Handbal

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde baixinho© » Dum Feb 27, 2005 10:11 am

de cand cu eliminarea detinatoarei Cupei UEFA, nu ma mai mira nimic. deci nu ar fi exclus sa trecem de sarbi.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Tadici ii bun

Mesajde Rohandbal » Dum Feb 27, 2005 5:50 pm

Ii bun Tadici asta la nationala, pana acuma 2 victorii si un egal.....ati vazut careva dintre voi cel putin un meci dintre astea....amicalele de la Oradea? Eu am vazut si am ramas placut impresionat de Avadanii, Elisei, Gabriela Rotis A-) , Farcau. Care din jucatoarele din jocurile astea amicale vor ramane la nationala mare?
Rohandbal
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 10, 2005 2:54 pm
Localitate: romania

Mesajde nonick » Sâm Mar 05, 2005 1:10 am

tiana scrie:Salutare tuturor,
Ce ziceti de tragerea la sorti a meciurilor din play-off-ul pentru mondiale? SERBIA-MUNTENEGRU?

Sirbii ne bateau si cind erau Gatu & co in teren, nu vad de ce ne-ar ierta acum ;a
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde tiana » Dum Mar 06, 2005 9:57 am

Urmariti careva dintre voi Liga Nationala Masculina? S-au complicat lucrurile rau de tot acolo sus, la varf... :)
tiana
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Noi 21, 2004 6:11 am
Localitate: Baia Mare

:d

Mesajde TorsionGril » Mar Mar 08, 2005 1:38 pm

ma bucur ca au schimbat antrenorul nationalei feminine:D e bine...am vazut meciurile cu Polonia si merge bine:) avem, totusi, mereu aceleasi probleme: lipsa unui bun centru si golurile de la distanta...nu putem sa le dam:D
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

caseta sau dvd cu un meci de hanbal

Mesajde Bulibasa » Vin Apr 01, 2005 9:00 am

Are cineva asa ceva ?am nevoie de un meci feminin international de handba, de preferinta sa joace nationala Romaniei
PLATESC , accept si prin sistemul ramburs daca este nevoie ,
sau daca ma poate ajuta cineva de unde as putea face rost as fi recunoscator.
va multumesc ....
Bulibasa
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Apr 01, 2005 8:49 am
Localitate: Romania

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Iul 18, 2005 11:46 pm

de downloadat meciuri shi faze hadnbal
http://www.hand-ball.org/tienda.htm

iar daca vrei sa dai comanda.. nu shtiu daca trimit in romania
http://www.hand-ball.org/tienda.htm
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Dec 17, 2005 3:57 pm

NAŢIONALA DE HANDBAL FEMININ A ROMí‚NIEI S-A CALIFICAT íŽN FINALA CAMPIONATULUI MONDIAL DUPĂ CE A íŽNVINS UNGARIA íŽN SEMIFINALE CU 26-24.

FELICITARI, FETELOR! SUNTEM MANDRI DE VOI
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Sâm Dec 17, 2005 4:02 pm

acuma vroiam sa anunt si eu acelasi lucru.
felicitari fetelor noastre. ar fi de remarcat ca sunt niste ani buni de cand o echipa romaneasca, de orice fel nu a mai obtinut o asemenea performanta.

sper sa avem motive de bucurie si maine!!!
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Sâm Dec 17, 2005 11:37 pm

indiferent de rezultat, la ora 1.00 a zilei de 19 decembie voi fi in Piaţa Universităţii.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Dec 18, 2005 12:28 pm

naţionala feminină a Romaniei va sosi azi in ţară, in jurul orei 23.00 (după alte surse, la 23.30). cine vine in Piaţa Universităţii? probabil că fetele vor ajunge acolo pe la 1.30, dar eu care că merită să fie aşteptate şi mai mult.

1 -> Brădeanu
2 -> Elisei
3 -> Galcă
4 -> Gatzel
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Dec 18, 2005 12:31 pm

poze, frate!

1 -> Gatzel, 2 şi 3 -> Gogarlă, 4 şi 5 -> Lecuşteanu
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Dec 18, 2005 12:36 pm

alte poze

1 -> Steluţa Luca
2, 3, 4, 5 -> bucuria de după meci.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Dec 18, 2005 4:19 pm

suntem condusi cu 10-5 dupa 14 minute de joc.pacat de inceputul furnos si de ratarile alor noastre.eu zic k au puterea sa revina.

daca ar fi intrat mingea lui hutupan ,vorba comentatorilor,ar fi fost un gol de moral,gol de care avem mare nevoie momentan.

hai fetele :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Dec 18, 2005 5:01 pm

este evident că dacă am juca pană maine dimineaţă, tot nu am caştiga. rusoaicele sunt prea bune, noi ratăm intr-o veselie, lovim barele (iar eu, berile, dar mai incolo) in loc de plasa porţii adverse. insă indiferent de rezultat, insă, fetele merită felicitări.

ps: vreun răspuns la intrebarea mea de mai sus?
ps1: este minutul 44 şi scorul 23-17 pentru gazde.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Dum Dec 18, 2005 5:10 pm

eu am renuntat sa ma mai uit. incredibil cum putem rata. pacat... daca tot pierdem macar sa fi facut un meci frumos... pe cand asta e cel mai slab:(

felicitari fetelor pentru performanta de pana acum==D==D==D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde bhuttu » Dum Dec 18, 2005 7:12 pm

Romania a fost invinsa de Rusia cu scorul de 28-23 in finala celei de-a XVII-a editii a Campionatului mondial de handbal feminin.

Personal, din motive ba mai obiective ba mai subiective n-am vazut decat finala din meciurile importante ale Romaniei, adica meciul pierdut in fata rusoaicelor. Dupa parerea mea rusoiacele si-au meritat pe deplin victoria, pentru ca au stiut sa-si foloseasca din plin avantajele: forta, gabaritul si conditia fizica. S-a vazut destul de clar ca romancele pur si simplu n-au fost capabile, in multe momente, si chiar in situatii de 6-4 sa desfaca apararea imenselor rusoiace, care in schimb reuseau sa inscrie cu dezinvoltura cu lovituri de la distanta.

Dar toata povestea mi-a inspirat un film regizat de Clint Eastwood. Adica o poveste cu eroi care se lupta pentru locul 2. Dar care, vorba lui Morgan Freeman, dupa ce-si vor fi digerat infrangerea vor spune cu mandrie: "I had my shot. And I think I did pretty good." Si de-asta, pentru ca au dat tot ce-au putut si pentru ca sunt mandre de ce-au reusit, si eu ma simt mandru de nationala de handbal a Romaniei. Pe de alta parte, nu pot sa nu ma gandesc ca din partea ailalta, de la rusi, filmul e unul cu invingatori. Si-i regizat de Ridley Scott.

PS: Nu pot sa nu remarc, pe langa masivitatea rusoaicelor, cat de buna era bruneta aia cu numarul 5, cea mai prolifica marcatoare a lor.

LATER: Baixule, maine la 1:00 noaptea la Universitate e smecheria? Zi si tu mai multe, ca astia la teveu zic doar cu taraita si nu pricep nimic.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Dum Dec 18, 2005 7:46 pm

bhuttu scrie: Dar toata povestea mi-a inspirat un film regizat de Clint Eastwood. Adica o poveste cu eroi care se lupta pentru locul 2. Dar care, vorba lui Morgan Freeman, dupa ce-si vor fi digerat infrangerea vor spune cu mandrie: "I had my shot. And I think I did pretty good." Si de-asta, pentru ca au dat tot ce-au putut si pentru ca sunt mandre de ce-au reusit, si eu ma simt mandru de nationala de handbal a Romaniei. Pe de alta parte, nu pot sa nu ma gandesc ca din partea ailalta, de la rusi, filmul e unul cu invingatori. Si-i regizat de Ridley Scott.
subscriu la ce zice bhuttu. pe mine au inceput s ama calce pe nervi astia la stiri ca vezi doamne nu se putea mai mult. se putea daca jucam cum am jucat in celelalte meciuri.
nu vreua sa minimalizez valoarea medaliei obtinute, dar ma calca pe nervi mentalitatea asta de eroi secunzi...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Dum Dec 18, 2005 8:02 pm

sosirea este programată pentru 23.00, după care se vor gasi destui care să se laude că cat au făcut ei pentru handbalul romanesc, după care vor ajunge in Piaţă.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Necko » Dum Dec 18, 2005 8:56 pm

baics, io nu pot ajunge in piata, da te rog pe tine sa le transmiti fetelor toata dragostea si admiratia mea !
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde bhuttu » Lun Dec 19, 2005 5:09 am

baixinho © scrie:sosirea este programată] in Piaţă.


O fi fost, numa' ca socoteala din piata nu se potriveste cu socoteala de pe aeroporturile pline de ninsoare de la rusi.

In tot cazul, doar ce m-am intors din Piata Universitatii, unde am asteptat pret de 4 ore si doua beri sa vad timp de 5 minute si doua puli in gura cu un operator de cacat cum arata niste vicecampioane mondiale la handbal. Si arata bine. In special Varzaru. sau Elisei. Sau Gogarla. Sau Tamas. Sau oricare alta.

Momentul a fost emotionant, dar mai mult n-as putea spune. Si asta e doar un cuvant, amplitudinea emotiei nu se poate percepe decat dupa patru ore de stat degeaba in frig sa vezi niste fete frumoase cu o cupa aurie deasupra capului, sau dupa doua saptamani de meciuri, oboseli, accidentari, dupa o infrangere - sunt convins - mai mult decat dureroasa, dupa un drum cu peripetii cu avionul si doua cu autocarul. Singura chestie care a stricat momentul, de altfel extraordinar, au fost cacatii de ziaristi, reporteri, operatori, si tot cortegiul de muste de cacat. MUIE PRESA!

O sa mai zic doar ca de multa, multa, muuulta vreme n-am mai fost asa mandru de Romania legat de o competitie sportiva. Daca ma gandesc bine e vorba ori de nationala de fotbal la europenele din 2000, ori de medalia retrasa Andreei Raducan la Sydney. Asa ca multumesc cu ocazia asta nationalei de handbal feminin a Romaniei.

Si inca ceva, deloc neimportant. Placerea mea a fost amplificata si de faptul ca momentul l-am impartasit cu un om care mi-e simpatic in antipatismul lui. Si l-am numit aici pe onor baixu, caruia ii multumesc de asemenea. Desi nu-i decat o cioara borata. Mai e si ziarist. :p
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Dec 19, 2005 9:17 am

aşa, pe foarte scurt: nu au fost mulţi, vreo 200 de oameni, dar indivizii ăştia au stat de la 11.30 (cel puţin atunci am ajuns eu, şi se adunaseră caţiva) pană la 4 fără 5, cand a ajuns autocarul in Piaţă. şi au rămas acolo deşi se anunţase pe la 11.35, adică imediat după ce am ajuns eu, că avionul incă nu a plecat din Rusia din cauza condiţiilor meteorologice şi nu se ştie cand vine.

cand o să vedeţi imagini cu ceea ce s-a intamplat acolo, luate de "căcaţii de operatori" (aşa cum i-a numit pişatul de butu), şi o să auziţi pe fundal "Suntem mandri de voi", să ştiţi că prima dată eu am dat tonul la această scandare.

spre final, cand cei 200 de nebuni strigau "Cine sare, Romania, hei hei", iar fetele ţopăiau şi ele in autocar, Cristina Vărzaru a reapărut in uşa autocarului, şi-a scos medalia de la gat, şi a spus: Medalia asta este şi a voastră. in momentul ăla mi s-au scurs două lacrimi pe obraji. şi nu pot să spun că imi era mult mai frig decat pană atunci. ideea este că nici o secundă nu regret că am stat atata timp in frig ca să le văd pe fete timp de (maxim) zece minute.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Necko » Lun Dec 19, 2005 9:27 am

firaisafii, baicsule, ca mie-mi dadura doua lacrimi citind ce-ai scris tu!
la butu am scapat cu ochii limpezi, dar m-a inpresionat la fel de mult.

BRAVO FETELOR NOASTRE!
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 19, 2005 9:37 am

La fel ca si bhuttu, am urmarit doar finala. Restul meciurilor le-am vazut in mod text la serviciu...si tipam la fiecare gol al Romaniei alaturi de seful meu :)
Nu m-am mai simtit atat de bucuros din sport....atat de mandru de Romania...de la golul lui Hagi din meciul cu Columbia de la mondialul de fotbal din 1994.
Bravo Romania !

ps : in timpul finalei am plans o singura data. cand s-a cantat "Desteapta-te romane !" si toate fetele cantau....
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Lun Feb 20, 2006 2:32 am

Am vazut azi Slagelse - Lada Togliatti 27-23. De fapt, dupa mondiale m-am tot uitat la meciurile Ladei Togliatti pentru ca am ramas sechelizat de rusoaicele alea imense. Frate, balsoi-balsoi, da' chiar asa...

Si ma distreaza dementu' de Trefinov si mi se pare deosebit de buna Ludmila Postnova, interul dreapta. E un fel de Roxana Ciuhuleskaya. Si e de doua ori cat Ardean-Elisei.

Oricum, Slagelse a batut, neasteptat pentru mine, si a fost peste rusoaice la mai toate capitolele care conteaza. Deosebit de tehnice danezele. Una din cele mai bune jucatoare a danezelor a fost rusoaica de culoare Turey. :)) Si Carmen Amariei Lungu a facut un meci extraordinar. Imi spune si mie cineve de ce plm Amariei n-a fost la Mondial? Baixule?
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Feb 20, 2006 9:33 am

pentru că este o jucătoare individualistă. vrea ca toate mingile să treacă pe la ea, vrea să tragă numai ea la poartă, vrea să fie şi pe extremă, şi centru, şi inter, şi portar şi antrenor principal, şi antrenor secund, şi maseor. sincer, nici eu nu aş mai chema-o. cu ea in echipă, la ultima ediţie a CE am terminat pe locul 7, iar la JO de la Sydney ne-am clasat pe 11. fără ea, la CM am luat argintul. de aici a şi plecat un scandal intre Tadici şi antrenorul Serbiei Muntenegru, Anja Andersen (da, fosta handbalistă daneză ), pe care o să-l detaliez cu altă ocazie pentru cine nu ştie despre ce este vorba.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Dum Mar 05, 2006 4:50 am

incredibila calificare a stelei in semifinalele cupei challange
meci dramatic cu ultimile 5 minute incendiare

brava steaua!
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Mar 05, 2006 9:39 am

sper ca hcm constanţa să nu dea azi cu bata in baltă (aiule, meciul este la 11.00, in direct la tv sport) şi să se califice şi ea in semifinalele cupei cupelor.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Mie Mar 08, 2006 10:18 pm

baixule, tu ce stii ma de lesbiana aia de la Slagese? C-am auzit la stiri ca e naspa rau de ea. E posibil s-o descalifice pe Slagese din Cl doar c-a batut nebuna arbitrii?

Ca daca da, Trefinov e mare favorit. Si mie mi-e simpatic rusu'. :)
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Mar 09, 2006 12:21 am

habar nu am despre ce este vorba, te rog să mă crezi.

apropo de homosexuala aia (şi de un post de-al meu mai vechi, in care anunţam că urmează să dau detalii despre scandalul Andersen - Tadici): pe homosexuală a luat-o gura pe dinainte şi a declarat că eşti un antrenor prost dacă nu o selecţionezi pe Amariei in lot la un Campionat Mondial.

Tadici a replicat cu ce am scris eu mai sus (Amariei este o jucătoare individualistă; vrea ca toate mingile să treacă pe la ea, vrea să tragă numai ea la poartă, vrea să fie şi pe extremă, şi centru, şi inter, şi portar şi antrenor principal, şi antrenor secund, şi maseor; cu ea in echipă, la ultima ediţie a CE am terminat pe locul 7, iar la JO de la Sydney ne-am clasat pe 11; fără ea, la CM am luat argintul). din păcate, s-a luat şi de preferinţele ei sexuale, deşi sula nu avea nici o treabă cu prefectura.

cam ăsta este scandalul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori