Colaborare,creare:grup, echipa fotbal

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde syberr » Joi Noi 19, 2009 1:06 pm

:salut:Am 22 ani,Imi place ff mult fotbalul atat sa-l practic cat si sa-l privesc, si vazand la ce nivel au ajuns jucatorii romani,si ce pasiune pun in acest sport,(doar pt bani), deschid acest topic, cu gandul k mai sunt si alti suporteri si practicanti ai acestui sport,care vor sa demonstreze ceva.Care sunteti interesati, puteti lua legatura cu mine pe emai-ul mihai_ogararu@yahoo.com,discutam si vedem ce putem face.[-o [-o . Astept bine inteles si sugestii, pareri, propuneri.:please:

[color="DarkSlateBlue"]Stiu k pt a crea o echipa in primul rand ai nevoie de suport financiar,un sediu,teren de joc...,echipament,masina pt deplasari..,etc...,dar am inceredera k de la un topic putem realiza si ceva concret;)
[/color]

Cautand subiecte asemanatoare dezbatute , gasesc un topic asemanator cu al meu postat de un tanar in urma cu 2 ani:
Fotbal Club Interro : Apr 16 2007, 08:09 AM :
Sa zicem ca vreau sa devin noul Becali. Teoretic, ce pasi trebuie sa fac ca sa ajung in divizia a?
Banuiesc ca prima data trebe facute ceva hartii (nu stiu unde) ca sa o inscriu(si asta cat m-ar costa?), dupa care contracte cu jucatori ..., sa gasesc jucatori, si sa ma inscriu in circuit prima data in divizia D sau mai jos ... . Astea le zic din pura imaginatie pentru ca nu ma pricep.
Cam cati bani mi-ar trebui minim ?
, gasesc si o incercare de a face un site al acestei echipe insa, am impresia k s-a abandonat acel proiect atunci:
http://interro.trei.ro/ , acesta e site-ul acelei echipe;)
syberr
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Noi 19, 2009 8:27 am
Localitate: Timisoara

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori