor????????????????????????????????????

saracu doroftei nu a facut categoria.... papa centura... pai in loc sa-si vada de programul de pregatire el inaugura sali de sport si-l pupa in cur pe nastase (scuzati expresia... da' asa e)

uite unde ne-a adus servilismul si lipsa de coloana vertebrala.... pun pariu ca vizita la ploiesti nu era inclusa in programul celor de la interbox (desi presa audiovizuala deja incearca sa-i scoata pe aia vinovati... citez din stirile TV Sport: "Interbox e un club prea mic pentru un campion atat de mare")

din pacate trebuie sa recunoastem: doroftei nu a fost profesionist pana la capat. il admir in continuare (poate nu la acelasi nivel) dar cred ca nu s-a pregatit cum trebuie pentru meciul asta... nu se poate asa ceva la nivelul asta

bafta in continuare... in antrenorat nu in campania idioata pe care i-o faci arogantului

numa' bine
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

3797

Mesajde baixinho© » Sâm Oct 25, 2003 6:42 am

deampulea, daca nu stii tot ce s-a intamplat in special ieri, la cantarul oficial, cand am stat acolo de la 3 jumate pana la 8 si 20 (cand nu am mai rezistat tensiunii, pentru ca eram in stare sa-l iau la bataie pe Yvon Michell) nu mai vorbi. sunt un munte de draci. cand o sa-mi revin, o sa postez. daca o sa mai fie nevoie, deoarece probabil ca pana dupa-amiaza o sa stiti toti care a fost chestia.
inaugurarea salii de sport nu are nici o legatura cu incidentul, iar cei de la Interbox nu au de ce sa fie acuzati. daca Doroftei ar fi mancat acolo ca porcul si ar fi pus pe el 5 chile, atunci da, dar asa nu are nici o legatura cu faptul ca nu a facut cantarul. in ultimele trei zile el a mancat numai gheata ca sa slabeasca, iar vina o are numai nutritionista, individa care este doar colaboratoare la clubul respectiv, ea isi intra in rol cu trei zile inainte de un meci, dar rolul ei este de a face in asa fel incat alimentatia pe care o are un sportiv sa-l mentina la greutatea din momentul in care ea "trece la actiuine". ea nu poate sub nici o forma sa-l faca pe sportiv sa slabeasca zece kilograme in sapte zile. aici este vina antrenorilor, care l-au trecut pe Doroftei la regim prea tarziu.
ma rog, o sa spui mai multe spre seara.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde deampulea » Lun Oct 27, 2003 8:16 pm

bine mah

am zis-o si io la suparare... retrag tot ce am zis mai sus... (in afara de faza cu pupatu'n cur)
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Iul 25, 2004 4:51 am

Doroftei, viata merge inainte. Indiferent ce s-a intamplat in aceasta dimineata, tu vei fi roman si te vom iubi mereu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde 7vies » Dum Iul 25, 2004 5:31 am

n-au ales bine tactica...doroftei nu e boxer de distanta si tatonare...mare pacat, tocmai acum la retragere...(cand te gandesti ca nu avea nici o infrangere in palmares)...
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Iul 25, 2004 6:07 am

nici o infrangere in palmares si nici nu a fost facut vreodata KO la amatori.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Iul 25, 2004 5:00 pm

Am vazut si eu meciul. Inregistrat. Mare boxer italianu ala. Niste eschive foarte bune si lovituri la fel. Upercutul la ficat ce l-a doborat pe Doroftei...abia la reluare l-am vazut si mi-am dat seama de ce fortza a avut. Ce lovitura napraznica.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Iul 25, 2004 5:24 pm

cine doreste sa vada palmaresul italianului nascut la Montreal poate face click aici.

ps: Aliosha, de ce ne minti, ma, ca stai in Canada, cand de fapt tu te duci in Italia? pai este frumos?
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Dec 04, 2004 12:49 pm

Bute, 9 din 9

Victorie fara probleme pentru Bute
Pugilistul roman Lucian Bute si-a demonstrat vineri noapte valoarea si l-a invins pe fostul campion WBC, sud-africanul Dingaan Thobela intr-un meci desfasurat la Montreal, in Canada. Bute l-a spulberat pe Thobele in numai patru reprize. "Puteam sa ma bat si opt ore daca trebuia. Adversarul meu nu a putut tine ritmul si l-am invins foarte usor", a declarat Bute dupa meci. Bute este neinvins la profesionisti, are noua victorii din tot atatea partide.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde K-Dogg » Mie Dec 15, 2004 7:55 pm

Un fel de Roy Jones Jr. :D Din pacate asta e in cadere libera k a pierdut ultimele 2 partide! :(
K-Dogg
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Dum Noi 14, 2004 8:52 pm
Localitate: Bucharest[RO]

Mesajde K-Dogg » Sâm Feb 19, 2005 12:09 am

http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=223046

Numai victorii rapide... daca adversarul de sambata e un bun incasator shi poate duce lupta pe multe reprize, atunci are toate shansele sa cashtige... da' sper sa ma inshel shi sa-i rupa capu' Lucian! :D
K-Dogg
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Dum Noi 14, 2004 8:52 pm
Localitate: Bucharest[RO]

Mesajde K-Dogg » Dum Feb 20, 2005 9:57 pm

Mda, deci comentariul de mai sus a fost facut presupunand k Bute va intalni un boxer, nu o caricatura... imi retrag cuvintele!
K-Dogg
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Dum Noi 14, 2004 8:52 pm
Localitate: Bucharest[RO]

Thrilla in Manila

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iul 19, 2005 4:20 pm

Ceea ce am vazut duminica seara pe TV Sport....cred ca poate concura cu All Star Game-ul NBA din 1992 de la Orlando...cand a iesit MVP Magic Johnson.

Am avaut placerea de a vedea inregistrarea meciului pentru titlul mondial al greilor...din 1975.

1 octombrie 1975, Manila, peste 25 000 de spectatori....

Muhamand Ali vs. Joe Frazier


Box total, de super clasa. Extrem de spectaculosi si de completi cei doi pugilisti. Super eschive, pumni in plina figura...dar si foarte mult fair play. Dupa fiecare runda...cei doi bateau cuba.

Nu mai exista in zilele noastre asemenea boxeri..capabili sa faca pe perioada a 15 runde...ceea ce au facut Ali si Frazier.

--------

Sa va uitati pe TV Sport...ca sunt o gramada de emisiuni interesante....cu mari meciuri din trecut. Ieri seara au fost prezentate unele din cele mai tari KO-uri din istorie.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde lupusinguratic » Vin Aug 19, 2005 2:32 pm

salutare meseriasilor!
e tare fain si tare greu sportu asta!tot respectu pt cei care il practica.dar are si puncte slabe.e pt oameni limitati si cu capu tare, d'aia sunt negrii cei mai tari! jos palaria pt putinele exceptii(de ex-fratii klitschov).
Avatar utilizator
lupusinguratic
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Aug 18, 2005 11:00 pm

Mesajde lupusinguratic » Vin Aug 19, 2005 3:07 pm

cica se bate rahman cu klitschov.ceva pronosticuri? eu merg pe mana ucrainianului.KO.
voi?
Avatar utilizator
lupusinguratic
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Aug 18, 2005 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Sâm Apr 15, 2006 11:02 pm

Vazui Floyd Mayweather cu Zab Judah pe Tv Sport. Centura mondiala la welterweight (asta cred ca e un fel de mijlocie mare).

S-a vazut clar ca Mayweather e boxerul mai valoros, mai experimentat, mai lucid. Da' am tinut cu Judah macar numai pentru tupeu. Asta pana in repriza a 10-a, cand i-a dat o lovitura urata sub centura lu' Prettyboy. Foarte ciudat, n-a fost descalificat. Pana la urma a castigat Mayweather, cu decizie unanima. Asa ca Prettyboy ramane neinvins la profesionisti dupa 36 de meciuri, din care 24 au fost KO.

Iar Zab Judah ar trebui sa-si tempereze iesirile si sa lucreze la luciditate daca vrea sa ajunga mare boxer. Pentru ca talent are, si chiar i-a pus probleme lu' Mayweather.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde sarazin » Vin Apr 21, 2006 4:06 pm

mayweather a facut legea la categoria la care a luptat doroftei,iar acum a urcat la welterweight si vrea sa ia toate cele 3 centurile.eu zic ca are sanse ca e bun ,s-a vazut in meciul cu judah,l-a facut praf si pe gatti .ar fi bine daca ar urca o categorie mai sus sa faca un meci cu oscar de la hoya,ar fi chiar ceva frumos.

p.s.:pe site-ul wbc lucien bute e canadian,iar pe cel wba lucien bute e francez!!!:)
sarazin
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 22, 2006 3:40 pm
Localitate: UNDEVA

Mesajde bhuttu » Vin Apr 21, 2006 4:41 pm

Poi da, ar fi tare un meci Mayweather - De la Hoya, dar:
1. Cred ca Prettyboy ar fi avantajat de faptul ca e in forma si ca de la Hoya n-a mai boxat de mult
2. De la Hoya a zis ca el nu se deranjeaza pentru mai putin de 20 de milioane USD. Si trebuie sa fie cineva dispus sa dea banii astia.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde COSS+min » Dum Apr 23, 2006 1:03 pm

Va fi o revansa intre Floyd Mayweather si Zab Judah!!!
Sper ca va fi! Vreau sa cred ca asa va fi!!
Meciul a fost frumos, echilibrat, tensionat si cu incidente! Regulile masinii de bani, numita boxul american, cere o revansa!
Stele mici de cositor
Ard de dorul morţilor
Avatar utilizator
COSS+min
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Sâm Noi 08, 2003 12:00 am

Mesajde bhuttu » Mie Apr 26, 2006 1:55 am

Mai important de atat, vineri la 18.00 pe TV Sport, James Byrd cu Vitali Klitschko. Astept de foarte multa vreme sa mai vad un meci al greilor. E de neratat asta, zic eu.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Apr 26, 2006 8:17 am

mi-am pierdut interesul pentru meciurile greilor dintr-un motiv foarte simplu: nu mai există nici un sportiv care să facă spectacol. inainte vreme era Mike Tyson şi l-am mai prins pe Lennox Lewis. am avut plăcerea să văd şi meciul lor direct, in care Tyson a fost făcut KO in runda a opta. acum nu am ce să văd.

nenea butu, nu este vorba de vitali, ci de vladimir, fratele fostului campion mondial, care acum este parlamentar (parcă ).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Vin Mai 12, 2006 11:55 pm

Uite, vazui in seara asta un super-meci, intre Oscar "Golden Boy" de la Hoya si Ricardo "El matador" Mayorga, categoria senior middleweight parca, sau ceva in genu' asta. Adica medie mare, plm.

de la Hoya, desi a promis ca nu se va mai bate decat pentru minim 20 milioane $ s-a batut pentru 8, iar Mayorga a avut cota intre 1,5-2 milioane, in functie de incasari.

Cum spuneam, un meci de mare spectacol, deschis, cu multe lovituri si procent mare de reusite. Nici unul din boxeri nu s-a retras in garda in nici un moment, iar dupa primele 10 secunde Mayorga a facut deja cunostinta cu podeaua, dupa o contra a lui de la Hoya.

Pana la urma, de la Hoya a castigat prin KO in runda a 6-a, dupa o serie prelungita de crosee care l-au lovit in plin pe un Mayorga fara garda. Desi El matador si-a dorit mai mult victoria si a fost mai agresiv si mai bataios, desi de la Hoya nu mai boxase de aproape 2 ani, experienta si clasa acestuia din urma si-au spus cuvantul, decisiv. Precizie, forta, spectacol, asta a aratat Golden Boy. Si nu in ultimul rand, fair-play. Desi a fost agresat verbal in repetate randuri de catre Mayorga inainte de meci, de la Hoya s-a dus sa-l imbratiseze pe acesta dupa meci.

Meciul asta mi-a adus aminte de alea clasice pe care le dadea TV Sport acum ceva vreme sub genericul Lorzii Ringului. In reluare duminica, de la 20.30.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Mie Iul 19, 2006 12:31 am

Sambata, cam pe la ora la care Shakira innebunea malurile Begai cu unduiala soldurilor ei sincere si generoase, am vazut si eu meciul Sugar Shane Mosley vs. Fernando Vargas. Destul de placut per ansamblu, mai ales ca nu mai vazusem de mult un meci de box asa important. Lectie de box a lui Mosley, incheiata cu KO in runda 6 (parca). Chiar daca n-a fost stralucitor, Mosley a dominat cap-coada, in timp ce Vargas - e drept, in inferioritate si de inaltime si de alonja - parca refuza sa loveasca. Probabil spera sa-l oboseasca pe Mosley, pentru ca a stat numai cu garda sus si a lovit numai in clenciuri. Perdanta tactica, a incasat destul cat sa nu mai poata dupa un sfert de ora. In plus, arcada incepea sa-i faca probleme.
Iar Mosley, victorie in stil de mare campion. Imi pare rau ca n-am vazut marile lui meciuri, cu Mayweather sau de la Hoya, dar sper ca vor mai urma unele, ca doar nimanui nu-i place sa piarda centura de campion mondial.

De mentionat si meciul dinainte, foarte simpatic. Daniel Ponce de Leon, un mexican pare-se foarte talentat, a facut KO in cca. 50s un malayesian cu un nume imposibil, dupa doua directe - probabil mai mult decat zdravene - in barbie. Cel mai rapid KO pe care l-am vazut.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde sarazin » Sâm Mai 05, 2007 7:59 pm

la noapte meciul cel mare Prettyboy cu Goldenboy.A fost meciul pe care l-am anticipat acum un an.nea bhutu nu prea credea ca se materializeaza,dar uite ca este.favorit nu pare nici unul,de la hoya este mai valoros ,mayweathwer un picutz mai slab dar clar mai in forma.un meci mare care ne va face sa ne amintim de ray "sugar "robinson,jake la motta sau alti maestri ai ringului.

P.S.:cat timp credeti ca va mai trece pana cand bute va cuceri una din cele trei centuri importante?
-pacat ca pe la categoria grea mutantii au ajuns sa faca legea.....
sarazin
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 22, 2006 3:40 pm
Localitate: UNDEVA

Re: Box

Mesajde mrnmarius » Dum Ian 30, 2011 1:56 am

Mare boxer Doroftei insa cred ca Lucian Bute il va depasi! Mi se pare cel mai bun boxer roman!
www.as-face-reclama.com
Avatar utilizator
mrnmarius
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Ian 20, 2011 4:23 pm
Localitate: timisoara

Anterior

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron